Welcome, visitor! [ Oturum aç

Kayınbabam ve Kız Dostumla Üçlü Sikiş

Hikayeler Eylül 17, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Kocam rahatsız olduğu için tatile gelememişti. Yazlıkta, kocası askerde olan komşum ve dostum olan Nurgül, ben ve kayınbabam beraber kalıyorduk. Bir akşam kayınbabam alkolü fazla kaçırıp, erken yattı. Biz dostumla içmeye devam ettik. Fazla içmiş olmalıyız ki, biz de basmakalıp güzel olduk. Usuma kayınbabamın sex kasetleri geldi. Kocamla yalnız geldiğimize izler, uçardık. İzlemeye başladık, sırılsıklam olduk, güzelimize gitti. Birden Nurgül, “Ben kayınbabanın yanına gidiyorum, sen gelme!” dedi. “Çılgın misin? Olmaz!” dedim. “Ne olur gideyim, öğreniyorsun aylardır erkeksizim, canıma tak etti, bir de bunları görünce, artık sabredemiyorum. Kesinlikle kendimi siktirmem gerekli. Sen de istersen bizi saklıca izlersin. Kayınbaban olgun bir şahıs, gizem meblağ.” dedi. Heyecanlandım, ben de ıslandım. İster istemez razı oldum.

Dostum kayınbabamın odasına gitti, ben de kapı aralığından saklıca izliyorum. Kayınbabamda yalnız şort vardı. Dostum kayınbabamın sikini okşamaya başladı, siki kalkmıştı ki birden uyandı, dostuma baktı, sesini çıkarmadı. Dostum kayınbabamın şortundan sikini çıkardı, kocaman birşeydi, yalamaya başladı. Kayınbabam da eliyle dostumun saçlarını okşamaya başlayınca, dostum gevşedi ve badisini çıkardı. Sütyen yoktu, memeleri minicikti, kayınbabamın ağzına layıktı. Kayın babam dostumun memelerini emmeye başladı. Yalaya yalaya altlara indi. İzerken ben kuduruyordum. Kayın babam dostumun ayağından şortunu ve külotunu çıkardı, tüysüz, kaymak gibi amını yalamaya başladı. Kayınbabam dostumun amını yaladıkça dostum yerinde duramıyor, kayın babamın başını sıkıyor, kalçalarını aralıksız bir oraya bir buraya sallıyordu zevkten. İniltilerini dinleyecekler diye korkuyordum, ama onlar gidişatlarından memnun, kendilerinden geçmişti.

Nurgül birden inleyerek titremeye başladı ve az sonra kendini iyice salıverdi. Amından sular akıyordu. Bir de beni görecektiniz, benim amım da sular içindeydi. Kayınbabam da şortunu çıkardı, soyundu. Benim izlediğimi görmüş olmalı ki, “Kızım ordan saklıca izleme, sen de gel!” dedi, utandım kaçtım. Kayın babam sikini sallaya sallaya yanıma geldi, beni kucakladı, dostumun yanına getirdi ve yatırdı. Evvel dudaklarımdan öptü, utanıyordum, karşılık veremedim, ama istiyordum. Sonra boynumu öpmeye, yalamaya başladı. İçim birhoş oluyordu. Üstümden badimi çıkardı, boynuma ve memelerime dil atıp, emmeye başladı. Benim de minicik olan memelerim kayın babamın ağzındaydı. Her tarafım diken diken olmaya başladı ve ben de kayın babamın sırtlarını okşamaya başladım.

Kayınbabam göbeğime ve altlara doğru yalaya yalaya indi, ayağımdan şortumu ve dostum gibi külotumu çıkardı. Amımı, amımın sarı sarı tüylerini yalamaya başladı. Dostum kendine geldi, kayın babam ona da sikini uzatıp, yalamasını söyledi. Dostum da ikiletmeden kayın babamın sikini yalamaya başladı. Kayınbabamın dili amıma girdikçe kalçalarımla kayın babamın kafasını sıkıyor, anlatılmayacak kadar zevk alıyordum. Utanmayı unuttuk, kendimizden geçmiştik. Kayınbabam amımı yaladıkça ben deliriyordum. O an gelmişti ki, ayaklarım tir tir titremeye başladı, amımın içine sımsıcak bir akıntı oldu, o zevki anlatamam. Kocamda dahi görmediğim, ilk kez bu zevki ve İlişkii bana ve dostuma kayınbabam tattırdı. Daha sora dostumu yanıma yatırdı, sikini okşaya okşaya, sıvazlaya sıvazlaya döllerini memelerimize ve suratımıza akıttı. Yetmedi, döllerini parmaklayıp, bir benim ağzıma, bir dostumun ağzına sürüyor ve yalatıyordu.

Daha sonra beraber duş alıp, kayınbabam ortamızda, yatakta anadan doğma yattık. Kayınbabam aramızda uyurken memelerimizin uçlarını okşuyor ve ovuşturuyordu. Tekerrür içimde kıpırtılar başladı, başımı kaldırdığımda kayınbabamın siki tekerrür dimdik dikilmişti. Hemen eğilip yalamaya başladım. Ağzıma sokarken kayın babam da zevk alıyordu ki, poposunu kaldırdığında siki tamamen ağzıma, gırtlağıma kadar giriyor, boğulacak gibi oluyordum. Dostum da amını kayınbabamın ağzına vermiş yalatıyordu. Canım birden kayınbabamın sikinin amımda olmasını istedi, kayın babamın sikini avuçladım ve sikinin üstüne oturur gibi yapıp, sikini amıma sürtmeye başladım. O kadar kocamandı ki kafası, amımın deliğinden dahi büyüktü, o kadar zevk alıyordum. Amım su gibi oldu.

Kayın babamın siki bütün amımın deliğine gelince, kayın babam da zevkten yükleniyordu. Siki amımdan kayıp, amımın dudaklarına sertçe sürterken zevkten deliriyordum. Amım iyice kaşınmaya, daha fazla zevk almaya başlamıştım. Kayınbabamın sikiyle amıma sertçe badana fırça yaparken, kayganlaşan amıma kayınbabamın sikinin kafası az da olsa girince, sanki daha evvel hiç sikilmemiş, yarak yememiş gibi oldum, kendimi yakalayamadım, ayaklarım hareketsiz ve halsiz kaldı ve babamın siki sert biçimde amıma gömüldü. Evvel feci biçimde canım yandı, kayınbabam daha da alttan darbelerle sikini amıma gömdükçe gömdü. Beni iyice kendine sürükleyip, dudaklarımı vantuz gibi emmeye başladı. Emiyor, emiyordu. Sanki bir zevk denizinde boğulur gibiydim, sarsıla sarsıla, inleye inleye kayınbabamın üstüne yığıldım kaldım. Kayınbabam sikini amımdan hiç çıkarmamış, harika ritmik hareketlerle, o kadar tatlı zevk veren pompalamalarla beni tekerrür uyardı.

Olağanüstüydü, tekerrür tekerrür canım sevişmek, sikilmek istiyordu. Çılgın gibi sevişmeye devam ettik. Kayınbabamın sikinin üzerinde hop hop inip kalkarken, kayın babamın siki amımın kenarlarını sanki yırtarak, sürterek amıma girip çıkıyordu. Bu da beni çılgın ediyordu. Kısa müddet sonra kayınbabamın amıma girip çıkması süratlendi, ben de kayın babamın sikinin üzerine daha süratli oturup kalkmaya başladım. Kayın babamın siki amımın tenliklerinde kayboluyordu. Ben daha derine girmesini sağlamak için kayınbabamın sikinin üstüne oturdukça, babamın omuzlarımdan sıkması ve alttan amımı delercesine darbeleri de çoğalmıştı. Bir anda soluğu değişti ve sırt üstü hareketsiz kaldı. Ben kayınbabamın sikinin üstüne oturup kalkmaya devam ediyordum. Bombardıman başladı, amımın içi sımsıcak döllerle doldu, kayınbabam amımım içine boşalmıştı. Amımdaki kayınbabamın sikinin akışkanı ve sıcaklığı beni daha da ateşledi, sikini daha süratli amıma sokup çıkarmaya başladım, ayaklarım titremeye tam bedenim sarsılmaya başladı ve benim de amımım suyu kayınbabamın sımsıcak dölleriyle karıştı. Üstüne yattım ve öylece kaldım.

Kayınbabam beni kaldırdı ve banyoya götürürken baktım yataktaki çarşaf kayınbabamın dölleri ve benim amımım sularıyla sırılsıklam batmıştı. Dostum, kayınbabam ve ben beraber duş aldık ve tekerrür odaya geldik. Çarşafı değiştirdik. Kayınbabam çekmecesinden bir hap çıkardı yuttu. “Nedir o? Viag.. mı?” dedim. “Bütün de öyle benim hoş gelinim, sizin bu amınıza götünüze ancak böyle yetişebilirim, kaç posta oldu öğreniyor musun?” dedi. Dostuma yöneldi, “Seni unuttum sanma hoşum…” dedi, dostumun kulaklarından, boynundan, memelerinden, göbekdeliğinden yalaya yalaya amına geldi. Dostum kayınbabamın dil darbeleri karşısında yerinde duramıyor, kalçalarını bir sağa bir sola kıvırıp çalkalıyordu. Bir müddet sonra dostum kayınbabamın kafasını sıkmaya, amını kayınbabamın ağzının içine kadar sokarcasına bastırmaya başladı. Kayınbabam dostumun amını yaladıkça dostumun amından sular taşmaya başladı…

Kayınbabamın da siki tekerrür doğruldu ve sikini dostumun amının kenarlarında gezdirmeye, sürtmeye, fırçalamaya başladı. Kayınbabam sikini amının kenarında gezdirdikçe dostum amını babamın kafasına doğru itiyor illaki amına almak istiyordu. “Hadi, ne olur amca, ben de istiyorum!” diye soluk soluğa inliyordu. Dostumun amı benim amımdan büyük ve genişti. Kayın babam sikini dostumun amının suyuyla nemlendirdikten sonra, amının içine hafifçe değdirip sallarken dostum artık direnemedi, alttan bir hareketle kayınbabamın sikinin kafasını amının içine alıverdi. Evvel az da olsa bir Ahhh sesi geldi. Kayınbabam hemen dostumun dudaklarına yapıştı ve sikini amına yavaş yavaş sokmaya başladı. Dostum kayınbabamın altında azıcık kıvrandı, sonra kayınbabamın siki dostumun amına anında gömüldü. Dostum alttan, kayın babam üstten birbirlerine takviyeci olarak, kayın babamın siki dostumun amının içinde bir kayboluyor bir çıkıyordu. İkisinin de solukları süratlendi, hareketleri değişti, kendilerini kaybettiler…

Beraber o kadar hoş hareket ediyorlardı ki, dostum inleyerek süratlendi, kayınbabam da süratlenmeye başladı. Ve ikisi de birbirlerinin saçlarına koparırcasına asılarak, aniden hareketsiz yattılar. Dostum kasıldı kaldı ve aniden sarsıla sarsıla boşaldı. Dostuma, “Kız canın yanmadı mı? Hiç sesin çıkmadı!” dedim. “Çok az acıdı ama hemen unuttum, çok harika!” dedi. İkimiz de kayınbabamın dudaklarından aşkla şevkle ve zevkle öptük. Kayınbabamı bir ben, bir dostum, yataktan kaldırmadan öpe öpe neredeyse yiyip tamamlayacaktık. Artık çarşafın sularımızla ıslanıp battığına aldırdığımız filan yoktu. Üçümüz sarılarak zevkle seviştik. Kayınbabama “Sikin ne kadar kocaman!” dedim. Kayın babam da, “Bu sik değil, sik diye küçükken denir, bu yarak, ikiniz de konutlusunuz güya ama, hali hazırda sikle yarağın ne olduğunu öğrenmiyorsunuz. Sayemde yarağı da tanıdınız, yarağı da yediniz. Elbette bu aramızda kalacak, istediğiniz zaman birlikte oluruz!” dedi. Kayınbabamın o kocaman yarağını yalayıp yutup kaldırarak, sabaha kadar sikiştik.

Ertesi gün öğleye kadar yatmışız. Öğlen denize dahi gitmedik. Tatilimiz bitene kadar dostum, ben ve kayınbabam her gün sikiştik. Kayınbabam bizim artık ikinci kocamız oldu. Hele hem dostumun hem benim götten öyle bir sikilişimiz var ki, anlatılmaz hoş. Dostum da ben de o güne kadar hiç götten sikilmemişiz, sikişmemişiz. Acayiptir, kocalarımız da hiç götten sikmek istemedi. Ablavutlar diyoruz biz onlara.

Tatilden sonra İstanbula döndük, ama kayın babamla sikişmelerimiz devam etti. Kocam zati haftanın birkaç günü ya hiç gelmez, iş gezisine gider, ya da çok geç gelip, genellikle de alkollü olup, sızar kalır. Kayınbabamla her fırsatta sikişiyoruz. Üstelik, dostum da çoğunlukla bize katılıyor, bütün bir İlişki kasırgası içindeyiz. Öyle harika oluyor ki, ne rivayet ne fobi, rahat rahat kayınbabama kendimizi siktiriyoruz, amımızdan, götümüzden zevkimizi alıyoruz. Kayınbabamdan daha emin, akılda ve becerikli bir başka sikici, aşık, sevgili nerede bulacağız ki ?!?

Cevap bırakın


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan