Welcome, visitor! [ Oturum aç

Bir defalığına diye verdim, ama

Hikayeler Eylül 18, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba eli amında ve sikinde gezen dostlar. Size, bir defalığına diye başladığım ve hergün en az bir kere yemeden duramadığım yarağı anlatacağım. Adım Ece, 27 yaşındayım, konutluyum ve 2 çocuğum var, İstanbulda yaşıyoruz. Kocamla köyde evlendiğimde 16 yaşımdaydım. İlk gecem, başka bir deyişle Gerdek gecem çok perişan geçti, o günden sonra kocama hep korkarak yanaştım. Her gün akşam olup ta, yatağa girme zamanının yanaşması, benim için kabus gibiydi. Akşam uyuyunca kocam bana sarılır, hiç sormadan ceddir, öpmeden okşamadan bir iki değmeyle siki kalkar ve amıma 1-2 dakika gider kazanç, boşalır ve yatar. Ben Orgazm nedir, zevk nedir hiç öğrenmezdim. Kız dostlarım, yedikleri yarakları ballandıra ballandıra anlatırlar, nasıl Orgazm olduklarını anlatırlar, ama ben kavramazdım. Nerden öğreneyim? Hiç tatmamıştım ki!

Bir gün rahatsız olup Hekime gitmiştim. Hekimin muayenehanesinde çalışan Bora adındaki yakışıklı Lolitaten o kadar etkilendim ki anlatamam. Hekim beni tetkik ederken keşke o etse diyordum içimden. İlk görüşte aşık olmuştum Boraya resmen. Bora suratından artık sık sık Hekime gider olmuştum. Hekim salağı da kendisi için geldiğimi sanıyordu. Bir gün bütün muayenehanenin kapanma müddeti gittim. Hekim çıkınca ben hemen muayenehaneye girdim. Bora da kapatmak için hazırlık yapıyordu, Hekimin çıktığını söyledi. Ben de üzülmüş ve yorulmuş gibi suratımı asarak oraya oturdum, “Bari bir su içip gideyim…” dedim. Bora hemen kalktı bir kadeh su getirdi bana. Teşekkür edip içtim. Kalkacakken, bana neyim olduğunu, neden bu kadar sık hasta olduğumu, ehemmiyetli bir şey olup olmadığını sordu. Ben artık itiraf etmeden duramayacaktım ve sırf kendisini görmek için geldiğimi söyleyiverdim. Bora şok oldu, kekelemeye başladı. Ona aşık olduğumu, onu görmeden duramadığımı söyledim…

Bora ise, kendisinin konutlu olduğunu, böyle bir alakaya karşılık veremeyeceğini söyleyince çok üzüldüm. Ellerimi avuçlarının içine alıp, üzülmememi filan söyleyerek, beni avuntu etmeye çalışıyordu. Ellerimin sıcaklığından, kokumdan ve giysimden, etkilenmemesi muhtemel değildi. Etkilendi de. Bana, istersem bir kezlik benimle beraber olabileceğini söyledi. Ben ilk başta kavramadım sorunu, zira o ana kadar sikişmeyi hiç düşünmemiştim, benimkisi Boraya dinlediğim eflatuni bir aşktı. Kem küm etmeye başladım. Ama itiraz edemezdim, nede olsa kendim gitmiş ve kaşınmıştım. Hem elimi yakalaması ve bana fiziksel olarak yakınlaşması çok güzelime gitmişti. Üstüne üstlük Bora, bir kezden birşey olmaz edebiyatı yapınca, ben de ona uydum…

Ellerimden öpmeye başladı, kollarımdan devam edip boynuma çıktı. Boynumu hafif hafif yalıyor, arada bir ısırıyor, kulak memelerimi emiyordu. Bu benim hiç yaşamadığım bir zevkti. Resmen alevlenmiş, yanıyordum. O anda ilk kere amımın ıslandığını hissettim. Bora sonra dudaklarıma yumuldu. Nasıl öpüşüyorum öğrenseniz! Kırk senelik Orosbu gibi seziyorum kendimi. Boynumdan tekerrür alt inmeye başladı. Bir taraftan beni atıyor, değişik taraftan atadığı yerleri öpüyor, yalıyordu. Göğüslerimi hem yoğuruyor hemde yiyordu resmen. Meme uçlarımı dudakalarının arasına alıp, bazen de dişleriyle dudakları arasına sıkıştırıp sürükledikçe içim boşalıyordu resmen. Artık kendimi salmıştım ve resmen inim inim inliyordum. Göğüslerimden azıcık daha alt, göbeğime geldiğinde, ben ben olmaktan çıkmış, ayaklarım yerden kesilmiş, uçuyordum. Amımı yalarken, bızırımı emerken ve dişlerken ise resmen feryat ediyordum artık.

Bora sonra doğruldu, pantolonunu indirip, kalkık sikini çıkardı, eliyle dibinden yakalayıp, “Bunu sana dakikalarca yedirir, yalatır, yuttururdum, ama fazla müddetimiz yok, İşhanı ’nı kapatacaklar!” deyip, zati sırılsıklam ıslanmış amıma birden kökledi. Üzerime yüklenip, sonuna kadar amıma soktukça, beynimde şimşekler çakıyor, çıktıkca içim çekiliyordu sanki. Bu arada ben zincirleme Orgazmlar yaşıyordum. 4 mü oldu 5 mi öğrenmiyorum, ama senelerin birikimi çıkıyordu içimden sanki, durmadan boşalıyordum. Bir vakit sonra Bora da inleyerek içime ılık ılık boşaldığında bir kere daha Orgazm oldum. Yaşadığım Orgazmların tadını içime hazmedemeden çabuk giyinip çıktık…

Güya bir defalığına diye sikişmiştik, ama Bora ’nın ve yarağının müptelası oldum, hergün yemeden duramıyorum. Artık Hekime de gitmiyorum, Bora benim yanıma geliyor. Ne zaman canım yarak çekse arıyorum, bir yerde buluşup, saklı saklı sikişiyoruz. Kaymak Gibi Sikilen amlar sitesini de o söyledi bana ve öykümüzü yazmamı istedi. Aşkım benim, yarağına kurban olurum!

Hoşçakalın dostlar.

549 toplam, 0 bugün

Kayınbabam ve Kız Dostumla Üçlü Sikiş

Hikayeler Eylül 17, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Kocam rahatsız olduğu için tatile gelememişti. Yazlıkta, kocası askerde olan komşum ve dostum olan Nurgül, ben ve kayınbabam beraber kalıyorduk. Bir akşam kayınbabam alkolü fazla kaçırıp, erken yattı. Biz dostumla içmeye devam ettik. Fazla içmiş olmalıyız ki, biz de basmakalıp güzel olduk. Usuma kayınbabamın sex kasetleri geldi. Kocamla yalnız geldiğimize izler, uçardık. İzlemeye başladık, sırılsıklam olduk, güzelimize gitti. Birden Nurgül, “Ben kayınbabanın yanına gidiyorum, sen gelme!” dedi. “Çılgın misin? Olmaz!” dedim. “Ne olur gideyim, öğreniyorsun aylardır erkeksizim, canıma tak etti, bir de bunları görünce, artık sabredemiyorum. Kesinlikle kendimi siktirmem gerekli. Sen de istersen bizi saklıca izlersin. Kayınbaban olgun bir şahıs, gizem meblağ.” dedi. Heyecanlandım, ben de ıslandım. İster istemez razı oldum.

Dostum kayınbabamın odasına gitti, ben de kapı aralığından saklıca izliyorum. Kayınbabamda yalnız şort vardı. Dostum kayınbabamın sikini okşamaya başladı, siki kalkmıştı ki birden uyandı, dostuma baktı, sesini çıkarmadı. Dostum kayınbabamın şortundan sikini çıkardı, kocaman birşeydi, yalamaya başladı. Kayınbabam da eliyle dostumun saçlarını okşamaya başlayınca, dostum gevşedi ve badisini çıkardı. Sütyen yoktu, memeleri minicikti, kayınbabamın ağzına layıktı. Kayın babam dostumun memelerini emmeye başladı. Yalaya yalaya altlara indi. İzerken ben kuduruyordum. Kayın babam dostumun ayağından şortunu ve külotunu çıkardı, tüysüz, kaymak gibi amını yalamaya başladı. Kayınbabam dostumun amını yaladıkça dostum yerinde duramıyor, kayın babamın başını sıkıyor, kalçalarını aralıksız bir oraya bir buraya sallıyordu zevkten. İniltilerini dinleyecekler diye korkuyordum, ama onlar gidişatlarından memnun, kendilerinden geçmişti.

Nurgül birden inleyerek titremeye başladı ve az sonra kendini iyice salıverdi. Amından sular akıyordu. Bir de beni görecektiniz, benim amım da sular içindeydi. Kayınbabam da şortunu çıkardı, soyundu. Benim izlediğimi görmüş olmalı ki, “Kızım ordan saklıca izleme, sen de gel!” dedi, utandım kaçtım. Kayın babam sikini sallaya sallaya yanıma geldi, beni kucakladı, dostumun yanına getirdi ve yatırdı. Evvel dudaklarımdan öptü, utanıyordum, karşılık veremedim, ama istiyordum. Sonra boynumu öpmeye, yalamaya başladı. İçim birhoş oluyordu. Üstümden badimi çıkardı, boynuma ve memelerime dil atıp, emmeye başladı. Benim de minicik olan memelerim kayın babamın ağzındaydı. Her tarafım diken diken olmaya başladı ve ben de kayın babamın sırtlarını okşamaya başladım.

Kayınbabam göbeğime ve altlara doğru yalaya yalaya indi, ayağımdan şortumu ve dostum gibi külotumu çıkardı. Amımı, amımın sarı sarı tüylerini yalamaya başladı. Dostum kendine geldi, kayın babam ona da sikini uzatıp, yalamasını söyledi. Dostum da ikiletmeden kayın babamın sikini yalamaya başladı. Kayınbabamın dili amıma girdikçe kalçalarımla kayın babamın kafasını sıkıyor, anlatılmayacak kadar zevk alıyordum. Utanmayı unuttuk, kendimizden geçmiştik. Kayınbabam amımı yaladıkça ben deliriyordum. O an gelmişti ki, ayaklarım tir tir titremeye başladı, amımın içine sımsıcak bir akıntı oldu, o zevki anlatamam. Kocamda dahi görmediğim, ilk kez bu zevki ve İlişkii bana ve dostuma kayınbabam tattırdı. Daha sora dostumu yanıma yatırdı, sikini okşaya okşaya, sıvazlaya sıvazlaya döllerini memelerimize ve suratımıza akıttı. Yetmedi, döllerini parmaklayıp, bir benim ağzıma, bir dostumun ağzına sürüyor ve yalatıyordu.

Daha sonra beraber duş alıp, kayınbabam ortamızda, yatakta anadan doğma yattık. Kayınbabam aramızda uyurken memelerimizin uçlarını okşuyor ve ovuşturuyordu. Tekerrür içimde kıpırtılar başladı, başımı kaldırdığımda kayınbabamın siki tekerrür dimdik dikilmişti. Hemen eğilip yalamaya başladım. Ağzıma sokarken kayın babam da zevk alıyordu ki, poposunu kaldırdığında siki tamamen ağzıma, gırtlağıma kadar giriyor, boğulacak gibi oluyordum. Dostum da amını kayınbabamın ağzına vermiş yalatıyordu. Canım birden kayınbabamın sikinin amımda olmasını istedi, kayın babamın sikini avuçladım ve sikinin üstüne oturur gibi yapıp, sikini amıma sürtmeye başladım. O kadar kocamandı ki kafası, amımın deliğinden dahi büyüktü, o kadar zevk alıyordum. Amım su gibi oldu.

Kayın babamın siki bütün amımın deliğine gelince, kayın babam da zevkten yükleniyordu. Siki amımdan kayıp, amımın dudaklarına sertçe sürterken zevkten deliriyordum. Amım iyice kaşınmaya, daha fazla zevk almaya başlamıştım. Kayınbabamın sikiyle amıma sertçe badana fırça yaparken, kayganlaşan amıma kayınbabamın sikinin kafası az da olsa girince, sanki daha evvel hiç sikilmemiş, yarak yememiş gibi oldum, kendimi yakalayamadım, ayaklarım hareketsiz ve halsiz kaldı ve babamın siki sert biçimde amıma gömüldü. Evvel feci biçimde canım yandı, kayınbabam daha da alttan darbelerle sikini amıma gömdükçe gömdü. Beni iyice kendine sürükleyip, dudaklarımı vantuz gibi emmeye başladı. Emiyor, emiyordu. Sanki bir zevk denizinde boğulur gibiydim, sarsıla sarsıla, inleye inleye kayınbabamın üstüne yığıldım kaldım. Kayınbabam sikini amımdan hiç çıkarmamış, harika ritmik hareketlerle, o kadar tatlı zevk veren pompalamalarla beni tekerrür uyardı.

Olağanüstüydü, tekerrür tekerrür canım sevişmek, sikilmek istiyordu. Çılgın gibi sevişmeye devam ettik. Kayınbabamın sikinin üzerinde hop hop inip kalkarken, kayın babamın siki amımın kenarlarını sanki yırtarak, sürterek amıma girip çıkıyordu. Bu da beni çılgın ediyordu. Kısa müddet sonra kayınbabamın amıma girip çıkması süratlendi, ben de kayın babamın sikinin üzerine daha süratli oturup kalkmaya başladım. Kayın babamın siki amımın tenliklerinde kayboluyordu. Ben daha derine girmesini sağlamak için kayınbabamın sikinin üstüne oturdukça, babamın omuzlarımdan sıkması ve alttan amımı delercesine darbeleri de çoğalmıştı. Bir anda soluğu değişti ve sırt üstü hareketsiz kaldı. Ben kayınbabamın sikinin üstüne oturup kalkmaya devam ediyordum. Bombardıman başladı, amımın içi sımsıcak döllerle doldu, kayınbabam amımım içine boşalmıştı. Amımdaki kayınbabamın sikinin akışkanı ve sıcaklığı beni daha da ateşledi, sikini daha süratli amıma sokup çıkarmaya başladım, ayaklarım titremeye tam bedenim sarsılmaya başladı ve benim de amımım suyu kayınbabamın sımsıcak dölleriyle karıştı. Üstüne yattım ve öylece kaldım.

Kayınbabam beni kaldırdı ve banyoya götürürken baktım yataktaki çarşaf kayınbabamın dölleri ve benim amımım sularıyla sırılsıklam batmıştı. Dostum, kayınbabam ve ben beraber duş aldık ve tekerrür odaya geldik. Çarşafı değiştirdik. Kayınbabam çekmecesinden bir hap çıkardı yuttu. “Nedir o? Viag.. mı?” dedim. “Bütün de öyle benim hoş gelinim, sizin bu amınıza götünüze ancak böyle yetişebilirim, kaç posta oldu öğreniyor musun?” dedi. Dostuma yöneldi, “Seni unuttum sanma hoşum…” dedi, dostumun kulaklarından, boynundan, memelerinden, göbekdeliğinden yalaya yalaya amına geldi. Dostum kayınbabamın dil darbeleri karşısında yerinde duramıyor, kalçalarını bir sağa bir sola kıvırıp çalkalıyordu. Bir müddet sonra dostum kayınbabamın kafasını sıkmaya, amını kayınbabamın ağzının içine kadar sokarcasına bastırmaya başladı. Kayınbabam dostumun amını yaladıkça dostumun amından sular taşmaya başladı…

Kayınbabamın da siki tekerrür doğruldu ve sikini dostumun amının kenarlarında gezdirmeye, sürtmeye, fırçalamaya başladı. Kayınbabam sikini amının kenarında gezdirdikçe dostum amını babamın kafasına doğru itiyor illaki amına almak istiyordu. “Hadi, ne olur amca, ben de istiyorum!” diye soluk soluğa inliyordu. Dostumun amı benim amımdan büyük ve genişti. Kayın babam sikini dostumun amının suyuyla nemlendirdikten sonra, amının içine hafifçe değdirip sallarken dostum artık direnemedi, alttan bir hareketle kayınbabamın sikinin kafasını amının içine alıverdi. Evvel az da olsa bir Ahhh sesi geldi. Kayınbabam hemen dostumun dudaklarına yapıştı ve sikini amına yavaş yavaş sokmaya başladı. Dostum kayınbabamın altında azıcık kıvrandı, sonra kayınbabamın siki dostumun amına anında gömüldü. Dostum alttan, kayın babam üstten birbirlerine takviyeci olarak, kayın babamın siki dostumun amının içinde bir kayboluyor bir çıkıyordu. İkisinin de solukları süratlendi, hareketleri değişti, kendilerini kaybettiler…

Beraber o kadar hoş hareket ediyorlardı ki, dostum inleyerek süratlendi, kayınbabam da süratlenmeye başladı. Ve ikisi de birbirlerinin saçlarına koparırcasına asılarak, aniden hareketsiz yattılar. Dostum kasıldı kaldı ve aniden sarsıla sarsıla boşaldı. Dostuma, “Kız canın yanmadı mı? Hiç sesin çıkmadı!” dedim. “Çok az acıdı ama hemen unuttum, çok harika!” dedi. İkimiz de kayınbabamın dudaklarından aşkla şevkle ve zevkle öptük. Kayınbabamı bir ben, bir dostum, yataktan kaldırmadan öpe öpe neredeyse yiyip tamamlayacaktık. Artık çarşafın sularımızla ıslanıp battığına aldırdığımız filan yoktu. Üçümüz sarılarak zevkle seviştik. Kayınbabama “Sikin ne kadar kocaman!” dedim. Kayın babam da, “Bu sik değil, sik diye küçükken denir, bu yarak, ikiniz de konutlusunuz güya ama, hali hazırda sikle yarağın ne olduğunu öğrenmiyorsunuz. Sayemde yarağı da tanıdınız, yarağı da yediniz. Elbette bu aramızda kalacak, istediğiniz zaman birlikte oluruz!” dedi. Kayınbabamın o kocaman yarağını yalayıp yutup kaldırarak, sabaha kadar sikiştik.

Ertesi gün öğleye kadar yatmışız. Öğlen denize dahi gitmedik. Tatilimiz bitene kadar dostum, ben ve kayınbabam her gün sikiştik. Kayınbabam bizim artık ikinci kocamız oldu. Hele hem dostumun hem benim götten öyle bir sikilişimiz var ki, anlatılmaz hoş. Dostum da ben de o güne kadar hiç götten sikilmemişiz, sikişmemişiz. Acayiptir, kocalarımız da hiç götten sikmek istemedi. Ablavutlar diyoruz biz onlara.

Tatilden sonra İstanbula döndük, ama kayın babamla sikişmelerimiz devam etti. Kocam zati haftanın birkaç günü ya hiç gelmez, iş gezisine gider, ya da çok geç gelip, genellikle de alkollü olup, sızar kalır. Kayınbabamla her fırsatta sikişiyoruz. Üstelik, dostum da çoğunlukla bize katılıyor, bütün bir İlişki kasırgası içindeyiz. Öyle harika oluyor ki, ne rivayet ne fobi, rahat rahat kayınbabama kendimizi siktiriyoruz, amımızdan, götümüzden zevkimizi alıyoruz. Kayınbabamdan daha emin, akılda ve becerikli bir başka sikici, aşık, sevgili nerede bulacağız ki ?!?

651 toplam, 0 bugün

16 Yaşımda Kızlığımı 55 Yaşındaki Mehmet Beye Verdim

Hikayeler Eylül 15, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Adım Hatice. 18 yaşındayım. 4 kardeştik, en ufakları bendim. Annem babam ve 2 kardeşim tarlaya giderken, Traktörün su kanalına yıkılması neticeyi ölüm etmişti. O zaman 14 yaşındaydım. İzmitte çalışan Dayım evvel beni yanına aldı, sonra o etrafta bir köyde oturan ve yalnız yaşayan Mehmet Beyin yanına destekçi olarak yerleştridi. Zira Dayımın da 5 çocuğu vardı ve Yengem somurtkanlık yapıp duruyordu. Mehmet Bey 55 yaşındaydı ve 18 yaşında emekli olmuştu. İzmirde Subay olan bir çocuğu vardı. Mehmet Beyin oturduğu konut bahçe içinde, köyden oldukça uzakta, orman yakınında, 2 katlı, ufak bir yüzme havuzu da olan bir Villaydı. Ben elimden geldiği kadar konut, yemek işlerinde destekçi oluyor, ona bir nevi evlatlık yapıyordum. O da benim bir dediğimi iki etmez, çocuğu sayardı.

Mehmet Beyin yanına geldiğimden beri tüm giyim kuşamım, saçlarımın biçimi değişmiş, 1 senede çağdaş bir kız olup çıkmıştım. 15 yaşıma geldiğimde artık ergenlik çağıma girmiş, göğüslerim gelişmeye, kalçalarım şekillenmeye başlamıştı. Bir gün alışverişe çıktığımızda Mehmet Beye utana sıkıla Südyen almam gerektiğini söyledim. Mehmet Bey de beni bir içgiyim mağazasına götürerek, “Ne istiyorsan al.” dedi. 4-5 tane Südyen hoşlanmıştım. Mehmet Bey de hoşlandıklarımın hepsini ve extradan kendi hoşlandığı bir ekip almıştı. Siyah, tamamen dantelden oluşan bir ekipti. Azıcık utanmıştım ama çok coşmuştum. Südyen takmaya başladığımdan beri hep aynada kendimi izlemeye bayılıyordum. Cinsel güdülerim başlamış, geceleri azıcık güç yatar hale gelmiştim. Ve bir gece, o zamana kadar dikkat etmediğim bir şeye tanık oldum: Mehmet beyin banyoya girdiğini duydum, azıcık sonra banyodan ‘Şak Şak Şak… ’ sesleriyle karmaşık inlemeler Oh ’lamalar gelince, merak ettim banyonun kapısına gittim…

Kapının deliğinden saklıca baktığımda, Mehmet Bey kendi kendini tatmin ediyordu. İlk defa bir erişkin erkeğin sikini görmüştüm. Mehmet beyin avucunun içine sığmayan, ucu neredeyse morarmış, damarları şişmiş sikini sıvazlarken gördüğümde içim bir ilginç olmuş, içgüdüsel olarak elim amıma gitmişti. Mehmet Bey anlamasın diye hemen odama döndüm. Yatağıma girince ben de amımı ovalamaya, okşamaya başladım. Amımı okşadıkça içim daha da ilginç oldu ve daha evvel hiç tatmadığım bir zevk her yanımı sarmış, ateş basmıştı. Amım sulanmaya başlamış, parmaklarımı içine sokasım gelmişti. Fakat sokmadım, amımı yalnızca dört parmağımla bastıra bastıra okşuyordum. Amımdan birden sanki şelale gibi sular gelmiş ve apışaram vıcık vıcık olmuştu. O geceden sonra, hemen hemen her gece, saklıca Mehmet beyin kendini tatmin etmesini izlemek, onun sikini görmek, sonra da yatağıma girip kendimi tatmin etmek benim için kaçınılmaz olmuştu…

Günler böyle geçti, 16 yaşıma yanaştım. Yaz ayları gelmişti, artık havuza girmeye başlamıştık. Ufak bir havuzdu 15-20 metrekare filandı. Havuzda Mehmet Beyle yüzer, top oynar, daldırmaca yapardık. Mehmet Bey bazen arkamdan gelip, beni koltuk altımdan tutarak kaldırır suya atar, yada omuzlarımdan bastırıp suya daldırırdı. Havuzda oynaşırken, öğrenerek kalçalarımı Mehmet Beyin önüne yapıştırırdım. 18 yaşındaden böyle birgün kalçalarımı yapıştırdığımda sikinin serleştiğini farkettim, fakat hiç aldırmadan devam ettim. Zira o sertleşmiş sikini arkamda sezdikçe içimde büyük zevk şelaleri akıyordu. Kalçalarımı öğrenerek önüne yapıştırdığımı Mehmet bey de farketmişti, ama hiç tepki vermiyordu. Ama kafama koymuştum birkere, artık ben o siki yemek istiyordum…

Bu arada Doğumgünüm de gelmişti. Mehmet Beyle çarşıya çıktık, bana hediye alacaktı. İzmite inmiştik. Pastaneden hoş bir Doğumgünü pastası aldık. Sonra bana, “Hediye ne alayım?” diye sorduğunda, hiç kararsız etmeden “İç çamaşırı istiyorum! İç çamaşırlarını çok beğeniyorum!” dedim. Mağazaya girdiğimizde, bu sefer Mehmet Beyle beraber seçtik. 18 yaşındaden aynı siyah renkte, tamamen dantelden oluşan, Baby Doll ’ü bir ekip seçtik. Nekadar çok coştuğumu anlatamam. Konuta döndüğümüzde akşam olmuş, hava kararmıştı. Evvel Pastayı yedik. Saat 8 etrafı Mehmet Bey mangalı yakıp köfteleri pişirirken ben de sofrayı hazırladım. Köfte ve etler pişmişti. Mehmet Bey içeriden bir şişe kırmızı şarap getirdi ve ilk defa bana da bardak doldurdu. “Hadi bakalım Doğumgünün gururuna!” diyerek içmeye başladık. Tabi ben birinci bardaktan sonra çakır neşe oldum. Yemeğimizi tamamlamıştık. Ormanın serinliği de gelince içeri geçtik, Şarap içmeye içerde devam ettik…

Okadar keyifliydim ki, kaç bardak içtiğimi saymıyordum dahi. Ama yalnızca benim değil, Mehmet Beyin kafası da çakır olmuştu. İkimiz de çok sevinçliydik. Mehmet Bey bir şişe Şarap daha açtı, onu da yarıladık. Mehmet Beye Doğumgünüm için aldığı hediyeye teşekkür ettim. Mehmet Bey de, “Beğendiğini neşelendim, ben de çok mutlu oldum!” deyince, ben, “Hemen geliyorum!” diyerek odama gittim. 18 yaşında aldığımız iç çamaşırları giydim. Üzerime de Baby Doll ’ü giyip salona döndüm ve TV deki Mankenler gibi, kollarımı yanlara çarak, “Ta Taaaam! Nasıl duruyor üzerimde? Hoş mu?” dedim. Çevremde bir iki kere dönüp, 18 yaşındaden Manken edasıyla Podyumda yürür gibi yürüyerek, koltukta oturan Mehmet Beyin kucağına, bir çocuk edası ile oturdum. Ve boynuna sarılarak yanağı ile dudağı arasına uzunca bir öpücük kondurudum. Kalçalarımla, Mehmet Beyin sikinin yavaş yavaş sertleştiğini sezmeye başlamıştım dahi. “Ee, nasıl olmuş, yakışmış mı?” diye sorduğumda, Mehmet Bey yutkunarak, “Hatice yavrum, bir içim su olmuşsun!” diyebildi. Bu arada siki de iyice kalçalarıma bastırmaya başlamıştı. Siki o kadar sertleşmişti ki, sanki şortunu ve külodumu delecek gibiydi…

O anda birden öpüşmeye başladık. Dudaklarımız birbirine öyle bir yapıştı ki, dillerimiz birbirine dolanıyordu. İkimiz de muhteşem bir şehvet denizine giriverdik. Mehmet Beyin elleri bir anda her yerimdeydi. Ben de elimi onun şortunun içine sokmuş, sertleşmiş sikini anlamış, sıvazlamaya başlamıştım. Mehmet Bey beni kucakladığı gibi kalktı, beni kucağında yatak odasına götürdü. Beni yatağın üzerine yatırarak, bir anda çırıl üryan soyundu. Siki dimdik duruyordu, damarları çıkmış, başı mosmor bir mantar gibiydi. Sonra da beni ceddip, üzerimde ters dönerek dili ile amımı dillemeye başladığında sanki kendimden geçmiştim. Kalçalarımı kaldırıp amımı Mehmet Beyin suratına bastırırken, Mehmet beyin sertleşmiş siki de suratıma, dudaklarıma dokunuyordu. Sikinin başı dudaklarıma dokunduğunda öpmeye dilimle yalamaya başlamıştım. Onun dili bir ara amımdan içeriye girip de, dilini amımın içinde oynattığında, inlemelerim aniden böğürtüye dönüştü. Bir an kasılıp am sularım bir şelale gibi boşalmaya başladı. “içime gir artık nolursun! İçime girrrr!” diye titreyerek dilenmeye başladım.

Mehmet Bey bir anda üzerimde dönerek bir göğsümü ağzının içine alıp emmeye başladı. Bu esnada apış aramda, amımın bütün ağzında sikini hissettim. Bacaklarımı Mehmet Beyin beline dolamaya çalışırken, onun siki de yavaş yavaş kayganlaşan amımdan içeriye girmeye başlamıştı. Gireken zorlanıyordum, ama bir anda yüklenmesi ile, tiz bir çığlık atmam bir oldu. Kızlık çeperim yırtılmış ve sikini köküne kadar almıştım. Bir süre öylece kaldı. Sonra avaş yavaş girip çıkmaya başladığında içimde volkanlar patlıyordu sanki. Acının yerini muhteşem bir zevk almıştı. Bacaklarımla Mehmet Beyi kendime yapıştırarak, o sikin en derinime kadar girmesini sağlıyordum ki, tekerrür kasılmaya başlamıştım. Amımdan yine sular gelmeye başlamış, iyice kayganlaşmıştım artık. Mehmet Bey süratli süratli gidip kazançken, “Ahhh, Oooohh…” diye inleyerek basıtırıyordu. Ve birden içime birşeylerin fışkırmaya başladığını hissettim. Mehmet Bey de kendini bana kenetlemişti. Amımı kasarak, amımla onun sikini bir süre sıktım. Bu ne büyük bir zevkti Yaradanım!

Yarım saate yakın o gidişatta yattık. Sonra birlikte duşa girip birbirimizi yıkayarak tekerrür yatakodasına döndük. Çarşaf kan içindeydi, hemen değiştirdim ve birbirimize sarılarak yattık. Sabaha karşı bir kere daha aynı biçimde seviştik ve sikiştik.

Bu böyle 2 yıldır devam ediyor, yaşım 18 ’e geldi, artık karı koca gibiyiz. Bu güne kadar arkamdan hiç yaptırmadım, ama artık arkamdan sikmesine de müsade edeceğim!

578 toplam, 0 bugün

Parlak Oğlanla ve Üvey Annesiyle Eğri İlişki

Hikayeler Eylül 2, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Slm, ben Fuat, 42 yaşındayım. Ankarada Emlakçılıkla uğraşan biriyim. Maltepeda bir binanın birinci katında bir bürom var ve haliyle yanımda personel çalıştırma gerekliliği var, satılacak yerleri göstermek ve büroda hizmet için. Bir dostum bana birini önerdi çalışması için. Ben de, “Yolla gelsin!” dedim. Sonradan bildiğime göre bu çocuk, benim dostun ara gizeme siktiği kadının üvey oğlu imiş, çocuğun babası ölüm etmiş. Çocuk 16 yaşında, beyaz derili, hafif etine dolgun, çok parlak bir Lolita. Yanımda çalışmaya başladı. Aradan 2-3 ay geçti işe başlayalı ve bana iyice ısınmıştı çocuk. Fakat çocuğun tutumları azıcık değişik geliyordu bana, ama usuma hiç cinsellik filan gelmiyordu.

Bir akşam, saat 21:00 olmuştu, işimizi 18 yaşında tamamladık, derledik, büroyu kapatıp çıkacağız. Çocuk, “Ağabey ben azıcık kalmak istiyorum, sonra kilitler giderim!” dedi. “Neden kalmak istiyorsun?” diye sordum. “Annem bugün konuta geç gelmemi istedi, dışarda kalacağıma burada bekleyeyim.” dedi. Kavradım ki annesi 18 yaşındaden konuta birini atmış. “Olur, ama burada yalnız ne yapacaksın? Bunalır veya korkarsın!” dedim. “Evet, ama ne yapayım?” deyince dayanamadım, “Hadi bir saat kadar ben de kalayım da, hem yarınki işimi yaparım, hem de sana dost olurum!” dedim ve kaldım. Sonra çocuk öbür odaya, ben kendi odama geçtim. Bir ara, yarınki işle alakalı birşey söylemek için yanına gittim, geldiğimi farkedemedi, internette Pornositelerine girmiş, üryan karı ve erkek fotoğraflarına filan bakıyordu…

“Ooooo, aferin be, sen de başlamışın!” dedim. “Yok ağabey öylesine girdim.” dedi. “Olsun canım, erkeksin, gireceksin elbet!” dedim. “Ağabey ben daha hiç o işi yapmadım, çok mu erken benim için?” dedi. “Artık zamanı, yapabilirsin!” dedim. “Ama benimki çok ufak, korkuyorum!” dedi. Donakaldım, hiç beklemediğim bir yanıt oldu. “Ağabey kızmazsan, bu mevzuda bana azıcık bilgi versen olur mu?” dedi. “Olur canım, ama bu iş yalnızca bilgi ile olmaz, tatbikata da geçmen gerekli, ancak o zaman bilirsin!” dedim. “Nasıl olacak o?” dedi. “Sana bir Orospu bulalım!” dedim. “Olmaz, evvel nasıl ve neler yapacağımı öğrenmem gerekli!” dedi. Ne diyeceğimi donakaldım. Parmağıyla işaret ederek, “Benimkisi bu kadar.” dedi. İşaret parmağı kadar dahi dokunulmuş!. “Kalkmışı mı?” dedim. “Hayır kalkmamışı. Kalkınca da 2 cm ancak gelişiyor!” dedi. “İnanmam!” dedim. “Valla!” diyerek ilave etti, “İstersen gösterebilirim?” dedi.

Bu arada bana birşeyler olmaya başladı, içim kıpır kıpır ediyordu, “Peki aç bakalım!” dedim. Açtı, filhakika ufak ve ince bir siki vardı. “Sıradan mı?” dedi. “Klasik sayılır!” dedim, ama klasik değildi gerçeğinde, o yaştaki gencinki ele avuca kazanç olması gerekliydi. “İçimde kuşku var ağabey, klasik olup olmadığı mevzusunda. Anneme de sordum, o da klasik dedi. Ne olur senin sikine bir bakabilirmiyim?” dedi. Şok oldum. Sebebini öğrenmiyorum ama, bu arada ben çok mükemmel bir biçimde tahrik olmuştum ve sikim kalkmaya başlamıştı. Utandım, ama içimden de göstermek geliyordu, “Ayıp olur ama!” dedim. “Kızma ama ağabey yalnızca emin olmak istedim, ne olur göster!” dedi. “Peki!” dedim, çıkarttım. Benimkini kalkık durumda görünce, “Ama bu benimkinden çok büyük ve benimki bu kadar dik durmuyor!” dedi. “Kalkıyor mu bari?” dedim. “Evet kalkıyor.” dedi. “Ne yapıyorsun kalkınca?” dedim. Utandı yanıt vermek istemedi, “Utanma, konuşuyoruz madem, çözüm bulalım!” dedim. “31 sürüklüyorum.” dedi. “Boşalabiliyormusun?” dedim. “Kendimle de oynayarak 31 sürüklersem boşalıyorum.” dedi. “Nasıl kendinle oynayarak, nerelerinle oynuyorsun mesela?” dedim. “Yaaaaa yanlış kavrarsın beni!” dedi. “Utanma söyle!” dedim, natürel içten bir eda ile. “Göğsüm ve kalçalarımla da oynayarak yapıyorum.” dedi.

Kavradım ki gay meyli var çocukta, “Ne hoş!” dedim, ama kendi sözlerime kendim şaşmaya başladım, içgüdüsel olarak çocuğa asılıyordum. O da bana, “Ağabey sen ne yapıyorsun kalkınca?” dedi. “Canım ben konutluyum, kalkınca eşimle sex yapıyorum!” dedim. “Peki Lolitaken, hani benim gibiyken ne yapıyordun?” dedi. “Lolitaken senin gibi yapardım!” dedim. “Peki bir kadınla yapmak çok mu değişik?” dedi. “Tabiki, bunu kadınla, veya bazen erkekler erkek erkeğe de yapar, değişik olur!” dedim. “Ya ağabey ben de onu soracaktım sana, korktum sormaya, erkek erkeğe nasıl oluyor acaba?” dedi. Ben artık yavaş yavaş maksadı bozmuştum, “O çok başka bir zevk!” dedim. “Tamam da, daha mı iyi, yoksa daha mı makûs?” dedi. “Daha iyi!” dedim, zira artık usumdan resmen çocuğun götünü sikmek geçiyordu. “Peki, yapan mı yaptıran mı çok zevk alır?” dedi. “İkisi de!” dedim. Bu arada benim sikim hali hazırda sarih ve kazık gibi duruyordu. O sandalyede oturuyor, ben yanında ayakta duruyorum. “Peki nasıl yapıyorlar?” dedi. “Evvel birbirlerinin sikini bol bol yalarlar ve iyice sertleştiriler, sonra sikecek olan öbürünün götünü krem gibi birşeyle veya tükürükle ovalayarak hafiflemesini sağlar ve usulca içine girer ve devam eder. Neticede ikisi de zevkin doruklarına erişir!” dedim.

“Ağabey kızma ama inan çok merak ediyorum.” dedi. Bende filim kopmuş zıvanadan çıkmıştım iyice, “Canım önünde duruyor, merakını gidersene!” dedim. “Ciddimisin?” dedi. “Evet ciddiyim, istersen ağzına alıp yala azıcık!” dedim. Çekinerek sikime dudaklarını uzattı, yavaş yavaş derken sikimin yarısına kadar ağzına alarak yalamaya başladı. Ama ben kendimden geçiyordum. Sikimi azıcık yaladıktan sonra durdu, “Hadi ağabey ikimiz aynı anda yapalım!” dedi, benim de onun sikini yalamamı istiyordu. Ben daha hayatımda hiç sik yalamamıştım, sırf çocuğun götünü sikebilmek kaderine kabul ettim ve “Tamam madem, soyunalım da yapalım!” dedim. Kalktı ve üzerindekilerini çıkararak koltuğa uzandı. Ben de soyundum ve koltuğa yan yana ters yattık, 69 olduk, ben de onun o küçük sikini yalamaya başladım. İlk kere oluyordu bu, ama kendimi tutatmıyordum. Bir süre sonra götünün deliğini parmaklayarak ve ovalayarak iyice yumuşattım. Mükemmel zevk almaya başladı ve “Ağabey sikini götüme soksana!” dedi.

Hemen pozisyon değiştirip arda yan uyur durumda 66 pozisyonuna geçtim. Sikimin kafasını götünün deliğine usulca dayadım ve acıyıp bırakabileceğini, kaçabileceğini düşünerek, bir anda yüklenerek hepsini köküne kadar soktum. Benim kocaman yarrak gencecik çocuğun minicik ve hiç sikilmemiş daracık götüne girince, çocuk nasıl bağırdı ama! Hemen elimle ağzını kapayıp kımıldamadan öylece kaldım. Çocuk acıdan kaçmaya kalkıştı, ama iş işten geçmiş, yarrak dibine kadar girmişti, sımsıkı kenetlendim vazgeçmedim. Bir iki dakika sonra uysallaşmıştı, elimi ağzından çektim, haykırmadı ama hali hazırda burnundan soluyordu. Sikimi içinde azıcık oynattım, bu hemen, “Ne olur kımıldama ağabey, çok acıyor!” dedi. “Tamam!” dedim. Bu arada ensesini ve uzanabildiğim kadar göğüs uçlarını yalamaya başladım. Çocuk bir süre sonra gevşedi, göt deliği de iyice hafiflemişti ve yavaş yavaş kendisi hareketlenmeye başladı. Hazır olduğunu anlayınca ben gidip gelmeye başladım. Az azıcık süratlendiğimde, “Yavaş!” diye kıvranıyordu. Ama bende tahammül kalmamıştı, süratli süratli pompalayarak sonunda içine boşaldım ve içinden çıkarmadan arda uzandım yattım. 3-4 dakika kadar öylece kaldık.

“Çok acıdı!” dedi. “İlk olduğu için o, bundan sonra bu acıyı dinlemezsin. İçinde beklerken nasıldı?” dedim. “O harikuladeydi!” dedi. “İşte aynı olur bundan sonra!” dedim. O günlük öylece vazgeçtik, ama sonraları artık hemen hemen her gün sikişiyorduk. Ben istemesem de, akşamları kapatma saatinde büroda kimse kalmayınca, götünü sikmem için kendisi ısrar etmeye başlamıştı.

Çocuğun üvey annesi de büroya sık sık kazanç giderdi. 30-35 yaşlarında, etine bayağı dolgun, güzel bir bayandı. Usumdan onu da sikmek geçmeye başlamıştı, ama oğlu ve annesi olmaz diye düşünüyordum. Bir akşam 18 yaşındaden büroda çocuğu sikmeden evvel götünü ovuşturuyordum, “Çok hoş götün var, aynı annenin götü gibi, onun götü de çok güzelime gidiyor!” dedim. “Farkındayım, annem geldikçe bakışların muhakkak ediyor!” dedi. “Kızmıyorsun umarım?” dedim. “Yok ya neden kızacam, öz annem değil ya, hem ben dahi bazen dayanamayıp bakıyorum!” dedi. Çok gevşemiştim, “Annenle arayı bulup onunla da sikişsem kızarmısın peki?” dedim. “Olmaz, kızarım! Beni sikiyorsun ya işte!” dedi. “Ama arada bir kadın amı götü sikmek te gerekli!” dedim. “Bir koşulla olur!” dedi. “Ne?” dedim. “Kızmayacağına söz verirsen söylerim!” dedi. “Söz kızmayacam!” dedim. “Aranızı bulmanıza ben de dayanak ederim, ama bir seferinde ayarlayacağız, siz sikişirken ben de sizi seyredecem, yoksa bozarım bu işi!” dedi. “Merak ettiğin nedir ki?” dedim. “Onu nasıl siktiğini görmek istiyorum!” dedi. “Peki, tamam!” dedim.

İki hafta kadar sürdü, yemekti, akşam bardı, haftasonu piknikti, derken annesiyle yakınlaştık ve bir gece de konutlarında iken, çocuk uyuyunca sikiştik. Daha sonraları annesini de haftada 2-3 kere sikmeye başladım. Çocuk, “Ee artık şu bizim sözün zamanı gelmedi mi?” dedi. “Tamam da, nerde ve nasıl yapacaz?” dedim. “Rakı sofrası için bana para ver, ben ayarlarım herşeyi!” dedi. “Tamam!” dedim ve bir ölçü para verdim. Konutlarında bir Rakı sofrası kurmuş, herşey var. Yemek, Rakı, üzerine Bira derken kafalar iyi oldu. Ve çocuk, “Ben uyuyorum, ayyaş oldum, siz devam edin!” diyerek gitti. Annesinin yatak odasında saklanacak yer ayarlamış, oraya girmiş. 5 dakika sonra ben kadına, “Hadi yatakodasına gidelim!” dedim. O da, “Oğlan yatsın bekle!” dedi. “Aman yaa, sanki öğrenmiyor mu?” dedim. “Nerden öğrenecek?” dedi. “Olur mu, senin başka erkeklerlede sikiştiğini öğreniyor!” dedim. Donakalarak güldü, “Ciddi mi ya? Sana da söyledi haa bunu?” dedi. “Evet söyledi! Kızma çocuğa, bütün ergenlik çağında, vazgeç artık bilsin bazı şeyleri!” dedim. “Ben mi öğretecem, gitsin orospulardan bilsin!” dedi. “Öyle değil ya, sen cinsellik mevzusunda rahat davranmazsan ürküp kimseye yanaşamaz!” dedim. “O ne hınzır o! Sarih yerlerimi görünce gıda gibi bakar hep!” dedi ve güldü.

Kalktık yatakodasına geçtik, soyunduk ve şehvetle sevişmeye başladık. Evvel altıma aldım, amına soktum süratli süratli gidip gelmeye başladım. Kadın ayyaşlık ta var, deliriyor resmen, “Devam et aşkım, devam et!” diyordu. Sonra ben alta yattım, o üzerime çıktı, sikişmeye devam ediyoruz. Bir yandan da kadının götünü okşuyordum. Kadın, “Aşkım parmağını popoma soksana!” dedi. Muhakkak ki oğlu da bu duyguyu annesinden almış. Parmağım götünün deliğinde, amdan sikişe devam ederken, bir el parmağımı tutarak uzaklaştırdı kadının götünden. Ne göreyim, çocuk gelmiş ve siki de elinde annesinin artta duruyor, götüne sokmaya çalışıyor! Kadın irkildi, “Ne oluyor yaa?” dedi, baktı artta çocuğu görünce çığlığı bastı ve çocuğa vurmak istedi. Elini yakaladım, “çıldırdın mı, çocuğu korkutma!” dedim. “Saçmalamayın lan Orospu çocukları! Vazgeçin beni gurursuzlar! Siktir olun gidin konutumdan!” dedi. Çocuk da, “Herkese siktiriyorsun, bilmiyorum sanma, sakın sesini çıkarma yoksa öldürürüm seni!” diyerek hali hazırda sikini annesinin götüne sokmaya çalışıyordu.

Ben kollarından tutarak kadını kendime doğru sürükleyip iyice domalmasını sağladım, çocuk da nihayet sokabildi ve hiç beklemeksizin çok süratli bir biçimde gidip gelmeye başladı. Kadın ağzına gelen küfürü ediyordu. Fakat bir zaman sonra, “Vazgeç kolumu, olan oldu artık!” dedi ve çocuğun rahat sikebileceği biçimi almaya ve iki delikten de aynı anda sikilmenin tadını çıkarmaya başladı. Ben altta amından, çocuk da götünden, beraber sikiyorduk kadını. Kadını nekadar siktik bilmiyorum ama, saat yakalamış gibi üçümüz de aynı anda boşaldık. Ama ne boşalma! Üçümüz de böğürüyorduk boşalırken, soluk soluğa kalmıştık! Çocuk arttan çekilince, kadın kalkıp banyoya gitti. Çocuk bana, “Ne olur azıcık da beni sik!” dedi. “Saçmalama, kadın zati asaptan kuduruyor, bir de seni siktiğimi görürse tüm apartmanı, polisi bekçiyi başımıza toplar, rezil oluruz hepimiz! Sakın öğrenmesin bunu! Sakın muhakkak etme!” dedim. Kadın banyodan geldiğinde hali hazırda hiddetliydi, ikimize de kızıyordu, küfürler ediyordu. Yarım saat uğraştım, ne diller döktüm yatıştırmak için, birkaç Bira daha içtikten sonra anca soğukkanlılaştı. Sonra çocuğa, “Orospu çocuğu gel buraya!” diyerek çocuğu bağrına bastı. Ben de giyinip gittim…

O günden sonra artık haftada bir Rakı sofrası kurmaya başladık, üçlü olarak! Ama kadın hali hazırda çocuğu da siktiğimi öğrenmiyordu. Çocuğu yalnızca büroda akşamları yalnız kaldığımızda sikiyordum. Bu ilişkimiz 5 ay gibi devam etti, sonra bunlar İstanbula taşındılar, birdaha da görüşemedik.

545 toplam, 0 bugün

Çocuklarına Bakıcılık Yaptığım Adamla Sikişiyorum

Hikayeler Ağustos 30, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba, ben Necla. Rizeliyim. 24 yaşında, esmer 1.65 cm boyunda, 48 kilogram, ince belirli bir kadınım. 18 yaşında iken başlık parası karşılığında kendimden 20 yaş büyük birisiyle evlendirildim. Evlendikten kısa bir müddet sonra kocamın çalıştığı firma Polonyada şube açınca, kocamı Polonyaya gönderdiler ve bir sene daha gelemeyecekti. Oturduğumuz apartmanda bizimle aynı katta oturan, iki çocuklu memur bir aile vardı. Kadın Hocaydı ve kocası da Polis memuru. Polis kocaman yapılı, uzun boylu, kumral ve çok İlişkii bir erkekti, çok güzelime gidiyordu. Komşu kadınlarla konuşurken çoğu, Polisin yakışıklılığından bahsederek, “Şimdi altında olmak isterdim!” diyordu.

İsmi Hakan olan o Polis, haftanın üç günü gece çalışması sebebiyle ve gündüzleri uyuyup dinlenmesi gerektiğinden, gündüzleri çocuklarına bakıcı aradılar fakat bulamadılar. Ben çocuklara bakabileceğimi söyleyerek uyuştum, bana iyi de para öneri ettiler. Çocukların yaşı küçük olduğundan konutlarına gidiyordum, öğlen 12 ’ye kadar kalıyor, çocuklar uyanınca yemek veriyordum, biraz oynadıktan sonra geri uyuyorlardı. Çocuklar yatarken yapacak birşey olmadığı içinde canım bunalmaya başlamıştı. Hakan beyin ve karısının giyim eşyalarını karıştırır, karısının İlişkii iç çamaşırlarını giyip sınar, bunlarla kendimi izlerdim. Konuttaki bilgisayarı açar Pornositelerine girer, Chat yapmak için dost arardım. Ama Hakan beyin eşyalarını koklamak, prezarvatifini ellemek güzelime gitmeye başladı, bazen amıma sürttüğüm oluyordu. Açıkcası Hakan beye kendimi siktirmek istiyordum, ama bunu nasıl ve ne biçimde yapacağımı öğrenmiyordum.

Hakan bey gece vardiyasından çıktıktan sonra konuta kazanç, ayrı bir odaya girer, kapıyı kilitler ve uyurdu. Kimse rahatsız etmesin, uyandırmasın diye temkin alıyordu, ama benim amım yarrak istiyordu. Bir gün konuttaki tüm anahtarları çocukların eline verdim ve oynamalarını sağladım. Anahtarlar kayıp olunca artık kapıyı yalnızca kapatıyordu. Ben de Hakan bey soyunurken kapının anahtar deliğinden izliyordum. Donundan belirli olan kalın sikini gördükçe deliriyordum. Bir seferinde kapının altından gölgemi görmüş olmalı ki, artık ebeveyn banyosunda soyunup giyiniyordu. Bir gün Hakan bey yatarken evin telefonu çaldı, yanıt verdim, işyerinden arıyorlardı ve acil bir gidişat olduğunu söylediler ve telefonu kendisine götürmemi istediler. Ben de kapıyı tıkladım ancak yanıt alamadım. Kapıyı açarak içeri girdim. Hakan bey yatağın üzerinde, üstü sarih ve donu içinde siki kalkık bir biçimde uyuyordu. Seslendim dinlemedi, elimle dürttüm uyandı ve beni görünce hemen üzerini kapatarak, “Ne var?” dedi. “Size acil telefon var!” dedim, ama gözüm hali hazırda sikindeydi, kocaman bir şeydi, donunun içine sığmıyordu.

Telefonu aldı ve konuşmaya başladı. Sonra, “Yarın ben hallederim, böyle kolay şeylere aramayın!” dedi kızarak telefonu kapattı. Ben hali hazırda odadaydım, benim yarrağına baktığımı görünce, nevresimi üzerine sürükleyerek, “Necla hanım, huuu!” diyerek bana seslenince birden irkildim. “Hayırdır, daldın?” dedi. Ben kem küm ederek bir şey demeden odadan çıktım. Amım sulanmış, yürürken vıcık vıcık olmuş, resmen boşalmıştım. O koca yarrak amıma girerse halim ne olurdu diye hayal ederek salona geçtim. Artık sabredecek halim kalmamıştı iyice azmıştım. Hakan bey yine yatmıştı, ben de 18 yaşındaden Pornositelerine girdim, erotik itirafları ve İlişki öykülerini açarak, kadınların ilk kaçamaklarını okudum ve daha da azdım. Amım yine sulanmıştı, elimle bastıra bastıra tekerrür boşalmıştım.

Çocuklara baktım uyuyorlardı. Hakan beyin odasına girmek ve o yatarken izlemek geçti usumdan, ancak kapısı kapalı idi. Kapıyı suskunca açtım içeri girdim. Yatağın yanıbaşında dikilip azıcık izledim. İyice azmıştım, artık ne olursa olsun beni sikmesini isteyecektim, üzerine sıçrayıp, yarrağını sonuna kadar amımda sezmek istiyordum. Ama Hakan beyin kızacağından çekiniyordum. İçimden bir sesin ‘Şimdi hemen başla! ’ demesiyle benim soyunmam bir oldu. Üzerimde ne var ne yok tamamen soyundum, don ve sütyen de dahil, anadan üryan kalmıştım. Amım kabarmış, dudakları şişmiş, hafif bir sızlanma vardı. Hakan beyin nevresimini sürükleyerek kendime yer açmak istediğimde Hakan bey uyandı. Beni anadan üryan görünce, “Ne yapıyorsun? Çık dışarı!” dedi ve elimden nevresimi sürükleyerek üzerini kapattı. Ancak ben hali hazırda üryandım, nevresimi bana vererek sırtını döndü ve “Odadan çıkarmısın! Rezalet olmasın, ne olur dileniyorum sana!” dedi. Ben de “Rezalet filan olmaz Hakan bey, kendim istiyorum, kocam yurtdışında, sikilmeye lüzumum var!” dedim, “Olmaz! Git giyin!” dedi.

Ben artık delirmek üzereydim, caddede it kopuk beni sikmek için dilenirken, Hakan bey beni yalanlıyordu. Şerefim gücenmişti, üzerini sıçradım artık ve “Bu amımı sana siktirmeden bu odadan çıkmam Hakan bey! Beni sikmezsen, bana saldırdı diye haykıracağım, anadan üryan dışarı koşacağım ve tüm apartmana rezil edeceğim seni, gerisini sen düşün!” diyerek tehdit ettim. Hakan beyin artık çıkarı kalmamıştı, “Kadın ulusu değilmisiniz…” diyerek kızdı, fakat 18 yaşındaden de istemiyordu. Elimi donunun üzerinden sikine attım ve yakaladım, “Bak sen de azmışsın, ne olur sik beni, yoksa valla haykıracağım!” dedim. Hakan bey 18 yaşındaden de, “Saçmalama lütfen, ben konutlu barklı, çoluklu çocuklu bir adamım, olmaz!” dedi. Ben de, “Sana laf, yalnızca ellemek ve emmek istiyorum, sikme beni, yeter ki sikini emeyim!” dedim ve sikini iyice anlayarak donundan çıkardım, hemen eğilip emmeye başladım. Sikinin başı ateş saçıyordu, yavaş yavaş sikinin başından alta doğru inerek sikini emerken, memelerimi ellemesini ve sıkmasını istedim. İstemeyerek ellemeye başlamıştı…

Yarrağını 4-5 dakika kadar yaladıktan sonra elini tutarak amıma götürdüm ve “Hakan bey artık zevkini çıkar, kimse sana böyle amını siktirmek için dilenmez!” dedim. Amımı ellerken amımdan akan akışkanlar yatağı nemlendirmişti, ama 18 yaşındaden de amım yarak diye yanıyordu. Hakan beyin yarağını yaladıkça daha da kalınlaşıyor, iki elimle güç zapt ediyordum. Damarları iyice çıkmıştı, ellerimle iyice sıkarak emmeye başladım. Hakan bey fazla direnemedi ve fışkırarak ağzıma boşaldı. Döllerinin hepsini yalayıp yuttum. “Sen bütün bir oruspuymuşsun, senin hakkında nasıl da yanılmışız ve çocuklarımızı emanet etmişiz sana!” dedi. Ben de, “Yok valla Hakan bey, kocamdan sonra ilk kere yapıyorum, hepsini Pornositelerinden öğrendim!” dedim. Yarağınının ölüsü dahi beni öldürecek gibi duruyordu, hemen tekerrür yalamaya başladım. Taşaklarını ağzıma alıp sündürürken, o da artık memelerimi sıkmaya ve öpmeye başladı. “Bak Necla, tam bunlar karımın kulağına giderse, ikimizi de keser valla! Madem çok istiyorsun, şunu tamamına erdirelim, birdaha da böyle birşey istemiyorum! Tamam mı?” deyince, ben sevinçten havaya zıplayacaktım. “Tamam! Bir kere sik, birdaha olmayacak, laf!” dedim ve yarağına saldırdım, emerek yine kaldırdım…

Yarak iyice sertleşince, Hakan beyi sırtüstü yatırdım ve üzerine çıktım. Yarağını elimle tutarak amımın hizasına getirip üzerine oturmaya başladım. O kadar boşalmama ve ıslanmama karşın, yarak amıma güçle giriyordu. Yarağın başı amıma girince amımın içine bir tokmak vuruyormuş gibi nabız atışını seziyordum. Amıma girdikçe Cırt Cırt sesler çıkıyor, yarağı iyice geriliyor ve geriye doğru kaçıyor, eliyle iyice yakalayıp geri kaçmasını yasaklıyordu. Amımın içerisinde alevini ve ateşini sezerek içime yavaş yavaş alıyordum. Koca yarak amıma milim milim giriyor, girdikçe az bekletip amımın alışmasını bekliyor, az geri sürükleyip yine sokuyor, amımı yarağına alıştırıyordum. Yarağın yarısı amıma girmeden ben boşaldım ve amımdan akan sular yarağın tamamen amımın derinliklerine girmesine neden oldu. Amımı Pres gibi iyice sıkarak yarağını içimde sıkıştırdım, vazgeçemezdim bu yarrağı. Taşağından başka bir yeri görünmeyen yarağını amımın içinde azıcık beklettim, bir kaç kere kalkıp geri oturdum, artık rahat rahat amıma girip çıkıyordu…

Yarağı üzerinde bir müddet kalkıp oturduktan sonra, Hakan bey birden beni üzerinden atarak, beni yatağa sırt üstü yatırdı ve bacaklarımı iyice ayırıp yanlara bastırarak üzerime uzandı ve amıma hoyratça girip çıkmaya başladı. Ben üzerindeyken sikilmiyormuşum meğerse, amımın derinliklerine öyle süratli süratli girip çıkıyordu ki anlatamam. Artık zevkten başım dönmeye başlamış, orgazm orgazm üstüne yaşıyordum. Hele bacaklarımı omzuna alınca, artık amımın yırtılacağını, amımdaki yarağın götümden ve midemden çıkacağını sandım. Birden daha da süratlenmeye ve hırlamaya başladı. Az sonra da kendini sürüklemek istedi. “Ne oluyor?” dedim, “Boşalacağım!” dedi. Ben de, “Çıkma ne olur, amımım derinliklerine boşal, amım gevşet, kocamdan sonra ilk kere birisi amıma boşalacak!” diyerek amıma boşalmasını istedim. Birden amımın derinliklerine tazyikli bir biçimde dölleri çarpmaya başladı. Bacaklarımı beline doladım ve elimle belinden bastırıyor, iyice içime boşalmasını sağlıyordum. Son damlasına kadar amıma boşaldı ve bastırıp üzerime ölü gibi yığılıp kaldı…

Çok hoştu herşey, ama kocaman bedeninin ağırlığı altında eziliyordum. Bir vakit sonra göğsünden itekleyerek üzerimden kaldırdım, ama hali hazırda kalın yarrağı, kocaman bir yılan gibi amımın içinde duruyordu, elimle tutarak amımdan çıkarmaya başladığımda, içimden bir şeyler çekiliyor gibiydi. Yarrağı amımdan çıkardıktan sonra, amıma baktım, amımın deliği kocaman açılmıştı ve bir müddet kapanmadı. Amımın dudak kenarları kızarıp morarmaya başlamıştı. Banyoya gitmek için ayağa kalktığımda amımdan taşan dölleri sızıyordu…

Duşumu aldım geldim. Çocuklar uyanmadan kahvaltı hazırlayıp, Hakan beyin yanına gittim. Hali Hazırda külçe gibi uyuyordu ve yatmıştı. İnik yarağından öperek uyandırdım, “Aşkım kalkarmısın, sana kahvaltı hazırladım, hadi aşkım, biricik sikicim, sana teşekkürler ederim, bundan sonra benden ne istersen iste!” diyerek kaldırdım. Kahvaltı için mutfağa gittik. Bana “Korunuyormusun?” diye sordu. “Hayır, korunmuyorum.” dedim. “Hepsini içine boşaldım, ne olacak şimdi?” dedi. “Mesele olmaz!” dedim. “Ya hamile kalırsan?” dedi. “Meblağsa seninle beraber karı koca gibi gider, aldırırım!” dedim…

Ama hamile kalmadım ve sonraki haftalarda Hakan beyin de istemesiyle bu sikişmelerimiz devam etti. Aylarca böyle sikiştikten sonra adetlerimde bozulma oldu ve Kadın Hekimine gittim. Hekimin yaptığı testler neticeyi kısır olduğumu bildim. Hakan beye bunu anlattım, ama kocama kısır olduğumu nasıl anlatacağımı öğrenemiyorum. Bir seneye yakın zamandır Hakan beyle üç günde bir sikişiyoruz. Eşi ile sohbetlerimizde, eşi, kocadene güvendiğini, benim de kapalı olmam sebebiyle bana güveninin ebedî olduğunu, kocasından göreceğim en minik bir imayı kendisine haber vermemi istedi. Ben de kocasının gece vardiyasından geldikten sonra kapıyı kapatıp uyuduğunu, en küçücük bir yanlışını görmediğimi söyledim. Okadar da salak değilim başka bir deyişle, şayet benim kocasıyla kesintisiz sikiştiğimi bir anlarsa yarraksız kaldım demektir, nerede bulacam öyle yarrağı birdaha?

Hepinizin kalkmış yaraklarından öpüyorum!

532 toplam, 0 bugün

Dul Sema Yatakta Tecrübesini Konuşturdu

Hikayeler Ağustos 27, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Slm arkadaşlar, ben Aziz, 26 yaşındayım. Ben de başımdan gecen bir olayı anlatmak istedim. Olay bu yaz gerçekleşti. Malum yaz ayı tatil ayı. Bu yaz tatilimi farklılık olsun diye Alanya yerine Avşayı tercih etmekle başlattım ve hiç hesapta yokken bindim vapura, gece 11:00 ’de Avşaya vardım. Tamamen o gün (Cuma) öğlen karar verilmiş bir olaydı, hani iyide oldu. Kendime uygun güzel şirin bir pansiyon buldum. Geç olması sebebi ile, tabi günün yorgunluğu da var, odaya girdikten beş dakika sonra uyumuşum.

Sabah erkenden kalktım. Temiz havayı ve güne denizle başlamayı düşleyerek havlum ve gözlüğümü alıp doğru denize gittim. Ben kalabalıkta yüzmeyi sevmem, doğal olarak pansiyonlardan biraz uzağa bilen bilir tepedeki güzel restoranın biraz ötesine gidip, sahile indim. Denizin tadını çıkarmak için, biraz uzun tutup sabah 08:30 ’a kadar çıkmadım. Çıkınca da havlumu serip uzandım. Güneşin de tatlılığı sayesinde uyuyakalmışım. Uyandığımda hemen yanıbaşımda iki havlu ve çantalar vardı. Ne yalan söyleyeyim, ilk kendi eşyalarıma bakındım. Telefon, cüzdan, sigara ve çakmak, herşey yerindeydi. Peki bu havlular kimin derken, havluların sahipleri sudan çıktılar ve gelmeye başladılar. Biri 40 yaşlarında Sema hanım, diğeri kızı 18 yaşındaki Esin.

Merhabalaştık, “Merhaba”, “Merhaba”. Esin hanımın tatlı bir sesi vardı, “Sanırım siz de benim gibi kalabalıktan hoşlanmıyorsunuz?” dedi. Ben de sadece, “Evet.” diyerek cevapladım ve kalkıp denize gittim. Çünkü vakit öğlene yaklaşıyordu ve kahvaltı şarttı. Denizden çıkınca onlarında toparlandığını gördüm. Ben de toparlanıp yola koyuldum. Arkamdan gayet tatlı bir ses ile Sema hanım, “Beyefendi sigaranız…” deyince geri döndüm. Bu kibar yaklaşıma aynı kibarlıkla karşılık verebilmek için onlara eşlik etme kararı aldım. Yolda yürürken doğal olarak sohbet ediyorduk. Ben gözlerimi Semanın kızı Esinin kalçalarından alamıyordum, istemdışı kas hareketi bu olsa gerek. Tabiki belli etmemek lazımdı bunu. Sema hanım dul olduğunu, son 9 yıldır kızıyla başbaşa kaldıklarını falan anlatadursun, ben önümdeki doğa harikasını izlemekten herşeyi yanlış anlıyordum 🙂

Derken pansiyonuma yaklaştık ve ben ayrılmam gerektiğini, bu Pansiyonda kaldığımı falan söylerken, Sema hanım, “Ya aslında biz pansiyonumuzdan şikayetçiyiz, sizinki nasıl?” diye sordu. Ben de ‘Gayet şeker bir pansiyon ’ olduğunu söyledim. Sema hanım, “Acaba yer varmıdır?” diye sordu. Ben de, “İsterseniz sorayım?” dedim. Sema hanım “Olur.” dedi. Ben, “Olur da, nasıl haberleşecegiz?” deyince cep numarasını verdi. Ben de benim numaramı verdim ve ayrıldık. Pansiyon yetkilisine sordum, “Boş odanız var mı?” diye. O ’da bana, “Var ama en üstteki teras kat var, orası normal ev ve gecesi 100 TL.” dedi. Pazarlıkla 80 ’e düşürdüm ve Sema hanımı arayıp durumu olduğu gibi anlattım. Öğlen yemeğinde buluşup, Sema hanımla bizim pansiyona geldik. Pansiyoncunun da güzel fikri ile maceramız başladı, “Bilader sen ayrı bir odaya 50 lira veriyorsun, madem bunlar tanıdığın, 2 odalı teras, geç yanlarına, yarısını sen öde, yarısını onlar ödesin, hem bana da boş oda yaratmış olursunuz!” dedi.

Ben tam red edecekken, Sema hanım benim fikrimi dahi almadan, “Evet, Aziz beyin odasını iptal edin, O da bizimle kalacak.” deyince şok oldum ve sessiz kaldım. Odaya akşam üzeri anca yerleştik ve başladık muhabbete. Esin 21:30 gibi eğlenmeye gitti ve biz Sema hanımla başbaşa kaldık. Sema hanım açtığı ufak rakıyı bitirmek üzereyken, bana, “Radyo falan yokmu burada?” diye sordu. Ben etrafa bakındım ve “Yok, ama telefonumda yeteri kadar parça var.” dedim. Aldı telefonumu eline ve başladı, “Bu kötü, bu kötü, bu kötü…” diye parçaları açıp kapamaya. Ferhat Göçer ’in Cennet parçasında durdu, “Bu güzel.” dedi. Parçayı dinlerken, “Ama sen de çok kabasın Azizcim…” deyince, ben ikinci şokumu yaşıyordum. 10 saat önce tanışmıştık ve hanımlardan beylerden, ciğim cığım lara gelmişti mevzu. “Neden kabayım?” diye sordum. Cevap gayet şıktı, “Bu parçada insan karşısındaki bayanı dansa kaldırmazda ne zaman kaldırır?” dedi…

Ben de mecburen dansa kaldırdım ve film başladı. Parça tekrar açıldı ve dansa devam edildi. Dans, artık bizim yavaşça ve hissettirmeden ellerimizin hassas noktalara kayması ile şekilleniyordu. En son Semanın kalçalarını avuçlarımda hissettikten sonra kendime geldiğimde, yatakta yarı çıplak sevişiyorduk. Sema benim penisimi ağzına almış emiyordu. Tanrım bir günde bunların olacağını bilseydim son 5 yılımı Alanya yerine burada geçirirdim düşüncesi ve güzel hatlara sahip bir bayanın penisimi emmesinin verdiği mutluluğu yaşıyordum. Sema da ben de çırılçıplaktık artık ve geri dönmesi çok zordu. Sema, “Hadi birtanem, 1 yıl oldu ilişkiye girmeyeli, dayanamıyorum, bitir artık şu işi, söndür amcığımın yangınını!” diyerek beni üzerine aldı ve penisimi tutup amcığına dayadı.

Harika bir sıcaklıktı bu. Sanki ilkkez ilişkiye giriyor gibi hissediyordum kendimi ve acemice yüklendim. Semadan tatlı ama acıdan kaynaklanan bir, “Ahhh…” duyduktan sonra, yavaş yavaş git gellere başladım. Birkaç dakika sonra Sema üzerime çıktı ve İlişkite tecrübenin ne demek olduğunu bana gösterdi. Yaklaşık 45-50 dakika boyunca yaptığımız sikişte, 3 defa boşalan bende hal kalmamış ve artık sadece sırt üstü uzanıyordum. Ama Sema daha 18 yaşında başlamış gibi, “Hadi aşkım birdaha, birdaha…” deyip oynuyordu penisimle. Ne zaman uyuduğumu hatırlamıyorum ama ne zaman uyandığımı gayet iyi hatırlıyorum. Esin odanın kapısını açtı bize baktı, benim uyanık olduğumu farkedip iyi geceler deyip kapıyı kapattı. Ben halen ne olduğunu anlamamıştım.

Odadan çıktım Esinin odasına yöneldim, ışık açıktı. Kapıyı açtım, gülümsedi. “Gelmemi istermisin?” diye sordum. Kibarca reddedip, “Hayır. Belki tatilimizin son günü, ama belki…” dedi. Peki sizce Esini Amını götünü deldim mi? Evet dersem koca bir yalan olur. Hayır dersemde aynı şey geçerli. Son gece çok ama çok sarhoştum, ama uyandığımda Esinle aynı yatakta ve çırılçıplaktım, ama hiçbir şey hatırlamıyorum. Bu arada Sema ile 1 yıldır buluşuyoruz ve sikişiyoruz, her haftasonu onunlayım. Esin Ekim ayında evlendi, arada Semada rastlıyorum. Kalçalarını sıkıp okşamaktan ileri gidemedim. Esine, “Son gece ne oldu, bilmek istiyorum?” diye her soruşumda, “Bilme! Bilince ne olacak?” deyip geçiştiriyor. Ne olursa olsun, Esini aklımdan çıkaramıyorum…

504 toplam, 0 bugün

Kayınımın Karısını Her Fırsatta Sikiyorum

Hikayeler Ağustos 25, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba ben Ali. Hollanda ’da yaşayan bir işadamıyım. Yaşım 40 ve konutluyum. Size başımdan geçen vakaların bir tanesini anlatacağım. Ben sex mevzusunda azıcık doyumsuz olduğumdan, kesintisiz olarak sabit bir arkadaşım olmuştur. Bunların biri de Bulgar bir kızdı, kendisini haftanın 3 günü ziyaret etmesem duramazdım. Yaz mevsimiydi, başka bir deyişle tatildi. Eşimi ve çocuklarımı Türkiyeye tatile yollamıştım, 3 hafta sonra da ben gidecektim. Bu arayı değerlendirmek istedim tabiki ve hemen Bulgar arkadaşımı konuta getirdim. Konuta gece soktum ki, kimse görmesin diye.

Wiskilerimizi yudumladık evvel, ikimiz bir şişe wiski içtik. Süre geldi yatağa gittik. Başladık sevişmeye, alkolün tesiri ile sabaha kadar sikiştik. Haftasonuydu, biz kalkana kadar öğlen olmuştu. Kalkıp banyomu yaptım, alt indim bornozumla, bütün kahvemi içiyordum ki, kapı çaldı. Baktım kayınımın karısı, açtım içeri davet ettim. Bulgar arkadaşım da bu arada hali hazırda yukardaydı, yatakodasında başka bir deyişle. Kayınımın karısı, “Bir gereksinimin varmı? Ortalığı toparlayım azıcık…” dedi. “Yok gerekmez, sağol…” desem de, “Olmaz sen tek başınasın, ben bir ortalığı toparlayım.” diye ısrar etti. Kayınımın karısını sikmeyi usumdan hep geçirmişimdir. Esmerdi, çok süper bir bedeni vardı, kendine bakan bir bayandı. Etek giymişti…

Mutfağı derledi azıcık. “Bir de yukarıyayı toplayım.” demez mi. Israr edince, kendi kendime tamam, yandık, tutulduk dedim. Çıktı yukarıya, ben de arttan tabi. Bulgar kızı çırıl üryan durumda yatakta görünce, suratındaki ifadeyi görmeniz gerekliydi! “Enişte bu ne?” dedi. “Ne olduğunu görüyorsun işte!” dedim. “Ayıp, sana yakıştıramadım enişte, karına söyleyecem!” dedi. Vaziyeti açıklamaya çalıştım, ama açıklayacak pek birşey yoktu gerçeğinde, herşey ortadaydı. Dediğim tek şey, “Karım bana yetmiyor!” oldu. Ama kayınımın karısı eşime söylemeye hedefliydi…

Ben de içimden Madem öyle, ben de seni sikmezsem! dedim, kayınımın karısına belinden sarıldım ve elimi hemen amcığına attım. Baktım ki amcığı sulanmaya başladı. “Dur, yapma enişte…” dese de, amcığı istiyordu. Bulgar arkadaşımın da ağzı sarih kaldı, neler oluyor diye. Nede olsa akşamdan süratimi alamamıştım, benim yarak taş gibiydi zati. Kayınımın karısını attım yatağa, bağırsada kimse dinlemezdi, nasılsa müziğin sesini açtmıştım altta. Kayınımın karısı yatakta kaçmaya çalışıyordu. Ben üstümdeki bornozu çoktan çıkarmıştım, ve onun arkadan üstüne kapandım. Kaçacak bir yeri yoktu. Eteğini sıyırmamla külotunu çıkarmam bir oldu, ama külotunu yırtarak çıkartmak zorunda kaldım. Bulgar arkadaşım yatakta olanlara hayretler içinde bakıyordu yalnızca…

Yarağımı tükürükleyerek arkadan amına öyle bir geçirdim ki, kayınımın karısı adale katı kesilmişti, sıkıyordu kendini. Ama benim taş gibi olmuş yarak girmişti bir kere. Artık amcığı iyice sulanmaya başlamıştı. Kulaklarından öpüyor, elimle kalçasının arasını açıyordum ki, hepsini amına sokabileyim diye. Kayınımın karısını 5 dakika kadar böyle Amını götünü deldim. Artık yarağı yemişti nasılsa, vazgeçti iyice kendini. Bir yandanda ağlıyordu. Sonra bu ağlama yerini inlemeye vazgeçmişti. Nerdeyse boşalacaktı. Güçle üstüme çıkarttım, inip inip kalkıyordu. Yarağımın üstünde öyle bir kıvırıyordu ki, benim yarak daireler çiziyordu. Sonunu direnemedi ve öyle bir boşaldı ki, işedi sandım. Islaklık ta göbeğime kadar geldi. Beni çıldırttı bu ıslaklık…

Artık benim de boşalma zamanım gelmişti, domalttım ve tekerrür amına girdim arkadan, vıcık vıcık olmuştu amı. Ben çok sert gidip geliyordum, O ’da kıvırmaktan duramıyordu, açılmıştı artık iyice. Bir an yarağım amından çıktı, bütün boşalmak üzereydim. Hemen sokup amına boşalayım dedim ve yüklendim. Ama amı azıcık dar geldi sanki bana. Haklıyıdım darmış gerçekten, ama amına değil götüne girmişim. Kayınımın karısı yalnızca bir, “Ayyyy…” diyebildi. Zevkin doruğuna erişmişti artık, acı ve zevk ikisi bir arada. Fazla sabredemedim dar bir göte kim direnir ki, süper bir boşalma yaşadım. Sikimi götünden çıkarırken göt deliği hali hazırda zonkluyordu. “Şimdi istersen git karıma söyle!” dedim. O ’da artık kavradı vaziyeti, “Nasıl söyleyim?” dedi. Yalnız bana bir koşulu vardı: “Bulgar arkadaşını vazgeç, istediğin zaman beni sik enişte.” dedi.

Hemen kabul ettim tabiki. Bulgar kıza yol verdim. Kayınımın karısı ile her fırsatta sikişiyoruz artık…

559 toplam, 0 bugün

Teklifimi Reddeden Hatunla Hergün Sikişiyoruz

Hikayeler Ağustos 23, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Slm arkadaşlar adım Aktunç, özetle yakışıklı sayılan, kızlara arkadaşlık teklifi geri çevrilmemiş (biri hariç) bir insanım. Bu olay ise daha 18 yaşında geldi başıma. Olay şu: Beni reddeden hatunu yani Aysunu birkaç ay sonra nasıl siktiğim. Textil ile uğraşmaktayım ve piyasanın hali duman. Çalıştığım firmada önce şef, sonra ustabaşı ve 3 ay önce de Müdür oldum. Aysuna ustabaşı iken arkadaşlık teklifinde bulunmuş ve olumsuz yanıt almıştım. Bu da beni aşırı derecede kızdırıp üzmüştü ve açıkcası bozulmuştum ve o gün Aysunu sikmeyi kafaya koydum. Bu tekliften birkaç ay sonra müdür işten çıkınca, patron ‘benim bu işi yapabileceğimi, bu krizde 18 yaşında müdüre para vermenin saçma olacağını söyleyip ’ beni Müdür olarak gösterdi ve firmanın Patrondan sonraki en yetkili adamı oldum.

Patron bir cuma günü toplantı sonunda bana, “En az 8 veya 10 kişiyi işten çıkarmamız gerekli, senden işe yaramayan isimler istiyorum!” deyince, sinsice bir intikam planı geldi aklıma. Tüm personeli akşam çıkışı ve vardiyanın geliş saati olan 19:00 da toplantıya alıp, Patronun söylediklerini söyleyip, “Şimdi gerçekten çalışmak zorunda olanlar nedenlerini, birer birer odama gelip bana anlatsın. Patron liste verdi, ama çıkarıp ekleme hakkım mevcut!” deyip odama çekildim. 4-5 personelden sonra Aysun geldi içeri, “Aytunç bey biliyorum siz beni çıkarmak istersiniz, ama benim işe çok ihtiyacım var, biliyorsunuz eşimden 18 yaşında ayrıldım ve çocuğum da var, çalışmazsam aç kalırız.” dedi. Ben de gayet soğukkanlı bir şekilde, “Bakın Aysun hanım, inanın ki Patronun verdiği listede siz dahil 5 bayanın ismi var ve ben bu isimler içinde sizin olmanızı istemem, ama bunun için kendi kredimi tüketmek zorunda olduğumun farkındasınızdır umarım. Sizin benim için yaptığınız hiç bişey yokken, ben Patrona karşı olan kredimi sizden yana nasıl kullanabilirim?” dedim.

Bu sözler üzerine biraz morali bozulan Aysun, ertesi sabah işe gelince, ilk kez bana gülümseyerek ve eşine bakıyormuş gibi bakarak, “Günaydın Aytunç bey.” deyince, bu işin olacağını anlamış ve heyecanlanmıştım. Öğlen paydosunda herkes yemeğe giderken, Aysuna “Sen şu acil olan işleri yetiştir de sonra çık yemeğe, olur mu?” dedim. Aysun da “Tabi!” diyerek çalışmaya geri döndü ve işleri bitince yemekhaneye birlikte çıktık. Yemekler yendi, sohbet başladı ve ben Aysuna, “Bak Aysun, ben bugün çok düşündüm… Çocuğuna tek bakıyor olman ve gerçekten ihtiyacının olması beni insiyatif kullanmak konusuna biraz teşvik etti ama senin de bana biraz yardımcı olman gerekli bu konuda.” dedim. Aysun hiç tereddüt etmeden, “Aytunç bey ne isterseniz yaparım, yeter ki çıkarılmama izin vermeyin!” dedi. “OK, o zaman bu akşam bu konuyu konuşalım, olur mu?” dedim. Olumlu yanıtı aldıktan sonra akşamı beklemeye başladım…

Akşam şirketin aşağısındaki kafede buluştuk, çay içip çıktık. Arabamla şirkete 3 km uzakta olan evime doğru ilerlemeye başladık. Aysun sadece, “Nereye gidecez?” diye sordu. Ben de, “Benim evime!” cevabını verdim. Sustu, konuşmadan eve vardık. Yukarı çıktık, eve girip oturduk. Konuşmuyorduk. Ben dolaptan soğuk meşrubat çıkarınca, Aysun gülerek, “Ne o, içeceğime ilaç katıp bana kötü şeyler mi yapacaksın yoksa Aytunç bey?” dedi. Ben de gülerek, “Evet uyku ilacı attım, içeceksin ve uyanınca yatakta çıplak yatıyor olacaksın.” deyince, birlikte gülüştük. Meşrubatlar içildi, Aysun, “Hadi, ne yapacaksak… şey yani, ne konuşacaksak konuşalım.” diyerek geldi yanıma oturdu. Buna mecburdu farkındaydı, ama istiyordu da, halinden belliydi, nefes alış verişi değişmişti. “Aysun senden çok hoşlanıyorum ve senin için yapamayacağım şey yok biliyorsun!” deyince, Aysun aniden dudaklarıma yumuldu. Ben bunu beklemiyordum, karşılık vermem birkaç saniye gecikti ve birbirimizi soymaya başladık. Ama bu vücut, bu hatlar, peki bu kadın nasıl doğum yaptı ki kızlara taş çıkarır bu kadının heryeri diye iç geçirirken, çırılçıplak olduk. Aysunun göğüsleri, göbeği, derken öperek yalayarak amına kadar inmiştim…

Aysunun o muhteşem amını yalamaya, emmeye ve öpmeye başlamıştım ki, Aysun titreye titreye ağzıma boşaldı. Sonra da, “Hadi erkeğim, tam bir yıl oldu bu am yarak görmeyeli, dindir şu hasreti, karın yap, orospun yap beni!” diyerek beni sırtüstü yatırıp üzerime çıktı ve benim aleti amına dayayıp almaya başladı. Oldukça dar, ama sırılsıklam ve ateş gibi yanan amına, sikimi almakta azda olsa zorlandığı ama zevkten uçtuğu yüz ifadesinden belli idi. Ve sikime oturup kalkmaya başladı. 15 dakika kadar sonra Aysun 2. kez, ben 1. kez boşalınca, “Gitmem gerekli, çocuk evde tek, korkar.” diyerek kalktı. Ama benim gönlüm bırakmaya razı değildi. “Gitme!” diye çok ısrar edince, “İyi o zaman kızımı alıp gelelim!” dedi. Hemen arabaya atlayıp evine gittik…

Kızını aldık, tekrar benim eve gidiyoruz. Kızı, “Anne kim bu amca?” diye sordu. Aysun utanmıştı kemküm ediyordu. Bu zor duruma onu ben düşürdüğümden konuyu düzeltmek bana kalmıştı, “Annen benim ilkokul arkadaşım, birlikte büyüdük, ben yurtdışındaydım 18 yaşında geldim, birbirimizi özledik, birkaç gün bizde kalacaksınız. Annen senden çok bahsedince, seni de merak ettim. Hem sana hediyeler de getirdim.” dedim ve eve vardık. Ben hemen dışarı çıkıp kıza bir kaç hediye aldım ve geri geldim. Hediyelerini alan kızı odaya yatıran Aysun yanıma gelip, “Hınzır, bu gece beni uyutmayacan demi?” diyerek sarıldı. Aysunla sabahın dördüne kadar sikiştik, sikişecek hal kalmayınca birbirimize sarılıp uyuduk.

Sabah uyandığımda saat 10:15 idi, Aysun halen uyuyordu. Uyandırmaya kıyamadım ve “Bugün izinlisin, işe gelme!” diye not yazıp işe gittim. Patrona durumu kabaca anlatıp, “Aysun bugün rahatsız, gelemeyecek abi.” dedim ve işimin başına döndüm. Akşam evde harika yemek kokuları ve tatlı bir öpücük ile karşılandım. Daha sonraki günlerde, kızı babası yanına aldı, Aysun kira olan evini boşaltıp bana yerleşti. Şimdi birlikte yaşıyoruz ve hergün sabahlara kadar sikişiyoruz, çok mutlu bir hayatımız var. Üstelik ikimiz de asla evlilik düşünmüyoruz 🙂

371 toplam, 0 bugün


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan