Welcome, visitor! [ Oturum aç

Mahalle dostumdu, karım oldu

Hikayeler Haziran 30, 2021

Yurt Müdiresi ve Yeğeninin Götünü Dağıttım

Herkese Merhabalar, size mahalle dostlarımla olan İlişki öykümü anlatmak istiyorum. En yakın dostlarım Özgür ve Uğur’du, hemen yan binamızda oturuyorlardı. Bir akşam Özgür konut telefonundan arayıp, ailesinin olmadığını Uğur’la birlikte konutta takıldıkları için beni de çağırmışlardı. Ailece görüştüğümüz ve hemen yan binamızda oturdukları için bizimkiler izin verdi. Asıldan da ailesi yoktu, oturma odasında oturup tv izleyip makara yapıyorduk. Bir ara Özgür’le Uğur donlarını indirip tv’deki bir klipte gördükleri bayana asılmaya başlamışlardı. Daha evvel yaptıkları için onlara banal geliyordu ama ben hem karşılıklı 31 sürüklemekten, hem de siklerini görünce afallamıştım. Zira gerçekten sikleri serçe parmak kadar ufak ve inceydi. Ben Özgür’den 2, Uğur’dan da 1 yaş büyüktüm ve ergenliğe onlardan evvel girmiştim, başka bir deyişle sikim onlarınkinden daha büyüktü. Israr edince ben de “ne olacak” deyip ergenliğin verdiği Abazalıkla donumdan çıkarmıştım. Özgür’şan benim sikimi görünce verdiği afallamışlık tepkisi şu an dahi düşününce azmama vesile oluyor.

İkisi benim sikime bakıp “ohaaa, ne kadar büyük lan, iriymiş amına koyim, bizimki de bu kadar gelişir mi” acaba filan diye konuşmaları nedense eksantrik güzelime gitmişti. Özgür’şan bir an da hiçbir şey demeden yakalayıp sikimi eline almasıyla bütün anlamda şok olmuştum, gayri ihtiyarı sürüklemiştim hemen sikimi. Ama anlatılamaz bir biçimde de güzelime gitmişti. Özgür “bir şey olmaz oğlum, biz hep yapıyoruz” deyip Uğur’un minik sikiyle oynayıp gülüşüyorlardı. Koltuklara oturup siklerimizle oynayıp, birbirimize bakıp gülüyorduk o ergenlik hallerimizle. Ben zati 31 sürüklemeyi bildiğim için 18 yaşındaden tv’de hoş götlü bir bayanı görünce sabredemeyip o Abazalık haliyle patlamıştım dahi. Bunlar benim sikimden gelen dölü görünce 18 yaşındaden afallamışlık içinde birbirlerini dürtüp sikim hakkında konuşup hayretler içerisinde izliyorlardı. Fazla derece güzelime gitmişti sikimi onlara gösterip, onların da benim yarrağımı izleyip çekememeleri. Üstümü silmek için banyoya gidip gelince gördüklerim karşısında daha da şok oldum. Dostlarım, ikisi de külotlarını indirip domalmış, beni bekliyorlardı. “Oğlum napıyorsunuz lan” filan demeye kalmadan gelip sürtmem için çağırdılar, kavradığım kadarıyla daha evvel sık sık böyle konutları boş olunca birbirlerine sürtüyorlardı. Bir yanım bunun günah ve yasak olduğunu söylüyor, ama öbür yanım karşımda ilk kere sarih göt görmenin ve Özgür’şan sikime değince sezdiğim o hisle bir an evvel tatmak istiyordu o taze götleri.

Azıcık naz yapsam da Uğur’un karı gibi kırıtmasına daha fazla katlanamamıştım. Uğur azıcık daha esmer, hala unutamadığım yumuşacık bir göte sahipti. “Evvel sen sürt, sonra ben sana sürterim” dedi, ne isterse yapardım zati o an. Coşkudan titreyerek Uğur’un yumuşacık götüne sürtmeye başladım. Daha evvel hiç böyle sezmemiştim, resmen her tarafımdan ateşler çıkıyor, kalbim çılgın gibi çarpıyor, her bir zerrem mutluluktan uçuyordu resmen. Hesapta dakika yakalıyorduk ama Uğur resmen daha fazla sürtmem için zamanı yanlış sayıyordu, benim zati canıma minnet. Altımda resmen karı gibi inliyordu, “istersen öpebilirsin” deyince mutluluktan delirecektim. Hemen arkdaşımın boynunu çevirip tüysüz dudaklarının tadına baktım. Sanırım o coşku ve içgüdüyle daracık göt deliğine fazla bastırmıştım ve bir an da Uğur altımdan kaçmayı muvaffak olmuştu. Ama ne yapıp edip sikimi bu iki ibneden birine sokmalıydım. Ben Uğur’u sürterken Özgür kesintisiz benim götümü okşuyordu. Uğur’un yumuşacık götünü çok arzulasam da yaptığım bir toylukla şu an için o göte giremeyeceğimi varsayım ediyordum. O surattan bir ali cengiz oyunu yapıp, Özgür’e “isterse benim götüme girebileceğini, ama ben de ona sokarsam bunu kabul edeceğimi” söyledim. Özgür zati dünden razıydı, hemen kabul etti. Emelim kendimi siktirmek değildi, zati incecik siki vardı, soksa hiçbir şey sezmem ve sonunda birini sikebileceğim reeli karşısında verilebilir bir tavizdi.

Ben de onlar gibi çekyata başımı dayayıp domaldım, Özgür coşkuyla hemen arkama geçip bana sürtmeye başladı, onun minicik sikini götümde sezince çok rahatsız olmuştum. Ama yapacak bir şey yoktu, söz vermiştim bir kere. Özgür’şan daha zamanı varken, hemen çirkefe uyuyup benim zamanımın geldiğini söyleyerek derlendim, Uğur’da beni destekleyince Özgür azıcık mızmızlansa da domalmak zorunda kaldı önümde. Uğur’un götü yumuşacıktı, yaşamımda ilk sürttüğüm, bana erkekliğimi sezdiren onun götüydü. Özgür ona göre daha beyazdı, götü de süt beyazıydı. Götünün deliğini görünce afalladım, resmen gömlek düğmesi kadardı. Benim o göte girmemin ihtimali yoktu, en az 10 çap daha kalındı benim yarrağımın kafası. Natürel o zamanlar İlişkile alakalı bir şey öğrenmediğim için hiç tükürüklemek, krem vs. sürmek usuma gelmemişti natürel. Özgür önümde sabırsızlıkla kalçalarını sallıyor, orospu gibi “hadi gir” diyordu. Sabredemeyip bir an da yüklendim, ama bu sefer Uğur’da ki gibi acemilik yapmamıştım, belinden anlamıştım. Zati benden beden olarak minik olduğu için kaçamamıştı altımdan. Ama ne yaparsam sunim girmiyordu da, Özgür haykırıp çağırmaya kaçmaya çalışıyordu altımdan, o kaçmaya çalıştıkça ben de tüm eforumla bastırıp bir an evvel sikimi o daracık göte sokmaya çalışıyordum ama nafile. Özgür haykırmaya devam ederken, şayet susmazsa komşuların geleceğini, o zaman ona burada onu siktiğimi söyleyerek herkese rezil edeceğimi söyleyince Özgür’şan bir an da sesi kesilmişti. O esnada Uğur dostlarının şampuanla 31 sürüklediğini, daha iyi kaydığını dinlediğini söyleyince ona hemen banyodan şampuanı getirmesini söyledim. Arada hala Özgür’üme sıkı sıkı sarılmış, tehditlerime devam ediyordum. Uğur sanki 40 senelik sik yiyen orospu gibi eline şampuan döküp sikimi sıvazlamaya başlayıp her tarafını nemlendirmişti. Patlamak üzere olan kafasını Özgür’şan dar götüne sokmaya çalıştıkça resmen ağlıyordu altımda ibne, Uğur pür dikkat bizi izliyordu. Hem benim onun göt deliğine büyük gelen yarrağım, hem de şampuan suratından altımda resmen ağlıyordu Özgür. Ama hiçbir şey umrumda değildi o an, tek emelim o daracık deliğe girmek ve ona sahip olmaktı. Ama ne kadar zorlasam da o daracık deliğin hepsini dolduramamıştım, Özgür’şan acıdan bembeyaz olan deriyi resmen kırmızıya dönmüştü. Azıcık daha zorlamaya devam etsem de ne yazık ki ki yalnızca başının bir kısmını sokabilmiştim, daracık deliğinin sikimi anlaması ve o abazalıkla fazla katlanamadan Özgür’şan bembeyaz kalçalarına erkekliğimi boşaltmıştım. Uğur boşalma halini yakından gördüğü için ağzı 1 karış sarih kalmıştı, Özgür’şan artık benim karım olduğunu gülerek anlatırken Özgür ağlayarak banyoya koşmuştu.

Azıcık daha takıldıktan sonra büyük bir iftihar ve coşkuyla konuta gidip, olanları düşünüp banyoda 1 posta daha patlamıştım. Usumda yalnızca Özgür’şan bembeyaz götü ve Uğur’un onun benim karım olduğunu söylemeseydi. Özgür’ü düşünmeden tek 1 saatim dahi geçmiyordu, ama birkaç gündür kaçıyordu benden. Kısmet, bu vakadan birkaç gün sonra bizim konut boşalınca, hemen Özgür’ü çağırdım, burun kırın etti ama tehditlerden korktuğunu bildiğim için gelip ailesine söylemekle tehdit edince istemeyerek de olsa geldi. Ona ağabeyimin porno mecmualarını bulduğumu söyleyince, geçen günkü vakanın getirdiği agresifliği ve utancı unutup hemen mecmualara bakmaya başladı. 18 yaşındaden hiçbir şey olmamış gibi karşımda o minicik sikini çıkarıp “off ne karılar var lan, şunun götüne bak şunun memesine bak” deyip kendini okşuyordu. Günlerdir tekerrür o akşam ki pozisyona nasıl gireceğimizi düşünürken resmen kendisi 18 yaşındaden soyunup karşımda o bembeyaz, parlak ufak vücudunu ortaya koymuştu. Özgür mecmualara bakarken ben de çaktırmadan yanına oturmuş, zati onu görünce kazık gibi olmuş sikimi çıkarıp mecmuaya bakıyormuş gibi yapıp geçen gece karım olan dostumun bedenini izliyordum coşkudan titreyerek. Özgür benim siki görünce 18 yaşındaden şok olmuştu, “ne kadar büyük lan” deyip elini atınca keyiften havalara uçacaktım. Bu çocuk gerçekten yarrak bağımlısı olabilirdi, ama benim için hiç ehemmiyetli değildi. Gerçi 31 çektirmesini öğrenmiyordu ama bu da hiç ehemmiyetli değildi, o an tek istediğim Özgür’şan elini sikimden 1 saniye dahi sürüklememesiydi. Hem mecmuadaki pozların, hem de istekle arzuladığım ibnemin bana 31 sürükletmesiyle çok geçmeden döllerim Özgür’şan ellerine bulaşmıştı. Öf pöf edip söylense de sonra da tadını merak edip azıcığını yalamıştı.

Özgür’şan bu yarrağa aç davranışları beni anında 18 yaşındaden azdırmıştı, hemen üstümde kalan döllerimi arınıp 18 yaşındaden taze karımın yanına gelmişti. O hala ufak sikiyle oynamaya devam ederken ben de onun bembeyaz pamuk gibi götünü avuçluyordum. Rahatsız olmaması ve gözlerini yarrağımdan alamaması bana iyice cesaret vermişti. İstemsizce ve öğrenmeden ufak ve daracık göt deliğini parmaklamaya başlamıştım, bu hareketin onun hoşunu gideceğini öğrensem daha evvelden de yapardım. Ben parmakladıkça Özgür inliyor, o inledikçe ben daha da çok azıyordum. 18 yaşındaden hiçbir şey demeden sikimi okşamaya başlamıştı. O okşadıkça ben götünün deliğini parmaklıyor, parmakladıkça da deliğine genişlediğini seziyordum. Dudaklarını yapışıp onu beğendiğimi söyledim, neden bunu yaptığımı ve söylediğimi öğrenmiyordum ama içimden gelmişti. Özgür ‘de beni beğendiğini söyleyince yakalayıp kucağıma almıştım ufak Manitami. Parmağım hala onun daracık deliğine baskı yapıyor, kalkmış sikim kalçalarının üzerini dolaşıyordu. Azıcık daha öpüşüp, birbirimizi kokladıktan sonra tekerrür sınamak istediğimi söyledim. Bu lafları dinleyince Özgür hemen kurtulmaya çalıştı ama belinden anladığım için kaçamamıştı, hem de kaçmaya çalışırken parmağım daracık deliğini iyice genişletip neredeyse yarısına kadar içine girmişti. Şayet haykırmaya devam ederse götünü yırtacağımı söyleyince 18 yaşındaden tehditlerimden korkup uslu bir orospu gibi kafasını salladı.

Mecmualardan bildiğim kadarıyla krem kullanacaktım, şampuan değil. Hemen bir el kremi bulup ufak orospumun yanına geldim. Özgür’ü 18 yaşındaden geçen sefer ki gibi önümde domaltmış, bembeyaz götü önümdeydi. 18 yaşındaden gayri ihtiyarı içimden gelerek, götünü yalamaya başlamıştım bir an da. Bunu ne dinlemiş, ne de görmüştüm, tamamen iç dürtüsel bir şeydi.beylikdüzü escort Götü hiç hoş kokmasa da benim dil darbelerimle Özgür’şan inlemesini dinleyince yalamaya devam ettim. Demek ki bu ibneyi sikmenin yolu, onun daracık deliğini yalamaktan geçiyordu. Ben yaladıkça Özgür inleyip kıvranıyor, deliği de genişlemeye başlıyordu. Daha fazla sabredemeyip hemen sikimi kremleyip domalmış inleyen Özgür’şan deliğini zormalaya başlamıştım 18 yaşındaden, ben sokmaya çalıştıkça o kaçıyordu ama bu sefer tamamen içine sokacıktım, kaçarı yoktu. Yavaş hareketlerle kafasını sokmuştum dahi, Özgür’e boynunu kulaklarını öpüp emerken ona “karıcığım” diyordum. O da bana “kocacığım, erkeğim” diyordu ve bu hitaplar beni fantastik azdırmıştı. Yavaş hareketlerim bir an da süratlenmiş, onun götünü benimse sikimi acıtacak halde sikişmeye devam ediyorduk. Özgür kocacığım diye inlerken ben zorladıkça sesi boğuklaşıyor, ama ben gözü dönmüş bir hayvan gibi altımdaki ufak ibnemin götünü dağılmaya yemin etmiş gibi sokmaya çabalıyordum. Azıcık uğraştıktan sonra sikim sonunda tamamen Özgür’şan daracık deliğini genişletip içine girmişti. Bu nasıl mutluluktu, bu ne büyük bir hazdı. Özgür’şan ağlamaları, haykırmaları hiçbiri umrumda değildi, tek istediğim ebediye kadar onun içinde kalmaktı.

Abazalığın, ergenliğin ve toyluğun verdiği coşkuyla çok durmadan yaşamımda ilk kere birinin içine boşalmıştım. Bunu kavrayan Özgür haykırıp çağrıyor, altımda çılgınlar gibi ağlıyordu. Sikim inse de içinden çıkmaya gayem yoktu, zira çıkarsam bir daha giremeyeceğimi öğreniyordum. Özgür’ü 18 yaşındaden cinsli tehditlerle susturup, ağzının elimle bastırıp içinde küçülen sikimin yine sertleşmesini bekledim. Bir yandan da Özgür’e, artık benim karım olduğunu, ne zaman istersem onu sikeceğimi, şayet vermezse herkese söyleyip tam semtin onu sikeceğini söyleyip iyice kendime bağlıyordum. Özgür altımda gözü yaşlı, kafa sallayarak kavradığını söylüyordu. 18 yaşındaden fazla beklememe gerek kalmadan sikim sertleşince, bir evvelkine göre daha yumuşak sikmeye başlamıştım ibnemi, ben içine girip çıktıkça Özgür’şan ağlaması, yerini inlemelere ohlamara vazgeçmişti. 10 dakika kadar daha taze karımı siktikten sonra 18 yaşındaden içine boşalıp, bu sefer arınılmak üzere banyoya gitmiştim.

Döndüğümde Özgür gitmişti, ama ben alacağımı almıştım ve onu vazgeçmeye de hiç gayem yoktu. Ertesi gün kahvaltıdan sonra Özgür’lere gidip oynamak için alt çağırdığımda 18 yaşındaden gelmemek için mazeret uydurmuştu ama gözlerime bakınca zorunlu olarak gelmişti. Apartmanın girişinde bekliyordum, hiç suratıma bakmadan hemen kapıya yönelmişti, dün yaşananlardan sonra sanırım utanıyor ve korkuyordu benden. Ama ben bir kere tadını almıştım göt sikmenin, öyle kolay kolay da vazgeçmeyecektim. Hemen kolundan yakalayıp güçle bodruma çekmeye başladım, karşı koyuyor elimden kurtulmaya çalışıyordu. Susup suskunca bodruma inmesini, yoksa dün yaptığımızı herkese anlatacağım tehditini bir daha tekrarladım, ve süratli bir tokat atmıştım ufak Manitame. Gözlerimde ne gördüyse, tehdit ve tokadın da tesiriyle uslu bir kancık gibi bodruma iniyordu önümde. Süratlice bodrumun boş olduğunu hakimiyet ettikten sonra taze karımın dudaklarına yapışmıştım. İştahlı ama toyca biribirimizi öpüyorduk, benim sikim 18 yaşındaden taş gibi olmuştu. Başımla sikimi gösterince hiçbir şey demeden kalkmış sikimi donumdan kurtararak eliyle okşamaya başladı. Ben de onun ufak, beyaz götünü avuçlayıp “karıcığım, aşkım, her şeyim” diye zevkle inliyordum. Usumda ağzına vermek vardı, ince dudaklarından öpmeyi vazgeçip omuzlarına bastırıp önünde diz çökerken dilenen gözlerle bana bakıyordu ama gözüm dönmüştü artık. Güçle sikimi ufak ağzına sokarken gözleri ıslanmıştı karıcığımın. En az göt sikmek kadar zevkliydi birinin ağzına vermekte, Özgür’üm toydu gerçi ama ben fantastik zevk alıyordum. Arada ağzından çıkarıp öğürüyor, “bu kadar yeter” diyordu ama ben hiçbir şey demeden 18 yaşındaden güçle karımın ağzına veriyordum. Boşalacağımı kavramıştım ama o ufak tatlı ağzı o kadar hoştu ki sikmeye devam ediyordum, azıcık daha gidip geldikten sonra taze döllerimi ufak orospumun ağzına boşalttım. Kaçmaya çalışsa da kafasını yakaladığım için hareket edemiyordu, ben ise zevkten bayılacaktım. Sikim küçülene kadar Özgür’ü vazgeçmedim, ağzından çıktıktan sonra küfürler ederek kalan dölleri kusmaya çalışıyor, ağlıyordu. Çocukluk dostumun resmen her yerini sikmiştim, ona değişik gözle bakıyordum. Ben üniversiteye gidene kadar Özgür’ü bulduğum her fırsatta Amını götünü deldim, değişik fanteziler de asıllaştırdık. İsteyen olursa onları da yazarım.

Cevap bırakın


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan