Welcome, visitor! [ Oturum aç

Kızımın Sevgilisi Hem Kızımı Hem Beni Sikiyor

Hikayeler Eylül 11, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba. Ben İzmir ’den Handan. 41 yaşımdayım ve dulum. 1.72 boyunda, 59 kg ağırlığımdayım. Şık giyinmeyi hoşlanırım. Devamlı makyajlıyımdır. Anlatacaklarım bundan 4 yıl evvel, kocamın ölümüyle başladı. Kocam ölüm edince, ben kızımla kızım ozaman 16 yaşında yalnız kalmıştım. Kocamın vefatından sonra 6 ay hiçbir erkeği gözüm görmemişti. Ta ki elektrikli süpürgem bozulana kadar.

Ben evin hem erkeği hem kadını olduğumdan tüm işlerle ilgileniyordum. Birgün paklik yaparken elektrikli süpürge arıza yaptı. Ben de servisi aradım. Adresi alıp adam yollaycaklarını söyleyip kapattılar. Aradan 2-3 saat geçmesine karşın gelen giden olmadı. Bir defa daha aradım. Telefonu açan hafif aksanlı Lolita sesli erkek bana: “Ablacım şu an tüm takım serviste, anca yarın gelebilirler. Ama siz getirebilirseniz yardımcı oluruz.” dedi. Ben de kadın başıma kaptım süpürgeyi, asaplı asaplı götürdüm servise. İçeri girdim. Üzerimde kırmızı ip askılı, göğüs dekolteli body, altımda dar paça düşük bel kot pantalon, ayaklarımda yüksek topuk kırmızı sade rugan ayakkabı vardı. Beni, sesinden kavradığım gibi Lolita ve yakışıklı tahminen 30-35 yaşlarında bir adam, ayağa kalkarak karşıladı. “Az evvel telefonla aramıştım. Süpürgeyi getirdim.” dedim. “Size zahmet oldu, fakat görüyorsunuz yalnızım. Yoksa sizin gibi zarif bir bayana süpürge taşıtmayı hiç istemezdim…” dedi.

Neyse aldı süpürgeyi arka tarafa geçtik. Ben adamı görünce farklı hislere kapılmaya başlamıştım. Kocam can verdiğinden beri ilk defa bir erkeği arzulamıştım. İsmini sordum. Ali ’ymiş adı. İkimizde arkaya geçtiğimizden dükkanın kapısını kapatıp geldi. Ben tezgahın bütün karşısındaki sandalyeye oturdum ve izlemeye başladım. Adamla devamlı sohbet ediyor işini yavaşlatmaya çalışıyordum. Devamlı bana bakıyordu. “Evlimisin?” diye sorduğumda birden elindeki tornavidayı düşürdü. Tornavida yuvarlandı, yuvarlandı benim ayak ucuma geldi. Ben de tüm göğüslerimi sergilercesine eğilip tornavidayı yerden aldım. Usulca ayağa kalkıp yanına sokuldum ve elini tutarak tornavidayı avcuna koydum. Kafama koymuştum. Ona kendimi siktircektim. Sonra değişik elini yakalayıp “Yalnızca bozuk süpürgeleri mi tamir ediyorsun?” dedim. Adam bu sözümden sonra elini belime doladı ve beni bir hareketle kendine yapıştırdı. Birden dudaklarımız buluştu çılgın gibi öpüşmeye başladık. Ben delirmiştim resmen…

Hemen eğildim pantolonunun kemerini çözüp yarrağını görmeyi istedim. Külodunu da sıyırınca karşımda dev gibi cafcaflı kocaman yarrağı ile kala kalmıştı. Resmen harika bir görüntüydü. 37 yaşında dul kalmış, cinselliğinin en olgun yarıyılını yaşayan bir kadın olarak, bu kocaman yarrağı yemek benim hakkımdı. Hemen ağzıma aldım. Çılgınlar gibi yalamaya başladım. Ağzım senelerdir kuruydu. Doldurmalıydı ağzımı o kutsal akışkanıyla. Fantastik dil darbelerimle, 1 dakika dahi dayanamadan o muhteşem akışkanı ağzıma doldurdu. Bir damlasını dahi zebil etmeden hepsini yuttum. “Ya sen nasıl bir kadınsın? Harika. Harika. Harika.” diye inliyordu. Hemen kaldırdı beni ve bir hışımda anadan üryan soydu. Belimden anladı ve tezgahın üzerine yatırdı. Başladı pak tüysüz amımı yalamaya. O da bir harikaydı. Amımın suları şelale gibi akıyordu. Artık 10 dakika geçtiğinde ben, “Dilenirim sok artık, sok Ali ’m. Sooook!” diye inliyordum.

O da daha fazla kayıtsız kalamadı bu inlemelerime ve beni kendine doğru sürükleyerek bacaklarımı omzuna aldı, ardından o muhteşem yarrağını alev alev yanan amıma doğru bir yolculuğa çıkardı. Yavaş yavaş sokuyordu ki, bütün kafası girdiğinde birden kökledi dibime kadar. O an amım bölündü varsaydım, bir çığlık attım. Gözlerimden yaşlar süzülmeye başladı. Yavaş yavaş gidip gelmeye başladıkça, acı yerini tarif edilemez bir zevke vazgeçti. Bütün 45-50 dakika durmaksızın sikti beni. Ben o arada kezlerce boşaldım. Siki amının tüm duvarlarına temas ediyordu. Sonunda O da “Boşalıyorum, çıkacam…” dedi. Sikini amımdan çıkardı ve hemen ağzıma uzattı. Tüm zevk suyunu bir defa daha ağzımın içine boşalttıktan sonra iyice yalayarak sikini arındım. Ardından giyindik. Birbirimizden bahsederken, O da elektrik süpürgesini tamir etti. Ardından beni otomobiliyle konutuma kadar vazgeçti. O gşöhretten sonra 3,5 yıl çılgınlar gibi sikiştim Aliyle. Ta ki 6 ay evveline kadar. Ali burda işleri makûslaştığı için dükkanı kapatıp memleketine taşındı. Başka kimseyle beraber olmadım o 6 ay zarfında.

Geçenlerde kızımın odasını arınıyordum. Süpürge meblağken yatağın altına eğildim. 3-4 tane kondom. Bir tanede kırmızı G-String külot buldum. Dünya başıma devrilmişti. Demek kızım sikişiyordu. Ve bu varsayıma göre kızım bakire değildi. Hemen bir tasarı yaptım. Kızım akşam konuta geldiğinde kendi cep telefonumdan gizli numarayla konutu aradım. Koştum ben açtım. Bir akrabamız arıyomuş gibi yaptım. Çok üzüldüğümü filan söyledim. Asu da merak etti tabi, “Ne oldu anne? Kimdi o? Birşey mi olmuş?” dedi. Ben de Manisa ’daki halamın kızının kaza yaptığını ve hemen gitmem gerektiğini söyledim. Hazırlandım, telaşla çıkıyomuş gibi yaptım. Bütün çıkarken telefonla odasından birini aradığını kavradım. Paralel lambası yanıyordu. “Kızım ben çıkıyorum. Kapıları kilitle, öyle yat.” dedim. O da hiç yanıma dahi gelmeden, odasından, “Tamam annecim.” diye bağırdı. Kavramıştım hemen, sikiştiği çocuğu konuta çağırıp, konutta sabaha kadar sikişeceklerdi. Konuttan çıktım, 2 saate yakın gezdim. Sonra tekerrür konuta geldim.

Suskunca kapıyı açtım. Kızımın odasına doğru yöneldim. Düşündüğüm gibi içerden garip sesler geliyordu. Eğildim anahtar deliğinden izlemeye başladım. Neredeyse yere kapaklancaktım. İnanamıyordum. Kızım Lolita ve yakışıklı bir delikanlının kucağına oturmuş zıplıyordu. Oturup kalktıkça delikanlının sikinde kondom takılı olduğunu görmüştüm. Bir an içeri girip kızımı vurmak, çocuğu da konuttan kovmak istedim, ama engel oldum kendime. Ve anahtar deliğinden azıcık daha izledim. Sonra birden istemdışı amımın sulandığını farkettim. Evet kızım erkek dostuyla sikişirken ben onları anahtar deliğinden izliyordum ve çok tahrik olmuştum. Amımdan süzülen sular külotumu nemlendirmişti ve dayanamaz hale gelmiştim. O anda karar verdim, ben de onlara katılacaktım. Kapıyı açtım ve içeri girdim. Kızım beni görünce trajedi afalladı. Hemen çocuğun yarrağından kalkmak istedi ve “Anne?!? Açıklayabilir…” derken, kızımı yakalayıp çocuğun yarrağının üzerinde kalmasını sağladım. Çocuğun da fobiden ödü bokuna karışmış, heykel gibi hareketsiz kalmıştı yatakta. “Devam edin! Herşey sarih seçik ortada zati! Mahsuru yoksa ben de size katılmak istiyorum çocuklar!” diyerek emri-vaki yaptım ve yanıt vermelerini beklemeden soyunmaya başladım…

Kızım da, çocuk ta şoktaydılar ve hiç konuşmadan benim soyunmamı izlediler. En son süt18 yaşındami ve külodumu çıkarıp yatağa, onların yanına oturdum ve “Sikişmenize devam etsenize…” dedim. Kızım utana sıkıla çocuğun siki üzerinde oturup kalkmaya başladı, ama çocuğun siki fobiden inmişti. Ben vaziyeti farkedince, “Kızım öyle olmaz, in bakalım çocuğun üstünden.” diyerek indirdim kızımı. Çocuk, küçülmüş sikinden dolayı mahçup bir haldeydi. Çocuğa, “Ben şimdi kaldırırım sikini, sen kondomu çıkar bakayım sikinden…” dedim. Çıkardı. Çocuğun taşaklarını elimle kavrayıp azıcık okşadıktan sonra, kızımın meraklı bakışları eşliğinde, eğildim ve çocuğun sikini ağzıma aldım, emmeye başladım. Çocuğun siki ağzımda gittikçe gelişiyordu. İyice gelişip sertleşti ve kalınlaştı. Az evvel taşaklarına kadar ağzıma sığan siki, artık yarısına kadar alabiliyordum ağzıma. Çocuğun sikini azıcık daha emip yaladıktan sonra, 18 yaşında bir kondom taktım ve kızımı çağırdım, “Gel otur üzerine usulca…” diyerek. Kızım çocuğun üzerinde yerini aldı ve usulca yarrağına oturdu. Yarrak kızımın amında kaybolunca, oturup kalkmaya ve nihayetinde tempolu bir biçimde zıplamaya başladı. Ben de bir elimle çocuğun taşaklarını avuçlayıp okşuyordum. Çok geçmeden ikisi de aynı anda inleyerek boşaldılar…

İkisi de mutluluktan dört köşeydiler ve soluk nefse kalmışlardı. Soluk alışları olağanlaşınca, kızım çocuğun üzerinde indi ve yatağa güç attı kendini. Ben de çocuğun kondomunu çıkarıp, süzülen spermlerini yaladım, yuttum ve arındım. Bu sırada çocuk ta boş durmuyor, iyice sulanmış amımı okşuyordu. Çocuğun sikini yalayarak, amım çocuğun ağzına gelecek biçimde, başka bir deyişle 69 olacak biçimde, çocuğun üzerinde pozisyon aldım ve amımı çocuğun suratına bastırdım. Çocuk azıcık acemi birine benzese de, ne yapacağını öğreniyordu, hemen başladı dilini amıma sokmaya ve amımı yalamaya. Ben de bu arada çocuğun yine canlanmaya başlayan sikini emiyordum. Çocuk amımı yalarken arada bir de götüme parmağını sokuyordu. O esnada ben titreyerek, sarsıla sarsıla çocuğun ağzına boşaldım. Çocuk ise götüme parmağını sokup çıkarmayı süratlendirmişti. Çocuğa, “Götümü mü sikmek istiyorsun?” diye sordum. Çocuk utangaçlığından olsa gerek yanıt vermedi, fakat götümü parmaklamaya devam etti. “Söyle! Götümü sikmek istiyormusun?” diye yine sordum. Ağzından emin bilinmez bir, “Hı, Hı…” çıktı. Çocuğa, “Götünü sikmek istiyorum, de!” dedim. Çocuk ilk kere sessizliğini bozdu ve “Evet, senin götünü sikmek istiyorum, hemde çok!” dedi.

“Ha şöyle!” deyip, hemen pozisyon alıp domaldım ve “Hadi göster maharetini, sik götümü!” dedim. Çocuk çevik bir hareketle kalktı ve arkamda yerini aldı. Elime azıcık tükürüp götümün deliğini nemlendirdim. Çocuk ta aynı biçimde tükürükle sikini nemlendirip yarrağını dayadı götümün deliğine. Sokmakta zorlanınca, ensemden bastırarak götümü iyice kaldırdı. Çocuk yarrağını götüme birden kökleyince, acıdan nerdeyse haykıracaktım. Çocuk yarrağını öyle bir sokuyordu ki götüme, sanki taşaklarını da sokmak ister gibiydi. O kadar seri sokup çıkarıyordu ki, sanki o utangaç çocuk gitmiş, yerine bir pornoyıldızı gelmişti. Götten sikilirken amımdan orgazm olmak üzereydim, çocuğa, “Amımı elle! Amımı parmakla!” diye bağırdım. Çocuk amıma elini atınca 18 yaşındaden titreme başladım…

Çok geçmeden orgazm oldum. Fakat çocukta en minicik bir boşalma bulgusu yoktu daha, nasıl sikiyordu götümü öyle. Artık ben de götümü ileri geri hareket ettirmeye başlayınca, çocuk daha da süratlendi. Gelemek üzereydi galiba. Boşalacağını anlayınca, “Sakın götüme boşalma, ağzımda istiyorum tüm döllerini!” dedim ve kalkıp önünde doğruldum. Eliyle sıvazladığı yarrağından kaşıma, gözüme, kısacası tüm suratıma ve ağzımın içine, haykırarak boşalttı tüm spermlerini. Ben yalayabildiklerimi yaladım, ardından kızım suratımdaki değişik dölleri arındı.

Uzunca bir müddet hep birlikte dinlenip kendimize geldik. Sonra delikanlının sikini ağzıma tekerrür aldım, bir 15-20 dakika kadar uğraştım, sonunda tekerrür kaldırdım yarrağını ve kalkıp yatağın karşısındaki koltuğa oturdum, “Hadi bakalım Lolitaler, ben yoruldum, azıcık siz devam edin de, ben de izleyeyim!” dedim. Karşımda körpecik kızım sevgilisiyle sikişirken, ben de elimi amıma atmış onların çılgın gibi sikişmelerini izleyip, amımı okşuyordum…

Şimdi o delikanlı bütün 3 aydır hem kızımı, hem beni sikiyor. Mektepleri bu sene bitiyor. Kızımla düğünlerini ben yapcam. Ama damadımın 2 karısı olacak…

Cevap bırakın


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan