Welcome, visitor! [ Oturum aç

Kayınvalidemin Amı Diye Yanlışlıkla Götünü Amını götünü deldim

Hikayeler Eylül 9, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba dostlar, ben Denizliden Ferhat, 32 yaşındayım, konutluyum. Bundan 4 sene evvel başımdan geçen, kayınvalidemi nasıl Amını götünü deldim, onu size anlatmak istiyorum. Kayınvalidem uzun boylu, sarışın, 54 yaşında, pek öyle hoş olmamasına karşın, bedeni çok diri, İlişkii bir kadın. Şimdiki karımla daha ilk tanıştığımız günlerden beri kayınvalidemin kalçalarını ve göğüslerini hayal ederek delirirdim. Aralıksız kayınvalidemi nasıl sikerim diye düşünüp duruyordum. Marmariste bizim bir yazlığımız var, eşim ben kayınvalidem ve kayınpeder hep beraber oraya tatile gidecektik. Benim işlerim uzadığı için, önden eşim ve kayınpederi gönderdik, kayınvalidem de benimle kalıp, bir hafta sonra benle birlikte gidecekti.

Fırsat bu fırsattı, bir hafta süresince akşamları kayınvalidemle konutta yalnız olacaktık. Kayınvalidemi sikmek istiyordum, ama kayınvalidem bana çok iyi davrandığından nasıl yapacağımı öğrenmiyordum. Akşam işten çıkarken konutu aradım, kayınvalideme, “Alınacak birşeyler var mı valide?” diye sordum. Kayınvalidem de, “Hava çok sıcak, kazançken meşrubat birşeyler getir de içelim.” dedi. Kayınvalidem meşrubat derken soğuk içecek hedeflemişti öğreniyordum, 18 yaşındaden de usuma iblislik geldi. İçecek yerine rakı götürüp, kayınvalidemi ayyaş etmek ve sikmek. Bir büyük şişe rakı aldım konuta gittim. Kayınvalidem rakıyı görünce “Bu ne damat?” dedi. Ben de, “Meşrubat.” deyip verdim kendisine.

Kayınvalidem, “Oğlum ben bu mereti ağzıma daha hiç sürmedim, bu yaştan sonra mı içecem?” deyip azıcık itiraz eder gibi oldu. Ben, “Ne var ki yaşında valide, benim diyen kızlara taş söktürürsün.” deyince, “Öyle mi düşünüyorsun damat?” deyip sofrayı hazırladı. Kayınvalidemle hem yemek yiyip hemde rakı içiyorduk. Kayınvalidem ikinci dublesini tamamladıktan sonra iyice sevinmişti. Kalktım hafif bir müzik CD ’si koydum. Kayınvalidem süre ilerledikçe hem rakıdan hem müzikten etkilendi ve iyice melankolik oldu. Kayınvalidemi dansa kaldırdım. Salonun ortasında slow dans ediyorduk. Kayınvalidemin kafası iyiydi. Dans ederken ben kayınvalideme hafif hafif sürtündükçe, kayınvalidem kendinden geçmeye başladı.

Dans mazeretiyle kayınvalidemin belini ve kalçalarını okşuyordum. Kayınvalidem gözlerini kapamış, yanağını yanağıma yapıştırmıştı. Benim yarak dimdik olmuş ve kayınvalidemin amına direnmiş sürtünüyordum. Kayınvalidem iki elini boynuma atınca, ben de iki elimi kalçalarına attım ve kalçalarını sıkıca anlayarak kayınvalidemi iyice kendime çektim. Baktım kayınvalidem de amını sikime doğru bastırıyor, hemen dudaklarına yapıştım. Kayınvalidem bir yandan, “Yapma damat, bu yaptığımız doğru değil.” diyor, beni ittirmeye çalışıyordu, bir yandan da gözlerini hali hazırda kapalı yakalayıp benle öpüşmeye devam ediyordu. Kayınvalidem nekadar, “Yapma damat.” dese de bırakırmıyım artık, ne olursa olsun kayınvalidemi sikmeden vazgeçmeye amacım yoktu.

Dans ede ede, öpüşe öpüşe kanapenin yanına kadar götürdüm kayınvalidemi. Yavaşca yatırdım çekyata ve tişörtün altından, süt18 yaşından üzerinden kayınvalidemin göğüslerini okşamaya başladım. Kayınvalidem, “Dur yapma.” filan diyor ama içkinin tesiriyle fazla sabredemiyordu. Kayınvalidemin süt18 yaşındani açmaya çalıştım fakat beceremedim. Elimi süt18 yaşındanin içine sokup kayınvalidemin göğüslerini okşamaya başladım. Bütün meme uçlarıyla oynamaya başlamıştım ki, kayınvalidem birden, “Dur oğlum, dur bi saniye!” dedi ve evvel tişörtünü, ardından süt18 yaşındani çıkardı, “Şimdi yap ne yapacaksan!” dedi. Kayınvalidemin göğüslerini hunharca sıkıyor, öpüyor, yalıyor ve ısırıyordum. Kayınvalidem 18 yaşındaden gözlerini kapamış, inler gibi sesler çıkarmaya başlamıştı.

Yavaş yavaş kayınvalidemin göğüslerinden alt indim ve eteğinin altına kafamı soktum. Evvel külotunun üzerinden amını hafif hafif dişler gibi yaptım, sonra külotunu çıkardım. Kayınvalidemin amı kıp kırmızı ve hafif kıllı idi. Kayınvalidemin o kırmızı amcığını yalamaya başlayınca, kayınvalidem iyice kendinden geçti, amını daha iyi yalamam için bacaklarını iyice ayırdı. Dilimi amına sokup, amından sular gelip kayınvalidem orgazm olana kadar yaladım amını. Kayınvalidemin ilk defa amının yalandığı çırpınmalarından ve amını ağzıma bastırmasından muhakkak oluyordu. Kayınvalidemin çırpınmaları eksilince amını yalamayı vazgeçtim, ayağa kalktım ve soyunmaya başladım. Külotumu da çıkarınca kayınvalidemin gözleri açıldı. Yarrağım taş gibi olmuş, ucu hafiften ıslanmıştı.

Hiç konuşmadan yarrağımı kayınvalidemin ağzına uzattım. Kayınvalidem yarrağımı ağzına aldı ve başladı yalamaya. Yarrağımı öylesine sert emiyordu ki, sabredemedim kayınvalidemin ağzına boşaldım. Hem de ne boşalma. Kayınvalidem döllerimi yalayıp yuttuktan sonra sikimi ağzından çektim. Kayınvalidemi elini yakaladım ayağa kaldırdım, yatak odasına doğru yürümeye başladık. Kayınvalidem afallamış afallamış, “Nereye götürüyorsun? Bitmedi mi?” diye sorunca, “Ne bitmesi valide, daha 18 yaşında başladık, sen gel hele!” dedim. Yatak odasına vardığımızda üzerinde tek kalan eteğini de çıkarıp, kayınvalidemi yatağa uzattım, ben de, 69 olacak biçimde, yanına ters uzandım. Ben biryandan kayınvalidemin amını kurcalarken, biryandan da sikimi kayınvalidemin ağzına veriyordum.

Bir müddet birbirimizinkini yaladıktan sonra, kayınvalidemin amı ıslanmaya, benim de yarak sertleşmeye başladı. Kayınvalidemi sikmenin zamanı gelmişti, kalktım, kayınvalidemi sırtüstü yatırıp, bacaklarının arasında yerimi aldım. Kayınvalidemin amına yarrağımı yerleştirip sikmeye başladım. Kayınvalidemi nasıl sikiyorum ama, süratli süratli pompalıyorum amını. Takribî bir on onbeş dakika sert sert pompaladıktan sonra, kayınvalidem orgazm olmaya başladı. Ben de boşalmak üzereydim, iyice yavaşladım, sikimi amından çıkarıp dışarıya boşalacaktım. Kayınvalidem kavramış olmalı ki, “Bu yaştan sonra istesem de hamile kalamam damat, devam et!” dedi ve beni kendine doğru çekti. Birkaç saniye sonra ikimizde aynı anda orgazm olduk, boşaldık.

Yarrağım kayınvalidemin amında, kayınvalidemin üzerinde bir müddet kaldıktan sonra, kayınvalidem, “Üzerimden kalk ta bir banyo yapıyım damat.” dedi. Kayınvalidemin üzerinden kalktığımda gözlerime bakamıyordu, sanki azıcık utanıyor gibiydi. Banyoya birlikte girdik ve duşun altında beraber yıkandık. Kayınvalidemin heryerini bir hoş sabunlayıp okşadım, kayınvalidem de benim sikimi taşağımı sabunladı yıkadı. Durulandık, kurulandık yine yatak odasına gittik. Kayınvalidem çarşafı değiştirirken, ben arttan sarıldım, göğüslerini okşamaya başladım. Kayınvalidem, “Abaza damat, dur bisaniye de rahat rahat çarşafı değiştireyim.” dedi. Çarşafı değiştirdikten sonra, yatağa uzandık, yarım saate yakın birbirimzle elleşip, öpüşüp koklaştıktan sonra kayınvalidem kollarımın arasında uykuya daldı.

Kayınvalidem uyurken yan dönmüştü, ben de yan dödüm, sikim kalçalarının arasında, ellerim göğüslerinde yatmaya çalıştım. Fakat gözüme uyku girmiyordu, işin tuhaf yanı, kayınvalidemin sıcacık kalçaları arasındaki sikim de yine kalkmıştı. Artık yatmam olası değildi. Sikimi bir iki hareket ettirip oynatınca yatan kayınvalidemin amına girmişti. Kaynanamı yatarken sikmek daha farklı bir zevk ve coşku veriyordu. Sikimi yavaş yavaş sokup çıkardıkça kayınvalidemin amı yine ıslanmaya başladı. Artık sikimi amından iyice çıkarıp kalçalarının arasından kaydırarak yine amına sokuyordum. Kayınvalidem bir ara uyanır gibi oldu, “Amma Abaza şeymişsin damat, doymadın mı daha?” diye inleyerek bacaklarını karnına çekti ve yine uykuya daldı.

Kayınvalidemin amını sikerken sikim birden amından pırttı çıktı. Amına yine sokmayı sınadım, fakat bu sefer kayınvalidem amını kasıyor gibiydi. Birden yüklenmemle beraber ‘Löp! ’ diye sikimi amına tekerrür soktum. Fakat kayınvalidem acıyla haykırıp uyandı. Kayınvalidemin, “Gözü âmâ olasıca damat, yanlış yere soktun!” demesiyle yanlışlıkla kayınvalidemin götüne soktuğumun farkına vardım. Hakkatten de, bu delik başka delikti. Kayınvalidemin götü amından daha dar daha sıcaktı. Kayınvalidem götünü kaçırmayı, karşı koymayı denediysede iyice kenetlendim, vazgeçmedim. Bu biçimde kayınvalidemin götünü rahat sikemeyeceğimi kavradım. Sikimi içinden çıkarmadan kayınvalidemi güçle yüzüstü çevirip üstüne çıktım ve başladım götünü sikmeye.

Kayınvalidem acıdan altımda kıvranıyor, “İn üstümden gözü çıkasıca! Götümü dağıldın!” diye inliyordu. Bense kökledikçe köklüyordum, nede olsa senelerce kayınvalidemin götünü sikmeyi hayal etmiştim. Kayınvalidemin götünü bir müddet siktikten sonra farkettim ki kayınvalidem artık karşı koymuyor, aksine götünü yukarıya doğru kaldırıyordu. Sikimi 18 yaşındaden götünden çıkarmadan kayınvalidemi kasıklarından yakalayıp dizlerinin üzerinde domalttım. Kayınvalidemi belinden yakalayıp götünü sikerken, artık yarrağım nasıl kayınvalidemin götüne girip çıkıyor göreöğreniyordum. Görüntü muhteşemdi. Ben kayınvalidemin götünü sikerken kayınvalidem de boş durmuyor eliyle çılgın gibi amını okşuyordu. Kayınvalidemin altımda sarsılmasından orgazm olduğunu kavrayınca ben de süratlendim ve kayınvalidemin götüne boşaldım. Sikimi kayınvalidemin götünden çıkarmadan yine yan döndük ve o biçimde yattık.

Sabah kalktığımda mutfakta kayınvalidem sabahlıkla kahvaltı hazırlıyordu. Dün geceden okadar yorulmuştu ki hali kalmamıştı, kahvaltıyı hazırlarken bacakları ayrık ayrık yürüyordu. Beni görünce tepkisi nasıl olacak diye çok merak ediyordum. Mutfağa girince, “Günaydın damat, kahvaltı hazır.” dedi yalnızca. Haykırıp çağırmadığına göre demek ki bana agresif değildi. “Günaydın valide.” deyip hemen kayınvalideme sarıldım ve dudaklarına yapıştım. Ayakta beş on dakika filan öpüştük ve elleştikten sonra, kayınvalidem, “Damat, sabah sabah azdırma beni de kahvaltımızı yapalım.” dedi. Kahvaltıdan sonra ben işe giderken kapıda, “Akşama rakı getirmeyi unutma!” diyerek tembihledi.

Marmarise yazlığa gidene kadar, bütün bir hafta süresince kayınvalidemi Amını götünü deldim. Hemde doya doya Amını götünü deldim. O haftadan sonra kayınvalidemle birdaha öyle baş başa kalamadık zati. Şu anda kayınvalidem 58 yaşında ve muhabbet sırasında nezaman rakı sözü geçse, bana pis pis bakıyor. Arada bir iki dakikalığına yalnız kalınca, saklı gizli kayınvalidemin amını götünü ellemek dahi coşku verse de, 18 yaşındaden de kayınvalidemi sikmek kadar zevk vermiyor. Öğrenmem bidaha kayınvalidemi sikmek kısmet olacak mı?

Cevap bırakın


maltepe escort | ataşehir escort | kadıköy escort | tuzla escort | pendik escort | kartal escort | göztepe escort | kartal escort | anadolu yakası escort | ümraniye escort | çekmeköy escort