Welcome, visitor! [ Oturum aç

Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş

Hikayeler Eylül 4, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba ben Frankfurt ’tan Cansu. Şu anda 18 yaşındayım, 1.65 boyunda, 60 kiloda ve esmerim. Ablam geçen yıl evlendi. Ablamın kayınpederi Kaya amca, 53 yaşında olmasına karşın, yaşından çok Lolita gösteriyor, çok yakışıklı ve çok da karizmatik biridir, bedeni çok adaleli. Anlayacağınız herşeyiyle dört dize bir erkek. Kaya amcayı gören her kadının amının suyunun akacağından muhakkağım. Kaya amcayı ilk gördüğümde ona aşık oldum, ama bu aşkımı hiç söyleyemedim kendisine.

Geçen yıl, bir akşam, annem mutfakta fısıldaşarak telefonla konuşurken kulak konuğu oldum. Baktım canımlı aşkımlı konuşuyor, saklıca dinlemeye başladım. Telefonda konuştuğu birey babam olamazdı, zira babam salonda oturuyordu. Ayrıca annem babama canım aşkım demez, zira babamı beğenmez orospu. İyice kulak verdim, konuştuğu birey artık kimse, onu konuta davet ediyordu, “Sabah saat 7:30 ’da herkes gidiyor, konutta tek ben kalıyorum, yarın gel, hem kahvaltı yaparız, hemde pezevenk kocamın yatağında sikersin beni!” diyordu. Çok asap olmuştum, ama sesimi çıkarmadan dinledim. Karşıdakinin ne dediğini öğrenmiyorum, ama annem, “Tamam canım, tamam aşkım, tamam sikicim, yarın sabah bekliyorum!” dedi, telefonu kapattı.

Ertesi gün mektebe gider gibi konuttan çıktım, bir apartman ilerde beklemeye başladım. Yarım saat filan sonra Kaya amcayı bizim evin ilerisindeki fırına girerken gördüm. Evvel anlam veremedim, niçin ta buraya fırına geliyor ki diye düşünürken, Kaya amca elinde birşeylerle çıktı fırından. Ama otomobilini orada vazgeçti, bizim konuta doğru yürümeye başladı. Olamaz dedim, annemin sikicisi Kaya amca olamazdı! Ama malesef ta kendisiymiş, gitti bizim binaya girdi. O an dünyam devrildi. Arttan yürüdüm, konuta gidip onları rezil edecektim. Binaya girdim, konutumuzun kapısına kadar vardım, sonra bıraktım. Zira onları rezil etmekle elime birşey geçmezdi. Hatta annemin canına dahi minnet olurdu, babamdan boşanmak için mazeret arıyordu zati orospu. Olan bana olurdu, Kaya amcayı kaybederdim. Onu kaybetmek istemiyordum, onu gerçekten çok beğeniyordum ve aşıktım ona.

Tekerrür binadan çıktım, ne yapacağımı düşünmeye başladım ve azıcık daha bekleyip, bütün onlar sikişmeye başlayınca girmeye karar verdim. Yarım saat kadar dışarda gezdim ve suskunca konuta girdim. Annemgilin odasının kapısı yarım sarihti ve acayip inleme sesleri geliyordu. Suskunca kapıya iyice yanaştım. Kaya amca sırtüstü uyumuş, annem yarağının üstüne oturmuş, üstünde çılgın gibi zıplıyordu, acayip sesler çıkarıyordu. Bir ara annem, “Aşkım orospunu altına alda sik!” dedi. Kaya amca, “Tamam!” deyince annem üstünden indi. Aman Tanrım o da neydi öyle? Kaya amcada öyle bir yarrak varmış ki, bana minik dilimi yutturdu. Annemin o kocaman yarrağı içine aldığına inanamadım, zira annem minyon tipli, küçük tefek bir kadın. Kaya amca annemi altına aldı, o kacaman yarrağını annemin amına dayadı ve öyle bir girdi ki, annem derin bir, “Oohhhh!” çekti. Annem bu arada Kaya amcanın altında kayboldu gitti.

Kaya amca annemin amına öyle bir pompalıyordu ki, o pompaladıkça benim de amımdan sular yürüdü. Pantolonumun içine elimi soktum, külotum su gibi olmuştu. Başladım amımla oynamaya. Fazla dayanamadım, elektrik çarpmış gibi oldum, orgazm oldum, kendimden geçtim. Annemin çığlıklarıyla kendime geldim. Annem, “Aşkım çıkma, içimi döllerinle doldur sikicim!” diye haykırıyordu. Kaya amca da acayip sesler çıkararaktan annemin içine boşalmaya başladı. Boşaldıktan sonra annemin üstüne hareketsizce yığıldı kaldı. Tabi ben de hemen kendi odama girdim. Kapıyı hafif sarih vazgeçtim ki odamdan onları gözetleyecektim.

Birkaç dakika sonra Kaya amca annemi kucağına almış, yarrağı hali hazırda annemin amının içinde banyoya girdiler. Banyonun kapısını kapatmışlardı. Azıcık sonra su sesi geldi, ben de odamdan çıkıp, banyonun anahtar deliğinden baktım. Annem Kaya amcanın yarrağını deviriyordu. Yarağı inmişti, ama inik haliyle dahi çok büyüktü. Anlayacağınız gözüm baya korktu. Yıkanmaları bitip te kurulanmaya başladıklarında, ben tekerrür odama geçtim, beklemeye başladım.

Azıcık sonra banyodan anadan üryan çıktılar, tekerrür yatak odasına geçtiler. Ben de ne yapacağımı düşünmeye başladım. Usuma bir cinlik geldi, onlar tekerrür sikişmeye başlayınca, suskunca kapılarına gidip, bir biçimde kendimi Kaya amcaya gösterecektim. Bir zaman odamda bekledim ve annemgilin odadan tekerrür inleme sesleri gelmeye başlayınca hemen kapılarının kenarını yaklaştım, baktım. 69 pozisyonuna geçmişler, Kaya amca alttan annemin amına yumulmuş, iştahla yalıyordu. Annem de Kaya amcanın o kocaman yarrağını iki eliyle yakalamış, aynı iştahla yalıyordu, ama ağzı yırtılacak gibiydi. O koca yarrak annemin ağzına güç giriyordu, yinede annem byük bir zevkle yalıyordu.

Tabi bu ara ben de boş durmuyordum, kendimi annemin yerinde hayal ederekten elim amımda çılgın gibi mastürbasyon yapıyordum. Onlar hali hazırda birbirlerini yalıyorlardı, ama ben bu arada 18 yaşındaden orgazm oldum. Ama ne orgazm, hiç bu kadar zevkli orgazm olmamıştım, kalbim duracak gibiydi. Annemlerin ahlamaları ohlamaları 18 yaşındaden birbirine karışmış vaziyetdeydi. Annem, “İçime gir aşkım, dayanamıyorum!” diyordu. Kaya amca da, “Gireceğim orospu, daha senin götüne de gireceğim!” diyordu. Annem, “Gir ekeğim gir, istediğin yerden gir, deliklerimin hepsi sana kurban olsun!” diyordu. Ama ben annemin o kocaman yarrağı götten albileceğini hiç hipotez etmiyordum, zira amına ve ağzına alırken okadar zorlanan biri, minicik götüne nasıl alacak diye düşünüyordum.

Bu arada annem 18 yaşındaden Kaya amcanın o koca yarrağının üstüne oturdu ve zorlana zorlana köküne kadar içine aldı, azıcık bekledikten sonra kalkıp oturmaya başladı. O koca yarrak annemin amında bir görünüyor bir kayboluyordu. 10 dakika kadar böyle sikiştiler, sonra Kaya amca anneme, “Domal da sikeyim!” dedi. Annem Kaya amca ne derse yapıyordu, yatağın kenarına köpek gibi dörtayak domaldı. Kaya amca bütün yataktan doğrulduğunda, benimle göz göze geldi ve dondu kaldı. Ben hemen kenara çekildim. Ne yapacak diye beklerken, Kaya amca anneme, “Bekle, ben bir tuvalete gidip geliyorum!” dedi ve yanıma geldi. Bir eliyle ağzımı kapattı ve kolumdan yakaladığı gibi beni de banyoya götürdü, “Konuta ne zaman geldin?” dedi. “Hep burdaydım!” dedim. “Suskunca çık git, kimseye birşey söyleme, ne istersen vereceğim!” dedi. Ben de, “Seni istiyorum!” deyince, çok donakaldı. “Şimdi git, bu sorunu sonra dışarda konuşuruz!” dedi.

Yarrağı hali hazırda kalkıktı, “Ozaman bir kere yalayım!” deyip elime aldım, ama elime sığmıyordu. Önüne çömelip ağzıma almaya çalıştım, başı ağzıma güç sığdı. Başını emmeye başladım. Okadar hoştu ki, saatlerce emebilirdim. Fakat Kaya amca, “Yeter bukadar, hadi git şimdi!” deyip kaldırdı. “Hayır, kalıp annemin götünü siktiğini görmek istiyorum!” dedim. Yarrağı hali hazırda elimdeydi, “Klozete doğru yakala şunu da işeyim bari, annen şüpehelenmesin!” dedi. Yarrağını klozete doğru nişan aldırdım ve Kaya amca işemeye başladı. İşemesi bitince, “Peki izle, ama annene tutulma, sonra hemen çık git!” dedi ve sifonu sürükleyip banyodan çıktık. Kaya amca annemin yanına gitti, peşinden ben de gittim, kapının yakınında bekledim…

Annem bu arada herhalde pozisyonunu bozmuştu ki, Kaya amca yine domalmasını söyledi. Annemin beni görmemesi için uygun pozisyon ayarlıyordu. Anneme, “Kafanı yastığa göm iyice… Hah, işte böyle!” dedi. Bu aynı zamanda benim izlemem için işaretti. Kapıya yanaştım iyice. Kaya amca annemin arda geçti, yarrağını annemin amına alt yukarıya sürtmeye başladı, sonra amına girdi. Evvel yavaş yavaş, sonra süratli süratli sikmeye başladı. 5 dakika kadar amını siktikten sonra yarrağını annemin amından çıkardı, bana doğru göstererek yarrağının kafasını tükürükleyip sıvazladı. Benim elim 18 yaşındaden amımdaydı. Kaya amca sonra annemin göt deliğine de bolca tükürük vazgeçip, o kocaman yarrağını annemin götüne dayadı. Annem, “Yavaş gir aşkım, canımı acıtma! Götümü nezaman siksen, bir hafta götümün üstüne oturamıyorum!” dedi. O da, “Tamam acıtmam, kendini sıkma yeter!” diyordu.

Annemi belini yakaladı ve yüklenmeye başladı. Herhalde başı girdi ki, annem bastı feryadı. Kaya amca bana bakaraktan, “Tamam aşkım kafası girdi, güç kısmı geçti!” dedi. Kaya amca 18 yaşındaden yüklendi. Annemden boğuk boğuk sesler çıkmaya başladı, ama bu arada Kaya amca yarrağının yarısından aşırısını sokmuştu annemin götüne. Sokarken de habire bana bakıyordu. Derken kalanını da birden kökledi. Annem, “Azıcık bekle aşkım, çok acıdı!” diye inledi. Kaya amca azıcık bekledi, bu arada da elinin birini annemin amına attı ve oynamaya başladı. Annem bu sefer zevkten inliyordu. Kaya amcanın yarrağı annemin götüne girip çıkmaya başladığında, annem, “Sik götümü aşkım, dağıt!” diyordu. Kaya amca 20-25 dakika anneme götten pompaladı, sonra böğürerek içine boşaldı. Ama bu arada ben de bittim. Kaya amca eliyle bana git işareti yaptı. Suskunca konuttan çıktım, 18 yaşındaden az ilerdeki apartmanın orada oyalanmaya başladım.

Ben konuttan çıktıktan yarım saat kadar sonra Kaya amca da çıktı. Ben azıcık yürüdüm, arkamdan arabayla geldi, yanıma durdu, “Bin hadi!” dedi. Arabaya bindim, hareket ettik, semtten uzaklaştık. Epeyce bir zaman ikimizden de çıt çıkmadı. Bu arada şehir dışına çıkmıştık, otobanda yol alıyorduk. Suskunluğu ben bozdum, “Nereye gidiyoruz?” dedim. “Bilmiyorum, gidiyoruz işte…” dedi. “Gidiyoruz işte olmaz, çek bir yere, konuşacağız!” dedim. Otobandan ayrılıp bir orman yoluna saptı ve parkedecek yer aramaya başladı. “Annemi yatakta sikiyorsun, beni ormanda mı sikeceksin?” dedim. “Ne sikmesi, yalnızca konuşacağız! Hem sen benimle böyle konuşmaya utanmıyormusun?” dedi. “Sen annemi sikmeye utanmıyorsun da, ben böyle konuşmaya niçin utanayım? Konuşacak birşey yok, annemi siktiğin gibi beni de sikeceksin, ben de sikilmek istiyorum!” dedim.

Kaya amca arabayı kuytu bir yere sürükleyip, kontağı kapattı ve “Saçmalama! Olmaz öyle şey!” dedi. “Ama ben istiyorum!” deyip dudaklarına yumuldum. İlk başta tepkisiz kaldı, ama sonradan o da karşılık verdi ve dudaklarıma öyle bir yapıştı ki, coşkudan heryerim zangır zangır titriyordu. Çılgın gibi öpüşmeye başladık, dillerimiz birbirine dolanıyordu. Elleri de boş durmuyordu, tişörtümü yukarıya sıyırmış, memelerimi birer birer okşuyordu. Ordan elinin biriyle pantolonumun düğmesini çözdü. Sonra elini içeri soktu ve ıslanmış külotumun üstünden amımı okşamaya başladı. Ben tamamen kendimden geçtim, bulutların üstündeydim sanki. Ben de Kaya amcanın fermuarını açtım, elimi içeri soktum ki, yarrağı demir gibi olmuştu, sıvazlamaya başladım. Ama bu arada ben kendimi daha fazla yakalayamadım, titreye titreye orgazm oldum, soluğum kesildi, Kaya amcanın kucağına yığıldım kaldım. 10 dakikada ancak kendime geldim, soluk alışverişim düzeldi.

Kaya amca, “Mutlu oldun mu şimdi?” diye sordu. “Hemde çok! Nezamandır hayalini kurduğum yarrak şuan elimde, bundan daha büyük mutluluk olamaz!” dedim. Kaya amca çenemden yakalayıp başımı kaldırdı ve “Hadi sen de beni mutlu et! Elindekini ağzına al da, ben de mutlu olayım!” dedi. Hemen yarrağını pantolondan çıkardım, ama yarrağı öyle olmuştu ki, kafası şişmiş mosmor olmuş, tüm damarları muhakkak oluyordu. Yarrağını azıcık sıvazladım, sonra bir elimle orta yerini yakaladım, eğildim kafasına öpcükler kondurdum. Sonra dondurma yalar gibi kafasını yalamaya başladım. Ağzıma almak istiyordum, ama kafası kabarık olduğu için ağzıma sığmıyordu. Azıcık uğraştım, zorlana zorlana ağzıma aldım. Sırf kafası ağzımı doldurdu, o biçimde kafasını emmeye başladım. Ama tadı hoştu, 20-25 dakika kadar yaladım, emdim…

Kaya amca başıma bastırmaya başladı. Boğulacak gibi oluyordum. Bu arada kasılmaya başladı, meğerse boşalacakmış. Ağzıma öyle tazzikli boşalıyordu ki, döllerinin çoğu direk boğazımdan mideme indi. Ağzım da doluydu, yarrak ağzımdan çıkınca tükürürüm diye düşünürken, kafamı bastırıp, “Yut hepsini, yut!” dedi, zorunlu olarak yuttum. Yarrağını ağzımdan çıkardığında kafasında hali hazırda döl vardı, “Yarrağımın kafasını yala, pakle!” dedi, hoşça yaladım, arındım…

Bu sefer ben Kaya amcaya sordum, “Mutlumusun?” diye. “Evet, dünyanın en mutlu erkeğiyim, zira son bir yıldır seni çok arzuluyordum!” dedi. Bunu dinleyince benim mutluluğum bir kat daha arkasıydı, evvel dudağına, sonrada yarrağının kafasına hoş birer öpücük kondurdum. O da beni öptü. Sonra üstümüzü başımızı toparlayıp konuşmaya başladık. Ona, “Madem beni arzuluyordun, annemi niçin siktin?” dedim. “Anneni sikmeye başladığımda sen daha miniktin!” dedi. “Annemi ne zaman sikmeye başladın ki?” dedim. “Ablana laf kestikten 2 ay sonra anneni sikmeye başladım!” dedi. Başka Bir Deyişle hemen hemen 3 yıldır annemi sikiyormuş. Haklıydı, o zaman benim yaşım çok ufaktı. “Şimdi ne olacak peki?” dedim. “Annene vazgeçemem, çok üzülür! Seninle ancak annenin haberi olmadan buluşuruz!” dedi, ben de kabul ettim.

Kaya amcayı çok hoşlanıyorum, ne derse yaparım, yeter ki beni vazgeçmesin, onun ikinci değil üçüncü karısı olmaya dahi razıyım!

Cevap bırakın


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan