Welcome, visitor! [ Oturum aç

Sikişen Atları rken Karımı Amını götünü deldim

Hikayeler Eylül 13, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Slm, netteki en hoş İlişki hikayeleri sitesi olan müdavimi dostlar. Buradaki tüm hikayeleri okudum ve sonunda ben de bir hikayemi sizlerele paylaşmak istedim. Öncelikle kendimi kısaca tanıtayım. Adım Şehmuz, 38 yaşındayım, Adanalıyım, konutluyum. Karım Berrin, 36 yaşında, o da Adanalı, ince ve zarif fiziğe sahip olan, esmer ve çekici bir kadındır. Onunla 10 yıldır çok mutluyum. İlişki hayatımız ise müthişten de öte. Sebebine gelince: Benim yarrağımın oldukça büyük olması.

Karımla tanıştığımda Karım İlişkie doymaz bir kadın, onu bu büyük yarağımla öylesine becerdim ki, bir daha beni bırakmadı ve benimle evlenmeye karar verdi. Daha evvelleri birlikte olduğum hiçbir kadın yalnızca yarağımın büyüklüğü suratından bana bağlanamadı veya bir daha benimle sikişmek istemedi. Psikolojik olarak bu mevzu suratından çok problemli bir yarıyıl geçirdim. Hatta karımla evlenmeden evvel yarağımı operasyonla küçülttürmeyi düşünmedim değil.

Şu anda bu hikayeyi karımla birlikte yazıyoruz: Bundan 2 ay kadar evvel karımla sikişirken Karım beni şakayla “At yaraklım!” diye hoşlanır usumuza bir fikir geldi. Bu sözü hep kullandığından, bir gün bana demez mi: “Kocacığım, daha öncekinden köyde görmüştüm, At veya Eşeklerin yarakları da seninki kadar var, hatta daha uzun. Hep ilgime sürüklemiştir ve hemen amım ıslanırdı. Zati ben de büyük yaraklı bir koca arzulamıştım, istediğim oldu sonunda. Ama hiç Atların veya Eşeklerin sikiştiklerini görmedim!” dedi. Ben de afallayarak, “Yoksa görmek mi istiyorsun?” diye sordum. “Evet, neden olmasın? Bir kere izlemek istiyorum. Merak ediyorum, acaba hayvanlar nasıl sikişiyorlar?” dedi.

Karımın bu fikrine çok donakaldım, ama bir hayvanın bir hayvanla sikişmesini izlemeyi düşünmek bile heycanlandırmıştı beni. Karımı o anda dörtayak üzerine getirip, birden hayvancasına ve barbar bir biçimde sikmeye başladım. İkimiz de bir dakika sürmeden çok şiddetli bir biçimde boşaldık. Bitkin bir halde yığılıp kaldık. Birer Votka ve birer sigaradan sonra, karım tekerrür bu mevzuyu açtı, “Kırsal bir yerde, rastgele bir köyde sikişen havyan arayalım mı?” dedi. “Sen gerçekten ciddisin galiba?” diye sordum. “Evet ciddiyim! İki Atın veya Eşek ’in birbirini sikmesini görmek istiyorum. Sen de görmek istemezmisin?” dedi. Usuma hemen yakındaki Tatar köyü geldi. Orda bol çiftlikler vardı ve çok At yetiştiriyorlardı. Karıma bunu anlattım ve hemen kararlaştırdık. Ertesi gün o köye gidip sikişen hayvanlar arayacaktık.

Ertesi gün oldu. Köye vardık. Çevreyi çitle çevrilmis bir arazide bol Atlar vardı. Havyanların başında bilave eden kimse göremedik. Yaklaştık ve uğrumuza hoş bir arap Atına benzer bir At gördük, Atın yarağı kalkıktı ve abartısız yarım metre vardı ve karnına dokunuyordu. Havyan dişi bir Atın boynunu kemiriyordu. Yüzde surat sikecekti onu. Takribî 20 dakika kadar Atların kur yapmalarına bakarak bekledik. Sonunda bilave ettiğimiz an geldi, hayvan şaha kalkarak Dişi Ata yarağını geçirdi ve sikmeye başladı. Karım büyük bir merakla izliyordu Atların sikişmesini. Ve bu arada, “Harika, Muhteşem!” diyerek kendi amını okşuyordu. Benim de yarak kazık gibi oldu. O an çıkardım kendi yarağımı ve 31 sürüklemeye başladım. Karıma şöyle bir baktım ve “Biz de sikişelim mi karıcığım?” dedim. Karımın zati külodu yoktu altında ve yalnızca etek giymişti. Çevreye baktı, kimseler yoktu, eteğini yukarıya topladı ve çite dayanarak, “Hadi sik beni At yaraklım!” dedi. Yarağımı arkadan karımın amına geçirdim ve sikmeye başladım…

Aynı zamanda da sikişen Atları izliyorduk. Atın soluğu gitgide süratleniyordu. Görüntü süperdi. Kocaman bir At, Dişi At altında, kapkara uzun bir yarrak amına girip çıkıyordu. Çevreyi kollayarak, bir yandanda korkarak, aynı zamanda bu süper görüntü eşliğinde karımı sikiyordum. Karımın zevk inlemeleri gitgide çoğalıyordu. O ara havyan boşalmış olması gerek, zira Dişi Atın amından beyaz bir akışkan çoğalarak yere akıyordu. “Aşkım At boşalıyor galiba!” dedim. O anda karım da boşaldı ve böğürmeye başladı. At boşaldıkça boşalıyordu. Doluymuş hayvan demek ki. Bu arada ben de boşalmak üzereydim, ben de karım gibi böğürerek karımın amına boşaldım. Okadar çok boşalıyordum ki, karımın üstü başı iyice berbat oldu. “Olsun, araba yedek giysim var!” dedi tebessümerek.

Çabucak derlendik, zira her an bkocaman gelebilirdi. Derlendikten sonra yaktım bir sigara. Karım arabada bulunan Pet şişeki suyla amını yıkadı arındı. Karıma sordum: “Atların sikişmesi nasıldı? Bizim sikişimize benziyor mu, yoksa daha mi hoştu?” dedim. “Farklı bir duygu, hoştu, ama ben seninle sikişmeyi seçim ediyorum, At Yaraklım!” dedi tebessümerek. “Hadi o zaman konutumuza gidelim, ben bu serüvenden sonra seni daha çok özledim!” dedim. Arabaya atladık evin yolunu yakaladık. Arabada giderken karım 18 yaşındaden azdı ve yarağıma sarıldı. Evvel yarı kalkık yarağımı sıvazladı, sonra eğilip ağzına aldı ve emmeye başladı. Dikkatli bir biçimde arabayı kullanmaya çalışıyordum, ama karım beni çıldırtıyordu. Arabayı çeper güç kenara çektim ve bir Orman yoluna girdim. Arabadan indik. Çevreye bakındım kimse yoktu.

“Gel seni Motorkapağının üstünde sikeyim, aşkım!” dedim. Eteğini kaldırıp yumuldum karımın amına, hoşça bir yaladım evvel. İyice azdırdıktan sonra, geçirdim kalkık yarağımı amına. Bir defa boşaldıktan sonra, kolay kolay boşalmıyacaktım zati. Çok sert vuruyordum, karımın kasıkları sızlıyordu her vuruşumda. Gözlerini kapatmış bir biçimde karım herhalde beni bir At olarak hayal ediyordu. Ben de hayvanca sikiyordum onu zati. Karımın inlemeleri bağırmaya dönüştü ve çığlık atarak kerelerce ard arda boşalıyordu. Artık ben üç defa boşaldığını hissedebildim, gerçekten ne kadardı bilmiyorum. Bunun hepsi 10 dakika gibi bir zamanın içerisinde oldu. Fazla hali kalmamıştı aşkımın.

Çevirdim, art bana doğru domalttım karımı. Memeleri sıcak Motorkapağına sürtüyordu her vuruşumda. Baş parmağımı tükürükle ıslatarak karımın göt deliğini parmaklamaya başladım. Bu ara amından ağır ağır sikiyorum hali hazırda. Karımın götünü hazırladıktan sonra üç parmağım girdikten sonra yarağımı usulca amından çıkardım ve götüne dayadım. Karımın bu mizacını çok beğenirim, götünden sikerken yok “Acıdı!”, yok, “Yavaş!” filan demez, “Ne bilave ediyorsun, At yaraklım, siksene götümü!” der inadına. Ben de acımadan bir kerede yüklenirim. Bu defada öyle oldu, yarrağımın başını dayadım karımın götüne, ama birden hepsini soktum. “Ohhhh!” diye derince içini çekti aşkım.

Tabi ben de götünü sikmeden hep iyice alıştırırım evvelden. Bu çok ehemmiyetli! Zira bazı itiraflarda kadınlar götten sikişirken acıdığını söylüyorlar. Bilmeyenlere söylüyorum btümörden, karınızı veya sokuş partnerinizi götünden sikmeden evvel, rahat bir 5 dakika iyice alıştırın. Varsa Krem veya Kaydırıcı kullanın, yoksa bol tükürükleyin! Evvel bir parmak, sonra iki parmak, daha sonra üç… Yalnız ivedi etmeyin, bunları yaparken. En az iki parmağınızı soktuktan sonra genişletmeye çalışın göt deliğini. Tabiki bunlar temiz koşullar altında olmalı. Götün nezaman sikilmeye hazır olduğunu her erkek alt yukarıya hipotez edebilir. Sonra birden kökleseniz bile kadın fazla acı dinlemez Bu yöntem erkek götü sikerken de geçerlidir!. Bu yaşıma kadar belki 20 kadından aşırısını götünden sikmişimdir ve hepsi bundan zevk almıştır, zira götten her zaman istemişlerdir benden. Karım bile onu götten sikerken farklı bir zevk aldığını söylüyor. Şayet karımın götünü sikerken bir elimlede amıyla oynarsam, zevkten deliriyor, en çok çıldırdığı zaman o zaman oluyormuş.

Bu kısa ‘Bilmeyenler için, Göt nasıl sikilir? ’ açıklamasından sonra kaldığım yerden hikayemi anlatmaya devam edeyim. Karımı aynı amını siktiğim şiddetle hayvancasına götünden sikmeye başladım. Karım taşaklarımı avuçlamaya başladı bir yandan. Karımın götünü yarım saate yakın siktikten sonra dayanamadım boşaldım götünün en derin köşelerine.

Akşam konuta geldiğimizde, birlikte pak banyomuzu yaptıktan sonra banyoda 18 yaşındaden azdırdı beni, yatak odamıza geçtik ve sevişmeye başladık. Karımın Portakal memelerini yalayarak başladım bu defa onu zevke getirmeye. Bir elim amına doğru dolaşarak iniyor, Bızırını daireler biçiminde okşuyorum. Karımın eli benim yarağımı sarmış, arada bir taşaklarımla oynuyor. Yarağım 18 yaşındaden demir gibi olduğunda geçtim Birtanemin üzerine ve memelerinin arasını sikmeye başladım. Bir vakit sonra karımın terlemiş koltuk altlarını da Amını götünü deldim. Ardından ayağa kalktım, karımı hamuda kalkık biçimde 69 yaptık. Karımın amına ısırıklar atıyorum, barbar şeklide çıldırtmaya çalışmam onu mest ediyor. Arada bir göt deliğinin çevresini dilimin ucuyla darbeliyorum.

Yarrağımın yarıdan aşırısını gırtlağına kadar sokmuştu karım, çıldırtmaya başlamıştı beni. Öyle bir kıvama getirmesini biliyor ki, hiç bir erkek böyle bir gidişatta dayanamaz boşalır. Ben de buna dahilim. Boşalmaya az kalmıştı, çektim sikimi ağzından ve domaltım karımı önüme. Dörtayak pozisyona getirip arda geçtim ve götünün deliğini iyice nemlendirdim. Parmaklarımla alıştırıyorum. Değişik elimle amını okşuyorum. Daha sonra aynı anda iki parmağımla götünü, iki parmağımla da amını sikiyorum. Karımın amının fazla bir biçimde ıslandığını fark ettim. Boşalıyordu 18 yaşındaden aşkım. “Şimdi yarağımı bir amına, bir götüne, bir amına bir götüne… biçimde sikeceğim seni karıcığım!” dedim. “Aslanım, At yaraklım! Tüm deliklerimi dilediğin gibi sikebilirsin!” diye yanıt verdi karım.

Yarağımın ucunu amına soktum usulca, biraz alıştırıp gitgelden sonra, dikkatlice götüne girdim. Ordada birkaç gitgelden sonra, tekerrür amına. Daha sonra bir amına, bir götüne sokuyordum. Derken öyle bir doruğa geldim ki, “Berrin gel ağzına akıtacağım!” dedim. Karım hemen döndü, açtı ağzını ve direk bir çizgi halinde nişan alırcasına fışkırttım karımın ağzının içine büyük bir bvefatını. Öyle siddetli fışkırdı ki, genzine kaçtı aşkımın. Bir bvefatı da gözlerine, burnuna denk geldi. Boşaldıktan sonra, döllerimin hepsini yuttu. Suratını parmaklarıyla arınarak onları da yuttu. Yarağım hali hazırda bütün inmemişti, ucundaki ve çevresinde kalan dölleride diliyle ustaca bir biçimde arındı.

İşte böyle dostlar. Tecrübeler yaşadıkça oluyor. Karımla bugüne kadar sikişmediğimiz gün olmuyor. Son 10 yılın içinde karımın hergün belirli en az bir deliğini sikmişimdir. Karımla artık tecrübelerimizi ilerletmeye karar verdik. Bu arada ben onu, oda beni çekemememek koşuluyla, her türlü 18 yaşında fantazileri sınamaya karar verdik. İlerde sikişmek için başka bireyler arayacağız, hem ben, hem karım. Grup İlişkiini de sınamak istiyoruz. Bunda çok erkekli olarak, karımı başkalarıyla birlikte sikmek ve İlişki mevzusunda doyurmak istiyorum. Ardından ben kendim karımın gözü öünde başka karıları sikmek istiyorum. Ve daha sonraları ise onunla birlikte dört kadınla birlikte bir harem ziyafeti yaşamak istiyorum. Daha sonraları ‘İdrar Oyunlarını ’ bile düşünüyoruz. Hatta birbirimizi bağlayıp, en uç noktalarımızı aramaya çıkacağız…

Cevap bırakın


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan