Welcome, visitor! [ Oturum aç

Roket Kalkmazsa Olmaz, Kalkana Siktireceksin

Hikayeler Eylül 13, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhabalar, ben Behzat. Daha evvel sex sitesinde öykülerimi paylaşmıştım. Buna bir 18 yaşındasini ilave etmek istiyorum. Anlatacaklarım bundan birkaç hafta evvel yaşandı. Ogün işyerinden rahatsız oldum diye 1 gün izin aldım. Gerçekten kendimi pek iyi sezmiyordum. Kısa sürecek olan bir dargınlıktır diye düşündüm ve ogünümü pak havada, başka bir deyişle dışarıda geçirmek istedim. Eşim çalışıyordu ve benim istirahatli olduğumu öğrenmiyordu. Hava azıcık yağmurluydu ve ben de böyle havalarda dolaşmayı hoşlandığım için, şemsiyemi alıp parkta dolaşmaya karar verdim.

Parkta Gönül isminde daha önceki bir kız dostumla karşılaştım, başka bir deyişle Ex Sevgililerimdem biri ile. O ’da 4 yaşındaki oğlunu dolaştırmaya çıkmış. Sohbetimiz hoş geçiyordu onunla geşmişte kızgın parçalamamıştık. O günleri hatırladıkça sikim kalkmaya başlıyordu. Gönülü tarif etmem gerekirse: 36 yaşında, fiziğine her zaman dikkat eden o zamanlarda da öyle idi çok çekici bir kadın. Boyu 1.70 m, esmer ve koyu derili olmakla beraber, cılız denilebilecek, harika bir bedene sahip çekici bir kadın. Sohbetimiz sırasında ona kahve içme önerisinde bulundum ve o ’da hayır diyemedi. Tabiki kaldığımız şehirde bu davranışın yanlış anlaşılabilir olmasını düşünerek 18 yaşındaden bana daha önceki günleri hatırlattı, o zamanlarda da şehir dışına kaçardık yakında olan ve Türk ’lerin fazla olmadığı bir kasabaya gitmeye karar verdik.

Onun otomobiline binerek ben yürüyerek gelmiştim parka Cafe ’ye vardık. Bu ara Gönülşan oğlu çok uslu bir çocuk, hiç haylazlık yapmıyordu. Oturup birer kahve ısmarladık. Muhabbetimizi giderek koyulaştırdık. Mevzu konutluluğa gelince ben azıcık daha koyulaştırmak istedim. Acaba mutlumuydu kocası ile, yoksa değilmiydi. Benim usumdan geçenleri bir öğrenseniz. Hastalığımı filan unuttum, tüm tasam Gönülü sikmek.

Bundan 6 yıl evvel şimdiki kocası ile evlendiğini ve çok mutlu olduklarını anlatınca benim hayallerim gitgide suya düşer gibi oldu. Sonra anlatmaya devam etti. Kocasının bundan birbuçuk yıl evvel bir hastalık geçirerek, erkeklik işlevini kaybettiğini anlatınca, hem üzüldüm hem neşelendim. Gönül böyle mevzularda sarihtir, ve gizleyip saklamadan anlatır. Oldum muhtemel öyledir, başka bir deyişle dobra ’dır.

Bende muziplik yaparak: “O zaman sizin İlişki yaşamınız kalmamıştır…” diye tümceme başlarken, “Sorma! O mevzuda çözümler arıyoruz, ama bulamadık!” diye güceniyordu. “Kocam, beni yalnızca dili ve parmakları ile, veya vibratörle tatmin etmeye çalışıyor. Başka imkanımız yok şu anda. Hem onun iyileşip, iyileşmeyeceği zamana kalmış bir vaziyetmiş.” deyince, mevzu birden sanki benim lehime dönmüştü. Hemen bunalmadan sordum: “Başkası ile İlişki düşünmedin mi, kocan bu fikre nasıl bakıyor?”. Gönül, “Kocamla bunu sarih sarih konuştum. O beni çok beğeniyor, ama benim mutsuz olmamı netlikle istemiyor. İlişki mevzusunda bana herşeyi müsade etti. Ama ben onu kandırmayı hiç istemiyorum.” diye üzülüyordu.

“Kandırmış olmazsın ki, kocan sana rızasının olduğunu söylemiş.” diyerek cesaret vermeye çalışıyordum. O ise, “Haklısın, ama ben başkalarının yuvasını bozamam ki. Benim gibi yaşlı biri ile hangi Lolita beraber olmak ister. Konutlu erkeklerin gözleri üzerimde, ama o zaman ben istemedende olsa yuva devirebilirim, bunu asla istemem.” diye bana tasasını anlatma mücadelesindeydi. Bende ona: “Sen de haklısın.” dedim ve kendimi misal göstermek istedim, “Ben seninle yalnızca İlişki anlamında dahi beraber olsam, sanırım eşimi kandırdığım için ileride kendimden utanabilirim. Hatta karımın haberi olursa, herhalde beni boşar.” dedim.

Muhabbetimiz başka mevzulara girdi hemen, kahvemizi tamamlayıp kalktık. Gönül beni geri parka bıraktı ve otomobilden inerken, “Yarın 18 yaşındaden parkta isen sözleriz. Bana çok iyi geldi bu, azıcık da olsa içimi dökebildim.” dedi. Bende belki kaçabilecek bir fırsatı kaçırmayayım diye, “Olur, aynı saate o zaman!” dedim. Konuta yürürken Gönülşan gidişatı usumdan çıkmıyordu. Hoş bir kadın, bir buçuk yıl sikilmemiş, amı nebiçim yanıyordur şimdi. Kocasının parmaklaması veya yalaması ile doğru düzgün zevkte almıyordur diye düşünüyordum.

Konuta geldim, akşam hanım işten gelince, Gönülşan vaziyetini direk olarak anlatmadım, ama dolaylı yollardan fikrini almaya çalıştım. “Ben şayet erkeliğimi kaybetmiş olsam, sen ne yaparsın, yaşamım?” diye sordum. Karım da, “Nerden çıktı, bu sual şimdi?” diye sordu. “Merak ettim işte, ikimizde de İlişki düşkünlüşü var, acaba zevkini başka erkeklerde ararmısın?” diye yanıtladım. “Vallahi bu sual azıcık ani oldu, hiç düşünmemiştim bu güne kadar.” dedi. “Sen hele yanıt ver, ne yapardın?” diye sordum. “Olsun, İlişki demek yalnızca bildiğimiz Gir-Çık değil ki, seçenekler var.” dedi. “Mesela usuna ne geliyor?” diye saymasını rica ettim. “Mesela hoş bir Petting veya Dildo oyunları olabilir.” dedi.

“Bunu gerçekten inanarak mı söylüyorsun? Amına asıl bir sik girmeden ne kadar yapabilirsin ki?” diye sormaya devam ediyorum. Karım, “Çok şükür senin öyle bir sualin yok, değil mi?” diyerek bana kararsızlı bir biçimde baktı. “Yok canım, benim roket herzaman kalkmaya hazır, yalnızca sen böyle bir gidişatta ne yapardın diye merak ettim.” dedim. Karım, “Herhalde haklısın, ne kadar dayanılırsa bende okadar dayanırdım her halde.” dedi. “Sonra ne yapardın peki?” diye sordum. “Sanırım bir kaçamak için senin rızanı almaya çalışırdım!” deyince, dinlemek istediğimi dinlemiştim.

Ertesi gün ben tekerrür işyerinden izin istedim, rahatsızlığımın hali hazırda geçmediğini söyledim. Ardından Pardesümü alıp parka doğru yürümeye başladım. Gönül çocukla beraber 18 yaşındaden parkta dolaşıyordu. Azıcık kısa hal hatır sormaktan sonra hakikat mevzuya girdim: “Ben senin tasasına derman olmak istiyorum, Gönül!” dedim. “Ne mevzuda?” dedi. “Hani dün konuşmuştuk ya uzun uzun…” dedim. “Peki nasıl?” diye kavramayarak soruyordu. “Seni İlişki mevzusunda tatmin etmek istiyorum!” diye birden daldım mevzuya.

“Ama, doğru olmaz bu. Eşin ne der buna?” diye sordu. “Ben onunla bu mevzuyu dün konuştum, şayet ben öyle erkekliğimi kaybetsem, benim rızamı isteyip, zevkini başka erkeklerde arayabilirmiş.” dedim. “Belki o bunu yalnızca kendini düşünerek söyledi, ben senin yuvanı devirmek istemem.” diyordu. “Kız delimisin, insan ne süreye kadar yaşıyor, ömür kısa, vazgeç hoşça değerlendirelim. Gel sende evet de!” dedim.

Gönül yürürken uzun uzun düşünüyordu. Bende bir yandan onu ikna edici laflarıma devam ediyordum. Bir ara, “Behzat, sen konuştukça amım ıslanmaya başladı.” dedi. Ben hemen, “O zaman gel gidelim bir otele!” dedim. “Ama çocuk? Onu vazgeçecek bir yer bulalım evvel.” dedi. Cep telefonundan komşusunu aradı ve çocuğuna 2 saatliğine bakabilir mi diye sordu. “Evet” yanıtı gelince, bana, “Sen burda bekle, ben 15 dakikaya geliyorum.” dedi.

Ben neşeden uçuyordum ve Gönülü nasıl sikeceğimi hayal ediyorum. Acaba bana götünü de siktirir mi diye sualler soruyordum kendime. Neyse, dediği gibi 15 dakika sonra geldi. Otomobiline atladık ve doğru şehir merkezinde küçük bir otele gittik. Resepsiyondaki kadından iki saatliğine bir oda isteyince donakaldı, ama tebessümerek bize bir oda verdi. Odamız 5. katta idi, bu surattan asansör ile çıkmamız gerekiyordu. Beraber asanöre biner binmez, daha 5. kat düğmesine basamadan, Gönül dudaklarıma yapıştı. “Dur kız, azıcık diren!” dedim. “Bir buçuk yıldır yarak yemedim, okadar zaman sikişmeseydin sende benim gibi azardın herhalde.” diye dudaklarımı ısırıyordu. Düğmeye bastım ve bende yumuldum Gönüle. Elimi amına attım, külodundan am suları damlıyordu nerdeyse. Zil çaldı ve 5. kata geldik, kendimi Gönülden güç aldım.

Kapıyı anahtarla açarken coşkudan ellerim titriyordu. Girer girmez üzerimizdekileri hemen çıkarıp yatağa attık kendimizi. Gönülşan bacaklarını ayırıp o ıslak amını yalamak istedim. Beni kenara kaktırarak, “Hayır, evvel ben senin sikini yalamak istiyorum!” dedi. Uzattı beni yatağa ve aldı yarı kalkık sikimi ağzına. Ben zevkten uçuyorum. Daha Önceki birlikteliğimizde sikimi bir kere yalattırmıştım Gönüle. Hemen o zamanlar film gibi geldi gözümün önüme. Gönül bu mevzuda akıldadır, harika emiyordu yarrağımı, taşaklarımı. Hatta göt deliğime kadar iniyor, beni iyice çıldırtıyordu.

Sikimi sanki taş gibi yaptı ve sonra “Evvel gel sik beni, artık bu hasret bitsin dedi!”. Uzandı sırtüstü ve “Gel artık, ben zati senelerdir hazırım!” dedi. Bacaklarını ayırdım ve omzuma attım. Sikimin ucunu dayadım o hoş mis kokan yarı traşlı amına. Usulca git-gel yaparak soktuğumda, amının darlığını fark ettim. Amının uzun zamandır sikilmediği anlaşılıyordu. Ben karımı çok siktiğimden, Gönülşan amı yanında laçka olmuş sayılır, demeden geçemiyecegim!

Sikimi yavaş git-gelden sonra, süratli süratli ve sert bir biçimde Gönülşan daracaık amına geçirmeye başladım. Güzeline gidiyor olmalıydı zira giderek o inlemesi çoğalıyordu. Zevk almaya az kalmıştı ki birden haykırarak boşaldı. Ama dost ne boşalma! Yatağın yarısı ıslandı. Sikimi amından çıkardım ve birden amının suları tazyikle boşaldı üzerime. Titriyordu, hali hazırda doruktan inememişti. Sikimi tekerrür sokup devam ettim Gönülşan amını sikmeye.

Aradan bir dakika ya geçti ya geçmedi, Gönül tekerrür titremeye başladı. Sikimi çıkardım ve amını ağzımı yasladım. Irmak gibi boşalıyordu ağzıma. Böyle bir boşalmayı herhalde çok az erkek tatmıştır. Tat derken, Gönülşan amından çıkan sular bal gibiydi. Gönül “Yeter, azıcık soluk alayım.” dedi. “Taman tatlım, sen dinlen.” dedim ve banyoya girdim. Emin Gönülü götünden sikmek istiyordum. Banyoda kreme, losyona benzeyen bir tüp gördüm. Üzerimi azıcık arınıp tekerrür gönülşan yanına geldim.

Gönüle “Sen dinlenmene devam et, ben amını yalamak istiyorum.” dedim ve direk yumuldum amına. Yalarken terar zevke gelen Gönülü birden ters çevirip, götünün yanaklarını ayırdım ve göt deliğini yalamaya başladım. Herhalde daha evvel yaşamadığı bir şeydi ki, “Ne yapıyorsun, sen?” diye sordu. “Sen dinlen canım, ben sana değişik zevkler yaşatacağım.” dedim ve yalamaya devam ettim. Arada bir işaret parmağımı götüne sokuyordum, “Yavaş!” diyordu bana.

Davayı çakmıştı sanki, kendini olduğu gibi bana vazgeçti. Ben ise bir parmak, iki parmak derken, götdeliğine kremi sürmeye başladım. Sonra sikimin ucunada azıcık krem sürerek, gönülşan kalçalarından yakalayıp hafif kaldırdım. Bütün domalmış pozisyonda bedeni bana “Gel sik götümü!” der gibiydi. Sikimi dikkatlice dayadım götüne. Birden girmeye karar verdim, zira deneyimlerime göre yavaş yavaş sokarsam, kadınlar acı dinlemeye başlayınca, bırakma tehlikeyi büyük oluyor. Diğer cinsli bir kere acıyor ve sikimi içinde sezdikleri zaman, daha kolay oluyor göt sikmesi.

Sikimi yaslarken ucundaki kremleri sikimin tüm çevresine dağıttım. “Hazırmısın?” diye sordum. “Hazırım, sik beni götümden aşkım!” dedi. Birden yüklenerek sikimi ilk saldırıda götüne soktum. Gönül acıdan taş gibi dondu kaldı. Ama helal olsun kadına, “Gık” demedi. Bir iki saniye hareketsiz kaldıktan sonra, “Sen bana zevk yaşatacaktın acı değil herhalde?” diye sitem etti.

“Özür dilerim aşkım, acıtmak istemedim.” diyerek geçiştirdim. Ağır ağır sikimi götüne sokup sokup çıkarırken, Gönülde halinden memnun gözüküyordu. Gitgide hızlanıyordum, Gönülşan inlediğini fark ettim. “Nasıl, hoş mu?” diye sordum. “Aşkım, bu gerçekten değişik bir zevkmiş!” diyerek ben vurdukça O da kalçalarını bana doğru geriye bastırıyordu. Birkaç dakika böyle devam ediyordum, Gönül, “Sanırım zevk alıyorum, çok güzeeeeeeellll!” diye haykırmaya başladı. Bende bu lafları dinleyince birden patladım götünün içinde. Zati karımla regl nedeni ile bir haftadır sikişmemiştim. Öyle doluydum ki, uzun bir zaman boşaldım.

Sikimi götünden çıkardığımda döllerim götünden bacaklarına akıyordu. Parmakları ile dölleri bacaklarından alıp yalamaya başladı. Gönül döl yutmayı çok hoşlanır, daha önceki günlerimde öyle bir hadise olmuştu, ozamanda sikimi yalarken patlamıştım ve o yalayarak arınmıştı döllerimi. Halsiz bir biçimde yanına uzandım. Gönüle, “Bu zevki 50-60 yaşından sonra belki yaşayamıyacaksın, iyi olmadı mı şimdi?” diye sordum. “Haklısın, harikaydı birtanem!” dedi.

Zaman ilerlemişti, hemen duş almaya ve geri dönmeye karar verdik. Beraber duş alırken ben 18 yaşındaden azdım ve bu sefer 18 yaşındaden amından Amını götünü deldim Gönülü. Sıcak suyun altında ağzına patladım ve tüm döllerimi yutturdum ona.

Giyinip konuta dönerken, Gönül bana, “18 yaşındaden buluşup sikişebilirmiyiz?” diye sordu. Bende, her zaman izin alamayacağımı, ama ilk fırsatta onu 18 yaşındaden arayacağımı söyledim. Öpücük kondurup teşekkür etti ve sabırsızlıkla bekleyeceğini söyledi. Gönülü daha sonra boş olduğumda hep aradım, buluşup sikiştik, hemde her pozisyonda ve farklı yerlerde. Gönülşan kocasını tanımıyorum, fakat gönül onunla konuşup gidişatı anlatacağını söyledi. Beni onunla tanıştırmak istiyor.

Sonraki buluşmamızı bildim, kocası tamam demiş. Şimdi sabırsızlıkla Gönülü kocasının gözleri önünde sikeceğim anı bekliyorum…

   

368 toplam, 1 bugün

  

Cevap bırakın


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan