Welcome, visitor! [ Oturum aç

Ormanda Tecavüz Etmek İstedikleri Jet Sosyete

Hikayeler Eylül 18, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba ben Okay, dağlarda orman işletmesi için çalışırım. Dağa çıktım mı 1 aydan evvel dönmem. Dağda orman idaresine ait bir kulübe, içinde bir yatak var, gıda meşrubat filan orman idaresinden kazanç. Bir de gözetleme kulesi var, bazen kulede bazen de yerde gözetleme yaparım. Dağda günlerce insan suratına ve hayat belirtisine hasret kalınır.

Temmuz ayında yanıma birkaç kitap aldım, kuleye döndüm. Sabaha karşı 5-6 el silah sesi duydum, 300 metre ilerde ufak çamlıktan geliyordu. Hemen telsizle jandarmaya bildirdim. Zimmetli silahı ve tüfeği aldım, sessizce, dikkatlice silah seslerinin geldiği çamlığa gittim. Kapıları sarih Jaguar marka lüx bir araba duruyordu. Az ileride, 2 Lolita bir kadına tecavüz etmek istiyor, kadın yerde haykırıyor, debeleniyor ve kurtulmaya çalışıyordu. Bir tanesinin elinde silah vardı ve beni görecek halleri yoktu. Jandarma 3-4 saat sonra anca gelebilirdi, şipşak vakaya müdahele ettim. Tüfeğimi silahlı olana doğrultup, silahı elinden aldım ve ikisini de yere yüzüstü yatırdım. Sonra, kelepçeyi çıkardım ve bunları birbirlerine kelepçeledim.

Hemen kadınla ilgilenmeye başladım. Kadının elbisesi ve külotu yırtık bir biçimde sefil, şoka girmiş durumda ağlıyordu. Kadını doğrultup, giymesi için çıkarıp ceketimi verdim ve teselli etmeye çalıştım. Kadın azıcık şoktan kurtulduktan sonra, hadiseyi anlattı. Kadın benzinlikte arabasına benzin alırken bu Lolitaler görmüşler ve silah güçüyle kadını arabasına bindirip kaçırmışlar, tecavüz edip öldürmek için ormana getirmişler. Ben zamanında müdahele edip kadını kurtarmasaymışım, kadını tecavüz ettikten sonra kesinlikle öldüreceklermiş. Lolitaleri kelepçeli olarak otomobilin arka koltuğuna, kadını da sağ ön koltuğa bindirdim, ben de geçtim direksiyona ve kulübeye gittik. Kulübede kadına bir battaniye verdim, çay yaptım, azıcık kendine geldi. Hayatını kurtardığım için bana teşekkür ediyor, bunun karşılığını kesinlikle vereceğini söylüyordu. Derken Jandarma geldi, hepsini aldı götürdü.

Takribî 2 hafta sonra, 18 yaşındaden orman kulübesindeyim, kulübenin önüne bir otomobilin geldiğini duydum. Dışarı çıkıp baktığımda, o kadının arabasıydı. Hemen otomobilin kapısını açtım, “Hoşgeldiniz!” deyip kulübeye davet ettim kendisini. Hal hatır sorma, teşekkür etme ve çay kahve faslından sonra, daha 10 dakika geçmeden, kulübenin önüne bir kamyonet durdu. Adamlar lüks bir yatak, plazma TV, müzik seti, buz dolabı, halı ve elektrikli bir soba indirdiler kamyonetten. Kadın, “Size nekadar teşekkür etsem azdır, hayatımı size borçluyum, lütfen bu armağanları kabul edin.” dedi. Adamlar kulübedeki eski eşyaları kamyonete atıp, 18 yaşındalerini kulübeye yerleştirdiler ve gittiler.

Kadın arabasının valizinden bir sepet getirdi. Sepette birbirinden harika besinler, alkoller v.s. bir sürü malzeme vardı. Beraber yeyip içtikten sonra, bana, “Azıcık yürüyelim, bana çevreyi dolaştır.” dedi. “Tabi, memnuniyetle.” deyip, ormanda yürüyüşe çıktık. Geze geze akarsuya kadar geldik, gölcük kenarında soluklanmak için azıcık oturduk, konuşmaya başladık. İsmi Alev imiş, 43 yaşında, dul, İstanbulda kendine ait bir işletmeyi varmış. Hadise, Bodruma tatile giderken olmuş. Çok çekici bir kadın, böylesine hoş bir kadını düşümde dahi hayal edemem. Dinlendikten sonra yürümeye devam ettik. Sudan geçerken Alev hanım yosunlu bir taşa basıp kaydı ve balçıklı kısıma düştü. Sırılsıklam ıslanmış, üstü başı balçık olmuştu. Elinden yakalayıp çıkardım sudan.

Balçıklı elbiselerini sreyindi ve akarsunun duru yerinde yıkadıktan sonra, kurusunlar diye çalılara serdi. Sonra süt18 yaşındani ve külodunu da yıkamak için çıkarınca anadan üryan kaldı. Aman yaradanım bu ne hoşluk! Ne ırmakta yüzerken saklıca seyrettiğim Muhtarın karısının, ne de genelevde siktiğim kadınların bu kadar hoş bir bedeni vardı. Alev hanım aynı Yabancı Uyruklu artistler gibiydi. O memeleri sanki yay gibi dik, bacaklar sütun gibi, göbek hiç yok. Süt18 yaşındani ve külodunu da çalılara serdikten sonra geldi yanıma uzandı. Benim kazık gibi olmuş sikime bakarak, “Soyunsana, beraber suya girelim!” dedi. Şipşak sreyindim ve beraber akarsuya girdik. Birgüzel yıkandıktan sonra sudan çıktık ve tekerrür otlara oturduk.

Alev hanım, az evvel suda küçülmüş sikime bakıyordu, “Giyinikken ki haline getirelim bunu tekerrür!” diyerek usulca elini sikime attı ve sıvazlamaya başladı. Sikim avuçlarında gelişirken dudaklarımdan öptü. Coşkudan donmuş bir durumdaydım. Beni sırtüstü uzatıp, okşayarak kazık gibi yaptığı sikimi yalamaya başladı. Bu arada ağzımın önüne gelen amını da ben yalamaya başladım. Dilimi amının içinde çevirdikçe inliyor, sikimi daha güçlü emiyordu. Birden kalktı, suratı bana dönük durumda, ata biner gibi üstüme oturdu ve sikimin başını amının ağzına yerleştirdi. Sikimi yavaş yavaş içine almaya başladı. Hepsi girdikten sonra, sikimin üstüne kalkıp oturmaya başladı. Süratlendikçe, ben altta, o üstümde kıvranıyoruz. 20 gündür hiç İlişki yapmamıştım, bir patladım ki, sular seller gibi boşaldım.

Alev hanım ise durmadan sikime oturup kalkmaya devam ediyordu. Nihayetinde O da kasıla kasıla, “Çok hoş, harika. Bu kadar zevkli bir orgazm hiç yaşamamıştım!” diye haykırarak orgazm oldu. Üstümden indi, sikimi ağzına alarak, kendi amının sularıyla karışmış spermlerimi yaladı yuttu. Yalayarak emerek sikimin sert kalmasına uğraşıyordu. “Devam, devam!” dedi. Sırtüstü yattı, bacaklarını ayırdı, “Hadi 18 yaşındaden sik beni!” diyerek beni üzerine çekti. Memelerini yalamaya, emmeye başladım. Yavaş yavaş yalayarak amına kadar indim. Amını yalarken, “Hadi ne olur sik, geçir sikini!” diye dilenerek, bacaklarını omzuma koydu. Sikimi amına denk getirip, birden tamamını kökledim, dibine kadar soktum. Alev otları yoluyor, altımda zevkten kıvranıyordu. 10 dakika kadar siktikten sonra sarsılmaya başladık, ikimizde ve iananılmaz bir zevkle, aynı anda boşaldık. Yorulmuştuk, otların üzerine uzandık. Yarım saat yerimizden kımıldayamadık. Azıcık kendimize geldikten sonra ırmakta yıkanıp, elbiseleri elimize alarak, çıplak durumda kulübeye doğru yürüdük.

Külübeye yanaşırken, bana, “Hadi, yangın kulesinde sevişelim!” dedi. “Olur, zati ben kuleye çıkmaya, çevreye bakmaya mecburim.” dedim. Kulenin merdivenleri çok diktir, evvel Alev hanım başladı çıkmaya, ardından ben. Alev hanıma her yetiştiğimde, basamakları çıkarken açılan göt deliğine dil atıyordum. Bana, “Hele bir yukarıya çıkalım, sana gösteririm!” diye haykırıyordu. 20 dakikada tırmandık kuleye. Alev hanım aşina değildi, bitmiş, yorulmuştu. Ben gözetleme işimi yaptım, telsizle de, “Asayiş berkemal!” raporumu verdim. Mecbur işim bitmiş, öylesine çevreyi seyrediyordum. Alev hanım yanıma geldi, “Hadi arkamdan becer beni burda!” dedi. Bunu parmaklıklara dayayıp domalttım, başladım amını ve göt deliğini yalamaya. Amından sular gelmeye başladı, parmaklarımla o kaygan suları aldım, göt deliğini ve sikimin kafasını ıslattım. Ben yavaş yavaş götüne sokarken, O da götünü sikime doğru bastırıyordu. Güçle de olsa tamamı girmişti. Bir zaman sikimi içinde bekletip, pompalamaya başladım. Hem acıdan inliyor, hem de, “Daha süratli, daha süratli!” diye haykırıyordu. 15 – 20 dakika kadar götünü siktikten sonra içine boşaldım. O gün ve gece süresince kuleden inmedik, sikiştik, 2 sefer daha boşaldım götüne. Ertesi gün Alev hanım İstanbula döndü.

Aradan bir hafta geçmiş, izin günüm gelmişti. Konuta gitmek için köy yolunun sapağındaki benzinlikte otobüsten indiğimde bir sürprizle karşılaştım, Alev hanım arabasında beni bekliyordu. Çok afallamıştım, “Hayrola?” dedim. “Seni İstanbula götürüceğim!” dedi. Ben de yarım saatliğine köye gidip, anamı gördüm, çantamı hazırladım, sonra yola çıktık ve İstanbula geldik. Konutu 2 katlı, bahçeli, müştemilatlı, denize sıfır, büyük bir yatın bağlı olduğu özel bir rıhtımı olan bir yalı. Müştemilatta bir şöför ve bir bahçivan oturuyor. Bir de hizmetçi kız var, fakat o yalıda kalıyor, Alev hanımın odasının yanında kendinde ait odası varmış. Salonda başbaşa akşam yemeği yeyip, rıhtımda çay içtikten sonra, “Hadi gel, odanı göstereyim!” dedi. Odam, bizim köydeki evin 2 misli büyüklüğünde bir oda, içinde saunası, jakuzisi olan bir banyo dahi var. “Sen elbislerini yerleştir, ben hemen geliyorum!” dedi, syat açtı ve gitti. Az sonra transparan bir gecelikle geldi, fokurdayan banyo teknesine şampuan döküp köpürttü, geceliğini çıkardı, beni de soyduktan sonra, beraber köpüklü suya girdik. Syatıl içinde, bir kere amından Amını götünü deldim, sonra yatağa geçtik. Yatakta bir kere de götünden siktikten sonra, yol bitkinliği de var, hemen yatmışım.

Ertesi sabah geç saate, hizmetçi kızın sikimle oynamasıyla uyandım, “Napıyorsun sen? Alev hanım nerede?” diye sorduğumda, “Alev hanım işletmeye gitti, saat 18:00 ’den sonra gelecek!” dedi ve sikimle oynamaya devam etti. “Kızım dur bir dakika, napıyorsun sen yaa? Sakat işler yapma, sonra işinden filan olursun!” dedim. “Senle sikişmemi, sabah giderken Alev hanım tembihledi. Zati benim bir işim de bu, hanımın yanına gelen misafirlerle sikişirim hep. Benimle sikişmezsen asıl ozaman Alev hanım kızar bana!” dedi ve soyunup hemen sikimi yalamaya başladı. Emret burdan yak! 43 yaşındaki artist gibi Alev hanımdan sonra şimdi de 19 yaşında, manken gibi, Abaza bir hizmetçi kız! Valla ne diyeyim, anlattığı o Alev hanım tembihledi hikayesine pek inanasım gelmese de, 18 yaşındaden de bir kere amından, bir kere de götünden Amını götünü deldim hizmetçi kızı ve gönderdim. Ardından duşumu alıp, tekerrür uzandım yatağa, bir iki saat daha yattım.

Akşam hizmetçi kız sofrayı hazırlamış, Alev hanımın gelmesi bekleniyordu. Alev hanım, yanında 30 yaşlarında bir kadın dostuyla geldi, avukatmış kendisi. Yemeğe başladık. Yemek esnasında Alev hanım bana göz kırparak, “Nasıl, hizmetçi kızın hizmetinden memnun kaldın mı bu sabah?” diye sordu. Ben de, “Hoş hizmet ediyor, sabah eksiksiz bir hizmet verdi!” deyince, avukat hanımla bakışıp gülüştüler. Demek ki hizmetçi kızın anlattığı hadise doğruymuş ve avukat hanımın dahi bu olaydan haberi varmış. Yemek yendikten sonra Alev hanım, hizmetçi kıza seslendi ve “Alkollerimizi kütüphanede alacaz kızım!” dedi. Hizmetçi kız, “Tamam hanımım!” diyerek alkolleri hazırlamaya başladı, biz de üçümüz beraber kütüphaneye geçtik. Kütüphanede ten koltuklar ve yerde serili peluş bir halı ve birkaç tane büyük ten yastık vardı. Geçtik koltuklara oturduk. Avukat hanım bana, “Bitkin görünüyorsun, al bu iyi kazanç!” diyerek bir hap verdi, aldım yuttum.

Alev hanım bir klasik müzik CD ’si koydu. Hizmetçi kız alkollerimizi getirdi, içmeye, sohbete, muhabbete başladık. Yarım saat sonra sikim kazık gibi oldu ve kasıklarıma bir ağrı girdi. Alev hanıma, “Kasıklarım ağrıyor!” deyince, avukat hanım gülmeye başladı, Alev hanım da gülerek, “Hap etkisini göstermeye başladı!” dedi. Ben daha neyin ne olduğunu kavrayamadan, Alev hanım, kapıda hazırol durumunda bekleyen hizmetçi kıza, “Misafirimize takviyeci ol kızım!” direktifini verdi. Hizmetçi kız gelip beni kaldırdı ve soymaya başladı. Aynı zamanda Alev hanımla avukat hanım da soyunuyorlardı. Az sonra üçümüz de anadan üryan bir biçimde peluş halının üzerine oturduk. Alev hanım dudaklarımı öperek, “Avukat hanıma söz verdim, bana yaşattığın coşkuyu Ona da yaşat lütfen!” dedi ve beni halıya sırtüstü yatırdı. Avukat hanım geldi, sikime sarıldı ve yalamaya başladı. Alev Hanım hizmetçi kıza, “Avukat hanımla ilgilen kızım!” deyince, hizmetçi kız da avukat hanımın amını yalamaya başladı.

Bir süre amını yalattıktan sonra, avukat hanım hizmetçi kıza, “Yeter hoşum bu kadar!” deyip kalktı ve sikime oturdu. Alev hanım bacaklarını ayırıp hizmetçi kıza amını işaret etti ve “Gel kızım!” dedi. Hizmetçi kız bu sefer Alev hanımın amını yalamaya başladı. Bu arada avukat hanım sikimin üstünde deliler gibi zıplıyor, “Nefis, harika, Alevin dediği kadar varmış. Sik beni, tamamla beni!” diyordu. Ben de alttan süratli süratli pompalayınca, beraber sarsıla sarsıla boşaldık. Avukat hanım bitik bir biçimde üstümden indi ve banyoya gitti. Herhalde hapın etkisinden olsa gerek, sikim inmedi, hali hazırda kazık gibi duruyordu. Alev hanım hizmetçi kıza kafasıyla beni işaret ederek, hizmetçi kıza sikimi, taşaklarımı ve karnıma göbeğime bulaşmış, avukat hanımın amsyat ile karışmış spermlerimi yalattı.

Az sonra, avukat hanım banyoda arınılmış, elinde masaj yağı ile geldi. Sikimi masaj yağı ile yağladıktan sonra, masaj yağını hizmetçi kıza vererek önümde domaldı. Alev hanım iki eliyle avukat hanımın kalçalarını sağa ve sola ayırdı. Hizmetçi kız avukat hanımın göt deliğini iyice yağladıktan sonra, sikimi tutarak avukat hanımın göt deliğine sokmama rehberlik etti. Sikimin kafası girdikten sonra avukat hanımın göt deliğini pompalamaya başladım. Bu arada Alev hanım koltuğa oturmuş, bir yandan bizi seyrediyor, bir yandan da hizmetçi kıza amını yalatıyordu. Avukat hanım, “Ayrıl götümü, sik, dağıt!” diye inledikçe, ben de daha sert, daha süratli sikiyordum götünü. Alev hanımın sarsıla sarsıla orgazm olup, hizmetçi kızın ağzına boşaldığını görünce, ben de fazla direnemedim ve avukat hanımın götünün içine boşaldım. Hepimiz yorulmuştuk, soluklanmak için herkes kendini bir kenara attı…

Birer alkol daha içtikten sonra, avukat hanım herşey için teşekkür edip, kocasının merak edeceğini, gitmesi gerektiğini söyleyerek giyindi ve yalıdan ayrıldı. Alev hanım da bana, “Duş al benim odama gel!” dedi. Duşumu aldıktan sonra Alev hanımın odasına gittim. Alev hanım da duş almış, yatakta anadan üryan uzanmış beni bekliyordu. Hemen ben de yanına uzandım öpüşmeye başladık. Az sonra kapı çalındı, Alev hanım, “Gel kızım!” dedi, içeriye hizmetçi kız geldi. Fakat üzerinde bu sefer hizmetçi elbiseyi yerine, ipek bir gecelik vardı. Geceliği çıkarıp, anadan üryan bir durumda yatağa geldi, Alev hanımı dudaklarından öperek, öbür yanıma uzandı ve benim dudaklarıma yapıştı.

Daha sonra Alev hanım bir itirafta daha bulundu: “Avukat hanım kızkardeşim olur!” dedi. Bu itirafla eşekten düşmüş gibi oldum, resmen dilim yakalandı! Alev hanım bir taraftan, hizmetçi kız bir taraftan, beni öperek, sikimi taşağımı okşayarak, benim de bir elim birinin amında, öteki elim de öbürünün amında, hep beraber uykuya daldık.

15 gün daha kaldım yalıda, ve kaldığım sürede bütün 5 kilo verdim. Daha sonra ormandaki işimden istifa ettim. Şu anda Alev hanımın işletmesini yönetmesine takviyeci oluyorum. Geceleri de Alev hanım ve hizmetçi kız ile beraber uyuyor, sabahlara kadar üçlü sikişiyoruz. Haftada bir defa da, yalıya yemeğe, Alev hanımın Jet Sosyeteden kadın dostlarından 18 yaşında birisini davet ediyoruz. Yemeğin ardından da alkollerimizi kütüphanede alıyoruz natürel ;

Cevap bırakın


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan