Welcome, visitor! [ Oturum aç

Kocası Kötüle Edince, Sikişerek İntikam Aldık

Hikayeler Ağustos 26, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Herkese Merhaba, ben Muğla ’dan Barış, 38 yaşındayım. Size anlatacağım hadise intikam için yapılıp zevk için devam edilmiştir. Vakalar şöyle büyüdü: Çocukluk dostum olan Hasan, eşi Aslı ile aramda bir ilişki olduğu kuşkusuna kapılmış ve bir gün beni telefonla arayıp, “Sen nasıl olurda benim eşimle çay bahçesinde oturup muhabbet edersin? Aranızda bir şeyler mi var sizin?” demişti. O an beynimden kaynar sular döküldü sandım, zira ailece görüştüğüm, hatta yaz aylarında beraber kampa gidip aynı çadır içersinde uyuyup kalktığım dostum, benim eşi ile ilişkimin olduğunu düşünüyordu. Buna inanamadım.

Aynı günün akşamı konuta gittiğinde eşi Aslı ’ya da aynı mevzu ile alakalı olarak haykırıp çağırmaya başlamış ve öldüresiye hırpalamış. Biz ne kadar, “Aramızda böyle bir şey yok!” desekte, bize inanmadı ve bunca senelik arkadaşlığı kötüle atarak tamamladı. Ancak ben bu kötüleyi kendime yediremiyordum. O andan sonra eğer Aslı da isterse bu kötülenin intikamını alacaktım ve her fırsatta Aslı ’ya imalı imalı konuşmalar yapıyor, bakışlar atıyordum. Derken Aslı ile kocasından habersiz görüşmeye başladık. O ’da her görüşmemizde bu kötüleyi kaldıramadığını söylüyordu.

Ben de, yoktan yere kötüleye uğradığımı ve bunu sindiremediğimi söylüyordum. Aslı ise, “Sen kötüleye uğradın, ama olan bana oldu, kocam beni çok makûs vurdu.” diye serzenişte bulunuyordu. Bir kezinde, “Hani gerçekten böyle bir şey yapsam da dayak yesem, gam yemeyeceğim, ama masum yere dayak yedim.” dedi. Ben de hemen bunu fırsat öğrenip, “Biz de yapalım o zaman.” dedim. Aslı, “Neyi yapalım?” dedi. “Neyi olacak, iftarayı hakikate çevirelim.” dedim. Aslı, “Yok artık, daha neler, olur mu öyle şey, ikimiz de konutlu barklı insanlarız!” diyerek sert bir davranışla karşılık verdi.

Ben bu işin asla olmayacağını düşünmeye başlamıştım. Bu konuşmamızdan bir hafta kadar geçtikten sonra, birgün Aslı beni telefonla arayarak, benimle buluşup, konuşmak istediğini söyledi. Hemen buluşma yerini kararlaştırıp, saati gelince buluştuk. Aslı, “Dün akşam kocam aynı nedenden dolayı beni 18 yaşındaden vurdu. Sen geçen gün söylediğinde ciddimiydin?” dedi. Ben de, “Evet ciddiydim ve aynı öneriyi 18 yaşındaden yapıyorum.” dedim. Aslı, “Bu sefer canıma tak etti, artık ne olacaksa olsun, hiç olmazsa yediğim dayağı hak etmiş olurum.” dedi ve kocasının ilçeye gittiğini, gece yarısından evvel gelmeyeceğini söyleyerek “Konuta gidelim.” dedi.

Konuta vardığımızda ben salona geçtim ve Aslı su içmek istediğini söyleyerek mutfağa gitti, sonra salona gelerek yanıma oturdu. Bu arada Aslı 34 yaşında, 1,70 boylarında, 60-65 kilo, ince belirli, göğüsleri dik, kumral, uzun saçlı, akdikeni gözüyle bakınca gayet sexi bir kadın. Aslının evvel dudaklarından öpmeye başladım, ilk anda azıcık çekimser davrandı ama sonunda karşılık vermeye başladı. Çılgın gibi öpüşüyorduk. Bu arada taş gibi dik göğüslerini okşuyordum. Dudaklarını, gerdanını öperek üzerindekileri çıkartıyordum. Gömleğinin düğmelerini çözerek usulca çıkarttım. Memelerinin sütyenden taşan kısımlarını yalamaya emmeye başladım. Pantolonunu da çıkartığımda, Aslı karşımda sütyen ve külotla kalmıştı. Süt18 yaşında ve külotu siyah dantelli sexi bir ekipti. Aslı ’yı bu halde karşımda görünce şehvetim daha da çoğalmıştı.

Aslı hiç doğum yapmadığından bedeninin hiçbir yerinde bozulma yoktu. Hemen ben de üzerimdekileri bir tek külot kalana dek çıkardım. Sonra gerdanından başlayarak altlara doğru her yerini yalayarak inmeye başladım. Göğüslerini süt18 yaşındanden çıkartarak uçlarını emmeye, küçük küçük ısırıklar kondurmaya başladım. Bedeninin her yerini okşuyordum. Yalayarak göbeğinden alta indim. Dantelli siyah külotunun üzerinden amını koklayıp yalamaya başladım. Bu arada Aslı inleyerek kendinden geçmişti dahi. Amcığı mis gibi kokular salıyordu…

Ben Aslının külodunu çıkarmak için atak yaptığımda, sırt üstü uyumakta olduğu üçlü koltuğun üzerinde kalçalarını yukarıya doğru kaldırdı ve külodunu çıkardım. Külodunun arası resmen ıslanmıştı. Ağda ile arınılmış kaymak gibi amcığı karşımda duruyordu. Hemen başımı bacaklarının arasına sokup çılgın gibi yalamaya başladım. Amcığı patlamaya hazır volkan gibi yanıyordu. Daha iki dakika geçmeden Aslı kasılmaya ve titreyerek orgazm olmaya başladı. Amının akışkanları ağzıma akıyordu, ben de iştahla yalıyordum. Aslı daha evvel böyle bir şey yaşamadığını, amının ilk defa yalandığını ve çok güzeline gittiğini söyledi. Ben de, “Ben sana daha çok güzel şeyler yaşatacağım…” diyerek külotumu çıkardım. Benim 18 cm lik yarağı hür vazgeçerek, “Sen hiç yarak ta yalamamışsındır.” dedim. Yalamadığını söyleyince, “Bunu da ilk kere yap ozaman.” diyerek ağzına doğru uzattım. Yarağımı eliyle anladı ve yalnızca başını yalamaya başladı.

Toyca davranması üzerine, taşaklarımdan başına doğru yalayarak alabildiği kadarını ağzına almasını söyledim. Benim söylediğim biçimde devam ederek yarağımı ağzına almaya başladı. İlk başlarda ağzına sokunca kusacak gibi oluyor, hemen çıkartıyordu. Ama sonra alıştı ve ustaca yarağımı ağzına alarak beni çıldırtmaya başladı. Sonra 69 pozisyonuna geçtik ve bir zaman böyle devam ettik. Daha sonra Aslıyı sırt üstü yatırarak, bacaklarını omzuma aldım. Yarağımın başını amının dudakları arasına sürterek yerleştirdim. Amı sırılsıklam olmasına karşın sokarken zorlandım, amcığı daracıktı. Benim 18 lik kalın yarağım amını yara yara içine doğru ilerliyordu. Aslı ise ise altımda yılan gibi kıvranıp inliyordu. Yarısına kadar yavaş yavaş girmiştim…

Kalanını sert bir atak yaparak köküne kadar soktum Aslının amına. Aslı öyle bir çığlık attı ki, komşular dinleyip gelecek diye korktum. Aslı yarağımın uzun ve kalın olduğunu, canının yandığını söyledi. Kocasının yarağı ince ve kısa imiş. Ama sonradan bu acı yerini zevke bıraktı ve ben Aslının üzerinde ritmi tutmuştum. Artık rahatca amına girip çıkıyordum. Aslı da elini kalçasının altından uzatarak, benim götüne çarpan taşaklarımı okşuyor, ara ara amına girip çıkan yarağımı sıvazlıyordu.

Bacaklarımı omzumdan indirip üzerine uzanarak memelerini emmeye uçlarını ısırmaya başladım. Bu arada Aslı avuçlarına koltuğun kumaşını almış, koltuğu sıkıyordu. Belliki çok zevk alıyordu. Çok geçmeden Aslı sarsılmaya başladı ve titreyerek ikinci orgazmını yaşadı. Ben de gelmek üzere olduğumu söyledim. “İçime boşalma!” demesi üzerine, yarağımı amından çıkardım ve Aslının eline verdim. İki eliyle anladığı yarağıma 31 sürükleterek göbeğinin üzerine boşaltmaya çalışıyordu. Ben öyle bir patladım ki, yarağımdan tazyikle çıkan ilk damlalar Aslının suratına doğru fırladı. Kalanını da göbeğine ve göğüslerine boşalttım.

Bir zaman suskunca yığılıp kaldık. Sonra ben mutfağa giderek kağıt havlu getirdim ve evvel Aslının suratındaki döllerimi, sonrada göğüslerindeki ve göbeğindeki döllerimi sildim. Aslı kalkarak banyoya duş almaya gitti. Peşinden ben de yürüdüm. Birbirimizi hoşça yıkadıktan sonra, Aslı bornozunu giydi, ben de üzerime bir havlu sarıp çıktık. Ama ben Aslı ’yı sikmeye doyamamıştım, dudaklarını öperek, “Bir kere daha yapalım.” dedim. “Olmaz, emelimiz intikam almaktı, intikam için bir kere yeter!” dedi. Ve mutfağa doğru yürüyerek, “Soğuk bir şeyler getireyim de içelim.” dedi. Ben de peşinden gittim.

Buzdolabının kapısını açtı, içecek almak için eğildiğinde hemen üzerimdeki havluyu atarak arda geçip belinden sarıldım ve memelerini okşamaya başladım. Bornozunun bağını çözerek çıkardım, ve suratını bana döndürüp dudaklarını öpmeye başladım. Elim bacak arasında amını okşuyor, dudaklarım yukarda her yerini yalıyordu. Artık Aslı da sabredemedi ve kendini bana vazgeçti. Kucağıma alarak onu mutfaktaki yemek masanının üzerine yatırdım. Kafamı bacak arasındaki kaymak gibi amcığa gömdüm, yalamaya başladım. Amcığı hemen sırılsıklam oldu. Azıcık böyle yaladıktan sonra Aslıyı masanın üzerinde ters yatırdım ve başı hizasına geçerek benim yine kalkan yarağı ağzına uzattım. Bu sefer işi bildiğinden yarağımı hemen ustaca yalamaya başladı. Ben de iki elimle kafasının iki yanından tutarak ağzının içinde ileri geri gidiyordum. Ağzından çıkarken yarağımı öyle bir somuruyordu ki, iliklerime kadar sürüklüyordu sanki.

Sonra bunu masanın üzerine domalttım ve arttan amının dudakları arasına yarağımı sürtmeye başladım. Sürterek başını soktum ve ani bir hareketle dibine kadar hepsini kökledim. Aslı zevkten inlemeye başladı, kalçalarını sağa sola ve ileri geri hareket ettirerek, dans edercesine yarağımı içine alıyordu. İkimizde zevkten Ah ’layıp Oh ’lamaya başlamıştık. İnlemelerimiz mutfakta yankılanıyordu. Sonra ben masanın üzerine çıkarak sırt üstü uzandım ve Aslıya üzerime gelmesini söyledim. Aslı yarağımın üzerine doğru çömelirken yarağımı anladı ve amına yerleştirdi. Artık amı benim yarağa alıştığı için, bir saldırıda oturup hepsini içine aldı. Ata biner gibi üzerimde zıplıyordu. Ben de kendime doğru sürükleyerek memelerini emmeye başladım. Ellerim ise kalçalarında dolanıyordu…

Bir ara işaret parmağımı göt deliğine değdirerek hafiften yokladım. Hemen elimi tutarak çekti ve “anal olmaz, ordan istemiyorum!” dedi. Ben de fazla üstelemedim ve amına girip çıkmaya devam ettim. Aslıyı yarım saat kadar farklı pozisyonlarda amından Amını götünü deldim, Aslı iki kere daha orgazm yaşadı. Ben de boşalmak üzere iken Aslının amından çıktım, önümde diz çökmesini istedim. Aslının göğüslerine döllerimi boşalttım. Spermalarımı göğüslerine krem gibi sürmesini istedim, dediklerimi aynen yaptı.

Bir vakit sonra Aslı banyoya gitmek için kalktı. Ben de peşinden yürüyünce, “Beraber girmeyelim, yoksa 18 yaşındaden sikişmeye başlarız!” dedi. Ben, “Olsun, sikişelim, ne fark edecek ki?” dedim. “Artık yeter, amımı ufaladın.” dedi. Ben de, “Sen yıkanırken sana bakıp 31 çekeyim ozaman.” diyerek girdim banyoya. Aslı duşun altında su perisi gibi kıvrandıkça ben de ona bakıp 31 sürüklemeye başladım. Aslıya, “Domal, amına bakarak boşalacağım.” dedim. Aslı önümde domalınca amı tam ihitişamıyla karşımdaydı. Aslında içimden hemen arda geçip amına köklemek geldi ama yapmadım ve 31 sürüklemeye devam ettim. Boşalacağım sırada hemen Aslının arda yaklaşarak belinin çukuruna tam döllerimi boşalttım. Sonra beraber duşun altında birbirimizi yıkayarak çıktık.

Aslında uyuşmuştuk, intikam için yalnızca bir kere sikişip bu ilişkiyi unutacaktık. Ama öyle olmadı. Aslı ’nın da güzeline giden bu ilişkimiz bir yıldır devam ediyor. Son iki aya kadar her fırsatta buluşup sikişiyorduk, ancak iki aydır eşi işsiz ve konutta olduğundan dolayı hiç sikişme fırsatı bulamıyoruz. Yalnızca kaçamak buluşmalar ve muhabbetle kanaat etiyoruz iki aydır. Aslı bir an evvel tekerrür benim yarağı yemek istiyor, ama konutta sikişmek istediği için eşinin iş bulmasını bekliyoruz. Aslıyı canım çok çekince ise, kamerayla kaydolduğum sikişmelerimizi izleyerek 31 sürükleyip tatmin oluyorum…

     

498 toplam, 1 bugün

  

Cevap bırakın


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan