Welcome, visitor! [ Oturum aç

Kocamın Fantazisi Asıllaştı, Bodrum ’da Siktirdim

Hikayeler Eylül 7, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Slm, ben Bursadan Aysun. 42 yaşında ve Lolita kızlığımdan beri görenlerin hayran olduğu bir kadınım. Konutluyum ve iki çocuğum var. Kocamla minik yaşta evlendiğimden dolayı kendisinden hem çok Lolita ve hem de çok hoş olduğumdan kocam kıskanırdı beni. Ancak onu çekemetecek hiç bir eylem içinde olmazdım. Çocukluğumdan beri balanslı bir aile yaşamım olduğundan öyle erkeklere karşı özel bir ilgi duymadığım gibi yaşamımda şu ana kadar hiç masturbasyon bile yapmadım. Natüreldir ki bunlar reelinde iftihar etilecek mevzular değil. Kocamın ikinci eşi olduğumdan, ilk eşini çok çirkin olduğu halde çekememişimdir.

Kocamla cinsel yaşantımızda hiçbir mesele yaşamadım. Sikinin büyük ya da ufak mı olduğunu hiç kafama takmadım. Çünkü büyük ya da miniğin sınırlarını öğrenmiyordum. Benim için ehemmiyetli de değildi. Ben 1.71 boyundayım ve bir defasında bir yerde uzun boylu kadınların rahim boyları da uzun olur diye okumuştum. Son senelerde yazılı medyada penis boyları ve cinsellik mevzularında çıkan yazıları herkes gibi ben de okuyorum.

Kocam beni çekemediği halde, ilk evlendiğimizden beri sikişmelerimizde hep fantazi olarak, beni kendisinin görmeden benim de hoşlandığım ve hiç bir zaman bizi tanımayacak olan bir erkekle sikiştiğimi hayal etmiş ve bunu her ilişkimizde büyük bir coşkuyla bana da söylemiştir. Özellikle coşkulu olup amımın sulandığında, kocam sikini usulca içeri kaydırırken, usuna hep o anda amıma başkasının kaydığını düşlemiş, “Vay be demek ki adam da aynen böyle kayacak buraya.” diye büyük coşkular yaşamıştır. O andaki heyecanını bana da yansıtmış ve benden her keresinde bu fantaziyi asıllaştıracağımız mevzusunda laf almış, ama seneler geçmesine karşın bu fantazi hakikatleşmemiştir. Ne varki tüm bu fantazilerin hakikatleşmemesinde hakikat faktör yaşanan kasvetlerden kendimizi tekerrür fantazilerin gazına getirememek olmuştur.

Bir keresinde, Türkiyede yayınlanan en büyük gazetelerin birinde, 18 yaşındaden ad vermek istemiyorum Türki18 yaşından en büyük ve ünlü işadamlarından birisinin kızı, “Bir kadın yaşamı süresince tek bir erkekle yatmışsa ona acırım!” gibisinden bir söz etmişti. Ben de artık ikinci bir erkekle yatmanın ne denli coşku verici olacağı mevzusunda kocamla hemfikirdim. Ancak bunun kesinlikle çok hoşlandığım bir erkekle olmasını ve ilişkinin kısa bir aşk biçiminde olması güzergahında arzularım oluşmaya başladı. Çünkü bakımsız kaba erkeklerden nefret ediyordum.

Bu fantazi kocam için de dayanılmaz bir hal almıştı. Beni her sikişinde, “Sen bunu yap, tapacağım buraya, yap gel ve en ince detayına kadar anlat bana!” diyor ve “Ne olur o ilk öpüşme anınızı ve o amına ilk girdiği anı sakın unutma!” diye ilave ediyordu. Ben de artık arzu etmeye ve heyecanlanmaya başlamıştım. “Peki nasıl olacak?” diye sordum bir gün. Ağustos ayı idi. “Seni 1 haftalığına Bodrum ’a tatile göndereyim, orada daha ilk geceden bulursun!” dedi. Bu mevzuda diskoların erkek seçmek için birebir olduğunu söyledi. Ben de, “Tamam!” dedim. Gerçekten de Bodrum ’a 1 haftalık tur aldık ve akşam beni yolcu etti. O coşku ve kıskançlıkla karmaşık el sallayışını unutamam.

Bodrum ’da kalacağımız otele geldik, odama yerleştikten sonra kahvaltıya indim. Üzerime asklı bir tişört ve mini bir etek giymiştim. Yalnız olduğumu kavrayan garsonlar hemen kur yapmaya başladılar. Ancak asla ciddiyetimi bozmadım. Kahvaltıdan sonra odama çıktım ve azıcık dinlendim. Akşam Bodrum ’un tanınmış diskosuna gitmeyi ve orada bana kur yapacak erkekleri düşünmeye başladım. Bir ara kocam Bursa ’dan telefon etti, “Aysuncum sıcaktan mıdır nedir, içimi kıskançlıkla karmaşık bir kasvet kapladı. Vaz mı geçsek acaba?” dedi. Ben de, “Sen öğrenirsin, ama bu kadar yol geldim, gider ettik. Şayet bu kasvetin devam ederse tekerrür telefon et, bırakalım.” dedim. O da, “Tamam!” dedi. Ve bir daha da telefon etmedi.

Akşam yemeğinden sonra izlediğimiz animasyonun ardından diskoya gideceklerin listesi yapıldı ve ben de yazıldım. O zamana kadar benimle samimiyet kurmaya çalışanların tümüne soğuk davrandım. Kim ve neyin nesi olduğumu kimsenin öğrenmesini istemiyordum. Diskoya geldiğimizde topluca indiğimiz minibüsün etrafı bir sürü İlişkie aç kuduruk Lolita ile doluydu. Belki de onlar diskoya girebilmek için kendilerine destekçi olacak kadın arıyorlardı.

Ben göğüslerimi neredeyse sarihte vazgeçen, parlak simli, kısa kollu bir bluz ile siyah bir mini etek giymiştim. Kadınların dahi hayranlıkla izlediği popom ve bacaklarım gerçekten şahaneydi. Kocaman siyah gözlerime yaptığım ceylan gözü makyajımla gözlerim daha da gelişmişti. Görenler sanatçıyım duygusuna kapılıyorlardı sanki. Herkes hayranlıkla bakıyor ama kimse cesaret edemiyordu yanıma yanaşmaya. Kaldı ki ben de göz ucumla bana bakanları süzüyor ve kendime uygun, tiksinmeden sevişebileceğim birini göremiyordum. Bir kokteyl ısmarladım ve bir masaya iliştim. Ben de zaman zaman ‘vaz mı geçsem acaba? ’ diye soruyordum kendime. Az bir alkolle hemen çakırkeyif olurum ve inanılmaz bir cesaret oluşur bende, hemen ipimi koparabilir ve sanki kırk senelik orospu olurum. Bunu hep kocam da söylerdi. Ve şimdi de öyle oldum. Boş kadehimi terkedip dans pistine çıktım. Bu arada çevremde rakamsız erkek besinmiş gibi bakıyor, ama ben onlara güya bakmıyordum.

Uzunca müddet dans ettikten sonra, dizlerine kadar kısa kareli pantolonu nitelikli olduğu belirli, üzerinde yeşil bir Lacoste tişört, ayaklarında sanki ilk kez o gece giyilmiş nitelikli spor kundura bulunan, 1.90 boyunda, parlar saçları arkaya taranmış hatları düzgün ve en fazla 23 yaşlarında varsayım ettiğim bir Lolita sürekli bana bakarak ve zaman zaman tebessümerek dans ediyordu. İnanın görür görmez kendime ‘İşte bu olur! ’ dedim. Be de tebessümmelerine yanıt verince yanıma yanaştı ve bir müddet sonra beni zarifçe anlayarak birliktece dans etmeye başladık. Aklımıdan kocam ve çocuklarım tümüyle gitmişti. Orda benim dengim ve akranım oydu.

İnanılmaz bir coşku içindeydim. Kolları beni daha çok sarsın istiyordum. Artık sabırsızlanıyordum. Tüm cinsel arzularım doruk noktasına varmıştı. O da bunu kavradı ve masaya gitmemizi öneri etti. Bir hayli geç olmuştu. Disko organizasyonunu yapan Serkan ’a ben Taksiyle Otele döneceğim dedim. Natürel o kavramıştı olanları ve olacakları. Bu ara ismi Ediz olan Lolita Manitam ile el ele alevlenmeler başlamış ve onun dudaklarını zaman zaman ensemde, zaman zaman saçımda sezmeye başlamıştım. Birbirimize hiç bir şey sormuyorduk. Yalnızca hayranlıkla izliyorduk birbirimizi. Zati müzik hengamesinden konuşulan da anlaşılmıyordu. Sonradan bildim ki, Edizlerin burada bir yazlıkları var ve tüm bir yazı burada geçiriyormuş. Bu arada da o da seçici olmak koşuluyla kadınlarla kısa süreli aşk yaşıyormuş.

Benimle de öyle oldu. Onun alışageldiği bir Motele gittik birliktece. Kalbim yerinden fırlayacak gibi. İnanılmaz bir sabırsızlık. Kimliklerimizi resepsiyona gösterdikten sonra alel ivedi çıktığımız odamızın ilk olarak klimasını açtı ve birden dudaklarıma yapıştı. Ayakta bir müddet emdi dudaklarımı ve usulca beni sırtüstü yatağa yatırdı. Soluğum kesilmişti. Dudaklarımı yercesine öpmeye devam ediyordu. Ben henüz sikinden haberdar değildim, ama eteğimin üzerinden sert bir şeyin amımın kabarık kısmına baskı yaptığını seziyor, ve kaçamağın muhteşem heyecanını iliklerime kadar yaşıyordum. Azıcık sonra birden kundura ve şortunu küloduyla beraber çıkardı ve o muhteşem sikini ilk kere gördüm. Kocamınkinden en az yüzde kırk elli büyük ve kalındı. İnanılmaz bir şeydi. İçimden, ‘Yaradanım bu şimdi bana girecek! ’ dedim.

Coşkudan titriyordum. İnsana Piyangodan büyük ikramiye çıksa bu kadar heyecanlanamazdı. Ve o da katlanamadı amıma elini attı. Orta parmağıyla bir kaç kere sanki kayganlık yoklaması yaptı ve sikinin başını, suları akar halde olan amıma getirdi. O anda kocamın yataktaki lafları geldi usuma, ‘Yavaş yavaş kaydır içine, tadını ala ala, ilk an çok ehemmiyetlidir! ’ tasayı hep. Ben de Edize, “Yavaş yavaş gir içime!” dedim. Sezmek istiyordum onu. İlk kere sikiliyor gibiydim. Yaradanım bu ne mükemmel bir şeydi. Ve Ediz yavaş yavaş bütün olarak yerleştirdi ve gidip gelmeye başladı. İnanın çıldıracağım sandım. Bir kadın bu kadar mı heyecanlanır, bu kadar mı zevk alabilirdi. Kocamla sevişirken haykırmaktan utanan ben, çılgınlar gibi haykırıyordum. Ben haykırdıkça Ediz görevini bütün yapıyor olmanın ve benim de ona verdiğim coşkuyla inanılmaz süratlenmişti. Kısa zaman sonra Ediz boşaldı içime. Onun içime boşalması bambaşka bir duyguydu.

Öteden beri sik yalamaktan sevmeyen ben, Edizin sikine çılgınlar gibi yapıştım. Toyca yalıyor ve dişliyordum. Ediz kısa zamanda indirdi sikini. Bir müddet bekledi ve tekerrür kalktı. Tekerrür girdi amıma ve sonra sikini çıkarıp, amımı azıcık araştırdı ve yalamaya başladı. Ben 18 yaşındaden delirecek hale geldim. Tekerrür soktu ve bu kere uzunca müddet gidip geldi. Ben utanmayı vazgeçmiş, “Sik aşkım beni, ne tatlı sikiyorsun!” gibi belirli meçhul sözler etmeye başlamıştım. Ediz tekerrür boşaldı içime. Ve yığıldı yan tarafıma. Kısa zaman sonra kalkıp giyindik ve beni Taksiyle Otelime vazgeçti. Tatilimin kalan günlerinde aynı Motelde iki kere daha buluşup aynı coşkuları yaşattı bana. Bu arada ilk gecenin ertesi günü kocamı aradım, “O iş tamam!” dedim, inanmadı, antlar ettirdi. Ve inanınca da, kıskançlıklıkla dolu büyük bir coşku yaşadığını söyledi, ama devam etmem mevzusunda da telkinde bulundu.

Tatilim bitip konuta döndüğümde kocam beni bir kraliçe gibi karşıladı. Hemen yatağa yatırıp çılgınca sikmeye başladı beni. O arada benden tüm ayrıntıları anlatmamı istiyordu. Anlattım da! Şimdi kocamla daha öncekisine göre çok daha mutlu bir beraberliğimiz var. Ben ve kocam, yaşamdan ve İlişkiten çok daha fazla zevk alıyoruz. Zaman zaman bu cins kaçamakları yineleyeceğimiz mevzusunda hemfikiriz.

Ben buradan tüm konutlu çiftlere sesleniyorum: Kıskançlık başka birşey, bu başka bir şey. Kocanızla uyuşarak kesinlikle başka erkeklerle aşk ve cinsellik yaşayın. İnanın konutluluğu ayağa kaldıran, hürmeti ve sevgiyi çoğaldıran bir şey bu. Kocama binlerce teşekkür ediyorum, bana bu fantaziyi serbestçe yaşattığı için. Mısırı tüm konutlu kadınların başına!

Cevap bırakın


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan