Welcome, visitor! [ Oturum aç

Karısını Beraber Siktik, Sonra Beni Sikti

Hikayeler Eylül 21, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Öncelikle Merhabalar. Adımı Arda olarak yazmak gidişatındayım. Yaşım 30 ve oldukça sportif bir fiziğe sahibim. Yaşamış olduğum hadise geçen yılbaşında başımdan gecti. Daha evvel çalışmış olduğum bir işletmede Eda diye bir sekreterimiz vardı. Hoş ve sexy miktarları olan, güzel bir kızdı. Kendisi evlendikten sonra görüşmelerimiz yalnızca telefonda devam ediyordu. Yılbaşından dün Eda beni aradı, “Naber? Ne var, ne yok?” gibi sıradan muhabbetlerimizi etmeye başladık. Eda bana, “Yılbaşında ne yapacaksın?” diye sorunca, ben de bir proğramım olmadığını söyledim. O da kendisinin kocası Kenan ile konuşarak, benimde içinde bulunacağım bir proğram yapacağını söyledi ve telefonları kapattık.

Akşam saat 17:00 ortamlarında Eda beni arayarak “Ardacım, Kenanla konuştum bu akşam için, yılbaşını birlikte kutlayacağız. Neredesin?” dedi. Edanın kocasını daha evvelleri nişanlılık yarıyıllarında Edayı almaya geldiği zamanlarda görmüştüm, 35 yaşlarında düzgün bir adama benziyordu. Yerimi tarif ederek beni alacakları saatte buluşma noktasına gittim. Fazla beklemeden geldiler. Uzun zamandır görüşmemenin vermiş olduğu özlemle Edaya çok sıkı sarıldım herhalde ki, kocasının bakışlarına yoksun kaldım. Taksim ortamlarında bir Gece Clubünde hoş bir proğram yapmışlar, yılbaşını orda kutlayacakmışız. Saat 23:30 ortamlarında onların bahsettiği Gece Clubüne girdik. Derken cümbüş başladı, içkiler alınıyor, kutlamalar yapılıyor.

Saat bütün 24:00 olduğunda, etrafta bulunan çiftlerin birbirine sarıldıklarını ve çılgınlar gibi öpüştüklerini fark ettim. Kafamı Edalara çevirdiğimde, Eda kocasına sarılmış ve çok dikkatli bir biçimde bana bakıyordu. Etrafta yanlızlığın vermiş olduğu eziklikle ben de Edaya baktım. Eğlenmemize devam ettik. Saat gece 03:00 ortamlarında bunaldığımı kavrayan Eda, “İstersen çıkalım bize gidelim, içmeye konutta devam ederiz.” dedi. Clübden böldük. Kenan içkiyi fazla aldığı için otomobilin anahtarını bana verdi ve kendisi sağ ön koltuğa geçti. Otomobili benim kullanmamı istedi. Eda arkamdaki koltuğa geçti. Taksim kalabalığından çıkmamız baya bir zaman almıştı. Ben adres tarifini Edadan alarak konutlarının yolunu yakaladım. Eda bu arada almış olduğu içkinin rahatlığıyla bana kız dostumun olup olmadığını filan soruyordu. Biryandan Edanın suallerini yanıtlandırırken, bir yandan da aynadan Edayı keser olmuştum. Eda da gözlerini benden hiç ayırmıyordu.

Konutlarına geldik. Ben Kenanın koluna girerek asansöre kadar destekçi oldum ve daireye çıktık. Salona geçtik oturduk. Eda, “Bana iki dakika müsade edin, hemen geliyorum.” dedi ve odasına gitti. Biz de Kenanla muhabbet etmeye çalışıyorduk, ama ne olduysa Kenan kendine gelmeye başladı. Eda üzerini değiştirmiş, göbek üstü beyaz bir badi ve altında diz kapaklarına kadar gelen ince bir etek giymiş, elinde bir şişe viski ile yanımıza geldi. O anda Edanın sütyen ve külot giymediğini farkettim. Meme uçları dikleşmiş, etekten de amının yarığı belirli oluyordu. İster istemez sikim kalktı ve pantolonumdan besbelli bir biçimde belirli olmaya başladı. İçimden, ne yapsamda Edayı bu gece siksem diyordum, ama Kenan vakayı kavrayacak diye korkuyordum da. Meğerse benim Kenandan korkmam boşunaymış…

Viskilerimizi yudumlarken, Eda bana bir şey söyleyeceğini, ama bunun bir gizem olarak kalacağını, ve bana bir sürprizleri olduğunu söyledi. Kocası Kenan ile olan İlişki ilişkilerinin gayet iyi olduğunu, ama farklılık olsun diye bir delilik yapmak istediklerini anlattı. Bunu yapmayı uzun zaman evvel kafalarına koyduklarını, fakat kime güveneceklerini öğrenmedikleri için hep ertelediklerini söyledi. Son zamanlarda acaba Arda ile olur mu filan demişler ve bu tasarıyı benim üzerime kurmuşlar. Ben bunları dinlerken aynı zamanda hadisenin şokunu yaşıyordum. Az evvel hem çok isterik bir biçimde Edayı sikmek istiyordum, oysa şimdi ‘Neden olmasın? ’ dahi diyemedim. Şokun tesiriyle yalnızca kafamı sallayabildim. Eda bunun üzerine kocasının yanından kalkarak benim yanıma geldi. “Ne oldu? Kabul etmiyormusun yoksa?” derken, bir yandan da kırmızı ojeli parmakları çoktan pantolonumun üzerinden sikimi okşamaya başlamıştı dahi.

Ben mevzuya çok utangaç kaldım, oysa baştan beri ben de Edayı arzuluyordum. Hadise benim hakimiyetimden çıkmış onların hakimiyetine geçmişti. Eda bir hışımla birden dudaklarıma saldırdı. Kocası bizi izlerken, ikili koltuğun üzerinde biz eda ile işi baya ilerletmiş anadan üryan kalmıştık. Kocası bizim koltukta yer olmadığı için yerinden kalktı ve “Bu çok anlamsız ve egoistçe bir sevişme oluyor, yatak odasına geçelim, ben de katılayım!” dedi. Her ne kadar oradan kalkmakta zorlansakta kalktık. Edayı kucağıma aldım ve yatakodasına geçtik. Ben Edayı yatak üzerine yatırdım. Edanın o kılsız, kaymak gibi amını yalarken, Kenan da sikini çıkartıp Edanın ağzına verdi. Eda Kenanın sikini öylesine hoyratça yalıyordu ki, inanın bir an evvel Kenanın yerini almak istedim. Nihayet öyle de oldu, Kenan sikini karısının ağzından çekti ve benim zati yalayarak sırılsıklam ettiğim amcığına hiç bir müdahale etmeden, 14 öğrenemediniz 15 santimlik sikini dolaysız yerleştirdi. Ben de Edanın boş kalan ağzına verdim.

Eda benim sikimi her ne kadar almakta zorlansada, ağzına alıyor, ara gizeme taşşaklarımı o kadar şehvetle yalıyordu ki, neredeyse o dakika boşalacaktım. Fakat boşalmamam gerekliydi, gece bizim için daha 18 yaşında başlamıştı. Her ne kadar boşalmak istemesemde sonunda katlanamayıp Edanın ağzına boşaldım. Ben çok fazla spermi olan biriyim. Eda benim spermlerimi yutacak diye beklerken, o kafasını sağa sola sürüklemeye başladı. Ben de ağzındaki spermleri çıkartmaması için, kafasını daha çok sikime bastırıyordum, dudaklarının kenarlarından spermlerim taşıyordu. Boşalmam bitince sikimi ağzından çektim. Kenanda az sonra Edanın amından anda çıktı ve koşarak Edanın suratına gelerek, tam spermlerini Edanın suratına boşalttı. Kenanın sikinden son damlalar çıkarken bana döndü ve, “Arda ben bütün 6 yıldır karımın ağzına boşalmaya çalışıyorum, 6 yılda bir sefer belirli etmeden boşaldım, benimle 1 hafta konuşmadı. Sen 1 günde bunu muvaffak oldun ya, helal olsun!” dedi.

Birer duble viski daha içtikten sonra, bu sefer ben az evvel Kenanın siktiği Edanın amını yalamaya başladım. Azıcık yaladıktan sonra, tekerrür kalkmakta olan sikimi daha bütün anlamı ile kalkmadan Edanın amına yerleştirdim ve içinde git gellere başladım. Sikim amın içinde iyice sertleşmişti. Eda bana, “Ben üste çıkayım, sen alta geç!” dedi. Denileni yaparak yatağıa sırtüstü uzandım. Edayı üstüme oturttum ve alttan yukarıya git gellere başladım. Bu arada Kenan Edayı, göğüsleri benim bedenime dokunana kadar üzerime yatırdı. Ben alttan karısının amına sokup çıkarırken, Kenan da arda geçti ve Edanın göt deliğini yalamaya başladı. Sikim Edanın amından kayarak çıkınca Kenanın çenesine dokundu ve Kenanın bana bakmasına neden oldu. Kısa biran gözgöze geldikten sonra, Kenan sikimi tutarak kendi elleriyle karısının amına soktu ve karısının göt deliğini yalamaya devam etti.

Az sonra Kenan ayağa kalkarak, sikini Edanın göt deliğine dayadı. Eda hiç tepki vermiyordu, demekki Kenan daha evvelde Edayı götünden sikmişti. Kenan hiç zorlanmadan sikinin kafasını soktuktan sonra devamı için git gellere başlamıştı. Bu arada ben alttan amını sikmeye devam ediyordum. Edayı bu biçimde nekadar vakit siktik anımsamıyorum, ama bir vakit sonra Kenan sikini Edanın götünden çıkartarak, yukarıyadan aşşağı doğru Edanın sırtına ve saçlarına boşalmaya başladı. Edanın saçlarından süzülen birkaç damla sperm de benim saçıma ve suratıma geldi. Eda doğrularak süratlenmişti. Edaya gelmek üzere olduğumu belirttim ve O da, “Ben de geliyorum…” diyerek, beraber sarsılarak boşaldık. Kafamı kaldırdığımda Kenan yoktu, duş almaya gitmiş. Kenan duştan geldikten sonra ben duşa gittim ve benimle birlikte Eda da geldi. Banyoda birbirimizi yıkadıktan sonra tekerrür yatak odasına geldik.

Kenan yatağın ortasına yüzüstü uzanmıştı. Yatağın kenarına geldiğimizde Eda dudaklarıma yapıştı ve fısıldayarak bana kocasının göt deliğini yalamamı söyledi. Ben de, “Nasıl olacak? Senin kocan gay değil ki?” diye fısıldadım. Eda, “Sen dediğimi yap bak!” dedi. Kenanın bacak arasında yerimi aldım. Bu pozisyonda ben her ne kadar Kenanın göt deliğine bütün anlamı ile ulaşamasamda yalamaya başladım. Eda da kafasını benim dizlerimin arasından sokmuş, benim sikimi taşşaklarımı, oradan yukarıya doğru göt deliğimi yalıyordu. Kenan bir anda dönünce, siki direk ağzımın hizasına geldi. O anda ne yapacağımı öğrenemedim ve gözümün önünde duran Kenanın kazık gibi sikini yalamaya başladım. Eda beni o kadar şevk ve arzu ile yalıyordu ki, ben de Kenanın sikini öyle yalamaya devam ettim.

Kenan ani bir hareketle altımdan kalkarak arkama geçti ve Edanın yalayarak hazırladığı göt deliğime parmaklarını sokmaya başladı. Zati domalmış bir pozisyondayım. Parmaklarıyla alıştırdığı göt deliğime sonra sikinin kafasını yasladı. Reelinde sikilmeyi hiç istemiyordum, fakat Kenanın sikini götüme yerleştirmesine de nedense mani olmuyordum. Kenan Edanın götünü sikmekten dolayı İşini bilen olduğu için, çok fazla canımı yakmadan, minik hareketlerle, sikinin tamamını götüme sokmayı muvaffak oldu. Birkaç dakika git gelden sonra titreyerek götüme boşaldı. Sikini götümden çıkardıktan sonra, üzerimden indi ve yorulmuş birşekilde yatağa uzandı. Daha sonra karısı Eda da yatağa geldi ve hadisenin vermiş olduğu bitkinlikle üçümüz birbirimize sarılarak yattık.

Sabah kalktığımızda Eda kahvaltıyı hazırlamıştı. Kahvaltıda, geceden konuşmaya başladık. Meğerse akşam benim yaşadıklarım hep tasarılıymış. Kenanın beni sikmesi onlar için bir güven vakayı imiş, başka bir deyişle kimseye anlatmamam içinmiş ve yalnızca bir seferliğine mahsusmuş. O günden sonra her haftasonu üçlü sevişmelerimizi yineliyoruz. Daha sonraki buluşmalarımızda hep ben Kenanı Amını götünü deldim ve sonra da beraber karısını siktik. İkisine de bana bu zevkli anları yaşattığı için teşekkür ediyorum.

Cevap bırakın


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan