Welcome, visitor! [ Oturum aç

Karımı Yattırıp, İnternetten Birine Siktirdim

Hikayeler Eylül 19, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhabalar, adım Tayfun, 47 yaşındayım ve ikinci konutluluğunu yapmış, yaşama hep pembe bakmış ve bakan bir erkeğim. Şimdiki eşim Burcu 26 yaşında, 1.77 boyunda, ela gözlü ve son derece hoş, kocaman götlü, ve aynı zamanda da çok yakalayıcı biridir. Geçirdiğim bir rahatsızlık neticeyi malesef artık aletim daha öncekisi gibi hemen sertleşmiyor. Dolayısıyla karımla olan İlişki ilişkimiz hiç de iyi gitmiyor, karım muhakkak etmesede ben onun heveslerini gayet iyi kavrıyor ve kendisine hak veriyorum. Bunu nerden ve nasıl kavrıyorum, zira benimle sikişmek istediğinde ben o an için ereksiyon olamıyorum, bu da natürel karımın güzeline gitmiyor ve bana çaktırmadan mastürbasyon yapıyor, kendi kendini tatmin ediyordu.

Haziran ayında yaşamış olduğumuz bir vakayı bu siteye yazıp yazmamaya bir cinsli karar veremedim. Zira yaptığım bu tutum, ayıp diye düşünüyorum. İblis her zaman olduğu gibi bu sefer de beni nefsime uydurdu. Her neyse ben vakayı anlatayım. Bir gece internette iken bir İlişki filmi indirdim, ve herşey indirdiğim bu filmden sonra büyüdü. Filmde adam karısını birisine siktiriyor ve onları izleyerek mastürbasyon yapıyor ve bundan da çok zevk alıyordu. Yaşamımda ilk defa eşini siktiren ve bundan çok zevk alan birini görüyordum. Hem çok donakalmış hem de çok heyecanlanmıştım. Saat 24:30 etrafıydı ve o anda eşim uyuyordu. Zati İlişki sitelerine girdiğimi filan öğrenmiyordu. O filmi izledikten sonra yarrağım kavrayamadığım bir biçimde kalkmış ve canım hiç olmadığı kadar eşimi sikmek istiyordu.

Yatakodasında yatan eşimin yanına gidip geceliğini usulca sıyırdım, külodunu indirirken uyandı ve bana, “Ne yapıyorsun?” dedi. Ben de kendisini çok özlediğimi ve sikmek istediğimi söyledim. Karım ise, “Ne olur yatmak istiyorum, başka zaman yaparız.” dedi. Benim yarrak kazık gibi olmuş, “Hadi lütfen canım, seni çok arzuluyorum.” diye ısrar edince, beni kıramadı. Eşimi yüzüstü yatırıp o muhteşem götünü okşamaya başladım. Usuma az evvel izlediğim film geldi. Kalbim süratli süratli atmaya başlamıştı. Kavrayamadığım bir duygu kaplamıştı içimi. Yarrağımı eşimin amına sokup çıkarırken, eşimi hayalende olsa birine siktirmek geldi. Usuma o anda gelen şahıs, karısı Figen ’i sikmek istediğim Alper idi. Gözlerimi kapatıp Alper ’i eşim Burcu ’yu sikerken hayal ettim. Eşimi 17 yıldır sikmeme karşın, ilk defa böyle zevk alıyordum. Sanki boşalmam hiç bitmeyecek gibiydi. O günden sonra eşimi sikerken, onu bir başkası sikiyormuş gibi hayal ederek sikiyor ve anlatılmaz bir zevk alıyordum.

Birgün internette konutlu çiftlerle ilgili siteleri ararken, bir sitede şöyle bir başlık okudum: Karısına eksik kalan ve karısını yeterince tatmin edemeyen baylara takviyeci olunur. Başlık benim dikkatime sürüklemişti ilgili bireye kendisiyle tanışmak için hemen bir E-Mail yazdım ve gönderdim. Yanıtı ancak iki gün sonra alabilmiştim. kendisiyle MSN ’de sohbet için, birbirimize MSN adreslerimizi verdikten sonra, o günün akşamında MSN ’de sohbet etmeye başladık. İsmi Burhan imiş, benim meselelerimi kendisine anlattıktan sonra, şayet istersem bana bu mevzuda kaygısız koşulsuz dayanak edebileceğini söyledi. Ben de hemen bu fırsatı değerlendirmek için, “Burhan, eşimi sikermisin?” diye bir sual yönelttim. O da, “Kim istemez böyle birşeyi?” dedi. Onunla, netlikle ben istemedikçe bize erişemeyeceği bir biçimde haberleşiyorduk. Onun telefon numarasını aldım ve yalnızca ben onu arayabiliyordum. Neticede Burhanla şöyle bir tasarı yaptık: Bir asker dostumu ziyaret mazereti ile, eşimle beraber İstanbul ’a gidecektik. Burhan ’ı da asker dostum diye tanıştıracaktım. Ve eşimi uyku hapıyla yattırıp Burhan ’a siktirecektim. Burhan karımı sikerken ben de onları izleyecektim.

Burhanla yaptığımız bu tasarıdan iki gün sonra, eşime, “İstanbul ’a gidelim mi? Asker dostum ısrarla bizi davet ediyor, hemde dolaşmış oluruz.” dedim. Eşim de, “Çok iyi olur, çoktandır bir yere gitmemiştik.” dedi. Burhanı saklı numaradan arayıp geleceğimiz tarihi bildirdim ve buluşacağımız yerin adresini aldım. Kararlaştırılan günde eşimle gittik İstanbul ’a. Burhanla daha evvelden nasıl konuşacağımızı ve nereden nasıl tanıştığımızı kararlaştırmıştık ki, eşim birşey çakmasın diye. Eşime karşı dikkatli davranmasını söylemiştim, zira eşim çok yakalayıcıdır ve erkeklere karşı son derece utangaç davranır. Burhan kararlaştırılan yere gelip bizi aldı. Birbirimizi 18 yaşında görmemize karşın sanki gerçektende asker dostuymuşuz gibi çok dürüst davranıyorduk. Burhan bize İstanbul ’u azıcık dolaştırdıktan sonra konuta gittik. Gerçekten çok hoş hazırlamış herşeyi. Bir dostu 1 aylığına memleketine gitmiş, Burhan da ondan evin anahtarlarını almış, sanki kendi konutuymuş gibi davranıyordu. Eşi de güya annesi acilen çağırdı için 10 günlüğüne annesine gitmiş. Harika bir tasarı.

Saat 23:00 etrafıydı, konutta azıcık dinlenip soğuk birşeyler içtikten sonra, zaman geçsin diye Burhan bizi otomobiliyle gezdirmek istedi. İstanbulun bir çok mahallesini gezdik, Beyoğlu, Üsküdar, Ümraniye vs. Artık hava kararmış, müddet te sıradan ilerlemişti. Saat 01:00 ’e yanaşıyordu, karım yorulduğunu ve artık dinlenmek istediğini söyledi. Burhan da natürel diyerek hemen gidip otomobili alıp geldi ve bizi evine götürdü. Konutta bize birer soğuk kola getirdi. Daha evvelden uyuştuğumuz ggibi, karımın kadehine uyku hapı atmıştı. Herşey harika gidiyordu. Saat 02:00 ortamında karım dalmaya başlamıştı. Karıma, “Sen istersen git yat, biz Burhanla azıcık daha konuşuruz.” dedim. Karım da tamam deyip, bizim için hazırlanmış odaya yatmaya gitti. Biz Burhanla salonda kaldık. Bana, “İlk defa mı karını siktiriyorsun?” dedi. “Evet, bu ilk olacak.” dedim. Biz bunları konuştukça Burhanın önü iyice kabarmış, benim yarrak ise minik minik hareketlenmeye başlamıştı. Ben de Burhan da iyice azmıştık.

Karıma bakmak için yan odaya gittim. Karım yüzüstü uyuyordu ve yatmıştı. Onu uyandırmak için “Burcu! Burcu! Karıcığım?” diye seslendim. Bir zerre hareket etmedi. İyice emin olmak için azıcık dürttüm, 18 yaşındaden bir tepki yok. Artık karımı siktirmenin zamanı gelmişti, Burhan ’ı çağırdım. Evvel ben soyundum sonra da Burhan. Anadan Üryan olduk. Burhan ’ın yarrağı kazık gibi olmuştu, boyu nerden baksan 20 – 23 cm ortamındaydı. Yarrağından acaip etkilenmiştim, zira benim yarağımın boyu 14 cm. Hani azıcık eziklik dinlemedim desem palavra olur. Neyse, karımın pijamasını yavaş yavaş çıkardım. Külodunu da sıyırdığımda karımın o muhteşem götü göründü. Burhan yarrağını sıvazlayarak, “Gerçekten de çok hoş götü varmış karının.” dedi. O an suratımın kızardığını hissettim, fakat artık duramazdım, bir yandan Burhan ’ın o kocaman ve kalın yarağı, bir yandan da bu yarrağın karımın amına girip çıktığını izlemek görüşü beni sıradan tahrik etmişti.

Kısık bir sesle, “Hadi!” diyebildim. Burhan karımın götünü okşamaya başladı, usulca karımın kalçasını iki yana ayırarak diliyle göt deliğini yalıyordu. Bu manzara karşısında hemen ereksiyon olmuştum ve okadar da utanmıştım, ama hiçbir şey umurumda değildi artık. Yastıklardan birini karımın altına yerleştirip, karımı hafifçe domalma pozisyonuna getirdim. Burhan karımın amını azıcık daha yaladıktan sonra, yarrağını arkadan karımın amına sürtmeye başladı. Sürttükçe karımın amı da, amının dudakları da ıslanıp kayganlaşıyordu. Burhan yarrağını yavaş yavaş karımın amına sokmayı sınadı, fakat olmadı. Yarrağı okadar kalındı ki, karımın amına girmekte zorlanıyordu. İçimde Burhanın yarrağına ellemek, ve yarrağını kendi ellerimle karımın amına sokma tutkusu belirdi. Burhana, “Bir dakika Burhancığım fazla zorlama istersen, yoksa karım uyanır tasarımız boşa gider, istersen yarrağını karımın amına ben yerleştireyim, sen de yavaş yavaş amının içine bastır.” dedim. Burhan, “Tamam.” deyince, o mükemmel kalın yarrağını elime aldım ve yarrağının kafasını ağzımdan aldığım tükürük ile nemlendirdim, kayganlaştırdım. Sonra da yarrağının kafasını karımın amının dudakları arasına yerleştirdim ve “Hadi koçum, yavaş yavaş bastır şimdi!” dedim.

Burhan yarrağını yavaş yavaş karımın amına sokmaya başladı. Yarrağı karımın amına girdikçe amının deliği kocaman açılıyordu. Burhanın yarrağından elimi ve gözlerimi alamıyordum. Yarrağı mükemmel sertleşmişti ve çevresindeki damarlar patlayacak gibiydiler. Yarrağının kökü avucumun içinde olduğu için damarların zonkladığını gayet net sezebiliyordum. Burhanın yarrağı karımın amına girip çıktıkca öteki elimle de kendi kendime 31 sürüklüyordum ve birden boşalmaya başladım. Yaşamımda ilk defa böylesine titreyerekten boşalıyordum, bu da benim için bir ilk idi. Bu arada birden karım inlemeye başladı, uyanacak diye korktum ve Burhana azıcık yavaş sikmesini söyledim. Burhan ise yavaşlayacağı yerde daha da süratlendi ve boşalmak üzere olduğunu söyledi. Ben, “Sakın içine boşalma!” demeye kalmadan, Burhan kafasını tavana dikip sert vuruşlarla karımın amına tüm menilerini boşaltıverdi. Okadar da çok boşalmıştı ki, karımın amı dölle doldu ve döller taşmaya başladı. Elim dahil olmak üzere, karımın altındaki yastık ve çarşaf dölden sırılsıklam olmuştu.

Burhanın karımın amının içine boşalmasına bozulmuştum, bunu yapmamalıydı. Karım uyandığında amının dölle dolmuş olduğunu görünce evvel çok afallayacak, sonrada bukadar çok dölün bana ait olmadığını hemen kavrayacaktı. Ama artık olan olmuştu, olası olduğu kadar karımın amındaki dölleri sildim, fakat amının içindekileri arınmak olası olmadı. Bu arada karım inlemeye devam ediyor, fakat bir cinsli de gözlerini açamıyordu, demekki haplar sıradan tesirliymiş. Neyse, Burhan da rahtlamış ben de hafiflemiştim. Burhana, “Nasıldı?” diye sordum. O da, İlk defa bir kocanın yanında karısını siktiğini ve mükemmel zevk aldığını söyledi. Ben de bundan çok zevk aldığımı, şayet fırsat olursa karımı tekerrür sikmek isteyip istemeyeceğini sordum. “Natürel ki sikerim, fakat birdahakine karını yatarken değil de, ayıkken sikmek isterim.” diye yanıtladı. Bu düşünce beni daha da heyecanlandırmıştı, “Karımı ayıkken sikmeni senden çok ben isterim, eminim çok daha zevkli olur, fakat bunu nasıl asıllaştırabilirim ki?” diye sordum. Burhan da, “Sende böyle zevkler varken elbet bir dermanını bulursun.” dedi ve duş alıp kendi odasına uyumaya gitti. Ben de karıma sarılıp, düşüncelere daldım ve yattım.

Ertesi gün sabah, yatakta karımın birşeyler mırıldanarak hareketlenmesiyle uyandım. Karım eliyle amını kurcaladıktan sonra elini kokluyor, sonra elini tekerrür amına götürüyordu. Bunu birkaç defa yapınca, kendisine şaka olsun diye, “Ne o, amın mı kaşındı kız?” dedim. Karım da, “Amımın içi dölden vıcık vıcık olmuş! Hayret bişey ya, uyurken beni mi becerdin?” diye bana çıkıştı. Ben de, “Kusura bakma karıcığım, gece seni çok arzuladım, sabredemedim sikiverdim. Hem siktiysem ne olmuş başka bir deyişle? Kocan değilmiyim, sikemezmiyim? Sanki ilk kere mi sikiyorum seni?” deyince, karım, “Tabiiki sikersin, fakat hadise o değil, ilgincime giden şey, beni sikerken nasıl haberim olmadı. Bir de, senden hiçbir zaman bu kadar çok döl gelmezdi, bunda bir iş var…” dedi. Ben de, “Yok be yavrum, iki defa üst üstte boşaldım, onun için bu kadar fazla geldi sana.” dediysemde bana inanmak istemedi. “Hayır inanmıyorum, netlikle palavra söylüyorsun! Bana doğruyu anlat, zati şüphelendiğim başka bişey var! Anlatmazsan çok makûs olur, terk ederim seni, boşarım seni valla!” dedi.

Köşeye sıkışmıştım, hiç kaçarım yoktu. Yanıt vermemiyordum. Bunu nasıl anlatabilecektim, şayet hakikatleri anlatırsam hem rezil olacaktım, hemde çok hoşlandığım karım benden boşanacaktı. Benden yanıt gelmeyince, karım, “Burhanla beraber bir halt karıştırdınız değil mi? Zati Burhanın bana bakışlarını kavramalıydım! Şüphelendiğim gibi değil mi? Anlat, değilse valla boşarım seni!” diye üstelemeye başladı. Çok zorlandım fakat ne olursa olsun anlatmalıydım diye düşündüm. İçim içimi kemiriyordu sanki. Azıcık palavra, azıcık da hayal eforumu kullanarak anlatmaya karar verdim. “Bak karıcığım lafımı kesmeden dinlemeni istirham ediyorum. Fakat sonunda ne olursa olsun, seni çok beğendiğimi öğrenmeni istiyorum!” deyip başladım anlatmaya:

[Hani Burhan bizi İstanbulu dolaştırırken bir lokantada yemek yemiştik. Yemekten sonra Burhanla elimizi yıkamak için lavobaya gittiğimizde, Burhan, Buraya kadar gelmişken bir de işeyelim bari. demişti. Ben de iyi bir fikir olduğunu söyleyip tuvalete girdik, ikimiz yan yana pisuvarlara işiyorduk. Burhan kafasını tavana kaldırmış rahat rahat işiyordu, birden gözüm Burhanın yarrağına ilişti. Yemin ederim ömrümde bu kadar kocaman ve kalın bir yarrak görmemiştim. Çevresindeki damarları ile yarrağı muhteşem görünüyordu. Hemen usuma sen geldin karıcığım, bütün sana layik bir yarrak diye düşünüyordum ki, birden Burhanın sesiyle irkilip kendime geldim. Ne o, ilk kere mi yarak görüyorsun? Bak sende de var. diye bana takıldı. Ben de Yanlış anlama Burhancığım, emin ol yaşamımda filhakika ilk defa böylesi kocaman bir yarak görüyorum. Benimkine baksana küçücük. deyince, Burhan başladı kahkahalarla gülmeye…

Birden sesli düşünüp, Sendeki o yarrak bende olacak ki, karımı her gün siker, her seferinde zevkin doruğuna çıkartırım! deyince, Burhan da, Ne fark eder arkadaşım, yarrağımı okadar çok sevdiysen, vereyim sana, mutlu et karını! dedi ve tekerrür gülüştük ve lavabodan ufaladık. Fakat tam gün onun yarrağını ve seni düşündüm. Daha doğrusu, sen benim minik yaraktan ziyade Burhanınki gibi kocaman ve kalın bir yarrağı hakediyordun. Elimde olmadan Burhanın yarrağının senin amına girip çıktığını hayal ettim. Bunun hayalini dahi kurmak beni tam gün erekte etmişti. Bunu nasıl asıllaştırabilirim diye tüm gün düşündüm. Sonunda usuma bir fikir geldi ve bunu Burhana açıkladım. Burhan evvel afalladı sonra da bu onun için de bir ilk olacağı için kabul etti. Akşam konuta geldiğimizde senin meşrubatının içine uyku hapı attık. Ve sen derin uykuya dalınca da tasarının öteki kısmına geçtik. Başka Bir Deyişle hipotez ettiğin gibi, seni siken ben değil Burhan idi. Ama emin ol, Burhan seni sikerken, uykunda dahi zevk alıyor ve inliyordun. Ben de tuhaf zevk aldım ve boşaldım…

Evet karıcığım, hadise aynen anlattığım gibi, İlişki mevzusunda sana veremediğimi Burhan sayesinde vermeye çalıştım. Bunu da, senin karşı çıkacağını düşündüğümden dolayı, seni yattırarak yaptım. Özür dilerim karıcığım, gerçekten bunu senin için, seni hoşlandığım için yaptım.” der demez, karım anında dudaklarıma yapışarak beni öpmeye başladı. Şaşırmştım, böyle bir tepki beklemiyordum kendisinden ve “Karıcığım kızmadın mı bana şimdi?” diye sordum. “Hayır kızmadım, bütün aksine sen tüm bunları anlatırken dahi çok heyecanlandım ve bir an sanki Burhan beni tekerrür sikiyormuş gibi hissettim, keşke açıkgöz olsaydım da zevkine zannettim.” deyince ben daha da donakalmış vede çok hafiflemiştim. Karıma, reelinde Burhanın da bunu çok istediğini söyledim. Karım, “Gerçekten mi?” diye sordu. Ben, “Elbette! Hem senin o muhteşem götüne bayıldı!” deyince, karım bana sarıldı, beni tekerrür öpmeye, dudaklarımı emmeye, kemirmeye başladı…

İşte ilk defa böyle yattırarak siktirdim karımı.

Cevap bırakın


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan