Welcome, visitor! [ Oturum aç

Kapıcının Karısını İlk Ben anal Amını götünü deldim

Hikayeler Eylül 18, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba. sex öykü sitesindeki öykülere bayılıyorum. Hergün kesinlikle birkaçını okur ve 31 sürüklerim. Herkesin başından geçen saklı bir aşk macerayı kesinlikle vardır. İşte ben de katkıda bulunayım diye yaşadığım bir hayli sex maceralarımdan en sonuncusunu size itiraf etmek istedim. Bu anlattığım tamamen 18 yaşında bir vakadır. Bizim binada daha önceki kapıcıyı çıkardıktan sonra, bu yaz tatilinde 18 yaşında bir kapıcı taşındı. Karı koca Lolita idiler. Kapıcının Karısı Zeynep, 26 yaşında ve bir çocuğu var. Kocası da 29 yaşlarında hem fabrikada çalışıyor, hemde karısıyla birlikte bizim apartman pakliği ve bakımına karşılık kapıcı dairesinde oturmak üzere anlaştık.

Neyse yazın başlarında taşındılar. İş dönüşünde ayaküstü bir, “Hoşgeldin.” dedim. Kapıcının karısı Zeynep bütün bir afet. Çok sıcak karşıladı ve hemen gözlerim o hoş portakal gibi memelerine takıldı. Çok hoş duruyordu, sanki ‘gel beni ye ’ diyordu. Neyse her iş dönüşünde kapı sarih ise hemen Merhaba verip geçiyordum. Derken birkaç gün içinde basmakalıp içten olduk. Kocası bir hafta gündüz, bir hafta da gece işe gidiyordu. Birgün, “Kocan gece işe gidince yalnız kalmaktan korkmuyormusun?” diye sordum. Kapıcının karısı da, “Korksam ne derman, zorakim buna…” diyordu. Ben de, “Şayet korkacak gibi olursan bizim zili çal, sana takviyeci oluruz…” filan gibi sözlerle ağzını arıyordum.

Birgün iş dönüşünde kapıcının karısı merdivenleri siliyordu. Bir tayt giymiş, hiç benden haberi yok, ama ben onu arkadan götünü izliyordum. Göt hatları tamamen dışarı çıkmış, her şeyiyle ortadaydı. Sonra geldiğimi görünce azıcık sözledik, kendisine azıcık övgüler ettim, “Yaa senin gibi hoş ve çekici bir kadının paklikçi olması reva ’mıdır?” dedim. O da, “Kader işte, ne yapalım, senin gibi zengin bir kocamız olmadı…” diye yanıt verdi. Neyse azıcık muhabbetderi sonra ben konuta çıktım. Ağustosun sonunda eşimi ve iki çocuğumu memlekete, mektepler açılıncaya kadar, tatile gönderdim. Kastım yalnız kalıp kapıcının karısını tavlamaktı. Karımın gittiği akşam Zeynep ’in kocasının işe gittiğini görünce usuma bir fikir geldi. Bu gece birşeyler yapabilirim fikriyle, konuttaki buzdolabında bozulacak meyve, sebze, peynir gibi ne varsa aldım ve alta kapıcı dairesine indim.

Kapıyı çaldım Zeynep çıktı. Elimdekileri görünce şaşırdı, “Hayrola bize mi taşınıyorsun?” diye latife etti. Ben de, “Konutta kimse yok. 20 gün yalnızım. Çocuklar izine gitti. Bunlarda bozulmasın diye size getireyim bari…” dedim. Memnun oldu, elimdekilerini aldı ve beni içeriye emret etti. Fırsat bu fırsat içeri girdim. Kahve yaptı, birlikte içtikten sonra sohbete koyulduk. Sonra, “Müsade edersen kalkayım…” dedim. Kapıcının Karısı da, “Kocam işe gitti, sizde de kimse yok, otur azıcık muhabbet ederiz, konuta sonra çıkarsın…” dedi. Bunu memnuniyetle kabul ettim. Ve koyu bir muhabbete daldık. Kapıcının Karısı karşıma geçti oturdu, başladık havadan sudan konuşmaya. Derken mevzu döndü gezdi ve sex ’e geldi. Üstünde ince bir bady, altında da ince bir etek var. Eteği azıcık yana açılmış ve ben külodunu görüyordum. Sikim kazık gibi olmuş, ama Kapıcının Karısıyla henüz birbirimize bütün yanaşamamıştık.

Bir ara Kapıcının Karısına kocasıyla arasındaki sex ilişkisini sordum. “Kocam beni çok beğenir, ama sevgi yetmiyor, azıcık da aşk gerekli. Beni doyuramıyor, erkekliği azıcık minik. Çok fazla mutlu olamıyorum.” deyince ben kavramıştım ki bu iş olacaktı. Ateş bacayı sarmıştı, mesele anlaşılmıştı. Sonra kalktım yanına oturdum. Harika dudakları ve muhteşem sexi bir bakışı vardı. Çocuğunu yatırmıştı. Birden elim eline gitti. Elini yakaladım ve “Seni mutlu etmek istiyorum, şayet izin verirsen natürel…” demeye kalmadan, birden dudaklarımız birleşti. Zeynep öylesine dudağımı somuruyordu ki, sanki soluğum kesilir gibi oluyordum. Elimi külotunun arasından amına atınca, amının fırın gibi yandığını ve zevk sularının aktığını hissettim. Dudak, meme… derken, ikimiz de farkına varmadan birbirimizin kıyafetlerini çıkararak çırıl üryan soyunmuştuk.

Birden bacaklarını araladım ve amcığını çılgınca yalamaya başladım. İniltisi kapıcı dairesini sarmıştı. Kimsecikler dinlemesin diye de pencereleri kapadım. Zeynep sikimi görünce birden donakaldı, “Aaa bu ne Hamit! Beni öldürürsün valla…” diye şaka yaptı. Sonra sikimi ağzına verdim. Nasıl somuruyor bir görseniz. Bir vakit benim 22 santim olan sikimi iştahla yaladı. Sonra, amına elimle azıcık ayar sürükleyerek, sikimi nişan aldım o muhteşem deliğe. Usulca başını soktum. Sikim amında azıcık ilerleyince çok zorlandı. Amı sanki daha bakireymiş gibi duruyordu. Kocasının siki yalnızca 10-12 cm. imiş. Neyse azıcık zorlandıktan sonra sikimin hepsini amına geçirdim. Yavaş yavaş git-gel den sonra alıştı ve zevkten uçuyorduk. Zeynebi pozisyon değiştirerek 15-20 dakika siktikten sonra boşalmak üzereydim, “Geliyorum…” dedim. “İçime boşalabilirsin, iki aylık hamileyim…” dedi. Buna daha çok neşelendim. Çoktandır am içine boşalmamıştım, Karım korunmadığı için hiç içine akıtamıyordum. Bu bana büyük bir haz verdi. Birden tam döllerimi Zeynebin içine bir musluk gibi boşalttım ve üstüne yığıldım kaldım.

Zeynep bu esnada kerelerce kez boşalmıştı ve mahvomuştu. Fazla da zorlamak istememiştim. Azıcık dinlendikten sonra, “Devam edelim mi?” diye sordum. Baktım çok mutlu bir biçimde kafasını salladı, bu kere domalttım ve göt deliğini yalamaya başladım. Geçen gün merdiven silerken götünü görmüştüm ve delirmiştim. İşte o göt bütüm gösterişiyle karşımdaydı. Ben götünü yaladıkça o deliriyordu. Götünü hoşça kıvama getirdikten sonra, sikimi ağzına verdim, bir hoş yaladı ve tekerrür domaldı. “Yavaş sok, Günah diye kocam beni hiç arkadan sikmedi.” dedi. Ben de yavasça göt deliğine sikimin başını soktum. Çok zorlanınca, “İstersen yapmayalım?” dedim. O ’da, “Hayır direnirim. Sok erkeğim. Sikme18 yaşından karısını sikerler!” deyince birden kökledim. Azıcık ağladı ama ben bir zaman yavaş yavaş git-gel yaptıktan sonra zevk inlemelerine dönüştü bu ağlayış. Bütün yarım saat ve farklı pozisyonlarda, kapıcının karısının o muhteşem götünü Amını götünü deldim ve içine bir volkan gibi boşaldım. Ne bende, ne de onda hal kalmamıştı. Birbirimize sarılarak bir vakit seviştikten sonra ben konuta çıktım. “Daha önünüzde çok gün ve geceler var, bu fırsatları değerlendirelim!” diyerek dağıldık.

O günden sonra eşim gelinceye kadar, takribî 20 gün, kapıcının karısıyla her gece, kocası gündüz işe gittiğinde de gündüzleri heba etmeden kerelerce sikiştik. İkimizde çok memnunduk, mutluluktan uçuyorduk. Hamile olması ikimizinde çok işine yaradı, doğum yapıncaya kadar kerelerce kimsenin ruhu dinlemeden sikiştik. Hele o Göt deliği sikilmekten çok harika olmuştu, her seferinde en az iki üç posta içine boşalırdım. Kapıcının karısını götten her siktiğimde, “Meğerse götten sikilmek ne hoşmuş. O budala kocam bana bunu hiç tattırmadı…” diyerek mutluluğunu ifade ediyordu. Kapıcının karısıyla sokuş maceramız böyle başladı ve devam ediyor. Kocası işte iken ben sabah çıkışta bir posta atıp öyle çalışmaya gidiyordum. Şimdi doğum yaptı, azıcık iyileşmesini bekliyorum. 18 yaşındaden sikişmelerimiz devam edecek. Bu aralar en çok ta götünü sikmeyi özledim. Ama kırkının çıkmasına az kaldı, sonra Kapıcının karısıyla sikişlere devam…

Kapıcı karısı deyip geçmeyin, onlar keşfedilmediş mücevheratlardır.

619 toplam, 0 bugün

Kirvemin Karısı Çok Hoş Sakso Sürüklüyordu

Hikayeler Eylül 17, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba, adım Gökhan. 35 yaşındayım, Tarsusta yaşıyorum, şöförüm. Büyük bir zulüm, aynı zamanda huzur içindeyım. Zulüm dinlediğim şey, dostum, kankardeşim, aynı zamanda kirvemin karısıyla beraber olmam. Ama yaşadıklarımsa beni bir o kadarda huzur içine salıyor, bilemezsiniz.

Kirvem de benim gibi şöförlük yapıyor. Bu anlatacağım hadisenin olduğu gece kirvem İstanbula yük götürmüştü. Bense Toroslardan alta doğru Mersine iniyordum. Telefonum çaldı, arayan kirvemin karısıydı. Herhalde kirvemin telefonu kapalıydı ki, kocasını sormak için beni aramıştı. Kirvemin İstanbul yolunda olduğunu, merak etmemesini söyledim. Sonra azıcık Güzel beş, sohbet mohbet filan derken Torosları inmiş, neredeyse Mersine gelmiştim. Bu arada kirvemin karısıyla telefonda bir saate yakındır konuşuyorduk. Mevzu mevzuyu açtı, muhabbet İlişkie gelmişti. Birbirimize İlişkite beğendiğimiz mevzuları anlatıyorduk. Mevzu yarak yalamaya gelince, kirvemin karısı, “Ben yarak yalamayı hoşlanırım!” dedi. Bunun üzerine yanıt verdim, “Ben de yalatmayı hoşlanırım, ama şimdi sana benim yarağımı yala desem, kirvenin karısıyım, olmaz diyeceksin, değil mi?” dedim.

O ise beni donakaltan, hiç beklemediğim bir yanıt verdi, “Yalarım!” dedi. Masum telefon konuşması olarak başlayan sohbetimiz birden telefonda İlişki yapmaya dönüşmüştü. “Ben de senin amını yalamak istiyorum!” dedim. O da, “Yala amımı erkeğim, amım zati sırılsıklam oldu, yarak istiyor!” dedi. “Üzerinde ne var aşkım?” diye sordum, “Geceliğim var, içinde dantelli südyen ve külot var…” dedi. “Külotunu ve süd18 yaşında çıkart!” dedim, “Çıkardım…” dedi. “Amına parmağını sok, amını parmakla!” dedim. Dediklerimi harfiyen yapıyordu. O da bana, “Sen de sikini çıkar okşa, 31 çek!” dedi. Ben de onun dediklerini yaptım. Bir elim direksiyonda, bir elim sikimde, okşaya okşaya kamyon sürüyordum. Kirvemin karısı telefonda inliyordu, “Şu anda amıma buz gibi bir salatalık soktum, onunla sikiyorum kendimi. Dayanamıyorum, canım hakikat yarak istiyor. Çocuklar uyuyor, hadi gel ve sik beni! Bekliyorum!” dedi. “Tamam geliyorum!” dedim, kapattık telefonu.

Kirvemin evine yanaşmıştım. Kamyonu caddenin başına vazgeçtim, yürüyerek gittim. Caddedeki marketten birkaç bira alıp, kimseye görünmemeye dikkat ederek evine gittim. Apartman girişine yanaşınca telefonunu çaldırıp kapattım. Yukardan otomatiğe bastı, apartmanın dışkapısı açıldı. Hemen suskunca yukarıya çıktım. Dairenin kapısı hafif aralık, kirvemin karısı artta beni bekliyordu. İçeriye girince kapıyı kapadı hemen. Aman yaradanım! Kirvemin karısı ne muhteşem görünüyordu! Gerçekten ince bir gecelikle, külotsuz ve sütyensiz karşımdaydı ve beni beklemişti. Dilim yakalanmış gibiydi, söyleyecek laf bulamıyordum. Kirvemin karısı çocuklar uyanmasın diye fısıldayarak, “Yaa, beni böyle göreceğini beklemiyordun değil mi?” deyip dudaklarıma yapıştı. Holde birkaç dakika öpüştükten sonra, biraların olduğu poşeti aldı yere vazgeçti, elimden tutarak yatak odasına götürdü beni…

Yatak odasının kapısını ne olur, ne olmaz diye kilitledikten sonra, ben yıldırım süratiyle soyundum. Kirvemin karısı ayakta ardı bana dönerek üstündeki geceliği omuzlarından sıyırarak yere düşürdü. Hemen arttan sarılıp, öpmeye koklamaya başladım. Yarrağım kocaman olmuştu, kazık gibi sertti. Yarrağımı kalçalarının arasına sürterek, amının deliğini bulmaya çalışıyordum ki, bana, “Hemen seri etme, evvel yarağını yalamak istiyorum!” dedi ve döndü, önümde çömelerek yarrağımı ağzına aldı. Kirvemin karısı çok hoş Oral yapan sürüklüyordu. Sonra yatakta 69 olduk, 1 saat kadar ben onun kaymak gibi amını yaladım, O da benim yarrağımı yalayıp durdu. Bu arada ikimizde birer kez birbirimizin ağzına boşalmıştık, fakat birbirimizi yalamaya devam ediyorduk.

Sonunda gizeme sikişmeye gelmişti. Kirvemin karısını sırtüstü yatırıp, bacaklarını ayırdım iyice ve yarrağımı usulca amına yerleştirdim. Aman Yaradanım o neydi öyle! Amı sıcacık ve darcıktı! Yarrağım amına girip çıkarken resmen zorlanıyordu. Kim tasayı ki 2 çocuk doğurmuş diye! Kirvemin karısını o poziyonda hayli bir vakit Amını götünü deldim. Sonra ters çevirip domalttım ve arkadan amını sikmeye devam ettim. O gece bütün 4 sefer Amını götünü deldim kirvemin karısını, sikişiyor dinleniyor, dinleniyor sikişiyorduk. Sabaha karşı gün ağarmadan ve çocuklar uyanmadan, 18 yaşındaden geldiğim gibi suskunca apartmanı terk ettim…

O geceden sonra artık kirvem nezaman başka şehire nakliyeye gitse, ben de karısını sikmeye gidiyorum. Daha ikinci buluşmamızda kirvemin karısını, kirvemin dahi sikmediği o daracık götünden de Amını götünü deldim!

636 toplam, 0 bugün

Roket Kalkmazsa Olmaz, Kalkana Siktireceksin

Hikayeler Eylül 13, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhabalar, ben Behzat. Daha evvel sex sitesinde öykülerimi paylaşmıştım. Buna bir 18 yaşındasini ilave etmek istiyorum. Anlatacaklarım bundan birkaç hafta evvel yaşandı. Ogün işyerinden rahatsız oldum diye 1 gün izin aldım. Gerçekten kendimi pek iyi sezmiyordum. Kısa sürecek olan bir dargınlıktır diye düşündüm ve ogünümü pak havada, başka bir deyişle dışarıda geçirmek istedim. Eşim çalışıyordu ve benim istirahatli olduğumu öğrenmiyordu. Hava azıcık yağmurluydu ve ben de böyle havalarda dolaşmayı hoşlandığım için, şemsiyemi alıp parkta dolaşmaya karar verdim.

Parkta Gönül isminde daha önceki bir kız dostumla karşılaştım, başka bir deyişle Ex Sevgililerimdem biri ile. O ’da 4 yaşındaki oğlunu dolaştırmaya çıkmış. Sohbetimiz hoş geçiyordu onunla geşmişte kızgın parçalamamıştık. O günleri hatırladıkça sikim kalkmaya başlıyordu. Gönülü tarif etmem gerekirse: 36 yaşında, fiziğine her zaman dikkat eden o zamanlarda da öyle idi çok çekici bir kadın. Boyu 1.70 m, esmer ve koyu derili olmakla beraber, cılız denilebilecek, harika bir bedene sahip çekici bir kadın. Sohbetimiz sırasında ona kahve içme önerisinde bulundum ve o ’da hayır diyemedi. Tabiki kaldığımız şehirde bu davranışın yanlış anlaşılabilir olmasını düşünerek 18 yaşındaden bana daha önceki günleri hatırlattı, o zamanlarda da şehir dışına kaçardık yakında olan ve Türk ’lerin fazla olmadığı bir kasabaya gitmeye karar verdik.

Onun otomobiline binerek ben yürüyerek gelmiştim parka Cafe ’ye vardık. Bu ara Gönülşan oğlu çok uslu bir çocuk, hiç haylazlık yapmıyordu. Oturup birer kahve ısmarladık. Muhabbetimizi giderek koyulaştırdık. Mevzu konutluluğa gelince ben azıcık daha koyulaştırmak istedim. Acaba mutlumuydu kocası ile, yoksa değilmiydi. Benim usumdan geçenleri bir öğrenseniz. Hastalığımı filan unuttum, tüm tasam Gönülü sikmek.

Bundan 6 yıl evvel şimdiki kocası ile evlendiğini ve çok mutlu olduklarını anlatınca benim hayallerim gitgide suya düşer gibi oldu. Sonra anlatmaya devam etti. Kocasının bundan birbuçuk yıl evvel bir hastalık geçirerek, erkeklik işlevini kaybettiğini anlatınca, hem üzüldüm hem neşelendim. Gönül böyle mevzularda sarihtir, ve gizleyip saklamadan anlatır. Oldum muhtemel öyledir, başka bir deyişle dobra ’dır.

Bende muziplik yaparak: “O zaman sizin İlişki yaşamınız kalmamıştır…” diye tümceme başlarken, “Sorma! O mevzuda çözümler arıyoruz, ama bulamadık!” diye güceniyordu. “Kocam, beni yalnızca dili ve parmakları ile, veya vibratörle tatmin etmeye çalışıyor. Başka imkanımız yok şu anda. Hem onun iyileşip, iyileşmeyeceği zamana kalmış bir vaziyetmiş.” deyince, mevzu birden sanki benim lehime dönmüştü. Hemen bunalmadan sordum: “Başkası ile İlişki düşünmedin mi, kocan bu fikre nasıl bakıyor?”. Gönül, “Kocamla bunu sarih sarih konuştum. O beni çok beğeniyor, ama benim mutsuz olmamı netlikle istemiyor. İlişki mevzusunda bana herşeyi müsade etti. Ama ben onu kandırmayı hiç istemiyorum.” diye üzülüyordu.

“Kandırmış olmazsın ki, kocan sana rızasının olduğunu söylemiş.” diyerek cesaret vermeye çalışıyordum. O ise, “Haklısın, ama ben başkalarının yuvasını bozamam ki. Benim gibi yaşlı biri ile hangi Lolita beraber olmak ister. Konutlu erkeklerin gözleri üzerimde, ama o zaman ben istemedende olsa yuva devirebilirim, bunu asla istemem.” diye bana tasasını anlatma mücadelesindeydi. Bende ona: “Sen de haklısın.” dedim ve kendimi misal göstermek istedim, “Ben seninle yalnızca İlişki anlamında dahi beraber olsam, sanırım eşimi kandırdığım için ileride kendimden utanabilirim. Hatta karımın haberi olursa, herhalde beni boşar.” dedim.

Muhabbetimiz başka mevzulara girdi hemen, kahvemizi tamamlayıp kalktık. Gönül beni geri parka bıraktı ve otomobilden inerken, “Yarın 18 yaşındaden parkta isen sözleriz. Bana çok iyi geldi bu, azıcık da olsa içimi dökebildim.” dedi. Bende belki kaçabilecek bir fırsatı kaçırmayayım diye, “Olur, aynı saate o zaman!” dedim. Konuta yürürken Gönülşan gidişatı usumdan çıkmıyordu. Hoş bir kadın, bir buçuk yıl sikilmemiş, amı nebiçim yanıyordur şimdi. Kocasının parmaklaması veya yalaması ile doğru düzgün zevkte almıyordur diye düşünüyordum.

Konuta geldim, akşam hanım işten gelince, Gönülşan vaziyetini direk olarak anlatmadım, ama dolaylı yollardan fikrini almaya çalıştım. “Ben şayet erkeliğimi kaybetmiş olsam, sen ne yaparsın, yaşamım?” diye sordum. Karım da, “Nerden çıktı, bu sual şimdi?” diye sordu. “Merak ettim işte, ikimizde de İlişki düşkünlüşü var, acaba zevkini başka erkeklerde ararmısın?” diye yanıtladım. “Vallahi bu sual azıcık ani oldu, hiç düşünmemiştim bu güne kadar.” dedi. “Sen hele yanıt ver, ne yapardın?” diye sordum. “Olsun, İlişki demek yalnızca bildiğimiz Gir-Çık değil ki, seçenekler var.” dedi. “Mesela usuna ne geliyor?” diye saymasını rica ettim. “Mesela hoş bir Petting veya Dildo oyunları olabilir.” dedi.

“Bunu gerçekten inanarak mı söylüyorsun? Amına asıl bir sik girmeden ne kadar yapabilirsin ki?” diye sormaya devam ediyorum. Karım, “Çok şükür senin öyle bir sualin yok, değil mi?” diyerek bana kararsızlı bir biçimde baktı. “Yok canım, benim roket herzaman kalkmaya hazır, yalnızca sen böyle bir gidişatta ne yapardın diye merak ettim.” dedim. Karım, “Herhalde haklısın, ne kadar dayanılırsa bende okadar dayanırdım her halde.” dedi. “Sonra ne yapardın peki?” diye sordum. “Sanırım bir kaçamak için senin rızanı almaya çalışırdım!” deyince, dinlemek istediğimi dinlemiştim.

Ertesi gün ben tekerrür işyerinden izin istedim, rahatsızlığımın hali hazırda geçmediğini söyledim. Ardından Pardesümü alıp parka doğru yürümeye başladım. Gönül çocukla beraber 18 yaşındaden parkta dolaşıyordu. Azıcık kısa hal hatır sormaktan sonra hakikat mevzuya girdim: “Ben senin tasasına derman olmak istiyorum, Gönül!” dedim. “Ne mevzuda?” dedi. “Hani dün konuşmuştuk ya uzun uzun…” dedim. “Peki nasıl?” diye kavramayarak soruyordu. “Seni İlişki mevzusunda tatmin etmek istiyorum!” diye birden daldım mevzuya.

“Ama, doğru olmaz bu. Eşin ne der buna?” diye sordu. “Ben onunla bu mevzuyu dün konuştum, şayet ben öyle erkekliğimi kaybetsem, benim rızamı isteyip, zevkini başka erkeklerde arayabilirmiş.” dedim. “Belki o bunu yalnızca kendini düşünerek söyledi, ben senin yuvanı devirmek istemem.” diyordu. “Kız delimisin, insan ne süreye kadar yaşıyor, ömür kısa, vazgeç hoşça değerlendirelim. Gel sende evet de!” dedim.

Gönül yürürken uzun uzun düşünüyordu. Bende bir yandan onu ikna edici laflarıma devam ediyordum. Bir ara, “Behzat, sen konuştukça amım ıslanmaya başladı.” dedi. Ben hemen, “O zaman gel gidelim bir otele!” dedim. “Ama çocuk? Onu vazgeçecek bir yer bulalım evvel.” dedi. Cep telefonundan komşusunu aradı ve çocuğuna 2 saatliğine bakabilir mi diye sordu. “Evet” yanıtı gelince, bana, “Sen burda bekle, ben 15 dakikaya geliyorum.” dedi.

Ben neşeden uçuyordum ve Gönülü nasıl sikeceğimi hayal ediyorum. Acaba bana götünü de siktirir mi diye sualler soruyordum kendime. Neyse, dediği gibi 15 dakika sonra geldi. Otomobiline atladık ve doğru şehir merkezinde küçük bir otele gittik. Resepsiyondaki kadından iki saatliğine bir oda isteyince donakaldı, ama tebessümerek bize bir oda verdi. Odamız 5. katta idi, bu surattan asansör ile çıkmamız gerekiyordu. Beraber asanöre biner binmez, daha 5. kat düğmesine basamadan, Gönül dudaklarıma yapıştı. “Dur kız, azıcık diren!” dedim. “Bir buçuk yıldır yarak yemedim, okadar zaman sikişmeseydin sende benim gibi azardın herhalde.” diye dudaklarımı ısırıyordu. Düğmeye bastım ve bende yumuldum Gönüle. Elimi amına attım, külodundan am suları damlıyordu nerdeyse. Zil çaldı ve 5. kata geldik, kendimi Gönülden güç aldım.

Kapıyı anahtarla açarken coşkudan ellerim titriyordu. Girer girmez üzerimizdekileri hemen çıkarıp yatağa attık kendimizi. Gönülşan bacaklarını ayırıp o ıslak amını yalamak istedim. Beni kenara kaktırarak, “Hayır, evvel ben senin sikini yalamak istiyorum!” dedi. Uzattı beni yatağa ve aldı yarı kalkık sikimi ağzına. Ben zevkten uçuyorum. Daha Önceki birlikteliğimizde sikimi bir kere yalattırmıştım Gönüle. Hemen o zamanlar film gibi geldi gözümün önüme. Gönül bu mevzuda akıldadır, harika emiyordu yarrağımı, taşaklarımı. Hatta göt deliğime kadar iniyor, beni iyice çıldırtıyordu.

Sikimi sanki taş gibi yaptı ve sonra “Evvel gel sik beni, artık bu hasret bitsin dedi!”. Uzandı sırtüstü ve “Gel artık, ben zati senelerdir hazırım!” dedi. Bacaklarını ayırdım ve omzuma attım. Sikimin ucunu dayadım o hoş mis kokan yarı traşlı amına. Usulca git-gel yaparak soktuğumda, amının darlığını fark ettim. Amının uzun zamandır sikilmediği anlaşılıyordu. Ben karımı çok siktiğimden, Gönülşan amı yanında laçka olmuş sayılır, demeden geçemiyecegim!

Sikimi yavaş git-gelden sonra, süratli süratli ve sert bir biçimde Gönülşan daracaık amına geçirmeye başladım. Güzeline gidiyor olmalıydı zira giderek o inlemesi çoğalıyordu. Zevk almaya az kalmıştı ki birden haykırarak boşaldı. Ama dost ne boşalma! Yatağın yarısı ıslandı. Sikimi amından çıkardım ve birden amının suları tazyikle boşaldı üzerime. Titriyordu, hali hazırda doruktan inememişti. Sikimi tekerrür sokup devam ettim Gönülşan amını sikmeye.

Aradan bir dakika ya geçti ya geçmedi, Gönül tekerrür titremeye başladı. Sikimi çıkardım ve amını ağzımı yasladım. Irmak gibi boşalıyordu ağzıma. Böyle bir boşalmayı herhalde çok az erkek tatmıştır. Tat derken, Gönülşan amından çıkan sular bal gibiydi. Gönül “Yeter, azıcık soluk alayım.” dedi. “Taman tatlım, sen dinlen.” dedim ve banyoya girdim. Emin Gönülü götünden sikmek istiyordum. Banyoda kreme, losyona benzeyen bir tüp gördüm. Üzerimi azıcık arınıp tekerrür gönülşan yanına geldim.

Gönüle “Sen dinlenmene devam et, ben amını yalamak istiyorum.” dedim ve direk yumuldum amına. Yalarken terar zevke gelen Gönülü birden ters çevirip, götünün yanaklarını ayırdım ve göt deliğini yalamaya başladım. Herhalde daha evvel yaşamadığı bir şeydi ki, “Ne yapıyorsun, sen?” diye sordu. “Sen dinlen canım, ben sana değişik zevkler yaşatacağım.” dedim ve yalamaya devam ettim. Arada bir işaret parmağımı götüne sokuyordum, “Yavaş!” diyordu bana.

Davayı çakmıştı sanki, kendini olduğu gibi bana vazgeçti. Ben ise bir parmak, iki parmak derken, götdeliğine kremi sürmeye başladım. Sonra sikimin ucunada azıcık krem sürerek, gönülşan kalçalarından yakalayıp hafif kaldırdım. Bütün domalmış pozisyonda bedeni bana “Gel sik götümü!” der gibiydi. Sikimi dikkatlice dayadım götüne. Birden girmeye karar verdim, zira deneyimlerime göre yavaş yavaş sokarsam, kadınlar acı dinlemeye başlayınca, bırakma tehlikeyi büyük oluyor. Diğer cinsli bir kere acıyor ve sikimi içinde sezdikleri zaman, daha kolay oluyor göt sikmesi.

Sikimi yaslarken ucundaki kremleri sikimin tüm çevresine dağıttım. “Hazırmısın?” diye sordum. “Hazırım, sik beni götümden aşkım!” dedi. Birden yüklenerek sikimi ilk saldırıda götüne soktum. Gönül acıdan taş gibi dondu kaldı. Ama helal olsun kadına, “Gık” demedi. Bir iki saniye hareketsiz kaldıktan sonra, “Sen bana zevk yaşatacaktın acı değil herhalde?” diye sitem etti.

“Özür dilerim aşkım, acıtmak istemedim.” diyerek geçiştirdim. Ağır ağır sikimi götüne sokup sokup çıkarırken, Gönülde halinden memnun gözüküyordu. Gitgide hızlanıyordum, Gönülşan inlediğini fark ettim. “Nasıl, hoş mu?” diye sordum. “Aşkım, bu gerçekten değişik bir zevkmiş!” diyerek ben vurdukça O da kalçalarını bana doğru geriye bastırıyordu. Birkaç dakika böyle devam ediyordum, Gönül, “Sanırım zevk alıyorum, çok güzeeeeeeellll!” diye haykırmaya başladı. Bende bu lafları dinleyince birden patladım götünün içinde. Zati karımla regl nedeni ile bir haftadır sikişmemiştim. Öyle doluydum ki, uzun bir zaman boşaldım.

Sikimi götünden çıkardığımda döllerim götünden bacaklarına akıyordu. Parmakları ile dölleri bacaklarından alıp yalamaya başladı. Gönül döl yutmayı çok hoşlanır, daha önceki günlerimde öyle bir hadise olmuştu, ozamanda sikimi yalarken patlamıştım ve o yalayarak arınmıştı döllerimi. Halsiz bir biçimde yanına uzandım. Gönüle, “Bu zevki 50-60 yaşından sonra belki yaşayamıyacaksın, iyi olmadı mı şimdi?” diye sordum. “Haklısın, harikaydı birtanem!” dedi.

Zaman ilerlemişti, hemen duş almaya ve geri dönmeye karar verdik. Beraber duş alırken ben 18 yaşındaden azdım ve bu sefer 18 yaşındaden amından Amını götünü deldim Gönülü. Sıcak suyun altında ağzına patladım ve tüm döllerimi yutturdum ona.

Giyinip konuta dönerken, Gönül bana, “18 yaşındaden buluşup sikişebilirmiyiz?” diye sordu. Bende, her zaman izin alamayacağımı, ama ilk fırsatta onu 18 yaşındaden arayacağımı söyledim. Öpücük kondurup teşekkür etti ve sabırsızlıkla bekleyeceğini söyledi. Gönülü daha sonra boş olduğumda hep aradım, buluşup sikiştik, hemde her pozisyonda ve farklı yerlerde. Gönülşan kocasını tanımıyorum, fakat gönül onunla konuşup gidişatı anlatacağını söyledi. Beni onunla tanıştırmak istiyor.

Sonraki buluşmamızı bildim, kocası tamam demiş. Şimdi sabırsızlıkla Gönülü kocasının gözleri önünde sikeceğim anı bekliyorum…

356 toplam, 0 bugün

Kalp hastalarını korkutan 10 Vaziyet!

Cinsel Sağlık Temmuz 3, 2021

Kalp hastalarını korkutan 10 Vaziyet!

İlişkile alakalı hastalarımı en kaygı veren mevzulardan biri kalp sıhhati. 29 Eylül Dünya Kalp Günü nedeni ile Aile Sıhhati Araştırma Derneği Başkanı Prof. Dr. Halim Hattat ’a kalp hastalarını korkutan şehir efsanelerinin ne kadar hakikat ne kadar yanlış olduğunu sorduk.

Prof. Dr. Halim Hattat şöyle anlattı: “ Azıcık da şehir efsaneleri sebebiyle çoğu şahıs İlişki sırasında kalp krizi geçirmekten, İlişki ilaçları almaktan, kalp hastalığı sonrası İlişki yapmaktan korkuyor.  Hatta araştırmalar gösteriyor ki kalp hastalarının yarısı kalple alakalı işlem ve operasyonlardan sonra İlişki yapmayı vazgeçiyor. ” İşte kalp sıhhati hakkında tüm merak edilenler:
 
1. İlişki SIRASINDA KALP KRİZİ GEÇİRİLİR Mİ?
 
Cinsel ilişkide kalp krizi geçirme veya kalbe bağlı vefat tehlikeyi oldukça ender görülüyor.  Bu mevzuda net sayılar var. sağlıklı bir şahısta İlişki sonrasında kalp krizi görülme tehlikeyi takribî 1 milyonda 2.5.  Bu tehlike daha evvel kalp hastalığı geçiren şahıslarda yalnızca 1 milyonda 25 ’e kadar çıkıyor.  Ancak gördüğünüz gibi 18 yaşındaden de çok düşük bir tehlike mevzubahisi. Stressiz bir civarda, rahat bir hazırlık yarıyılı ardından sevinç aldığınız bir partnerle İlişki yapmak kalbi yormuyor. 
 
2. KALP AMELİYATI SONRASINDA İlişki HAYATI BİTER Mİ?
 
Genelde kalp krizi sonrası takribî 6-8 haftalık, stent operasyonları sonrası 3-4 haftalık, bypass sonrası 8-14 haftalık bir bekleme süresi öneriyoruz. Operasyon sonrası nekahet yarıyılının bitirilmesi ve yara yerlerinin iyileşmesi gerekiyor. Ancak bu müddetler hastaların genel sağlık gidişatına göre değişebiliyor. Bu sebeple doktorunuza müracaat etin.  Kalp hastalığı sonrasında İlişki yapıp yapmayacağınızın en hoş testi şu: Şayet göğsünüzde rahatsızlık, Ağrı, çarpıntı gibi bulgular olmadan 15-20 dakika yürüyebiliyorsanız İlişkie hazırsınız demektir. Ancak doktorunuza danışmayı unutmayın! Göğüs kemiklerini zorlamayan pozisyonları seçin. Hafif ihtarlarla başlayıp bütün cinsel birlikteliğe yavaş yavaş geçin. 
 
3. SERTLEŞME İLAÇLARI KALP KRİZİ YARATIR MI?
 
PD5 inhibitörleri başka bir deyişle sertleşme ilaçları kalp krizi yaratmaz.  Ancak bu ilaçların tansiyon düşürücü tesiri olduğu için nitrat cinsi kalp damarlarını genişleten ilaçlarla alınmamaları gerekir.  Şayet nitrat cinsi ilaçlar alıyorsanız, sertleşmeyi sağlamada enjeksiyonlar, hormon rehabilitasyonları, penis ütüsü, penis takmaları gibi öteki rehabilitasyonlardan faydalanabilirsiniz. Nitrat cinsi ilaçlar almıyorsanız sertleşme ilaçlarını kullanabilirsiniz. 
 
4. İlişki HEYECANI MI KALP Mİ NASIL AYIRT EDİLİR?
 
İlişki sırasında soluk alış verişlerde ve kalp atım süratinde hafif bir süratlenme olması, tansiyonun hafifçe yükselmesi, İlişki sonrası uykunun gelmesi herkesin yaşadığı bulgular. Ancak şayet İlişki sırasında veya sonrasında göğüs ağrısı, baygınlık hissi, baş dönmesi oluştuysa, 15 dakikadan uzun süren kalp çarpıntınız varsa, İlişki sonrasında beklenmedik bir uykusuzluk, rahatsızlık, huzurluk hissinize kapıldıysanız veya bitkinliğiniz ertesi güne kadar devam ettiyse kesinlikle doktorunuza müracaat etin. 
 
5. İlişki EVVELİ KALP İLAÇLARINI KULLANMAK LÜZUMLU Mİ?
 
İlişki evvelinde kalp hastaları ihtiyat ve rahat etmek emeliyle nitrat cinsi ilaçlarını kullanabiliyor. Böylece kalp ağrısı ve tıkanıklık hissi olmadan daha rahat performans gösterebiliyorlar. Ancak bazı hastalarda bu bağımlılık ebadına erişiyor.  Bu hastalar nitrat ilacı olmadan cinselliğe başlayamıyor, devam ettiremiyorlar. Şayet ilaç kullanımınız bu derece psikolojik bir bağımlılık ebadına eriştiyse, bunu aşmak ve İlişki sırasında oluşan evhamları gevşetmek için doktorunuza müracaat etin.  Bir Hayli medikal veya psikolojik rehabilitasyon  ile stressiz bir İlişki yaşamına kavuşabilirsiniz. Ayrıca tekerrür anımsatalım: Nitrat ilaçlarını sertleşme ilaçlarıyla beraber alamazsınız! 
 
6. KALP HASTALARI BİR DAHA SERTLEŞME ELDE EDEMEZ Mİ? 
 
Sertleşme meseleyi için en ehemmiyetli tehlike etkeni damar problemleridir.  Şayet kalp damarlarınız yüksek şeker-kolesterol-tansiyon, sigara, obezite ya da hareketsizlik sebebiyle hasar görmüşse muhtemelen penis damarlarınız da zararlıdır. Hatta sertleşme meseleyi kalp şikayetlerinden evvel başlayabilir.  Sertleşme meseleyi olan erkekler 3 sene içinde kalp hastalığı ile karşılaşabilir.  Bu sebeple şayet kalbinizde kasvet varsa, penisi de hakimiyet ettirin. Ancak kalp hastası olup sertleşme meseleyi yaşıyorsanız günümüzde kalbinizi yormayacak pek çok çağdaş performans rehabilitasyonu var.  Bu rehabilitasyonlarla sertleşmeyi basitçe elde edip sürdürebilirsiniz.  
 
7. KALBİNİZİ İlişkiE NASIL HAZIRLAYABİLİRSİNİZ?
 
İlişkiten evvel fazla yemek yemeyin ve İçki almayın.  Yemek veya içki tüketiminden sonra  vasati 3 saat bekleyin. Odanızı uygun sıcaklığa getirin. Dinlenmiş ve sakin olduğunuz bir zamanı seçin. Bu Sabah saatleri de olabilir. Doktorunuzun önereceği biçimde kumpaslı egzersizlerle kondisyonunuzu çoğaldırın.  İlişki sırasında fazla heyecanlanıp kaygılanırsanız azıcık ara verip, soluk alış verişlerinizi sakinleştirin.  
 
8. FARKLI İlişki POZİSYONLARI KALBİ GÜÇLER MI?
 
Reelinde çoğu İlişki pozisyonu bedene getirdiği yük ve efor açısından eştir.  Ancak bazı çalışmalarda erkeğin yönlendirdiği ve daha çok efor gösterdiği pozisyonlarda beden yükünün bir ölçü daha çoğaldığı gösterildi.  Bu sebeple eşinizle rahat ettiğiniz bir pozisyon seçin.  İlk zamanlar pozisyonlarda eşinizin daha etkin olmasında bir mahzur yok.  Hatta bu vaziyet çift olarak güzelinize dahi gidebilir. Ancak zamanla kalbiniz ve kondisyon sevi18 yaşındaz iyileştikçe daha önceki pozisyonlara geri dönebilirsiniz.  
 
9. İlişki TUTKUSU GERİ GELECEK Mİ YOKSA ARTIK HERŞEY BİTTİ Mİ?
 
İlişki tutkusu ve libido için erkeklerdeki en ehemmiyetli etmen testosteron hormonu seviyeleri. Kalp için kullanılan pek çok ilaç bedendeki testosteron seviyelerini düşürüp gönülsüzlük yaratabiliyor. Ayrıca orta yaşlardan sonra yaşa bağlı testosteron düşüklüğü de yaşayabilirsiniz. Testosteron noksanlığı yanında kalp krizi yaşama veya vefat fobisi, cinsellikte zafersizlik endişesi, çekici sezmemek, özgüven noksanlığı gibi psikolojik etmenler de isteğinizi eksiltebilir.  Şayet yoğun bir gönülsüzlük yaşıyorsanız evvel medikal analizleri bitirin. Hormon noksanlığı varsa hormon rehabilitasyonlarından faydalanın.  Sonra psikolojik etkenleri inceleyin.  
 
10. İlişkiTEN UZAK DURMANIZ GEREKTİĞİNİ NASIL ÖĞRENECEKSİNİZ?
 
Kalp açısından takip edilen ve sağlık vaziyeti emin bir kararda devam eden hastalar için İlişki riskli değildir. Hatta İlişkiin kalbi iyileştirici tesiri de var. Ancak kumpassız kalp ağrısı veya ritim bozukluğu olan, fazla yüksek-düşük tansiyonu olan, bu problemleri ilaçlarla dahi hakimiyet edilemeyen, giderek makûslaşan kalp yetmezliği veya çok şiddetli kalp-damar meseleyi olan, efor testinde fazla zorlanan  şahıslarda İlişki yapmak -rastgele başka bir fizik etkinlik gibi- riskli olabilir.  Bu noktada sizi takip eden doktora danışmalısınız.  
 
KALBİNİ SEVEN İlişki YAPSIN 
 
İlişki kalbi tehdit etmez. Bütün aksine, İlişki kalbin 18 yaşında ilacı olarak görülüyor. İlişki hem fiziksel, hem de psikolojik olarak size hafifletir.  Hormonlarınızı kumpaslar, bedeni ihtiyarlatan özgür radikalleri bastırır. Bağışıklığı güçlendirir.  Böylece  tüm damar sistemini ve kalbinizi korur, iyileştirir.  
 
İlişki 2 KAT MERDİVEN ÇIKMAYA DENK 
 
Bir çok şahıs için cinsellik için gereken enerji bir eşya taşımak, orta şiddette 20 dakika yürüyüş yapmak, bahçe ve konut işleriyle uğraşmaktan fazla değil. Bir Hayli çift cinsellik için 5-15 dakika tüketiyor.  İlişki sırasındaki oksijen tüketimi 1 veya 2 kat merdiven çıkmaya ve kalp sürati de hafif-orta şiddette yapılan bir egzersize benziyor. Neticede cinsel ilişki kalp hastalarına çok fazla yük bindiren bir vaziyet değil.  Ancak kandırma gibi stres yaratan vaziyetlerde ve zorlayıcı İlişki etkinliklerinde kalbin üzerindeki yük azıcık daha fazla. 
 
İlişkiTE DAHA İYİ PERFORMANS İÇİN: 
 
• Kalp rahatsızlığı evveli ilk kere İlişki yapacaksanız doktorunuza müracaat etin.
• Performansla alakalı evhamlarınız varsa veya sertleşme kaybı yaşıyorsanız bir uzmandan gereken rehabilitasyonu alın. 
• Cep telefonu, e-posta, kapı zili gibi konsantrasyonunuzu eksiltecek etkenleri kaldırın.
• Fazla bitkin veya stresli olmadığınız bir zamanı seçin.
• Rahatsız edilmeyeceğiniz neşeli bir mekan hazırlayın.
• Eşinizle konuşarak birbirinizi gevşetin, moral verin.  
• İlişki evveli doktorunuzun önerdiği ilaçları zamanında alın.  
• İlişki sırasında veya sonrasında mümkün rahatsızlıkları giderecek ilaçlarınızı hazırlayın.
• Kendinize cinsel istek, uyarılma ve sertleşme için gereken zamanı tanıyın.
• Yeterli önsevişme yapın.
• Fazla performans yerine sevince odaklanın.
• Sınamalarla rahat ettiğiniz pozisyonları bulun.
• Cinsel mesele yaşarsanız hemen moralinizi bozmayın.  İlk seferlerde sertleşmeyi daha güç sağlama, sertliği kaybetme, erken boşalma gibi şikayetler oluşabilir. 
• Daha hazır sezdiğiniz bir zaman 18 yaşındaden deneyin.  Şayet mesele devam ederse bir uzmana müracaat etin.
Milliyet

659 toplam, 1 bugün


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan