Welcome, visitor! [ Oturum aç

İntikam İçin Karımı Tinercilere Siktireyim Derken

Hikayeler Eylül 21, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Türki18 yaşından Jet Sosyetesine dahil, çok zengin bir ailenin çocuğuyum. Kavrayışla karşılarsınız ki, reel adımı vermek istemiyorum, adım Onur diyelim. Ben daha çocukken, babam Boğazdaki Yalı ’mızda tertip ettiği İlişki partilerinde, annemi az siktirmedi dostlarına. Annem hali hazırda Lolita Jigolo ’larına servet tüketir. Kızkardeşim ise Sosyetenin en dibine kadar sikişmiş kızlarındandır. Ben ise 2 sene kadar evvel şimdiki karımla evlendim. Karım da, Sosyeteden dost grubumuzda skişmediği erkek kalmadı. 18 yaşındaden de karımı çok hoşlanırım, çok hoş, çok güzel bir bayandır. Karımla evlenirken, en azından karımı kimlerin siktiğini öğreniyordum. Karımdan daha iyisini mi bulacaktım, ailesi de bizim gibi varlıklı deyip, basmıştım imzayı.

Konutluluğumuz bütün çok iyi gidiyor diye sevinirken, geçenlerde konutta bir CD buldum. CD ’yi Bilgisayara takıp izlediğimde bütün şok yaşadım. CD ’de karım babamın en yakın dostu Peyami amcayla çatır çatır şikişiyordu. Sikişmesi yetmiyormuş gibi birde bunu CD ’ye sürüklemişti. Nasıl kızdım anlatamam. Peyami amca, zamanında Annemi ve Kızkardeşimi de sikmiş, ayrıca siktiğini her yerde anlatan, Türki18 yaşından yarısını satın alacak kadar parası olan, Türki18 yaşından tanınmış Fabrikatörlerinden ve Pezevengin tekiydi. Acaba karımı da siktiğini herkese anlatmış mıdır diye kafama takıldı. Birkaç Sanayici dostumu aradığımda, “Ohooo, sen uyuyorsun arkadaşım, Peyami karını öttürmüş! Karın adamı kalpten götürüyormuş! Karın üstelik sana dahi vermediği götünü Peyamiye köle yapmış!” gibi sözler duydum. Karım iyice azıtmıştı, kendini siktirecek başka kimse bulamamış, gitmiş Türkiyede en gıcık olduğum adama siktirmiş. Karıma gününü gösterme zamanı gelmişti!

Hemen tasarı yapıp, karıma hafta sonunu Polonezköy ’deki sayfiye evinde geçirmek istediğimi söyledim. Erken bir saatte karımı konuta vazgeçip, evin çalışanlarına da 2 gün izin verdim. Ben de soluğu İstiklal Sokağı ’nde aldım. Tasarım hazırdı, abaza Tinercilere para verip, karımı siktirecektim. Birkaç saat dolaştıktan sonra pis bir Han ’da, yaşları 16 ile 21 arasında olan, 5 Tinerciyle lüzumlu uyuşmayı yaptım. Onlara adam başı 1.000 ’er Dolar verecek, 2 gün süresince karımı sikterecektim ve karım Tinerciler tarafından sikilirken kaydolacağım görüntüleri de karımın sosyeteden dostlarına dağıtacaktım. Tinercilerin içlerinde elebaşları olan Bekir, “Bu paraya değil karını, anasını dahi sikeriz! Zati abazanın abazasıyız! Bak şu çocuğa, 16 yaşındaki Timur ’u gösterip abazalıktan onun götünü kendimize karı yaptık!” dedi. Hepsi leş gibi kokuyorlardı, ellerindeki Pet şişelerdeki Tineri bezlere döküp koklayarak, Jaguar ’ıma bindiler, Polonezköy yoluna koyulduk…

Otomobilde Bekir, “Şu sikeceğimiz orospunun resmi var mı?” dedi. Herşeye hazırlıklıydım, torpidodan karımın bikinili fotoğraflarını çıkartıp hepsine dağıttım. Karımın fotoğraflarına bakarken hepsinin gözü döndü, sikleri yırtılırcasına kalktı, hemen 31 sürüklemeye başladılar. Polenezköye gelene kadar otomobilimin ten koltukları, torpidosu, her yeri sperm içinde kalmıştı. Evin önüne gelince, Bekir, “Parayı peşin ver, hepsini ben alacam!” dedi. Çıkardım 5.000 Dolar ’ı verdim. Bekir parayı alınca birden değişti, sebebini hali hazırda kavramadığım birşey yaptı ve suratıma yumruk atarak, güçle konuta girdi. İçeride tekme tokat giriştiler bana. Öldürecekler diye çok korkmuştum. Hiçbirşeyden haberi olmayan karım da, bir anda şok olmuştu. Sonrasında bolca tiner sürükleyip, beni ve karımı güçle anadan üryan soydular. Karım ürkmüş ve korkmuş bir biçimde bana, “Neler oluyor Onur? Söylesene, kim bunlar? Ne istiyorlar?” diye sordu. Ben de herşeyi anlattım…

Karım bana feci kızmış, ağzına geleni söylüyordu, “Orsospu çocuğu! Demek Tinercilere para verip beni siktireksin haa! Dur bakalım, sana sormazsam bunun hesabını! Görürsün sen!” diye nasıl haykırıyor ama. Sonra Bekire, “Madem sikilecem, bundan kaçış yok, vazgeç sana yaşamının amını götünü vereyim, tüm döllerini yuttur, kocam ol, istediğin gibi sik beni! Ama Gavat kocamı da sikeceksiniz! Paraysa para, size ömrünüzde göremeyeceğiniz kadar para verecem! Yeter ki kocamı da sikin!” diyerek, Bekiri kafaladı. Bekir hiç beklemeden karımın ağzına verdi yarağını. Değişikleri, Mustafa, Nuri, Hakkı ve Timur biryandan beni meblağlarken, bir yandan da aç gözlerle Bekir ’i izlemeye koyuldular. Karım Bekir ’in leş gibi kıllı sikini ısırırcasına iştahla emiyordu. Bekir öyle bir patadı ki, karım hepsini yutamadan bir kısmı ağzından taştı. Bekir sikini spermlere bulaştırıp kalanını da afiyetle yutturdu karıma. Sonra Nuri ve Mustafa karımı aralarına aldılar. İkisi de koltuğa oturup siklerini karıma yalatmaya başladılar. Bekir de hemen karımın arda geçip, karımın bir amına, bir götüne sokuyordu sikini. O an karımın çok zevk aldığını farkettim.

Boşta kalan Hakkı da bana, “Gel bakalım Zengin Piçi, senin o hiç sikilmemiş götünü de ben sikecem! Timur da ağzına verecek, çocuk bu güne kadar hep sikildi, sikme sırası onda!” dedi. İnanın, Hakkı götüme kocaman sikini ilk soktuğunda, götümün yırtıldığını hissettim. Kocaman siki götüme girip çıkarken canımı harikulade acıtıyordu. Nede olsa ilk defa götüm sikiliyordu, hemde bir Tinerci tarafından. Timur da yarrağını ağzıma yaslamış, ibne yaradılışı patentliyordu. Canımın acısından kendi tasama düşmüştüm, karım bütün olarak kaç kere siktiler öğrenmiyordum. Ama hastalıklı spermlerini karımın götüne amına, ağzına, suratına, hatta burnuna kerelerce fışkırtmışlardı. Sonrasında ikimizi de yan yana domaltıp, arkamızda sıraya geçtiler. İkimizi de sırayla sikip, içimizi döl yatağına çevirdiler. Bütün 2 gün süresince, Bize de Tiner koklatarak! hepsi en azından 9 ’ar 10 ’ar kere, hem beni hem karımı sike sike tamamladılar. Sonra benim ve karımın cüzdanında nekadar nakit para varsa alarak, sürükleyip gittiler.

Karımla bu mevzuyu hiç konuşmadık birdaha. Karım zati sikişken bir orospuydu, ona göre iyi bir Fantazi oldu. Ama Tinercilerin sayesinde sosyete 18 yaşında bir ibne kazandı, başka bir deyişle beni. Artık siksiz duramıyorum. Sanırım karım da saklı saklı Tinerci seanslarına devam ediyor…

911 toplam, 0 bugün

Geçirdiğim Uğursuz Kazadan Sonra Karımı Siktirdim

Hikayeler Eylül 21, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba ben Gökhan, eşimin ismi ise Serpil, belki beni çok yadırgayacaksınız ama eşimle birbirimizi hoşlanarak konutlandık. Evvelleri çok, ama çok mutluyduk. Birbirimizi çılgınlar gibi hoşlanıyor, her mevzuda, ama her mevzuda çok iyi uyuşuyorduk. Taki o uğursuz kazayı geçirene kadar…

Bir erkeğin başına gelebilecek en makûs vakayı yaşamak beni hayattan tamamen kopartmıştı. Yemeden içmeden kesilmştim. Hiç konuşmuyordum, hep bir boşluğa bakıyor, böyle mukadderata lanet ediyordum. Ama tüm bu negatifliklere karşın hayat devam edecekti. Ve ben bunu bir cinsli kabullenemiyordum. Bir gün tüm eforumu toplayarak çok ama çok beğendiğim eşim Serpil ’i karşıma aldım ve beni dinlemesini söyledim. “Henüz 24 yaşında olduğunu, benim gibi sakat vede en ehemmiyetlisi cinsel eforunu kaybeden bir erkekle beraberliği istemeye hakkım olmadığını” söylediğim anda başladı ağlamaya…

Aynı şeylerin kendisinin de başına gelebileceğini, hayatın ortak olduğunu ve bu müzakereyi sonuna kadar beraber yürütmek istediğini söylemesi beni hem şereflendirdi, hemde ona karşı olan sevgim bir kat daha arkasıydı. O makûs hadisenin ikinci senesini yaşıyoruz. Söylediği gibi hep yanımda oldu.

Bu yaz beraber tatile gittik, herkes deniz kenarını seçim ederken, biz yayla turizminin yapıldığı, Trabzonu seçim ettik. Gittiğimiz mesire yerinde ufacık villa tipi bir konuta yerleştik. Bol oksijen, buz gibi pınar suyu, alabalık ve kuzu eti mis gibiydi. Bir gün öğle yemeğinden sonra kaldığımız yerden 1 kilometre. filan uzaklaştık. Her taraf çam ormanı ve mis gibi kokuyordu. Ben sakat otomobilimde oturuyordum, karım Serpil ise çimenlere uzanmıştı.

Bir Lolitatı duyduk, arkamızda kocaman yarı, sakallı ve gür bıyıklı biri belirdi. Evvel Merhaba verdi, bana “Geçmiş olsun kardeş.” dedi. Kendisini tanıttı, ismi Metin idi. Ben de, “Ben Gökhan, bu da eşim Serpil.” dedim. Memnun olduğunu belirtti ve geçirdiğim kazayı sordu. Ben de anlattım ve bütün iki yıldır bu halde olduğumu belirttim. Donakaldı, “Bu kadar hoş bir bayana hali hazırda sahipsin ya, sen dünyanın kaderli insanlarından birisin.” dedi.

Metin ’in bu kadar içten hareket etmesi, bir an için beynimi kurcaladı. Haklıydı, hoş karım Serpil ’in cinsel lüzumlarını hepten unutmuştum ve onu da kendim gibi cinsel açlığa mahkum etmiştim. Buna hakkım yoktu. Ama eşim boşanmayı da kabul etmiyordu. O zaman fedakarlık yapma sırası ve zamanı bana gelmişti.

Eşimin lüzumu olan cinselliği bu adamla, hiç zaman kaybetmeden yaşamasını istiyordum. Bunu hiç çekinmeden bir çırpıda söyleyiverdim. Hem eşim, hemde Metin donakalmışlardı. Ama ben ısrar edince, Metin ’in canına minnetti. Metin ’e, eşimin cinsel lüzumlarını gözlerimin önünde hemen gidermesini söyledim.

Metin yerinden kalkarak eşime yanaştı ve sarılarak birden dudaklarına yumuldu. Eşim kaçmak istedi ama Metin çok eforluydu, eşim de naçar bir biçimde gözlerini kapatarak kendini Metin ’in kollarına vazgeçti. Metin çılgınlar gibi karımın dudaklarını emiyor, bir taraftan da eteğinin altından bacaklarını okşuyordu…

Az sonra Metin kendi gömleğini ve pontolunu çıkardı, sadece külodu ile kalmıştı. Siki sanki külodunu yırtacakmış gibi, kazık gibi duruyordu. Karım birden dizlerinin üstüne çökerek Metin ’in külodunu alta çekti, ve sikini ağzına alıp çılgınlar gibi yalamaya başladı.

Bir anda ikisi de karşımda anadan üryandı. Metin çimenlere sırtüstü uzanmış ve karım Metin ’in üzerine oturmuş, sikini çoktan amının derinliklerine almış, deliler gibi üzerinde oturup kalkıyordu. Metin işini çok iyi öğreniyordu, karımı ritmik bir biçimde sikerek, karımın ard arda üç defa boşalmasını sağladı.

Daha sonra karım Metin ’in önüne domalarak, Metin ’e götünü de siktirmek istediğini belirtti. Ve hemen Metin ’in sikini götüne sokmasını istedi. Acı filan umurunda değildi. Metin öyle bir bastırdı ki perişan karım acıdan kıvranıyor, götü kanıyordu. Metin ’de artık hiç vicdan kalmamıştı. Bu iş bütün üç saat filan sürdü.

Her ikisi de sefil bir haldeydiler. Villaya döndük, onlar banyoya gidip beraber devirendiler. Sonra hep beraber yemek yedik. Beni yatağıma yatırdılar ve gözlerimin önünde tekerrür İlişkie başladılar… Metin bütün bir hafta süresince bizimle villada kaldı, ve karımı kesintisiz amından ve götünden sikti.

Şimdi hayatımız üç kişilik, Metin de ailemize katıldı, üçümüz beraber yaşıyoruz ve çok mutluyuz. Ve ben ikisini de çok beğeniyorum. Zira karımın Lolita yaşta Cazibeliz yaşaması çok acımasız olacaktı. Ve en hoşu da, tüm sikişlerini benim yanımda yapıyorlar, bu da beni çok mutlu ediyor.

851 toplam, 1 bugün

Karısını Beraber Siktik, Sonra Beni Sikti

Hikayeler Eylül 21, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Öncelikle Merhabalar. Adımı Arda olarak yazmak gidişatındayım. Yaşım 30 ve oldukça sportif bir fiziğe sahibim. Yaşamış olduğum hadise geçen yılbaşında başımdan gecti. Daha evvel çalışmış olduğum bir işletmede Eda diye bir sekreterimiz vardı. Hoş ve sexy miktarları olan, güzel bir kızdı. Kendisi evlendikten sonra görüşmelerimiz yalnızca telefonda devam ediyordu. Yılbaşından dün Eda beni aradı, “Naber? Ne var, ne yok?” gibi sıradan muhabbetlerimizi etmeye başladık. Eda bana, “Yılbaşında ne yapacaksın?” diye sorunca, ben de bir proğramım olmadığını söyledim. O da kendisinin kocası Kenan ile konuşarak, benimde içinde bulunacağım bir proğram yapacağını söyledi ve telefonları kapattık.

Akşam saat 17:00 ortamlarında Eda beni arayarak “Ardacım, Kenanla konuştum bu akşam için, yılbaşını birlikte kutlayacağız. Neredesin?” dedi. Edanın kocasını daha evvelleri nişanlılık yarıyıllarında Edayı almaya geldiği zamanlarda görmüştüm, 35 yaşlarında düzgün bir adama benziyordu. Yerimi tarif ederek beni alacakları saatte buluşma noktasına gittim. Fazla beklemeden geldiler. Uzun zamandır görüşmemenin vermiş olduğu özlemle Edaya çok sıkı sarıldım herhalde ki, kocasının bakışlarına yoksun kaldım. Taksim ortamlarında bir Gece Clubünde hoş bir proğram yapmışlar, yılbaşını orda kutlayacakmışız. Saat 23:30 ortamlarında onların bahsettiği Gece Clubüne girdik. Derken cümbüş başladı, içkiler alınıyor, kutlamalar yapılıyor.

Saat bütün 24:00 olduğunda, etrafta bulunan çiftlerin birbirine sarıldıklarını ve çılgınlar gibi öpüştüklerini fark ettim. Kafamı Edalara çevirdiğimde, Eda kocasına sarılmış ve çok dikkatli bir biçimde bana bakıyordu. Etrafta yanlızlığın vermiş olduğu eziklikle ben de Edaya baktım. Eğlenmemize devam ettik. Saat gece 03:00 ortamlarında bunaldığımı kavrayan Eda, “İstersen çıkalım bize gidelim, içmeye konutta devam ederiz.” dedi. Clübden böldük. Kenan içkiyi fazla aldığı için otomobilin anahtarını bana verdi ve kendisi sağ ön koltuğa geçti. Otomobili benim kullanmamı istedi. Eda arkamdaki koltuğa geçti. Taksim kalabalığından çıkmamız baya bir zaman almıştı. Ben adres tarifini Edadan alarak konutlarının yolunu yakaladım. Eda bu arada almış olduğu içkinin rahatlığıyla bana kız dostumun olup olmadığını filan soruyordu. Biryandan Edanın suallerini yanıtlandırırken, bir yandan da aynadan Edayı keser olmuştum. Eda da gözlerini benden hiç ayırmıyordu.

Konutlarına geldik. Ben Kenanın koluna girerek asansöre kadar destekçi oldum ve daireye çıktık. Salona geçtik oturduk. Eda, “Bana iki dakika müsade edin, hemen geliyorum.” dedi ve odasına gitti. Biz de Kenanla muhabbet etmeye çalışıyorduk, ama ne olduysa Kenan kendine gelmeye başladı. Eda üzerini değiştirmiş, göbek üstü beyaz bir badi ve altında diz kapaklarına kadar gelen ince bir etek giymiş, elinde bir şişe viski ile yanımıza geldi. O anda Edanın sütyen ve külot giymediğini farkettim. Meme uçları dikleşmiş, etekten de amının yarığı belirli oluyordu. İster istemez sikim kalktı ve pantolonumdan besbelli bir biçimde belirli olmaya başladı. İçimden, ne yapsamda Edayı bu gece siksem diyordum, ama Kenan vakayı kavrayacak diye korkuyordum da. Meğerse benim Kenandan korkmam boşunaymış…

Viskilerimizi yudumlarken, Eda bana bir şey söyleyeceğini, ama bunun bir gizem olarak kalacağını, ve bana bir sürprizleri olduğunu söyledi. Kocası Kenan ile olan İlişki ilişkilerinin gayet iyi olduğunu, ama farklılık olsun diye bir delilik yapmak istediklerini anlattı. Bunu yapmayı uzun zaman evvel kafalarına koyduklarını, fakat kime güveneceklerini öğrenmedikleri için hep ertelediklerini söyledi. Son zamanlarda acaba Arda ile olur mu filan demişler ve bu tasarıyı benim üzerime kurmuşlar. Ben bunları dinlerken aynı zamanda hadisenin şokunu yaşıyordum. Az evvel hem çok isterik bir biçimde Edayı sikmek istiyordum, oysa şimdi ‘Neden olmasın? ’ dahi diyemedim. Şokun tesiriyle yalnızca kafamı sallayabildim. Eda bunun üzerine kocasının yanından kalkarak benim yanıma geldi. “Ne oldu? Kabul etmiyormusun yoksa?” derken, bir yandan da kırmızı ojeli parmakları çoktan pantolonumun üzerinden sikimi okşamaya başlamıştı dahi.

Ben mevzuya çok utangaç kaldım, oysa baştan beri ben de Edayı arzuluyordum. Hadise benim hakimiyetimden çıkmış onların hakimiyetine geçmişti. Eda bir hışımla birden dudaklarıma saldırdı. Kocası bizi izlerken, ikili koltuğun üzerinde biz eda ile işi baya ilerletmiş anadan üryan kalmıştık. Kocası bizim koltukta yer olmadığı için yerinden kalktı ve “Bu çok anlamsız ve egoistçe bir sevişme oluyor, yatak odasına geçelim, ben de katılayım!” dedi. Her ne kadar oradan kalkmakta zorlansakta kalktık. Edayı kucağıma aldım ve yatakodasına geçtik. Ben Edayı yatak üzerine yatırdım. Edanın o kılsız, kaymak gibi amını yalarken, Kenan da sikini çıkartıp Edanın ağzına verdi. Eda Kenanın sikini öylesine hoyratça yalıyordu ki, inanın bir an evvel Kenanın yerini almak istedim. Nihayet öyle de oldu, Kenan sikini karısının ağzından çekti ve benim zati yalayarak sırılsıklam ettiğim amcığına hiç bir müdahale etmeden, 14 öğrenemediniz 15 santimlik sikini dolaysız yerleştirdi. Ben de Edanın boş kalan ağzına verdim.

Eda benim sikimi her ne kadar almakta zorlansada, ağzına alıyor, ara gizeme taşşaklarımı o kadar şehvetle yalıyordu ki, neredeyse o dakika boşalacaktım. Fakat boşalmamam gerekliydi, gece bizim için daha 18 yaşında başlamıştı. Her ne kadar boşalmak istemesemde sonunda katlanamayıp Edanın ağzına boşaldım. Ben çok fazla spermi olan biriyim. Eda benim spermlerimi yutacak diye beklerken, o kafasını sağa sola sürüklemeye başladı. Ben de ağzındaki spermleri çıkartmaması için, kafasını daha çok sikime bastırıyordum, dudaklarının kenarlarından spermlerim taşıyordu. Boşalmam bitince sikimi ağzından çektim. Kenanda az sonra Edanın amından anda çıktı ve koşarak Edanın suratına gelerek, tam spermlerini Edanın suratına boşalttı. Kenanın sikinden son damlalar çıkarken bana döndü ve, “Arda ben bütün 6 yıldır karımın ağzına boşalmaya çalışıyorum, 6 yılda bir sefer belirli etmeden boşaldım, benimle 1 hafta konuşmadı. Sen 1 günde bunu muvaffak oldun ya, helal olsun!” dedi.

Birer duble viski daha içtikten sonra, bu sefer ben az evvel Kenanın siktiği Edanın amını yalamaya başladım. Azıcık yaladıktan sonra, tekerrür kalkmakta olan sikimi daha bütün anlamı ile kalkmadan Edanın amına yerleştirdim ve içinde git gellere başladım. Sikim amın içinde iyice sertleşmişti. Eda bana, “Ben üste çıkayım, sen alta geç!” dedi. Denileni yaparak yatağıa sırtüstü uzandım. Edayı üstüme oturttum ve alttan yukarıya git gellere başladım. Bu arada Kenan Edayı, göğüsleri benim bedenime dokunana kadar üzerime yatırdı. Ben alttan karısının amına sokup çıkarırken, Kenan da arda geçti ve Edanın göt deliğini yalamaya başladı. Sikim Edanın amından kayarak çıkınca Kenanın çenesine dokundu ve Kenanın bana bakmasına neden oldu. Kısa biran gözgöze geldikten sonra, Kenan sikimi tutarak kendi elleriyle karısının amına soktu ve karısının göt deliğini yalamaya devam etti.

Az sonra Kenan ayağa kalkarak, sikini Edanın göt deliğine dayadı. Eda hiç tepki vermiyordu, demekki Kenan daha evvelde Edayı götünden sikmişti. Kenan hiç zorlanmadan sikinin kafasını soktuktan sonra devamı için git gellere başlamıştı. Bu arada ben alttan amını sikmeye devam ediyordum. Edayı bu biçimde nekadar vakit siktik anımsamıyorum, ama bir vakit sonra Kenan sikini Edanın götünden çıkartarak, yukarıyadan aşşağı doğru Edanın sırtına ve saçlarına boşalmaya başladı. Edanın saçlarından süzülen birkaç damla sperm de benim saçıma ve suratıma geldi. Eda doğrularak süratlenmişti. Edaya gelmek üzere olduğumu belirttim ve O da, “Ben de geliyorum…” diyerek, beraber sarsılarak boşaldık. Kafamı kaldırdığımda Kenan yoktu, duş almaya gitmiş. Kenan duştan geldikten sonra ben duşa gittim ve benimle birlikte Eda da geldi. Banyoda birbirimizi yıkadıktan sonra tekerrür yatak odasına geldik.

Kenan yatağın ortasına yüzüstü uzanmıştı. Yatağın kenarına geldiğimizde Eda dudaklarıma yapıştı ve fısıldayarak bana kocasının göt deliğini yalamamı söyledi. Ben de, “Nasıl olacak? Senin kocan gay değil ki?” diye fısıldadım. Eda, “Sen dediğimi yap bak!” dedi. Kenanın bacak arasında yerimi aldım. Bu pozisyonda ben her ne kadar Kenanın göt deliğine bütün anlamı ile ulaşamasamda yalamaya başladım. Eda da kafasını benim dizlerimin arasından sokmuş, benim sikimi taşşaklarımı, oradan yukarıya doğru göt deliğimi yalıyordu. Kenan bir anda dönünce, siki direk ağzımın hizasına geldi. O anda ne yapacağımı öğrenemedim ve gözümün önünde duran Kenanın kazık gibi sikini yalamaya başladım. Eda beni o kadar şevk ve arzu ile yalıyordu ki, ben de Kenanın sikini öyle yalamaya devam ettim.

Kenan ani bir hareketle altımdan kalkarak arkama geçti ve Edanın yalayarak hazırladığı göt deliğime parmaklarını sokmaya başladı. Zati domalmış bir pozisyondayım. Parmaklarıyla alıştırdığı göt deliğime sonra sikinin kafasını yasladı. Reelinde sikilmeyi hiç istemiyordum, fakat Kenanın sikini götüme yerleştirmesine de nedense mani olmuyordum. Kenan Edanın götünü sikmekten dolayı İşini bilen olduğu için, çok fazla canımı yakmadan, minik hareketlerle, sikinin tamamını götüme sokmayı muvaffak oldu. Birkaç dakika git gelden sonra titreyerek götüme boşaldı. Sikini götümden çıkardıktan sonra, üzerimden indi ve yorulmuş birşekilde yatağa uzandı. Daha sonra karısı Eda da yatağa geldi ve hadisenin vermiş olduğu bitkinlikle üçümüz birbirimize sarılarak yattık.

Sabah kalktığımızda Eda kahvaltıyı hazırlamıştı. Kahvaltıda, geceden konuşmaya başladık. Meğerse akşam benim yaşadıklarım hep tasarılıymış. Kenanın beni sikmesi onlar için bir güven vakayı imiş, başka bir deyişle kimseye anlatmamam içinmiş ve yalnızca bir seferliğine mahsusmuş. O günden sonra her haftasonu üçlü sevişmelerimizi yineliyoruz. Daha sonraki buluşmalarımızda hep ben Kenanı Amını götünü deldim ve sonra da beraber karısını siktik. İkisine de bana bu zevkli anları yaşattığı için teşekkür ediyorum.

666 toplam, 0 bugün

Karımı Gay Hamamında Bulduğum Birine Siktirdim

Hikayeler Eylül 20, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Herkese Merhabalar, ben Ankaradan Arif, 33 yaşındayım. Karım 31 yaşında, evleneli on sene oldu. Karım çok hoş ve çekici bir bayandır, uzun boylu, yeşil gözlü, beyez derili, 90-60-93 beden miktarlarında bütün bir afet. Karım kısa etek giymeyi çok hoşlanır. Karımın hoşlandığı herşeyi teretdütsüz olrak kabul ederim, zira karımın mutluluğu benim için birinci misyon. Karım mini etek giyerek caddede yürüken çapkın erkekler ondan gözlerini alamazlar, hatta bazen yalnız olduğu zaman söz atanlar dahi oluyormuş. Karım bunu bana söylediği zaman ben de karıma, “Ne yapalım, bu kadar hoş olmasaydın, sikmediklerine dua et…” diyerek geçiştirirdim.

Neyse hikayemize gelelim. Bizim hikayemiz bundan bütün 18 ay evvel yaşanmış, noktası ile, virgülü ile yüzde surat doğru bir hikayedir. Biz karımla her mevzuda çok iyi uyuşuruz. İlişkide de hudut tanımayız, sınamadığımız pozisyon kalmamıştır. Son zamanlarda İlişki hayatımızda değişik fantaziler kurgulamaya başlamıştık. Fantazilerimizde genelde hoş karımı büyük yaraklı erkekler sikerken ben onları izlerdim. Bunu fantazi olarak düşünmek dahi ikimizi de mütüş tahrik ediyordu. Bir gün karıma, “Bu fantazilerimizi neden hakikatleştirmiyoruz?” diye sordum. Karım evvel tepki gösterdi. Ben ısrar edince, “Olur mu? Nasıl olacak? Kimle olacak?” gibi sualler sordu. Ben bu işin olacağını, karımın böyle bir isteğinin olduğunu kavradım ve karımı gevşetmek için, “Eger ikimiz de istersek ve uygun birini bulursak problem olmaz!” dedim. O akşam bunu konuşarak muhteşem bir sokuş yaptık. Karıma, “Bak karar vermek dahi nasıl tahrik etti, birde gerçekleştidigimizi düşün bakalım…” dedim. Karım, “Haklısın, ilk kez bu gece bayanlığımın farkına vardım!” dedi. “O zaman gizeme uygun birisini bulmakta.” dedim ve işe gittim.

Çalıştığım firmanın taşra şantiyelerinde bazı problemler çıkmış, işveren benim hemen Kastamonuya giderek olayı çözmemi istemişti. Karımı arayarak Ankara dışına gideceğimi söyledim ve hemen yola çıktım. Kastamonudaki işleri bir haftada hallettim. Benim gibi İlişkii ön tasarıda yakalayan birisi için bir haftalık zaman çok uzun bir zaman. Karımı arayarak akşama hazırlanmasını istedim ve Ankaranın yolunu yakaladım. Ankaraya geldiğimde şanti18 yaşından lekeyi isi pası ile konuta gitmek içimden gelmedi, bir hamama gittim. Ama hamamda bir ilginçlik vardı, ilk kez gittiğim bir hamamdı ve bu hamam ötekilerinden değişikti. Herkes siki taşağı sarih olarak ulu orta yıkanıyorlardı. Vaziyeti anlamaya çalıştım, farkettim ki Gayların takıldığı bir hamammış. Gaylar orda oluncada Ankaranın tüm sikicileri de natürel olarak oradalar, sanki sik şovu yapıyolar…

Tabi ben bir an evvel yıkanıp çıkma amacındaydım. Bu arada birisi geldi hamama. O da ne öyle, adamın yarağı benim bileğim gibi ve bir o kadarda uzun ve damarlı, bütün at yarağı gibi. Ben adamın yarağından gözümü alamadım. Adamda beni Gay varsayarak bana iş koymaya çalışıyordu. Ben adama Gay olmadığımı söyledim, adam özür diledi. Bu arada adamla konuşmaya başladık. Tanıştık, adı Hasan ’mış. Hasan oldukca yakışıklı, düzgün fiziği, sportif yapısı ve etkileyici ses tonuyla bütün bir erkek. Ben hemen ‘karımı siktireceğim koca yaraklı adam işte karşımda ’ diye düşündüm. Hasana düşündüğümü direk olarak söyledim. Hasan evvel donakaldı, fakat benim içten olduğumu anlayıncada kabul etti. Beraber yıkandık ve hamamdan çıktık. Karımı aradım ve ‘fantazilerimizin bu gün asıllaşacağını ’ söyledim. Karım, “Tamam, bekliyorum.” dedi.

Hasanla beraber konuta geldik. Karım bizi bahçede karşıladı. Harika hazırlanmış, en İlişkii kıyafetlerini giyinmiş, hoş kokulu parfümler sürünmüştü. Karım Hasanı görünce evvel suratı kızardı, fakat sonra hafif gülerek “Güzel geldiniz.” diyerek bizi içeri aldı. Ben içimden “Orospu buldun kaymak gibi adamı, gülersin tabi.” diye geçirdim. Salona oturdudk. Tanışma, sohbet, yemek, alkol derken, saat gece 11 oldu. Karımla Hasan samimiyeti ilerletmiştiler, şakalar, gülüşmeler ve işveler havada uçuşuyordu. Karım bir ara mutfağa gidince, Hasan, “Ya Arifciğim, karın gerçekten çok güzel bir bayanmış, çok uğurlusun.” dedi. Ben de, “Teşekkür ederim, sen de uğurlusun, artık senin de karın sayılır, doya doya sik işte!” dedim ve karımın arttan ben de mutfağa gittim. Karıma, “Hasanla sikişmeye hazırmısın?” dedim. Karım, “Sen bizi azıcık yalnız vazgeç, biz başlayalım, sen sonra gel.” dedi. Ben de, “Olur.” dedim ve salona giderek, Hasana, “Sigaram bitmiş, ben bir sigara alıp geliyorum.” dedim ve dışarı çıktım.

On dakika sonra döndüğümde Hasanla karım ayakta birbirlerine sarılmış öpüşüyorlardı. Ama ne öpüşmek, sanki birbirlerini yiyorlardı. Ben içeri girince şaka yollu, “Kolay gelsin, ya adam beni de bekler demi, bir haftadır abaza kaldım, karımı benden evvel sen götürüyorsun.” dedim. Hasan da, “Ağabey ateşele barut bir arada olmuyor işte, ne yapalım patlıyor, tabiatın yasayı bu…” diyerek karımı soymaya başladı. Atadıkça karımın hoşlukları ortaya çıkıyordu. Hasan karımı tamamen atadıktan sonra memelerinden başlayarak emmeye yalamaya başladı ve amına indi. Karım, “Dur Hasan, kocam amımı yalasın, sende sik!” diyerek Hasanı geri ittikten sonra Hasanı soydu. Artık ikiside çırıl üryandılar. Karım Hasanın yarağını görünce gayri ihtiyari “Vaaauuvvvv! Bu ne Hasan?” diyerek Hasanın yarağına aç kurt gibi saldırdı. Banada “Gel kocacım amımı yala. Karının amını sulandırmak, sikicisine hazırlamak senin işin!” diyerek amını ağzıma verdi…

Ben karımın amını yalarken, karım da sikicisinin yarağını yalıyordu. Muhteşem bir manzara! Karım Hasanın yarağını öyle bir iştahla yalıyordu ki, ben on senelik karımı ilk kez böyle yarak yalarken gördüm. Bir ara boğulacak varsaydım, uyardım, “Yavaş ol karıcım, elinden alan yok, o koca yarak sabaha kadar senin!” dedim. Karım, “Sen işine bak da karının amını ortağına iyi hazırla!” diye emir verdi. Ben de naçar karımın isteklerine uydum, zira bunu ben istemiştim. Yalamaya devam ettim amını bir vakit. Sonra karım kalktı Hasanı sırtüstü yatırdı ve bana, “Gel şapşal kocam, sikicimin yarağını elinle karının amına yerleştir!” dedi. Kendi kendime Ya bizim orospuda ne fantaziler varmış! diyerek naçar Hasanın yarağını elimle karımın amına yerleştirdim. Karım yavaş yavaş Hasanın yarağının üzerine oturdukca o devasa yarak benim elimden kayarak karımın daracık amcığına giriyordu…

Yarısına gelmişti ki, karımın gözleri kaymış, acıdan inim inim inleyerek, “Yeter Hasan, dur azıcık…” demeye başladı. Bir vakit bekeldiler öylece. Ben Hasanın gözlerine bakarak, “Yüklen!” diye işaret ettim. Bu arada Hasanın yarağını da vazgeçtim. Hasan karımın kalçalarından tutarak alttan bir saldırıda amına yarağının tamamını soktu. Karım öyle bir çığlık attı ki, konutumuz bahçe içinde villa olduğu için kimse dinlemedi, yoksa komşular dökülürdü başımıza. Azıcık öylece beklediler. Bir vakit sonra Hasan alttan, karım da üstten, yavaş yavaş, ritmik olarak hareket etmeye başladılar. Karım Hasanın göğsüne surat üstü uyumuş, kalça hareketleri ile kendini sikicisine siktiriyordu, Hasanda alttan tempolu bir biçimde karıma o koca yarağını acımadan sokuyordu. Yarak hoş karımın daracık amında iş makinasının pistonu gibi bir kayboluyor bir gözüküyordu. O koca yarak karımın amına nasıl girdiğine inanamıyordum, zira yarak mucizevi büyüklükte idi, zenci yarağı onun yanında çocuk pipisi kalır!

Ben de, Hasanınki kadar olmasa da hatırı sayılır büyüklükteki sikimle 31 sürüklüyordum. Bir vakit sonra Hasan karımı yere yatırdı, bacaklarını omuzuna aldı, karıma öyle bir giriş yaptı ki karım feryadı bastı. Hasan karımı bu biçimde bütün yarım saat sikti. Karım kaç kere orgazm oldu öğrenmiyorum, ama Hasanda hali hazırda tık yoktu, habire Abaza boğa gibi pompalıyor, sokuyordu. Karım bir ara bana, “Boynuzların iyi yağlansın kocacığım, gel Hasanın yarağı girerken amımı yala!” dedi. Ben de dilimi karımın amına yerleştirdim. Hasanın yarağı benim dilimi sıyırarak karımın amına giriyordu, girince karımın zevk suları dışarı taşıyordu, başka bir deyişle benim ağzıma doluyordu. Karım da, “Nasıl kocacım, boynuzların iyi parladı mı?” diye bana söz atıyordu. Ama yapacak bir şey yoktu, çünkü bunu ben istemiştim. Hemde karımın bu hakaretleri güzelime gider olmuştu dahi…

Nihayet Hasanın patlayacağını çıkardığı seslerden anladım ve dilimi karımın amından çektim, yoksa Hasan döllerini ağzıma fışkırtabilirdi. Sonunda Hasan hırıltılarla boşalmaya başladı. Sikini karımın amından çıkardığında Hasanın dölleri karımın amından akmaya başladı, öyle fışkırtmıştı ki, döller amından dışarı taştı. Karım kalktı banyoya gitti, ama yürümekte güçlük sürüklüyordu. O gece Hasan karımı sabaha kadar iki sefer daha sikti. Hakikatinde Hasan karımı sikmeye devam edecekti, ama karımda takat kalmadı…

Hasan bekarmış, annesini arayarak ‘İstanbula iş bulmak için gittiğini ’ söyledi ve bütün bir hafta bizde kalıp karımı sikti. Karımı banyoda, yatak odasında, salonda, evin her yerinde, sabahlara kadar sikti. Giderken telefonunu aldık, karım büyük yarak isteyince Hasanı arıyoruz, Hasan gelip karımı doya doya sikiyordu, taa ki iş bulupta İstanbula yerleşene kadar. Büyük yarağa alışan karım artık benim sikime kanaat etmiyor, ne yapacaksak. İşte böyle hikaye beğenirler, ben karımın sikicisini kazara Gay Hamamında onca yarak arasından seçtim ve karımı kendi elimle siktirdim…

689 toplam, 0 bugün

Çipkilikte Kuzenime Karım Kendini Siktirdi

Hikayeler Eylül 20, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhabalar sex hikaye okuyucuları. Yaz tatilinde, genelde yaptığığımız gibi, karım ve iki çocuğumla Türkiye ’ye gittik. Önce Antalya ’da Lüx bir Hotelde, bir hafta çok güzel bir tatil yaptıktan sonra, geri kalan iznimizi (Ramazan Bayramına da denk geldiğinden) aile büyüklerimin yanında geçirmek için köye gitmiştik. Balıkesirde oturan kuzenim Mesut da karısı ve çocuklarıyla birlikte gelmişti köye. Bayramın son günü olan Pazar günü, karımla çevre illere gezmeye gitmeye karar vermiştik. Çocukları anne babamın yanına bırakacaktık, zaten onlar da bunu çok istiyordu. Hotelde çocuklarla aynı odada kalmış olduğumuzdan dolayı, karımla bir hafta sikişememiştik. Karım hoşuna giden Hotel personeliyle ve müşterilerden bir iki tanesiyle flört etmiş, fakat koşullar pek müsait olmadığından işi sikişmeye vardıramamıştı. Yani kısaca karım epeydir sikişemediğinden kuduruyordu. (Daha önceki Karımın Lolita Garsonum ile Ateşli Saatleriisimli hikayemi okuyanlar, karımın başka bir erkekle sikişmesine izin verdiğimi bilirler).

Cumartesi günü karım, “İstersen kuzenin Mesut ’a söyle de, onlar da çocuklarını bıraksın, gezmeye beraber gidelim.” dedi. Emindim ki karım Mesuttan çok hoşlanıyor ve kendini ona siktirmek için fırsat arıyordu. Kuzenim Mesut, 1.80 boylarında, atletik yapılı ve yakışıklı bir erkektir. Ben karımın bu teklifini hemen Mesuta aktardım, ama Mesut pazar günü izninin son günü olduğunu ve ogün ırmakta balık tutacağını ve ertesi gün de Balıkesire döneceklerini söyleyerek teklifimizi kabul etmedi. Ben de, “Sen bilirsin kuzen!” dedim ve konu kapandı. Durum böyle olunca Pazar günü karımla yalnız gitmeye karar verdik…

Pazar günü kahvaltımızı yaptık, yola çıkacaktık, ama hafif yağmur yağıyordu. Karıma, “İstersen yarın gidelim, yağmur yağıyor, günümüz rezil olmasın.” dediysem de, karım, “Yağarsa yağsın, biz de bir Hotelde kalır, ertesi gün gezeriz, hem baş başa kalırız!” dedi ve arabaya atladık yola çıktık. Köyün çıkışında, komşu köy ile bizim köyün ortasından geçen ırmağın köprüsüne gelene kadar, karım, “Keşke Mesutlar da gelseydi…” deyip durdu. Ben de, “Mesuta kendini siktirmeyi kafayı taktın galiba!” dedim. Karım da, “Onun gibi bir erkeğe siktirmeyi hangi kadın istemez ki! Yoksa kuzeninle sikişmek istiyorum diye kıskandın mı?” dedi. “Saçmalıyorsun karıcığım, kıskansaydım bundan önce başkasıyla sikişmene izin vermezdim. Beni tek düşündüren konu, Mesut istemezse rezil olursun!” dedim. Karım da, “Sen orasını bana bırak! İstemesini ben sağlarım!” dedi. Ben de, “Peki nasıl olacak, bizimle gelmiyorlar ki?” dedim. Karım hemen, “Mesutu ara bakalım, ırmaktaysa yanına gidelim, ben orda onu baştan çıkarırp kendimi siktiririm!” dedi.

Arabayı kenara çekip Mesutu aradım ve nerede olduğunu sordum. Mesut ta Çipklikte olduğunu ve tek olduğunu söyleyince, hemen geri dönüp ırmağı takip ederek Çipkilik denen mevkiye doğru sürdüm. Bu arada da karımla planımızı yapmıştık, biraz sohbet falan ettikten sonra karım Mesuttan kendisine balık tutmayı öğretmesini isteyecek, ben de buraları senelerdir görmediğimi, onlar balık tutarken etrafı şöyle bir gezmek amacıyla yanlarından uzaklaşıp kuytu bir yerde gizlenip, onları dikizleyecektim…

Sonunda Çipkiliğe varmıştık. Arabayı yolun kenarına park edip, kalan kısmı ırmak kenarından yürüyerek Mesutun yanına doğru gittik. Yaklaşırken Mesutun üzerinde sadece kısa bir şort ile ırmak içerisinde balık tuttuğunu görünce, karım bana, “Tam istediğim gibi! Mesuta hemde ırmağın içinde vereceğim!” dedi. Merhaba verip yanına vardık ve konuşmaya başladık. Mesut üstünde sadece şort olduğu için, “Kusura bakmayın, hafif yağmur yağıyordu, elbiselerim ıslanmasın diye bu durumdayım, ama sizin için mahsuru varsa üstümü giyeyim hemen!” dedi. Karım hemen lafa girerek, “Ya Mesut Yabancı Uyruklumıyız, ne mahsuru olabilir? Hem hiç mi şortlu erkek görmedik sanki, Antalya ’da deniz kenarında millet nerdeyse sikini taşağını sallaya sallaya gezecek! Bak keyfine!” dedi. Karımın bu lafı Mesutun üzerinde bir şok etkisi yaratsa da, sonraki konuşmalarına birazda cesaret verdi sanırım, çünkü cok rahat davranıp sözünü esirgemeden konuşmaya başlamıştı ve heralde ben ordan ayrılır ayrılmaz karımdan önce Mesut atağa geçer diye düşünmeye başlamıştım.

Ben karımla ırmak kenarında bir ağacın altında oturmuş, Mesut ırmağın içinde, yaklaşık 15-20 dakika lafladıkdan sonra, karım Mesuta, “Ben de balık tutmak istiyorum, yanına gelsem bana da öğretirmisin?” diye sordu. Mesut ta, “Benim için farketmez, ama suya nasıl gireceksin? İstiyorsan ben kenara geleyim.” dedi. Ama karım, “Yok gelme, ben eteğimi yukarı sıyırır girerim suya!” dedi ve eteğini diz kapağının bir hayli üstüne çekerek ve o muhteşem bacaklarını ortaya çıkararak girdi ırmağa. Tabi Mesut da kenara kadar gelip karımın elinden tutarak düşmemesini sağlıyordu. Irmağın ortasına kadar gittiler, fakat karım düşecekmişcesine arasıra Mesutun çıplak üstüne sarılıyordu. Bu şekilde balık tutmaya çalışıyorlar, fakat karımın bir eli nerdeyse Mesutun omuzlarından hiç düşmüyordu. Bir ara karım bana dönerek, Mesuta çaktırmadan elini yumruk yaparak bileğini yukarı aşağı salladı, diliyle dudaklarını yaladı. Mesutun ön tarafındaki kabarıklığı anlatmak istiyordu bana ve bu durum karımın çok hoşuna gitmişti. Mesutun önüne baktığımda, abartmıyorum, Mesutun kalkmış sikinin çok büyük olduğu, kenarda oturduğum 10 metre mesafeden bile belli oluyordu.

Biraz daha sohbetten sonra Mesut kalkık sikinden dolayı artık bana doğru dönemez hale gelmişti. Karım birden suyun içine düştü (kesin bilerek yaptı Orospu). Mesut hemen karımı sudan kaldırdı. Ama karımın ıslanan elbiselerle muhteşem bir görüntüsü vardı, çok ama çok sexy duruyordu. Mesut karıma, “Kenara götüreyim seni, ıslandın hasta olursun!” dedi. Karım da, “Yok yok, birşey olmaz, balık tutmak çok zevkliymiş, devam etmek istiyorum!” dedi ve bana dönerek, “Kocacığım üstümdekileri çıkarsam olur mu? Zaten plajda, denizde olsaydık sanki Mesutun yanında Bikini ile olmayacakmıydım?” dedi. Ben de, “Tabi tabi, zaten Mesut da deniz kıyafeti ile!” dedim. Bunun üzerine karım hemen üstündeki ıslak elbiselerini çıkararak bana doğru attı ve üstünde çok İlişkii kırmızı renkli tangası ve süt18 yaşında ile kaldı. Karımın süt18 yaşında ve tangası da ıslandığı için, sertleşmiş göğüsuçları ve amının yarığı, kabarık am dudakları bariz ve sexy bir biçimde belli oluyordu. Bu arada Mesut iyice aptallaşmıştı, bir yandan bu manzaraya karşısında gözlerini karımdan alamıyor, bir yandan da olayın şokunu atlatmaya çalışıyordu…

Karım ve ben ise çok rahattık. Karım sonunda bana gözüyle ve başıyla gitmem için işareti vermişti. Ben de karıma, “Ya siz balık tutmanıza ve eğlenmenize devam edin, ben senelerdir buralara gelmiyorum, şöyle çocukluğumun geçtiği yerleri ve efrafı iyice bir gezeyim, iki saate kadar gelirim!” dedim ve Mesuta da gülerek, “Karıma sahip çık Kuzen, onu balıklara yem yapma sakin :)” dedim ve yanlarından ayrıldım. 20-25 metre uzaklaştıktan sonra çalıların arkasına gizlenip onları rahatlıkla görebileceğim bir yer buldum ve onları izlemeye başladım. Aralarında konuşmaya başlamışlardı ki, karım hiç vakit kaybetmeden birden elini Mesutun sikine attı. Mesut iyice şok olmuştu. Karım ise bir eliyle Mesutun sikini ovuşturuken, diğer eli ile de Mesutun saçlarını okşayarak onu dudaklarından öpmeye başladı. Bu şok Mesutta 2-3 dakika sürdükten sonra, o da karımı belinden tutup iyice kendine çekerek karımın dudaklarını emmeye, göğüslerini ve götünü okşamaya başlamıştı…

5 dakika kadar öpüştükten sonra karım Mesutun önünde eğilerek yavaşça şortunu aşağı sıyırdı. Kuzenimin kocaman siki anında yaydan kurtulmuş gibi göbeğine yapıştı. Karım yaşamıştı, o kadar mesafeden bana bile Mesutun siki 20 cm ’den büyük görünüyordu. Karım büyük yarak hastasıdır, hemen kuzenimin sikine yumuldu ve yalamaya başladı. Sanki bir haftadır yarak görmemenin ve yiyememenin acısını çıkarırcasına yalıyordu, emiyor adeta kemiriyordu. Karım Mesutun yarağını 15 dakika kadar yaladıktan sonra, Mesut karımı omuzlarından tutarak kaldırdı ve kendisi karımın önünde çöktü ve tangasını hafif indirerek bu sefer Mesut büyük bir iştahla karımın amını yalıyordu. O kadar ustalıkla yaladığı belli oluyordu, ki karım kendinden geçmiş, inlemeye başlamıştı. Mesut ta 10 dakikaya yakın karımın amını yaladıkdan sonra, karım onu kaldırıp biraz öpüştükten sonra, tangasını dizlerine kadar aşağıya sıyırıp Mesutun önüne domaldı. Mesut o kalın ve büyük sikini eline almış karımın amının dudaklarına değdirip çekiyordu, karım ise Mesutun sikini biran önce amına almak için sabırsızlanıp, biran önce soksun diye kalçalarını arkaya, Mesutun önüne veriyordu…

Mesut sonunda öyle bir hızla karımın amına soktu ki, karımdan çıkan sesi duyunca iyi ki Çipkilikteyiz diye şükrettim. Çipkilik öyle ıssız bir yer ki, itin öldüğü yer, 40 yılda bir iki kişi anca uğrar, yoksa yakalanacağımız kesin olurdu. Neyse, sonunda karım muradına ermişti ve çok beğendiği ve kendisini siktirmek istediği kuzenim Mesutun sikini içinde gezdiriyordu. Mesut da yani ömründe hiç am sikmemiş gibi sikiyordu önünde domalmış karımın üzerine kapaklanarak. Karımın inlemelerinden ve hareketlerinden Orgazm olduğu belli oluyordu, ama yinede sikmeye devam etmesi için ellerini arkaya atmış, Mesutu kendine çekiştiriyordu. Bu sikiş 10 dakika falan sürmüştü, ikisi de birden doğrulunca, ben Mesutun karımın amına boşaldığını sandım. Fakat yanılmışım, karım tangasını tamamen çıkarıp elinde tutarak, ellerini Mesutun omuzuna doladı, sonra bacaklarını da beline dolayarak Mesutun sikini amına yerleştirdi. Artık hem öpüşüyorlar, hemde karımın en çok sevdiği pozisyonda sikişiyorlardı…

Bu şekilde Mesut karımı bir 10 dakika kadar daha siktikten sonra, ikisinin de çıkardıkları sesler yükseldi ve aynı anda boşaldılar. Karım çok mutluydu, çok istediği bir adam ile, istediği gibi büyük ve kalın yarak ile ve istediği gibi kucakta sikilmenin verdiği mutlulukla yüzü gülüyordu. Sikişmeleri bittiği halde bir türlü öpüşmeyi bırakmadıkları gibi, Mesut ta sikini karımın amından çıkarmıyordu. Bu şekil 5-6 dakika kadar öpüştükten sonra Mesutta bir kıpırdama oldu ve karımı o pozisyonda tekrar sikmeye başladı. Ve ben inanamıyordum, bu kadar kısa bir sürede Mesutun siki tekrar nasıl sertleşip karımı sikmeye başlamıştı. Bunu, yani boşaldıktan sonra amından çıkarmadan ikinci kez sikmeyi, karım ile sikişmelerimizde ben de bazen yapıyordum, ama rahat bir 20 dakikaya yakın karımın amında sikimi kaldırmaya uğraşırdım. Bu tarz sikişi karım çok sever ve “Bir erkek bir sefer soktu mu amdan çıkmadan iki defa boşalması lazım!” der dururdu. Mesutla sikişirken bu olay çok daha kısa bir sürede olmuş, karım ikinciye ve çok daha sert bir şekilde sikiliyordu…

Mesutun karımı ikinciye sikmesi bu sefer yarım saate yakın sürmüştü ve ben de bu arada gizlendiğim yerde onları izlerken 31 çekerek iki kez boşalmıştım. Onlar ırmağın içinde, ben gizlendiğim yerde, hepimiz de çok mutlu olmuştuk. Biraz daha öpüştüler ve karım tangasını giydi, Mesut da şortunu çekti ve aralarında biraz mesafe bırakarak tekrar balık tutmaya devam ettiler. Ben de 10 dakika kadar bekledikten sonra, ıslık çalarak yanlarına doğru yaklaştım. Bu sefer Mesut çok daha rahat davranıp konuşuyordu. Onlara Merhaba verip, “Ben yokken karımı balıklara ısırtmadın demi Mesut?” diye takıldım. Mesut da, “Valla balıklar buldu yengem gibi güzel bir kadını, her yerini ısırmak istediler ama ben müsade etmedim 🙂 Çok çanslısın kuzen, karın çok güzel bir kadın! Dua et ki ben Yabancı Uyruklu değilim, yoksa bu kadar güzel ve sexy bir kadını bir başkası ile bu şekil yalnız bıraksaydın, döndüğünde karını burada bulamazdın!” dedi. Ben de gülerek, “Tabiki sen Yabancı Uyruklu olmadığın ve sana güvendiğim için bıraktım, yoksa Çipkilikte bu kıyafetle kendi karımı ben bile bulsam, kendimi tutamazdım :)” dedim, gülüştük…

Yarım saat daha durduktan sonra arabadan karıma kuru elbiseler getirdim ve vedalaşıp Mesutun yanından ayrıldık. Arabayla yola çıkınca, karım benim yaptığım bu kıyağın karşılığı olarak beni ödüllendireceğini söyleyerek, ben araba kullanırken sikimi ağzına alıp emerek boşalttı ve “Bunu ödülün bir avansı olarak gör, asıl ödülün Mesutun karısını sana siktirmem olacak!” dedi. Bunun nasıl olacağını sorduğumda, karım, “Mesut birdahaki tatilde illaki Balıkesire gitmemizi ve beni tekrar tekrar sikmek istediğini söyledi. Yani birdaki tatilde Balıkesire gidersek, ben Mesutla sikişirken, Mesutun beni siktiğini senin bildiğini söyleyip, onun da sana karısını siktirmesini isteyeceğim! Beni sikmeye doyamamış ve beni birdaha sikebilmek için herşeyi yapmaya hazır olduğunu söyledi! Sen yeter ki birdahaki sefer Balıkesire gitmeyi kabul et, gerisini ben hallederim!” dedi.

Tatilimiz bitti Avusturyaya döndük. Karım halen her sikişmemizde kuzenim Mesutun sikinden ve sikişinden bahsedip duruyor ve birdahaki tatili ve Mesutun yarağını tekrar yiyeceği günü iple çekiyor. Mesut da olur derse birdahaki sefere Balıkesirde grupsex var. Karımın ikna etme yeteneğine güveniyorum, yani Mesut (karımı) sike sike kabul edecek!

670 toplam, 1 bugün

Karımı Yattırıp Borcuma Karşılık Dostuma Siktirdim

Hikayeler Eylül 17, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Slm dostlar. Benim yaşım 31, karım Gül ise 27 yaşında. Kendime ait işyerim var, fakat son zamanlarda işlerim ters gidiyordu. Bir dosttan yüklü bir ölçü borç para aldım, yetmedi ve azıcık daha aldım. Ama laf verdiğim günde ödeyemedim. Dosttan her fırsatta özür diliyordum, kesinlikle ödeyeceğimi söylüyordum. Dostumsa, “Boşver kafana takma, ödersin!” diyordu. Evvelleri beni hoşlandığı için alacağını istemiyor sanıyordum, meğerse hedefi değişikmiş, karımda gözü varmış. Karıma kesintisiz ileti yollayıp arıyormuş, karımdan kendisiyle birlikte olmasını istiyormuş. Karım da iffetine çok düşkün bir kadın, arkadaşmdan kurtulamayınca bana anlattı vaziyeti. Neye uğradığımı afalladım, kan tepemi atladı, dinlediklerime inanamadım. Azıcık sonra asabım geçip te serinkanlılaşınca, düşündüm ki bu gidişattan faydalanabilirdim. Karıma, “Sen merak etme, ben bir yolunu bulur hallederim!” dedim.

Dostumla daha sık biraraya gelmeye başladım. Öğrenerek her fırsatta mahçupluğumu dile getiriyordum ve hep karımdan bahsediyordum, sex yaşantımızdan filan. Bu da dostumu iyice tahrik ediyordu, bana hep, “Çok bahtlısın, Gül harika bir kadın, yerinde olmayı çok isterdim!” deyip duruyordu. Birgün bana, “Şayet istersen bana olan borcunu silebilir, hatta bankaya olan öteki borçlarını da ben ödeyebilirim!” dedi. Ben de, “Olur mu öyle şey?” dedim. Dostum da, “Olur olur, ama bir koşulum var, kızmak küsmek yok, yalnızca Evet yada Hayır diyeceksin, tamam mı?” dedi. Tamam anlamında başımı salladım. “Koşulum Gül!” dedi. Kavramamazlıktan gelip, “Ne omuş Gül ’e?” dedim. O da, “Gül ile uyumak istiyorum!” deyince, numaradan boğazına yapışıp, “Sen ne dediğinin farkındamısın?” dedim. O da, “Evet, Gül ’ü çok arzuluyorum, senin borçlar da çok, yarın birgün kapına haciz gelecek, sana yarına kadar müsade, düşün!” deyip gitti.

Bütün istediğim oluyordu. Öteki gün aradım, “Düşündüm, tamam önerisini kabul ediyorum!” dedim. Yarım saat sonra epeyce nakit parayla yanıma geldi, “Hadi gidip evvel bankaya olan borçlarını kapatalım!” dedi. Gittik tam borçlarımı ödedi. Sonra bir kahveye oturup, diğer işin nasıl olacağını konuştuk. Ona Gül ’şan böyle birşeyi asla kabul etmeyeceğini söyledim. O da, “Öğreniyorum!” dedi ve cebinden bir kutu hap çıkarıp verdi, “Uyku hapı, bu akşam Gülşan meşrubatına at ve evvel sen bir sına, farkına varmazsa yarın akşam da ben kazanç sikerim!” dedi ve gitti. Coşkuyla akşam olmasını bekledim. Konuta gittim, fobiden ve coşkudan tasvir benzim atmıstı. Karım ne olduğunu sordu, azıcık rahatsız olduğumu söyledim. Karım yemekten sonra çay yapmıştı. Hapı Çayına koymalıydım, ama nasıl yapacaktım? Usuma bir fikir geldi, karımın boynunu öpüp, “Aşkım ter kokuyorsun!” dedim. Gül çok titiz olduğu için, “Hemen iki dakika duş alayım!” diyerek banyoya gidip duşa girdi…

Uyku hapından 3 tanesini Çaydanlığa karıştırıp, kendime Bira aldım ve bekledim. Karım duştan çıkıp kendine bir kadeh Çay doldurup içti. İkinci Çayını da içince esnemeye başladı. Az sonra, “Üstüme ağırlık çöktü, çok uykum var, ben uyuyacağım.” dedi, beni öpüp yatak odasına gitti. Azıcık bekledikten sonra gittim, pijamalarını giymiş uyumuş, mışıl mışıl uyuyordu. Azıcık dürttüm, “Gül! Yaşamım, karıcığım?” diye seslendim, çimdikleyip, bir iki tokat attım, ama top atsan uyanacak gibi değildi. Gizeme şimdi ikinci evreyi uygulamaya ve sınamaya gelmişti. Karımı daha evvel hiç yatarken sikmemiştim, nasıl bir duygu olduğunu ve karımın gerçekten uyanıp uyanmayacağını merak ediyordum. Karımı çırıl üryan soydum, hertarafını öpüp yaladım, amını götünü parmakladım, karımda en küçük bir uyanma bulgusu yoktu. Acaip heyecanlanmıştım ve sikim de kazık gibi olmuştu. Hemen soyunup karımı yarım saat evire çevire Amını götünü deldim. Karımı sikerken daha evvel hiç böyle zevk almamıştım, bu çok değişik bir duyguydu. Fakat karımın amına boşalmayıp, göbeğine attırdım. Sonra peçeteyle arınıp pijamalarını tekerrür giydirdim.

Sabah ben işe giderken karım daha uyuyordu, birkaç defa dürttüm 18 yaşındaden uyanmadı. Öğlen aradığımda daha 18 yaşında kalkmıştı, coşkudan can verebilirdim, fakat kavradığım kadarıyla dün gece yaptığım hiç birşeyin farkında değildi. Akşam konuta gittim. Yemekten sonra 18 yaşındaden herzamanki gibi Çay yaptı getirdi. Ben bir kadeh içtikten sonra, “Karıcığım çok bitkinim, bana bir Bira getirirmisin?” dedim. Karım mutfağa Bira getirmeye gidince Çayına 18 yaşındaden uyku hapı attım. Bir zaman sonra 18 yaşındaden esnemeye başladı ve “Bana ne oluyor, iki gündür acaip uykum geliyor…” diyerek gitti yattı. Hemen dostumu aradım, geldi. İkimizde de coşku ve fobi bir aradaydı. Hemen karımın yanına gittik. Yorganı açtık ve karımı beraber çırıl üryan soyduk. İkimizin de sikleri kazık gibi olmuş, pantolonlarımızı zorluyordu…

Dostum hemen kendisi de soyundu, yalnızca külotuyla kaldı. Sonra yanımda karımın göğüslerini ve amını öpüp okşamaya başladı. Sonra bana dışarı çıkmamı söyledi. Ben ise yanlarında olmak istiyordum, “Çıkmasam, izlesem?” dedim. Dostum bana, “Çık dışarı amına koduğumun Pezevengi!” diye haykırarak beni odadan çıkarttı, kapıyı kapadı. Ama ben kapının anahtar deliğinden izlemeye başladım. Dostum içerde yatan karımı sikerken, ben kapının deliğinden izleyerek, kıskançlık, coşku ve tarif edilmez bir zevkle karmaşık, 31 sürüklüyordum. Dostum takribî bir saat kadar karımı siktikten sonra odadan çıktı. Yorgun bir haldeydi ve öyle mutlu görünüyordu, bana, “Çok bahtlısın böyle bir karın olduğu için!” dedi. Ben de kendisine teşekkür edip kapıya kadar uğurladım. Dostum vedaşalırken pis pis sırıttı ve “Bu Borcunun ilk taksidiydi, 2 gün sonra 18 yaşındaden tahsilata gelecem, ozaman sen de yanımızda kalabilirisn!” dedi ve gitti.

Hemen karımın yanına gittim. Pijamalarını giydirecektim, bir baktım ki karımın amından döller akıyordu. Gurursuz, karımın amına boşalmıştı! Karımın amındaki dölleri arınıp, bir kere de ben Amını götünü deldim karımı ve pijamasını giydirdim. Dostum 2 gün sonra tekerrür geldiğinde, ozaman yanılarında ben de olacağım fikrinin coşkusuyla uykuya daldım!

793 toplam, 0 bugün

Karımın Yatılı Davetliye Alles İnclusive Hizmeti

Hikayeler Eylül 16, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Karımla sex mevzusunda usumuzdaki her türlü fantaziyi birbirimize anlatıp, benim seçtiğim pornofilmleri izleyerek deliler gibi sikişiyorduk. İzlediğimiz filmlerde genelde 2 erkeğin 1 bayanla sikişiyor olmasının tesirinin yanısıra, benim de, “Karıcığım, sen de iki tane erkek tarafından sikilmek istemezmiydin?” diye telkinlerimle, karımda da böyle bir istek alana çıkmış oldu. Bu filmlerden karımın etkilendiğini görmem beni daha da Abazalaştırıyor, karımın da istekli olması daha çok güzelime gidiyordu. Onlarca film getiriyordum ve hepsi de 2 erkeğin bir bayanı siktiği filmler oluyordu. Karım böyle bir şeyi hem merak edip, hem alabileceği zevki düşünürken, ben de karımı başkasıyla sikerek karımın çığlık çığlığa orgazmlar yaşadığını hayal ederek ve birliktece muhtelif fantaziler üretmeye devam ediyorduk. Ama böyle bir şeyi asıllaştıracak ne cesaretimiz, ne de civarımız oluyordu.

Bir gün bir düğüne davet edilmiştik. Düğün karımın yakın dostlarından birinindi. Bu sebeble karım erkenden düğün evine gitmişti, ben de akşam gidip karımı alacaktım. Düğün evinde karımı öbür davetlilerle tanıştırmışlar. Karım, içlerinden adı Burak olan, çok kibar, nazik ve beyefendi birisinin kendisine kaçamak bakışlarla baktığını fark etmiş ve içi bir ilginç olmuş. Burak bir fırsatını bulup karıma yanaşmış ve sohbet etmeye başlamışlar. Ben gidene kadar da sohbeti koyulaştırmışlar. Akşam üzeri vardığımda karım hemen beni Burakla tanıştırdı ve Burağın daha evvelleri bulunduğumuz bir şehirde çalıştığını anlattı. Düğün alkollü idi, erkeklere içkili alkol, kadınlara ise gazoz ve içecek servisi başlamıştı. Ben Burakla muhabbet edip içki içerken, karım kulağıma, “Ben de alkol istiyorum!” diye mırıldandı. Ancak, “Erkeklerin arasında alkol alıp içmen güzel karşılanmaz aşkım, azıcıktan sana bir şeyler ayarlarım!” diyerek karımın bu isteğini geri çevirmiştim.

Derken dans ve oyunhavaları, ardından halay başladı. Halaya bay ve kadınlar karmaşık katılmışlardı. Düğün sahibi bizi de halaya kaldırmıştı. Karımın bir yanında ben öbür tarafta Burak vardı. Bu karımı baya bir heyecanlandırmış, bir o kadar da germişti. Ben karımın heycanına ve gerginliğine bir anlam veremezken, karım bana, “Nasılsa senin kafan hoş, ben de birşeyler içip rahat olmak istiyorum!” dedi. Bu konuşmalarımızı Burak ta dinlemişti. Halay bitip yerimize oturduğumuzda Burak içerden içecek kadehi dolu bir tepsi getirdi. Kadehlerin bir tanesini karıma kendi elleriyle vererek ötekilerini kadınlara dağıttıktan sonra ban, “Eşinize Vodkalı içecek verdim, umarım mahzuru yoktur?” dedi. Ben de mesele olmayacağını belirttim. Karım ilk yudumda içinde Vodka olduğunu kavrayınca, Burağa ‘teşekkür ederim ’ işareti yaptı. Biz Burakla hem içip hem muhabbeti koyulaştırmıştık. Karım da bu arada 3-4 kadeh Vodkalı içeceği tamamlamış ve azıcık çakırkeyf olmuştu. Sanırım içkinin tesiri ile cesaretlenmişti, halaya kalkıyor, Burakla beni de kaldırıp aramızda oynuyordu.

Gece ilerleyip düğün bitmiş, konuta dönme zamanı gelmişti. Burak, düğüne gelen yatılı konuklara ayarlanmış bir yerde öbür davetlilerle kalacağını söyleyince, karım da bana, “Orası çok kalabalık olur, rahat edemez, istersen Burak beyi bize götürelim davetlimiz olsun?” diye bir öneride bulundu. Ben de olur deyince, karım coşkusunu saklayamayarak, “Hadi ozaman biran evvel konuta gidelim!” dedi. Düğün evinden bölerek konutumuzun yolunu yakaladık. Konuta varınca, rahat olmamız için ben Burağa benim tişört ve şortlardan verdim ve kendim de üzerimi değiştirdim ve salona oturduk. Karım da mutfakta hazırladığı mezeleri getirip, ortaya iki şişe Vodkayı da koyunca biz Burakla afallamış bir biçimde karıma bakakaldık. Karım da gülerek, “Düğün evinin armağanı, almasaydım ayıp olurdu! Hadi buyrun!” diyerek bize alkol servisi yaptı.

Birer bardaktan içtikten sonra karım, “Ben de üzerime rahat bir şeyler giyeyim!” diyerek kalktı ve yatak odasına gitti. Karımda bir ilginçlik olduğunun farkındaydım ama bir anlam verememiştim. Bir iki dakika sonra ben tuvalete gitmek için kalktım. Geçerken yatak odasının kapısının sarih olduğunu ve karımın üzerini çıkarmaya başladığını gördüm. Seslenmeden tuvalete girdim. Çıkıp salona geri dönerken, karım yatak odasında anadan üryan bir biçimde iç çamaşırı hoşlanıyordu. Artık kafamda şimşek çakmış ve karımın bu gece bir şeylerin peşinde olduğunu kavramıştım. Salona geldiğimde Burak da tuvalete gitmek için kalktı. Ve natürel ki tuvalete giderken yatak odasının önünden geçeceği için Burak da karımı anadan üryan görecekti. Ben meraklanarak çaktırmadan arttan baktım, bütün düşündüğüm gibi olmuştu, yatak odasının önünden geçerken karımı gördü ve 1-2 dakika izledikten sonra tuvalete girdi. Çıkınca tekerrür yatakodasına bakarak salona geldi.

Az sonra karım yanımıza askılı bir badi ve kısa bir mini etek giymiş halde geldiğinde minik dilimi yutacaktım sanki. Karım bütün bir sex bombası olmuştu. Göz ucuyla Burağa baktığımda, Burağın gözleri yuvasından çıkacak gibi olmuş, ağzı sarih bir biçimde karıma bakıyordu. Karım alkolleri tazeleyip karşımızdaki koltuğa cömert bir biçimde oturduğunda dantelli külotu tam hoşluğu ile görünüyordu. Karımın bu hareketine şok olmakla beraber, aynı zamanda da muhteşem tahrik olmuştum. Burak, “Bu hoşluğa içilir!” diyerek bardağını kaldırdı. Kadehleri fondip yapmıştık. Karım bana, “Aşkım, canım dans etmek istiyor!” deyip kalktı, müzik setine slow bir parça koyarak beni dansa kaldırdı. Azıcık dans ettikten sonra, “Beni öpsene!” dedi. Ben de, “Karıcığım davetlimiz var!” deyince, karım, “Sen öpmezsen ben öperim!” dedi ve benim dudaklarımdan öpmeye başladı. Karım dans ederken hafiften benimle sevişiyordu ve Burak afallamış afallamış bizi izliyordu. Ben de heycandan ne yapacağımı afallamış bir halde karıma karşılık vermeye çalışıyordum.

İkinci parça başlayınca karım, “Konuğumuza ayıp olmasın, azıcık da Burakla dans edeyim!” diyerek beni koltuğa oturtup Burağı dansa kaldırdı. Dansa başlar başlamaz karım hemen bedenini Burağın bedenine yapıştırdı, kollarını boynuna doladı. Artık ok yaydan çıkmıştı, karım iki erkeğin arasına bir an evvel girmek istediğini her haliyle belirli ediyordu. Karım Burağın boynunu okşamaya başlayınca, Burak azıcık huzursuz olarak geri çekilir gibi oldu ve bana baktı. Benim kafamla onayladığımı görünce, dans etmeyi vazgeçtiler ve salonun ortasında ayakta deliler gibi öpüşmeye başladılar. Burak karımın dudaklarını öpüyor, kulaklarını, boynunu yalıyordu. Karım badisini çıkarıp benim üzerime fırlatınca, ben de yerimden kalkım ve onlar yiyişirken karımın süt18 yaşındani çıkartıp, o kocaman ve diri göğüslerini serbestliğine kavuşturuverdim. Karımın memeleri Burağın kolları arasında kalınca Burak hemen onlara yumuldu. Öpüp emiyor, sanki aç kurtlar gibi karımın memelerini kemirip ısırıyordu…

Burak karımın memeleriyle ilgilenirken ben de karımın götünü okşayarak, sırtını, omuzbaşlarını ve ensesini öpüp yalıyordum. Nihayet vaka karımın da benim de haylidir arzuladığımız şeye, karımı bir başka erkekle beraber sikmeye doğru gidiyordu. Karım, “Hadi aşkım bölün beni bu gece, yarağa doyurun beni, aranızda tost yapın!” deyince hemen götüne sarıldım ve eteğini çıkarıp atarak, arkadan külodunun içince sırıl sıklam vıcık vıcık olmuş götünü ve amını yalamaya başladım. Karım da hemen Burağın önüne eğilerek şortunu indirdi ve Burağa Oral yapan sürüklemeye başladı. Ben karımın külodunu çıkarınca, Burak yere sırt üstü yattı ve karımı üzerine sürükleyerek yarağının üstüne oturttu ve alttan amına geçirmeye başladı. Ben de soyunup sikimi karımın ağzına verdim. Karım yarağımı çılgın gibi emiyordu, sanki daha evvel hiç yarrak görmemiş gibiydi. Sonra yarağımı vazgeçip Burağın dudaklarına yumuldu. Burak da karımın memelerini avuçluyor, bir taraftan da bana, “Çok güzel ve olağanüstü bir çiftsiniz, harika süper bir karın var!” diyordu…

Karım, “Hadi aşkım sen de arkama gir!” deyince, ben de yarağımı karımın götüne yerleştirdim ve öyle bir bastırdım ki, karım aldığı zevkle karmaşık acıdan çığlık atarak Burağın dudaklarını ısırıyor, kesik kesik soluyup, hırıltılı seslerle çığlıklar atıyor, inliyordu. Alttan Burak karımın amına sokmuş, artta ben karımın daracık götüne sokmuşum, ikimiz de tarifsiz bir zevk içinde pompalıyorduk. Karımı hiç böyle istekli ve tutkulu, kendimi ise hiç bu kadar azmış görmemiştim. Karım kendini iyice salmış ve deliler gibi haykırıyordu, “Bölün beni!” diye. İkimiz de boş durmuyor karımın amına götüne çalışıyorduk. Bir vakit devam ettikten sonra hepimiz soluk soluğa kalmıştık. Burak, “Ben gelmek üzereyim!” dedi. Karımın, “Ağzıma boşalın!” demesiyle, ikimiz de karımın içinden çıkarak yaraklarımızı karımın ağzına verdik. Sonra da gizeme ile karımın ağzına suratına ve göğüslerine boşaldık.

Biz Burakla banyoya gidip siklerimizi arınıp gelince karım banyoya gitti, amını götünü ve ağzındaki suratındaki döllerimizi arınıp geldi ve aramıza oturdu. Hep beraber birer sigara ve birer bardak daha içtikten sonra karım Burağın elinden tutarak onu sırt üstü yatırıp suratına oturarak Burağa amını ve götünü yalatmaya ve yarağının üzerine eğilerek onu emmeye başladı. Bütün 69 olmuştular. Muhteşem bir manzara idi. Ben de oturduğum koltuktan onları izlerken yine canlanan sikimle oyunuyordum. Sonra Burak karımı kaldırıp kucağına aldı. Karımın dudaklarını öpüp göğüslerini yalarken, götüne de tokat atıyordu. Sonra karımı kalçalarından kaldırıp amına süratlice girdi ve süratli süratli pompalamaya başladı. Pompalarken çıkan şap şap sesler eşliğinde karım zevkten sanki delirmiş gibi hareket ediyordu. Burak sonra karımı tekerrür kaldırıp ters döndürdü, kucağına tersten oturtup bu sefer karımın götüne girdi. Süratli süratli karımın götünü sikerken, bir eliyle göğüslerini sıkıyor, öbür eliyle de amını okşuyordu. Karım transa girmiş gibi gözlerini kapatmış, aldığı zevkle inliyordu yalnızca.

Bu arada ben de karımın sikildiğine izlerken iyice tahrik olmuştum, yarağım muhteşem sertleşmişti. Yanlarına gidip, Burağın yarağı karımın götündeyken, karımın sırtını Burağın göğsünü dayadım, karımın bacaklarını iyice açıp yarağımı amına yerleştirdim. Bir taraftan da karımın göğüslerini öpüp dudaklarını emiyordum. Karım Burakla aramızda çığlık çığlığa kerelerce orgazm olmuştu. Karımı beraber bu pozisyonda bir vakit siktikten sonra, Burak hırıltılar çıkartarak, “Geliyorum!” dedi ve karım üzerinden kalkamadan karımın götüne patladı. Ben hali hazırda karımın amını sikmeye devam ediyordum. Burağın yarağı küçülüp karımın götünden çıkmıştı. Biz pozisyon değiştirken, Burak geçmiş koltuğa oturmuştu. Ben de karımı suratı Burağın önüne gelecek biçimde domaltmış, arkadan bir amına bir götüne giriyordum. Bu arada karım Burağın aletini ağzına almış onu tekerrür uyandırmaya çalışıyordu. Harika bir manzara idi, çok geçmeden ben de hırıltılar çıkararak karımın amına boşaldım…

Karım azıcık soluklandıktan sonra duşa gitmişti. Azıcık sonra arttan biz de duşa geçtik. Burak karımın önüne geçti suyun altında ayakta öpüşmeye başladılar. Ben de arkan karıma sarılıp, karımın ensesini, boynunu, kulaklarını öpüyor, kalçalarını sıktırıyordum. Burak karımın dudaklarından göğüslerine, ordan da amına inmiş, amını diliyle dolduruyordu. Karım götünü bana dayamış sikime sürtünüyordu. Sonra Burak karımı kucakladı ve amının içine hoşça yerleştirdi. Karım bacaklarını Burağın beline dolamış, küçük küçük hareket ediyorlardı. Ben de arttan usulca karımın götüne girdim. Duşun altında karım Burakla ikimizin kucağında, karımın pestilini çıkarıyorduk. Üçümüz de boşalana kadar karımı siktik ve yıkanarak duştan çıktık. Salonda birer bitkinlik sigarası daha içip yatak odasına geçtik. Yatacaktık, ama karımın bizi rahat vazgeçmeye amacı yoktu, sağında ve solunda uyuyan iki tane ufalmış aletle oynamaya başlamıştı dahi. Artık sabahın ilk ışıklarına kadar, farklı pozisyonlarda karımı birkaç kere daha siktik ve yattık.

Öğleye doğru karımın iniltileriyle uyandığımda, karım Burağın kucağında zıplıyordu. Uyandığımı gören karım elini sikime atarak sikimi de uyandırmıştı. Burakla beraber karımı son bir kere tost yaparak siktik ve bu maceramızı tamamladık. Hoş bir duş ve kahvaltıdan sonra Burağı bahtladık. Burak gittikten sonra karım beni öperek, “Aşkım, yatağımda 2 çıplak erkeğin arasında uyandığımda bu görüntünün beni ne kadar azdırdığını anlatamam! Bana yaşattığınız gece olağanüstü derecede hoştu!” diyerek kerelerce teşekkür etti. Ben de, “Aşkım reel senin bana yaşattığın zevkler için ben sana teşekkür ederim, harikasın karıcığım!” deyip, karımı kucaklayarak yatağa götürdüm. Bir hoş öpüşüp seviştikten sonra yaşadığımız gecenin bitkinliği ve mutluluğu ile birbirimize sarılarak derin bir uykuya daldık.

665 toplam, 0 bugün

Karımı Orospuya Çevirmek ve Herkese Siktirmek

Hikayeler Eylül 14, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Kafama koymuştum, ne pahasına olursa olsun, onu hem götünden sikecek, hem de siktirecektim. Evet karımdan bahsediyorum! Karım özel bir bankada idareyici pozisyonunda çalışıyor. Uzun boylu 1.71 cm, kumral saçlı ve hoş vucutlu olan karım, 33 yaşında, özellikle sıkı ve dolgun kalçaları, ben dahil çevresindeki tüm erkeklerin usunu başından alır. Karımla sevişerek konutlandık, ama evlendikten sonra, gerdek gecemizin sonunda, bana yaşamında hiç orgazm olamadığını itiraf etti. Çok ciddiye almamıştım ve bu meseleyi aşabileceğimi varsayıyordum, ama olamadı. İlişki yaşamımız giderek tekdüzeleşmeye ve zevksiz hale gelmeye başladı. Karım benim çok istediğim fantazileri, hatta pozisyonları dahi kabul etmemeye, sevişmeyi bir angarya olarak gördüğünü muhakkak etmeye başladı. Nezaketen sırt üstü uyuyup, kırk senenin başında da domalıp, bir an evvel boşalmamı bekliyordu ve bu beni çok hiddetlendiriyordu…

Geçen dört sene içerisinde bir hayli küskünlük, yeis ve hiddet birikmiş, artık aramızda bir soğukluk olmuştu. Karım artık benim için bir Yabancı Uyruklu gibiydi. En son sevişmemizde sikimi ağzına almasını istediğimde, “İstemiyorum! Yap işte bir an evvel ne yapacaksan da uyuyalım!” demesi, kadehi taşıran son damla olmuştu. Kararımı vermiştim, artık boşa geçen dört senemin acısını çıkartacaktım. Kaybedecek hiç bir şeyim kalmamıştı. Artık tek hevesim karımı bir orospuya çevirmek ve tümce aleme siktirmekti. Natürel evvel o hoş götünü de dilente dilente sikecektim. Ama bunu nasıl yapmalıydım? Yanıt aslında elimin altındaydı, gazetede okuduğum bir haber bana harikulade bir fikir vermişti. Şantaj! Bunu nasıl yapacağımı öğreniyordum, Karımı ayyaş edecek ve tanımadığı bir adama siktirip kameraya sürükleyecektim.

Geçen iki ayın sonunda tam sınamalarım zafersizlikle sonuçlanmıştı. Karım ya alkol almıyor, ya da yeterince ayyaş olmuyordu. Artık delirecek hale gelmiştim. Ne yapmalıydım öğrenmiyordum. Sonra bir gün bir mecmuada “Tecavüz Hapı” ile alakalı bir haber okudum ve mesele çözüldü. Bu hap verilen doza göre, ya şahsın psikolojisini bozup, ne yaptığını öğrenmez bir hale getiriyormuş, birey utangaçsa son derece atılgan oluyormuş, ya da körkütük ayyaş edip, o halde ne yaptığını hiç bir biçimde andırmıyormuş. İki kutu sipariş ettim. 6 gün sonra haplar elimdeydi ve gizeme senaryoyu uygulamaya gelmişti…

Karıma konutta bir parti yapmayı önerdim. Tam yakın dostlarımızı çağıracaktık. Bu fikir Karımın da çok güzeline gitmişti. Üniversiteden karımın tanımadığı iki dostumu da partiye davet ettim. Cumartesi gecesi parti bütün süratiyle devam ediyor, alkoller su gibi akıyordu. Ben Votka içiyormuş gibi yapıp aslında su içiyordum. Parti yavaşlamaya, dostlarımız konutlarına parçalamaya başlamışken, içine hapları attığım alkolleri Karıma ve üniversiteden dostlarım Kaan ’la Hakan ’a içirdim. Bir vakit sonra konutta yalnızca Karımın en dürüst dostları Nejat, Aslı, Çiğdem, Füsun ve birkaç birey kalmıştı. Zamanı gelmişti, “Ben artık uyuyacağım, çok ayyaş oldum.” dedim. Kaan ve Hakan çekyatın üzerinde sızmışlardı dahi. Karımı öperken kulağına, “Vazgeç yatsınlar…” dedim ve odamıza gittim. Yataktan içeriyi dinliyordum. Bir 45 dakika sonra son davetlimiz de gitmişti. Karım, Kaan ve Hakanı uyandırmaya çalışıyordu, ama onun da dili dolanıyordu. Sonra yanıma geldi ve beni uyandırmaya çalıştı, ama sızmış gibi yaptım. Azıcık uğraştıktan sonra soyunarak yanıma yattı.

Beş, altı dakika bekledikten sonra kalktım, birkaç kere seslendim, dürttüm ama Karım baygın uyuyordu. Hemen kalkarak salona gittim. Kaan ve Hakan da çekyatın üstünde sızmışlardı. İkisini de dürterek uyandırmaya çalıştım, ama onlar da baygın uyuyorlardı. Garanti olsun diye hapları banal dozdan fazla vermiştim. Cesaretimi topladım ve ikisinin de üzerindekileri çıkarttım, ışıkları da eksilterek yatak odasına, Karımın yanına gittim. Geceliğini ve iç çamaşırlarını çıkarttım ve kucaklayarak salona taşıdım. Çekyatın ortasına, Kaan ve Hakanın arasına oturttum, ama vazgeçtiğim anda Karım usulca yana kaymaya başladı ve başı Hakanın kucağına, bütün sikinin üstüne düşüverdi. Ben fobiden ve coşkudan kalp krizi geçirmek üzereyken, karım hiç yığınını bozmadan yatmaya devam etti.

Evet arkadaşlar! Sevgili karım anadan üryan, Yabancı Uyruklu iki erkeğin arasında uyuyordu. Bu görüntü beni çok heyecanlandırmıştı. Hemen storları azıcık yukarı kaldırdım ve içeriye gidip 18 yaşında kameram Canon 7D ’yi aldım. Pencereyi açarak pervazda duran saksılardan birinin üzerine yerleştirdim ve kayıt düğmesine bastım. Bu sayede filmi karşı apartmanlardan birisi sürüklemiş gibi olacaktı.

Evvel krem alarak Karımın amını kremlemeye başladım, parmağımı yavaş yavaş içine sokup çıkarıyordum. Parmağımı her soktuğumda soluğu süratleniyordu, devam ettikçe ıslanmaya ve hafif hafif inlemeye başlamıştı. Gizeme oğlanlardaydı, yarraklarını elime aldım ve sıvazlamaya başladım, onlar da sertleşmeye başlamışlardı. Karımın kafasını hafifçe kaldırdım ve Hakanın sikini ağzına soktum. Birden Karımın gözleri açıldı, fobiden taş kesildim. Ama gözler tanımadan bakıyorlardı, sırça gibi olmuşlardı. Hafifledim ve yaptığım işe devam ettim. Karım artık ağzındaki siki şuursuzca emmeye başlamıştı. Kaan ’ı usulca karımın üzerine doğru dayadım ve karımın elini alarak Kaan ’ın sikini tututurdum ve sıvazlatmaya başladım. Karım artık kırk senelik orospular gibi, biri elinde, değişiği ağzında, iki siki yönet ediyordu. Hakan çoktan gözlerini açmış, elleriyle Karımın başını tutarak manipülasyona başlamıştı.

Geriye, odama doğru çekilerek, salonun lambasını azıcık daha açarak onları izlemeye başladım. Karım birden kendini geriye doğru kaydırarak Kaan ’ın sikini amına sürtmeye başladı. Birkaç sınamadan sonra Kaan yana dönerek sikini Karıma yerleştirdi. Karım derin bir soluk alarak Kaan ’ın sikini köküne kadar içine aldı ve Kaan gidip gelmeye başladı. Hakan ’sa karımı sürükleyerek dudaklarına yapıştı, Karım azmış bir biçimde Hakan ’ın dudaklarını öpüyordu. Bense çoktan gelmiştim ama halen dimdiktim. Bir 10-15 dakika sonra vaka bitmişti. Kaan boşalmış ve Karımın içinden çıkarak yerde yatakalmıştı. Karım ise dizleri Hakan ’ın iki yanında kıvrılmış, üstünde yüzüstü uyuyordu. Üçü de sızmıştı. Kamerayı yerinden aldım. Daha sonra Karımı yatağımıza taşıdım ve katlanamayıp bir posta da ben kaydım. Kaan ve Hakan ’ı giydirdim ve karımı yanını yattım.

Sabah evvel Karım uyandı ve beni kaldırdı. Giyindikten sonra dostlarımı uyandırdım. Hiç biri gecenin sonunu anımsamıyordu. Kahvaltı ettikten sonra Kaan ve Hakan gittiler. Sevinçten içim içime sığmıyordu, soğuk karımı iki erkeğe siktirmiş ve İlişki kölem olmasını sağlayacağım ilk video kasedimi elde etmiştim.

Pazartesi günü dostum Levent ’i arayıp garsoniyer olarak kullandığı Ataköydeki evinin anahtarlarını istedim. Levent, “Vay karı mı atıcan lan?” dedi. Ben de ‘süper bir orospu bulduğumu, tadına baktıktan sonra orospuyu ona da siktirteceğimi ’ söyledim. Levent anahtarı sanki uçarak getirdi.

Tam hafta sabırsızlıkla bekledim ve Cuma günü Karımın sokuş görüntülerini sürüklediğim CD ’yi, “Zarftaki görüntülerin orijinallerinin kocanın, iş dostlarının ve ailenin eline geçmesini istemiyorsan Cumartesi saat 17:00 ’de Ataköy, … blok, … numarada ol!” yazılı bir anekdotla işyerine gönderdim. Karım akşam saat sekiz gibi konuta geldi. Suratı bembeyazdı ve alt üst olduğu muhakkaktı. Ona ne olduğunu sordum, işyerinde çok yoğun olduklarını ve Cumartesi akşamı da çalışmak zorunda olduğunu söyledi. Tasarım çalışmıştı sevinçten içim içime sığmıyordu…

Beklenen gün gelmişti. Sabah yatakta Karıma sokulmaya çalıştım, ama o başının ağrıdığını söyleyerek beni tersledi. Hiç sinirlenmedim, aksine ‘dağıtacağım götünü merak etme ’ diye düşünerek tebessümdüm. Öğlen yanıma kameramı, hafta içi saklıca satın aldığım ses değiştiren aleti, 2 çift ten kelepçeyi, yalnızca gözlerle başın üst kısmını kapatan ten başlığı aldım ve başına gelecekleri öğrenmeyen karımı öperek, dostlarımla buluşacağımı söyleyerek Ataköy ’e doğru yola çıktım.

Konuta girince ten başlığı, bir çift kelepçeyi ve sesimi değiştirerek yaptığım kaydı, “Teybi aç ve dinle, sana ne yapacağını söyleyecek. Aksi takdirde görüntülerin kocanın ve iş dostlarına dağıtılacaktır!” yazılı anekdotu, salondaki sehpanın üzerine koydum, tüm panjurları kapattım, kapının dışına, paspasın altına evin anahtarını koydum ve beklemeye başladım.

Saat 17:06 gibi kapı açıldı ve Karım kapıda belirdi. Tek parça, göğüs altından büzgülü yazlık bir kıyafet giymişti. Çok korktuğu her halinden muhakkaktı, onu holün ucundaki perdenin arttan izliyordum. Huzursuz bir biçimde içeri ilerledi, “Kimse yok mu?” diye seslendi. Fobiyle çevresine bakınarak azıcık daha ilerledi ve sehpanın üzerindeki anekdotu gördü. Eğilerek anekdotu aldı. Titreyen ellerle teybin düğmesine bastı, “Şu anda izleniyorsunuz. Lütfen evvel sehpanın üzerindeki başlığı, daha sonra da kelepçeleri elleriniz arkada olacak biçimde takınız. Bu kimliğimi saklamam için zorunlu, size hasar verme amacında değilim, uyuşabileceğimize inanıyorum. 30 ’dan geriye saymaya başlayacağım. Vakit sonunda isteklerime uymadıysanız, mahvolacak konutluluğunuza, kariyerinize, yaşamınıza geri dönebilirsiniz. 30…, 29…”

Karım teybi dinlerken sarsıldı, bir an bayılacak sandım, kapıya doğru yöneldi. Acaba gidecek mi diye korkmuştum ki, “23…, 22…”, geri döndü ve titreyen ellerle başlığı geçirdi. “17…, 16…”, artık hiçbir şey göremiyordu. Kelepçeleri aramaya başladı, “11…, 10…”, panik olmuş bir biçimde kelepçeleri takmaya çalışıyordu. “4…, 3…”, takmayı muvaffak olmuştu. Artık naçar bir biçimde salonun ortasında bekliyordu. Ses değiştiren mikrofonla, “Tebrik ederim, doğru kararı verdiniz.” dedim. Karım irkilerek arda döndü, kendine güven dinliyormuş gibi konuşmaya çalışıyordu ama sesi fobiden çatallaşmıştı. Karım, “Kimsiniz? Benden ne istiyorsunuz?” dedi. Karıma, “Sabırlı olun uyuşabileceğimize muhakkağım.” derken bir yandan da kendisine yanaşıyordum. Karım, “Çantamda nakit para ve birkaç mücevher var, onları alın ve bu işi tamamlayalım.” dedi. “Çok iyi bir öneri, bunu düşüneceğim.” derken suratına sert bir tokat attım, sonra bir tane daha, bir tane daha! Böyle 5-6 tokat attıktan sonra, “Orospu, sana ben ne söylersem onu yapacaksın kavradın mı!” deyip iki tokat daha patlattım…

Karım yere düşmüştü, eteği sıyrılmış ve hoş bacakları ortaya serilmişti. Bir yandan ağlıyordu, usulca başını salladı. Tam mukavemeti kırılmış, teslim olmuştu. Kamerayı ayarladıktan sonra, başıma kar maskesini geçirdim ve ayağa kalkmasını söyledim, kalktı. Ellerimi eteğinin altına soktum ve giysisini yukarıya doğru kaldırmaya başladım. Karım karşı koymaya çalışmıyordu. Devam ettim ve giysisini başından geçirerek arda attım. İç çamaşırlarıyla kalmıştı. “Aferin, böyle uslu bir kız olursan canın yanmaz.” dedim ve külodunu usulca alt indirmeye başladım. Karım, “Ben konutluyum, ne olur yapma…” derken elimle amını avuçladım ve tüm eforumla sıkmaya başladım. “Noolur yapma, çok canım yanıyor.” diye ağlamaya başladı. “Orospu, senin tek görevin emirlerime uymak! Bana hayır dediğinden sonuçlarından dayanırsın, kavradın mı?” dedim. Karım, “Peki tamam, canımı yakma, ne istersen yapacağım.” diyerek suskunca ağlamaya devam etti.

Külottan sonra gizeme sütyene gelmişti, Karıma ardı dönmesini söyledim. Süt18 yaşındani çıkartarak, giysisini başının üstünden çektim. Karım artık anadan üryan, kıyafeti kollarından alt sarkmış ve makyajı maskenin altından akmış bir halde, ağlamaya devam ederek emirlerimi bekliyordu. Saçlarından tutarak çekyata doğru ittim. Çekyatın kol koyma yerine yüzüstü yatırınca, amı götü kabak gibi açılmıştı. Karıma ‘Bir orospu olduğunu ve onu sikmem için dilenmesini ’ söyledim.

Karım, “Ben bir orospuyum, noolur sik beni!” dedi. Devam etmesini söyledim. Karım, “Sik beni, noolur sik, ben bir orospuyum…” diye devam ediyordu. Sehpadaki kremle parmaklarımı kremleyerek, baş parmağımı usulca götüne sokmaya başladım. Karım kendini kasınca çıkarıp, götüne tokatlar atmaya başladım. Özür diledi. Yine parmağımı götüne sokmaya başladım, işaret parmağımıda amına sokup çıkarıyordum. Sırılsıklam olmuştu, demek bu gidişat onu heyecanlandırmıştı. Amını ve götünü parmaklamaya devam ettikçe, “Sik beni, ben senin orospunum!” demeye devam ediyordu. Afallamıştım… Demek soğuk karım aslında böyle bir muamele istiyormuş.

Bekletmeden sikimi götünü yasladım ve yüklenmeye başladım. Karım, ‘canının yandığını ’ söyleyerek kurtulmaya çalışıyordu, ama dinleyen kim! Azıcık daha bastırdım ve sonunda sikimin başı daracık götüne girdi. Karım artık yüksek sesle ulumaya başlamıştı. Saçlarından tutarak suratını çekyata bastırdım ve sikimi köküne kadar götüne soktum. Yavaş yavaş gidip geliyordum. Götü daracıktı ve yanıyordu. Boğuk inlemeleri beni daha da azdırıyordu. Kafasını azıcık kaldırdım, soluk almaya çalıştı, hıçkırıyordu. Ağlamasını, dilenmesini dinlemeden, acımasızca karımın götünü Amını götünü deldim, ve götüne boşaldım…

674 toplam, 0 bugün

Yakalayıcı Karımı Siktirmek İstiyordum, Siktirdim

Hikayeler Ağustos 30, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Herkese Merhaba, yurtdışında Belçikada yaşayan konutlu bir çiftiz. İlişkii çok hoşlandığım için sürekli, farklı farklı sexfilmleri izlerim. Bu bende mükemmel fantaziler uyandırıyor ve çok zevk alıyorum. Fakat karım, herşeyi ile harika ve çok hoş bir kadın olmasına karşın, herhalde köyde yetişmesinden dolayı olsa gerek çok yakalayıcıdır. Vazgeçin bu cins filimleri izlemeyi, Avrupanın göbeğinde yaşadığımız halde, başörtüsüz caddeye dahi çıkmaz. Ben bu filmleri izledikçe kendimden geçiyordum, 31 sürükleyerek, karımı hep başka bir erkeğin siktiğini hayal ederek boşalıyordum. Bu cins fantazilerimi karıma nasıl anlatacağımı öğrenemediğim için de hep fantazi olarak kalıyordu. Karımla sikişirken hep onu sınıyordum. Birkaç kere karımla İlişki yaparken, karımın amını yalarken, karım bütün kıvama geldiğinde, “Şimdi benim yerime seni kalın ve uzun yaraklı bir erkeğin siktiğini düşünsene karıcığım, ne harika olur!” filan diye zarf attım. Fakat karım, ya, “Sen ne saçmalıyorsun be!” diyerek fırça attı, yada hiç yanıt vermedi… İçimde hep, acaba istiyor mu, istemiyor mu? diye şüphe kalıyordu…

Dediğim gibi, karımı hep bir başkasının siktiğini hayal ederek sikiyordum. Fantazimde karımın siken adamın yarağı çok büyük oluyordu hep. Ve karımı her pozisyonda, evire çevire sikip, döllerini karımın amına boşaltıyordu ve ben de karımın 18 yaşında sikilmiş amını yalıyordum. Nedense bu fantazi beni acaip tahrik ediyordu ve mutlu oluyordum. Günler böylece geçerken, nasıl yapmalıyım da karımı bir başkasına siktirmeliyim diye düşünüyordum. İzlediğim bir filmde Kucak dansı yapan bir erkeğin masajı yaptığı kadını siktiğinden çok tahrik olmuştum. Bundan esinlenerek kafamda bir tasarı canlandırdım. Gerçeğinde olmaz değildi, hemde çok kolay olurdu. Karar verdim, bu yoldan karımı siktirmek istiyordum. Zira karım belinden azıcık rahatsız olduğu için hekimi sürekli masaj nasihat ediyordu.

Karım birgün 18 yaşındaden, “Belim ağrıyor!” dediğinde, “Her gün belim ağrıyor diyorsun, hekim masaja git diyor, ama gitmiyorsun. Ben sana bir masör bakacam, itiraz etme, belağrısı ehemmiyetli bir rahatsızlık!” dedim. Karım çeper güç, “Tamam!” dedi. Ve ben hemen ogün başladım araştırmaya. Öyle bir yer bulmalıydım ki, ordaki masajcıya Karımı masajda tahrik et ve hoşça sik! diyebileceğim bir yer olmalıydı. Sonunda uzun araştırmalar neticeyi öyle bir yer buldum. Evvel kısa bir telefon konuşması yaptım. Resepsiyonist bir kadındı. Bana dediğine göre, böyle bir istekte bulunan ilk şahıs ben değilmişim. Daha evvelde başka erkeklerin istekleri üzerine karılarına bunu uyguladıklarını ve ciddiyetin ehemmiyetli olduğunu belirtti. Bana adreslerini vererek, gelmemi önerdi. Gittiğimde beni telefondaki o kadın karşıladı. Bu isteğimin bayağı olduğunu, ehemmiyetli olan çiftlerin mutlululuğu olduğunu söyledi ve nasıl olacağını anlattı. Usulleri çok usluca idi, “Masaja gelen kadın bekleme salonuna alındığında meşrubat ikram ediyoruz, ama bu meşrubata cinsel hevesi hat aşamaya çıkartan bir ilaç koyuyoruz ve kadın masaj esnasında tahrik oluyor, o anda İlişki arzuluyor…” diye açıkladı.

Hatta masajı yapan erkeklerin yaraklarının ayrıntısına kadar belirli olduğu üryan fotoğraflarının bulunduğu bir katalaog gösterdi bana, “Sen hoşlanıyorsun ve o erkek yapıyor!” dedi. İşin en cazip tarafı ise, şayet istersem ek bir fiyat karşılığında karımın tüm seansını saklı kamera sistemi ile bir CD ’ye kayıt edip bana veriyorlarmış. Ben fihristi azıcık araştırdıktan sonra, birisini sevdim. Yarağı mükemmel büyüktü, kabukluydu da, çarpıkça, mükemmel bir yaraktı. Buluşmayı aldım, parasını ödedim çıktım. Konuta geldiğimde karıma, “Masaj yerinden buluşma aldım, 2 gün sonra akşam saat 20:00 ’de!” dedim. Karım, “Neresi? Uzak mı?” filan diye sordu. “Azıcık uzak.” dedim.

O gün gelmişti, hiçbirşeyden haberi olmayan karımı kendi ellerimle sikileceği yere vazgeçtim ve işimin olduğunu, çıkışta kendisini alacağımı söyledim. Ordan parçaladığımda, coşkudan kalbim yerinden çıkıyordu. Karımın az sonra sikileceğini düşündükçe sikim kalkıyordu. Çok sabırsızlanıyordum, en büyük hevesim o CD ’ye bakmaktı gerçeğinde, ama CD ’yi bana bir gün sonra vereceklerdi. Karım seansa girdikten sonra nerdeyse iki saat geçti, dışarda köşe başında karımın çıkmasını bekliyordum. Bu bekleme hiç bitmeyecek sandım. Sonunda karım çıktı. Otomobile aldım karımı, karım garip duruyordu. “Ne oldu karıcığım, hasta filan mısın?” dedim. Karım, “İyi değilim!” dedi. “Ne oldu, masaj iyi gelmedi mi yoksa?” dedim. “Masaj iyi geldi de, kendimi iyi sezmiyorum, azıcık başağrısı var!” dedi. Konuta girer girmez, “Bitkinim, uyuyalım mı?” dedi. Hemen yatak odasına gittik, soyunup girdik yatağa. Karım, “İyi geceler!” diyerek hemen ardı döndü. Karıma yanaşmak istiyordum, arttan sarıldım, “Canım çok istiyor!” dedim. “Çok bitkinim, yarın yapalım!” filan dedi. Ama ben ısrar ettim, güçle boynunu filan öptüm, yaladım…

Karım isteksiz bir biçimde razı oldu. Derken elimi büyük bir heyacanla karımın amına attım, karımın sikilmiş amını sezmek istiyordum. Ve hissettim de. Sonunda en büyük fantazim ve hevesim yerine gelmiş, karım bir başkası tarafından sikilmişti. Karımın amı yumuşamış, ateş gibi yanıyordu. Parmaklarımı karımın amına soktuğuma sikildiğini sezebiliyordum. Karımın suratı kızarmaya başladı, “Işığı söndür!” diyordu. Belkide sikildiğini görmemem ve kavramam içindi bu isteği. Söndürdüm ve karımın amını yumuldum, yalamaya başladım. Karımın amının sikildiği sanki tadından da belirli oluyordu. Amının içi hali hazırda vıcık vıcık suluydu. Tarifi olanaksız bir zevkle karımın amını yarım saate kadar yaladım. Sonra sikimi soktum, çok kolay kayıyordu sikim. “Karıcığım, amın bugün mükemmel hoş geldi bana, tadı da çok tatlı, harika!” dedim. Karım da, “Üfff, başım ağrıyor. Sik işte!” dedi. Ben de yarın alacağım CD ’yi ve karımın sikildiğini izleyeceğimi düşünerek mükemmel bir zevkle Amını götünü deldim karımı…

Ertesi günü güç yaptım. Hemen gidip CD ’yi almak ve izlerken 31 sürükleyip boşalmak istiyordum. CD ’yi aldım ve konuta geldim. Karım hergün yaptığı gibi komşuya gittikten sonra, büyük bir coşkuyla CD ’yi Bilgisayara taktım. Karımın odaya girişi, kadının masaja hazırlayışını, meşrubatını içtiğini dahi kayıta almışlardı. Sonra benim fihristten seçtiğim o erkeğin karıma masaj yapması, masaj yaparken yavaş yavaş karımın bacaklarının arasına elini uzatıp, karımın külotu üzerinden amını okşaması, sonra karımın külotunu çıkartıp amını yalaması filan vardı. Karım sakin bir biçimde kendini o erkeğe vazgeçmiş, istediği her şeyi yapıyordu. Adam yarağını karımın eline veriyor, karım okşuyordu. Hatta yarağını karımın ağzına dahi veriyordu. Yaşamda benim sikimi yalamayan karım, adamın yarağını kemirircesine yalıyor, emiyordu. Ve sonunda heycanla beklediğim o an geldi, adam yarağını karımın amına sokarken ben coşkuya direnemedim ve boşaldım. Karım zevkten kendinden geçmiş, o koca yarağı köküne kadar nasıl da zevkle alıyordu. Adam dakikalarca sikti karımın amını, sonra da tüm spermlerini karımın amına boşalttı. Bunları izlerken ben birkez daha boşaldım, yaşadığım en büyük zevkti bu…

Artık karımı sikerken daha bir tutkulu sikiyorum. Karıma sordum, “Haftaya gidecekmisin masaja?” diye. “Tabi natürel, gidecem! İyi geliyor belimin sızısına!” dedi orospu! Şu anda hiç sektirmeden haftada bir kere gidiyor masaja ve sikildiğini benim öğrenmediğimi sanıyor. Ben de çaktırmadan her keresinde fihristten başka bir erkek seçiyorum karımı siktirmek için. Ertesi gün de gidip CD ’yi alıyorum ve karımı kim sikti, nasıl sikti, tüm ayrıntılarına kadar izliyorum. Karım bana söylemiyor ama çok mutlu, ben de çok mutluyum ve çok zevk alıyorum. İkimiz de tadını çıkarıyoruz. Mısırı tüm karısını siktiren, siktirmek isteyen erkeklere…

840 toplam, 0 bugün

Karımla Gittiğimiz Tatilde Sapık Sikişmeler

Hikayeler Ağustos 30, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

İnternette tanıştığım Hülya ile webcamda pek çok kez sanalİlişki yapmıştık. İkimiz de evliydik, ama bu işi Reele taşıyıp birbirimizin gerçek tadına bakmak istiyorduk. Fakat şehirlerimiz uzak olduğu için orta bir yol bulamıyorduk. Bunun için yazın tatillerimizi aynı yere denk getirerek yapma konusunda anlaştık. Maddi sıkıntımız olmadığı için Antalyada büyük 5 yıldızlı bir oteli ayarladık ve aynı tarihlere rezervasyon yaptırdık. İkimiz de bu işi reele dökeceğimiz için oldukça heyecanlanıyorduk. Tatilde nasıl sikişeceğimizi birbirimize anlatarak boşalıyorduk. Hülya aldığı bikinileri giyerek webcamda bana gösteriyordu. Hepsi birbirinden hoş ve tahrik ediciydi. Gideceğimiz otelin konukları Yabancı Uyruklu ağırlıklı olduğu için, ben de karıma açık bikiniler aldırdım. Belki de karımı aldatmanın vicdan azabını böyle gideriyordum. Karımın da içinde bu tür şeyleri giymek için istek olunca havalara uçtu.

Günler su gibi akarak Temmuz ayında tatil günümüz geldi çattı. Büyük heyecanla otele geldik. Karıma çaktırmadan gözlerim etrafta Hülyayı arıyordu. Resepsiyonda kaydı yaptırıp odamıza çıktık. Karım, “Ben bir duş alıp eşyaları yerleştireceğim.” dedi. Ben de bu fırsatı değerlendirip oteli gezmek (ve Hülyayı aramak) için çıktım. Lobiydi, bardı, havuz kenarıydı, sahildi derken, birden webcam aşkımı, daha önce gösterdiği İlişkii bikinisi ile karşımda görünce kalbim duracak sandım. Kocası yanında değildi ve o da beni arıyordu. Birkaç saniyelik bir duraksamadan sonra aynı Türk filmlerinde olduğu gibi koşarak birbirimize özlemle sarıldık. Yaklaşık 8 aydır webcamda gözlerimle siktiğim vücut artık elimin altında ve dip diri idi. Heyecandan titriyordu…

Hemen sahildeki kayalığın arkasına geçtik. Sikim kazık gibi olmuştu. Kayaların arkasına geçer geçmez dudaklarımız birleşti. Ellerimi bikinisinin içine sokarak o tatlı amcığı elledim. Birden sulanmaya başlamıştı. Şortmun önü Amerikan fermuar olduğu için kolay açılırdı. Havanın sıcak olması ve gelirken arabada karıma sakso çektirmek için içime külot giymemiştim. Hemen yarrağımı çıkardım. Hülyanın bikinisini yana çekerek, sikimi amına kökledim. Ağzından tatlı bir, “Ohhhh!” çıktı. Amcığı ıslak olduğu için sikim hemen kaydı içine. İçine girme hayalleri kurduğum amcığın içini dolduruyordum. Dudakları dudağımda, sikişirken özlem gideriyorduk. İkimiz de Abaza olduğumuz için hemen boşaldık. Gerçi onun boşaldığını bilmiyorum, bana boşaldığını söyledi. İçine boşalan sikim yavaşça küçüldü, döllerim yavaşça bacağından aşağı süzülüyordu. Gören olmasın diye hemen sikimi şortun içine soktum. Onun da bikinisinin altını düzeltip, tatlı amcığını gizledik. Bacaklarından süzülen döllerimi de denize girerek temizledik.

Böyle planlamamıştık, ama anlık gelişen bu ilk sikiş çok hoş olmuştu. Biraz denizde yüzüp sohbet ettik. Hülya ve kocası bize göre daha uzak mesafeden geldikleri için, kocası uyumak istemiş, Hülya da beni bulmak için dolaşmaya çıkmış, tatlı aşkım. Cafede birer bira içerken, 10 gün boyunca nasıl sikişeceğimizi planladık. Her ihtimale karşı yanıma 2 kutu güçlü uyku ilacı almıştım, yarısını Hülyaya verdim. Eşlerimizi şüphelendirmemek için daha fazla oyalanmadık, otele geri geldik ve odalarımıza çıkmak için ayrıldık.

Karımın yanına gitmeden önce lobideki WC ’de sikimi güzelce temizledim. Odaya girince karımı çırılçıplak vaziyette eşyaları yerleştirirken buldum. Evde de karımın hep çıplak dolaşmasını isterdim. Öyle görünce sikim birden şahlandı. Odamız denize baktığı için görülme gibi bir derdimiz yoktu. Balkonların yan tarafları yüksekti, anca eğilerek bakarsan yan odanın balkonu görülüyordu. Karım buna çok sevinmişti, çünkü balkonda çırılçıplak güneşlenip her tarafını yakmak istiyordu. Amının kıllarını almış tertemiz olmuştu. Domalıp dolaba tangalarını yerleştirirken yavaşça arkasına sokulup götüne bir dil darbesi attım. Karım, “Ayy!” diye irkildi. “Ne oldu kız? Yabancı Uyruklu değilim, kocanım!” dedim. Karım gülerek, “Yabancı Uyruklu olsaydın böyle tepki vermezdim!” dedi. “Nasıl verirdin?” deyince, “Daha çok domalırdım!” demez mi…

İçimden (Bak sen benim orospuya, canı neler çekermiş!) dedim, bunu yatağa yatırıp amına yumuldum. Karımın amı vıcık vıcık olmuştu. “Ne oldu kız sana böyle? Acaip sulanmışsın!” dedim. “Yan tarafta sikişenler vardı, onları seyredince böyle oldu!” dedi. “Nasıl yani?” diye sorunca anlatmaya başladı. Karım banyo yaptıktan sonra çırılçıplak balkona çıkmış. Yan odada Alman bir çift varmış, ‘Ahh ohh ’ sesleri gelince karım yan balkona kafayı uzatınca bunları sikişirken görmüş. Adam karıyı kucağına oturtmuş sandalyede sikiyormuş. Bu pozisyonda karımı görmemişler. Adamın siki karının amına girip çıkarken parıl parıl parlıyormuş. Porno film seyrettiremediğim karım, canlısı olunca seyretmiş. Adam kadının içine boşalıp sikini çıkarmış, siki kabukluymuş. Siktiği kadının amından da döller akıyormuş. Karım hemen içeri çekilip, mastürbasyon yaparak kendini boşaltmış. Sonra elbiseleri yerleştirmeye başlamış ve o sırada ben odaya gelmişim.

Boşalma olayında karımla 1-1 olmuştuk, fakat karım kendi kendine, bense Hülyanın amına 🙂

Karım bunları anlatırken nedense çok heycanlanmıştım ve yarağım kazık gibi olmuştu. “Bana kızdın mı kocacığım?” dedi kırmızı bir yanakla bakarken. Ben de, “O kabukluya siktirsen bile kızmam sana aşkım!” dedim. Karım şaşırarak, “Gerçekten mi?” dedi. “Gerçekten kızmam!” deyip karımın boynunu öptüm veamını elleyerek, kulağına, “Ciddiyim, istersen onunla sikişebilirsin. O kabuklu yarağı yemek istiyormusun karıcığım?” diye fısıldadım. Karım korka korka, “Evet!” dedi. Demek ki karım oldukça etkilenmişti Almanın yarağından. Hiç arayı soğutmadan, “Karıcığım, ben de istediğim karıyı siksem kızarmısın?” diye sordum. Karım da, “İstersen oteldeki bütün karıları sik, hepsi sana feda olsun!” diyerek sikime bir saldırışı vardı, 40 yıldır yarak görmemiş gibi Abazadı. Karımın ıslak amına girerek boşaldım…

Artık istediğim gibi webcam aşkımı da sikebilecektim. Karımla, burada herşey serbest olacak, isteyen istediğiyle sikişecek kararı aldık. Karım, “Hatta sikeceğin karıyı getir, sana grup yapayım!” demez mi. O an bütün dünyalar benim oldu. Akşam yemeği için hazırlanmaya başladık. Karımın elbiselerinin hepsi mini etek, külotları tanga idi. “Madem bu kadar serbest bir tatil yapacağız, içine külot giyme, istediğimiz yerde sikişiriz, veya istediğine hemen verirsin!” dedim. “Olmaz, utanırım!” dedi, ben de fazla üzerine gitmedim.Zaten mini etekle bol bol frikik vereceğine emindim. Neyse yemeğe indik. Benim gözler webcam aşkımı arıyordu. Karım bu arayışımı farkedince, “Bakıyorum da izin verince gözlerin fıldır fıldır sikecek karı aramaya başladın!” diye güldü. Karım acaba vaz mı geçti diye korkarken, içimi serinleten cümle geldi, “Telaşlanma ben sözümdeyim, sen de sözündemisin?” dedi. “Tabi ki!” dedim…

Az sonra Hülyayı da kocasının kollarında gördüm. Eşlerimize çaktırmadan göz kırparak, birbirimize öpücük attık. O da göz alıcı bir mini etek giymiş, süper olmuştu. Oteldeki konukların 100 ’de 90 ’ı Yabancı Uyruklu oluncakim kimeydi zaten. Yemek sonrası Cafe ’de oturp Bira yudumlamaya başladık. Karım mini etekle frikik vermeye başladığı için, Yabancı Uyruklular bakışlarıyla karımı sikiyorlardı. Karımın biraz rahat etmesi için WC ’ye gitme bahanesiyle kalktım ve karıma, Rahat ol!” dedim. Karım, “Tamam!” diyerek gülümsedi. WC ’ye giderken karşı masada duran aşkıma göz ederek Gel! ’ dedim. WC ’nin önünde buluştuk. Gece geleceğimi, kocasını uyku ilacı ile uyutmasını söyledim. Kaldıkları odanın numarasını sabah söylemişti zaten. “Ya karın?” dedi. “Gelince anlatırım!” dedim, Hülyanın dudağından tatlı bir buse alarak ayrıldık…

Karımın yanına döndüğümde, yanında bir Yabancı Uyruklu vardı, adam benim geldiğimi görünce kalktı. Karımın yüzü kıpkırmızı idi, yanına oturdum ve “Ne oldu aşkım?” dedim. Karım elimi tutarak, “Hadi kalkalım, biraz yürüyelim, anlatırım!” dedi. Cafeden çıktık, sahile doğru yürüdük. “Anlat, ne oldu?” diye tekrar sordum. “Cafede yanıma gelen adam, bu öğlen yan odada sikişirken gördüğüm Almandı!” dedi. Şaşırmıştım, “Tesadüfün bu kadarı da olmaz yani, hani adam seni görmemişti?” deyince, karım kekelemeye başladı. Ben de karımı rahatlatmak için dudağını öperek, “Kızmadım aşkım, sadece gerçeği söyle, herşey serbest, sana söz verdim ya!” dedim. Karım biraz rahatladı ve gerçeği anlatmaya başladı, “Ben onları izlerken o da beni gördü ve yarrağını bana sallayarak güldü, ben de yalar gibi yaptım!” dedi…

İçimden (Seni orospu seni!) dedim. “Eee, Cafede ne oldu, anlat?” dedim. Karım anlatmaya başladı. Adam çat pat Türkçe biliyormuş, Almanyada patronu Türkmüş, o yüzden Türkçe öğrenmiş. Karıma, “Bu gece odama gel!” demiş. “Eee, sen ne dedin?” diye sordum. “Birşey diyemeden sen geldin!” dedi. “Tamam ozaman, bu gece git yarrağının tadına bak!” dedim. “Sen ciddimisin?” dedi. “Valla çok ciddiyim!” diyerek elimi mini eteğin altından amına atınca vıcık vıcık olduğunu gördüm. O ıslaklığı parmağımla alıp parmağımıemdim. “Yapma gören olur!” dedi. “Gören görmüştür, rahat ol!” dedim. Sabah Hülyayı siktiğim yere karımı götürüp bir posta sikeyim diye aklımdan geçirirken, orada ay ışıgı altında sikişen bir çift gördük. Karıma, “Bak millet nasıl rahat, gördün mü, sen de çekinme!” dedim. Şezlonglardan birinin üzerine oturduk. Şorttan yarrağımı çıkardım, kazık gibi olmuştu. Karım, “Ne yapıyorsun? deyince, “Gel otur kucağıma! Almandan önce sikeyim de amın kayganlaşsın, canın yanmasın!” dedim…

Karım da, “Bak birdaha sormayacağım, ciddiysen gidip siktiririm valla!” dedi. “İnan ki çok ciddiyim!” deyince, tangasını yana sıyırıp yarrağımın üzerine oturdu. O kadar isterikti ki şaşırmıştım. Kısa sürede sarsılarak boşaldı, ben de içine boşaldım. Biraz öyle durduk, sikim karımın amında ufalmış, dölümün bir kısmı şortumu ıslatmıştı. Karım tam bir orospu gibi davranıyor, mutluluktan sevgi sözcükleri söylüyordu. Ben de mutluydum, nede olsa karşılıklı olacaktı. Daha sonra animasyonu seyretmek için Anfiye geçtik. Geceye doğru karıma, “Hadi odamıza gidelim de hazırlan, Alman bekliyordur seni!” dedim ve odamıza çıktık…

Odanın ışığını açınca karımın amında kalan döllerimin bacağından aşağı süzüldüğünü gördüm. Çok hoşuma gitti. Daha önce yapmadığım birşeyi yaparak bu ıslaklığı yalayarak amına çıktım. Daha önceki emdiklerimden farklı bir tadı vardı amının. Karımın amından kendi dölümü yalıyordum. Garipti, ama hoşuma da gitmişti. Karım, “Yeter, ben kabuklu yarrağıma hazırlanayım!” deyince içim biraz garip oldu, ama bir söz vermiştim. Karım hazırlanırken bana, “Sen ne yapacaksın ya?” dedi. Benim sikeceğim amcığım da hazırdı, karımın haberi yoktu. “Biraz dolaşırım, birini bulursam sikerim, yoksa seni beklerim!” dedim. “Ben o yarrağı yedikten sonra çok yorgun olurum ama!” dedi. “Yalasam da yeter!” dedim. Acaba Almanın dölünün tadı nasıl diye merak ediyordum. “Son geleceğinde içine boşalt, yıkama, yalamak istiyorum!” dedim. Şaşırdı, “Ciddi misin?” dedi. “Evet!” dedim. “Tamam!” diyerek parfümünü sürdü ve Almanın odasına gitti…

Ben de hemen sikimi yıkayıp, üzerimi değiştirdim ve Hülyanın odasına gittim. Eğer kocası uyuduysa kapıyı açık bırakacaktı. Kapı açıktı, demek ki beni bekliyordu. Hemen odaya süzüldüm. Işıklar yanıktı. Kocası yatakta çırılçıplak yatıyordu, siki inikti. Bu sırada Hülya banyodan belinde havluyla gelip dudağıma yumuldu. “Nezaman uyudu? Kaç tane hap verdin?” dedim. “Yarım saattir uyuyor, 2 tane verdim rahat rahat sikişelim diye!” dedi. Kocasının yanına giderek sikini avuçladı, hiç ses yoktu. Kocasının götünü parmakladığında şaşırmıştım, “Ne yapıyorsun?” dedim. “Ben onu vibratörle sikerim, çok sever! İstersen onu da sik!” dediğinde iyice allak bullak oldum…

Daha önce hiç aklımdan geçmezken şeytan dürttü, uyuyan kocasının inik sikini elime aldım, yumuşaktı. Bu sırada Hülya, “Ama önce beni sik!” dedi gülerek. Bir çırpıda çırılçıplak kalmıştık. Ayakta uzunca öpüştükten sonra kocasının yanına domaldı, “Hadi gir içime!” dedi. Yarrağımı Hülyanın amına soktuğumda daha öncekilerden farklı gelmişti. “Kocam uyumadan önce sikti, onun dölleri var içimde!” dedi. Gerçekten çok kaygandı. Ben Hülyanın amına gidip gelirken, o da kocasının inik sikini emmeye başlamıştı. Adam uykuda da olsa siki kalkmıştı. Bu pozisyonda ben Hülyayı sikerken, o da uyuyan kocasını ağzıyla boşaltmıştı. Ağzını açıp kocasının döllerini bana gösterek yuttu. O sırada ben de Hülyanın amına boşaldım. Döndü, sarıldı ve ateşli öpüşmeye başladık. Ağzında kalmış kocasının döllerini bana tattırıyordu…

Biraz dinlendik, çırılçıplak balkonda oturduk, birer sigara içtik. “Hadi gel, kocamı sik, onu bir erkek sikerken görmek istiyorum!” dedi. “Nasıl olur?” demeye kalmadan sikimden tutup içeri götürdü. Kocası bıraktığımız gibi sırtüstü yatıyordu. Yavaşça önce yana doğru çevirip, sonra yüzüstü olacak şekilde yatırdı. Kasıklarının altına yastıkları koyduğunda, kocasının götü karı götü gibi ortaya çıkmıştı. Birkaç dil darbesi attı kocasının götüne, sonra sikimi ağzına aldı. Bu ortamın heyecanı ile sikim tekrar dikildi. Yavaşça adamın götüne değdim, ilk defa bir erkek götüne değiyordum. Hülya sikimi tükrükleyerek kocasının götüne denk getirdi, bana sadece sokmak kalmıştı. Sokmaya başladım…

Çok garip gelmişti, ama kocasının götü sıcacık ve dardı. Köklemeye başladım. Hülya da boş durmuyor, arkama geçmiş benim götümü ve taşaklarımı yalıyordu. Arada dilini götüme sokuyordu, çok garip oluyordum. Dilinin yerini prmakları almıştı. Erkek götü sikerken parmaklanıyordum, hoşuma da gitmiyor değildi hani. Daha fazla dayanamayıp kocasının götüne boşaldım…

Hülya kocasını tekrar sırt üstü çevirirken kocasının siki kazık gibi olmuştu. İstem dışı elim kocasının sikine gitti. Hülya ensemden tutarak beni kocasının sikine eğdi ve “Em hadi!” dedi. Bütün ilkler bir günde olur mu diye düşünürken, kocasının sikini ağzıma almıştım bile. Yarak yalamanın bu kadar güzel birşey olacağını hiç tahmin etmezdim, dondurma yalar gibi yalıyordum. Ben işin zevkini çıkarırken, uyuyan kocası birden ağzıma boşalmaya başladı. Tadı garipti, ekşi mi desem, tatlı mı desem, yağlı gibi bir tadı vardı. Dölleri yuttum. Hülya da gülerek dudaklarıma yumuldu…

O gece çok hoş anlar yaşamıştım. Hülyanın yanından ayrıldığımda hava da ağarmaya başlamıştı. Odama giderken merak ettiğim şey ise, acaba karım ne yapmıştı?

655 toplam, 0 bugün

Page 1 of 21 2

mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan