Welcome, visitor! [ Oturum aç

Karım Yokken, Komşularım Arzu ve Nursen ’le

Hikayeler Eylül 16, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhabalar, sizlere, yan dairedeki ve karşı apartmandaki komşularım Arzu ve Nursen ’le yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Baldız operasyon oldu ve istirahat etmek için yazlığına gitti. Giderken karımla çocukları da yanına istedi, kendisi iyileşene kadar hem takviye etmeleri hem de tatil yapmaları için. Ben çalıştığım yerden izin alamadığım için Istanbulda kaldım.

Yan dairede oturan Arzu, 30 yaşında, dolgun dik göğüsleri, pürüzsüz bedeni, yuvarlak kalçalara, sütün gibi bacaklara sahip, çok hoş bir kadın. Aynı apartmanda, aynı katta ve yan yana dairelerde otururuz. Arzu ’nun öküz gibi bir kocası var, senelerdir adamla kazara merdivenlerde karşılaşırız, başını çevirir geçer, ne Merhaba verir ne konuşur. Arzu ise bütün tersine, yanlız görsün Merhaba da verir konuşur da. Ben konutta vakam olmayayım, karımla görüşmeye konuta da kazanç.

Bir de bütün karşı binada oturan Nursen var. 50 yaşında, çok hoş ve çekici bir kadın. Kadife gibi deriyi var, göğüsleri dolgun ve hoş. Vücüdu at gibi, yuvarlak kocaman kalçalara, sütün gibi bacaklara sahip. Karımın bacaklarda selülit var onda yok. Nursen ’in kocasını içtenim, nerede görüşsek konuşuruz, balkondan balkona sohbet ederiz. Nursen ise çekingen, onunla birşeyler olacağını varsayım ediyordum ama samimiyeti kuramıyordum bir cinsli. Ben işte oldugum zamanlar, karımla sohbet için konuta gelip gider. Karım bile Nursen ’e hastalanmıştı, “Ne hoş kadın, biz onun yaşında ne hale kazancız kimbilir?” diyordu her zaman.

Karım gideli bir hafta olmuştu. Cuma günü fazla sıcaktan turşu gibi olmuştum, konuta geldim bir duş aldım, akşam geç zaman balkona masa kurdum. Bir şişe de rakı açtım. Balkonda şort ve atletle oturmuşum, ağır ağır alkolümü içiyorum, nasıl olsa yarın işe gitmiyordum. Geç zaman olmuştu, bizim binada ve karşı binada ışıklar yavaş yavaş kapanıyordu. Sanırım herkes uyumaya gitmişti ve yalnızca ben kalmıştım…

Saat 02:00 etrafında bizim yan komşunun balkon lambası yandı. Balkonlarımızın arasında 2 metre mesafe anca var. Onların balkon pima-pen pencereli. Arzu ’yu gördüm, hem de çırıl-üryan. Kafasını bizim balkona doğru çevirince beni gördü ve hemen sırçadan uzaklaştı. Az sonra üzerine askılı bir tişört altına da kısa bir şort giymiş, balkonun sırçasını açtı ve “İyi geceler Erol bey. Bizim herif horul horul uyuyor ama valla ben bu sıcakta yatamadım…” dedi. “İyi geceler Arzu hanım, evet çok sıcak, ama bizim balkon serin!” dedim. “Ooh ne ala, serin balkonda rakı sefası ha?” dedi. “Emret gel, bir dublede sana ikram edeyim.” deyince, “Peki, iki dakika geleyim bari!” dedi.

Kalkıp kapıyı açtığımda Arzu kapıya gelmişti dahi. Tişörtün altında südyen olmadığı göğüslerinin sivrilmiş ucundan belirli oluyordu. Balkona geçtik. “Hemen balkonun ışıgını kapat, kimse görmesin bizi gecenin bu saatinde.” dedi, kapattım. Arzu ’ya alkol doldurdum ve karşılıklı içmeye başladık. Az sonra ağzımı aramaya başladı, “Demin beni sırçadan gördün mü?” diye sordu. “Evet, kısa bir vakitliğine de olsa, o harika bedenini ve göğüslerini gördüm, ama hemen kaçtın!” dedim. Bu arada masanın altından bacaklarını benim bacaklarıma değdiriyordu…

Elini tuttum, tepki vermedi, öpmek istedim, ama, “Bir gören olur!” dedi. “Bu saate kim görür?” dedim ve öpüşmeye başladık. Gögüslerini açtım emiyorum. Arzu da şortumdan yarağımı çıkardı, azıcık eliyle oynadıktan sonra ağzına aldı emmeye başladı. Yarrağımı gırtlağına kadar yaslıyordum. Sonunda ağzına boşaldım, hepsini yuttu. Tişörtünü alt çekti, “Ben gidiyorum, sen de çok içme!” dedi ve hemen gitti. Evinden de bana bir öpücük gönderdi ve ışığını söndürdü. Ben de yarım kalan rakıyı içtim ve gittim yattım.

Sabah kapının ‘zırıl zırıl ’ çalan zil sesiyle uyandım. Ben bu gelen Arzu ’dur diyerek kapıyı açtım, ama gelen Nursen ’di. Altımda şort vardı, belden yukarıya üryan olduğumdan olsa gerek, 18 yaşındaden çekingen bir davranış takındı. Zorunlu Olarak, “Emret abla…” dedim. Nursen de, “Ee… Şeeyy… Eşinizi kaç gündür görmedim de, merak ettim, hasta filan değil ya?” dedi. Bu onunla ilk kez konuşmamız oluyordu. Karımın yazlığa gittiğini söyledim ve “Emret, içeri geç.” dedim. “Yok, gideyim o zaman.” dedi.

Bu fırsat kaçar mı, ısrar ettim, “Gidersin daha. Emret gir, iki sözleriz!” dedim ve içeri aldım. Halen çekingen duruyordu, ona çok çekingen olduğunu söyledim, “Üretim böyle.” dedi. Azıcık havadan sudan sohbet ettik. Bir ara, kendisinin çok hoş ve bakımlı olduğunu söylediğimde, “Öğrenmem… Ben artık gideyim…” dedi ve kalktı. Ellerini yakaladım, “Gitme kal, kaç yıldır ilk kez konuşuyoruz!” deyince, “Sizi gören de bana aşıksınız varsayır, çok güzelsiniz valla!” dedi.

“Aşık sayılırım, Seni ne zaman görsem, karşı konulmaz bir duyguyla seni istiyorum.” deyip, Nursen ’in dudaklarını öpmeye başladım. O da beni öperek karşılık veriyordu, öpüşerek yatak odasına geçtik. Hemen onu çırıl-üryan soydum. Harika bir bedeni ve kaymak gibi amı vardı. Nursen ’in göğüslerini emiyordum sırayla. Sonra kaymak gibi amına indim, yaladıkça Nursen inliyordu. Derken ben de soyundum ve yatakta 69 olduk. Nursen ’in amını yalıyor, götüne parmağımı sokuyordum. Nursen de burnundan soluk alarak yarağımı emiyordu.

Az sonra Nursen ’i dört ayak pozisyonuna getirdim, at gibi kalçalarının arasından amına girdim ve sikmeye başladım. Ben siktiçe Nursen inliyor, “Daha süratli sik beni, daha sert sik!” diyordu. Epeyce bir siktikten sonra beraber boşaldık. Yarağımı amından çıkardığımda, Nursen ’in amı ve benim yarak sırılsıklam olmuştu.

Nursen hemen döndü ve “Getir yarağını ağzıma.” dedi. Yarağımı ağzına aldı, iyice bir emdikten ve diliyle arındıktan sonra yatağa uzandı ve “Tek sözcükle harika!” dedi. Ardından, “Sana karşı neden çekingen olduğumu kavradın mı şimdi? Benim altıncı hissim güçlüdür, seni daha ilk gördüğümde aramızda neler olacağını varsayım etmiştim.” dedi. Ben de, “Peki, neden geldin o zaman?” deyince, “Gece balkonda seni Arzu ile öyle görünce sabredemedim artık.” dedi.

Nursen ’in dudaklarını öptüm ve “anal de sikmeme izin varmı?” diye sordum. “Sik ama, ilk sensin bilesin!” dedi. Yarağımı ağzına aldı kaldırdı ve götünü döndü bana. Ben de götünü yalamaya başladım, iyice nemlendirip yarağımın kafasını soktum. Nursen kafasını çevirip bana baktı, suratı kıpkırmızı olmuştu. Yarrağımın tamamını götüne soktuğumda, Nursen, “Manitam yırttın götümü!” diye inliyordu. Birkaç kere sokup çıkardıktan sonra içine boşaldım.

Ardından birbirimize sarılıp, bir saaten fazla yattık. Sonra kalktı, giyindi ve dudaklarımdan öperek, “Sonra görüşürüz Manitam!” deyip evine gitti…

534 toplam, 0 bugün

Bence Her Kadın Bir Kere Zenci Yarağı Yemeli

Hikayeler Eylül 15, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Slm, ben Güler. Hollanda Amsterdam ’danım. 27 yaşındayım, konutluyum ve evhanımıyım. Mutsuz bir konutluluğum var ve artık kocamla İlişki yapmak bana zevk vermiyordu. Kocam beni gönlümce sikemiyor tatmin edemiyordu. Kocamla İlişki hakkında konuşamıyordum dahi, ne zaman İlişki mevzusu açılsa, hemen hiddetleniyor ve mevzuyu değiştiriyordu. Oysa ben İlişki için deliriyordum. Zamanla kocamdan saklı olarak, kendi kendimi tatmin etmeye ve porno videoları izlemeye başladım. İzlediğim filimler beni daha da azdırıyordu.

Bizim Amsterdamda oturduğumuz semtte çok Türk aile ve bir tane de Türk dükkanı var. Bütün karşı binada Hayriye hanım diye bir tanıdığım var, kendisi de konutlu. Arada sırada Hayriye hanıma oturmaya, sohbete ve tasalaşmaya gidiyordum. Kendisiyle konutluluklarımız hakkında, kocalarımız ve İlişki hakkında laflıyorduk. Bir kezinde Hayriye hanım, alt katlarındaki kiralık duran dairenin bir zenciye kiraya verildiğini anlatmasıyla, sohbetimizin mevzusu otomatikmen zenciler ve zenci yarrakları oldu. O gün akşama kadar, zencilerin yarrakları gerçekten çok mu büyük olur, at yarrağı gibi mi olur, zenciler çok mu iyi siker gibi mevzular konuştuk Hayriye hanımla. Hayriye hanıma belirli etmesem de, içimden bir zenciyle sikişmek fikirleri geçirmeye başladım.

O günden sonra aralıksız pencereden bakıp, Hayriye hanımın komşusu olan zenciyi izliyordum. Ve onu her gördüğümde onunla sikişmek hayali kuruyordum. O zenciyle sikişmek fikri kafamda iyice statiklenmişti. Kesinlikle o zenciyle sikişmek istiyordum, ama nasıl yapacaktım, bunu bir cinsli öğrenmiyordum. Bu arada zencili İlişki videoları izleyerek daha da deliriyordum ve aralıksız pencereden o güzergaha doğru bakıyordum. Aralıksız Hayriye hanıma gidip gelmeye başladım, apartmanın girişinde çıkışında, merdivenlerde filan belki o zenci ile karşılaşırım diye. Her zaman olmasa da arada bir o zenci ile karşılaşıyor ve Merhabalaşıyorduk. Pencereden baktığımda görüyordum, zenci sabahları çoğu kere konuttan çıkınca alttaki Türk iş yerine gidip birşeyler alıyordu. Artık ben de sabahları, zenci konuttan çıkarken, çıkıp Türk iş yerine ekmek almaya filan gidiyordum, zenciyle karşılaşalım, bir iki kelime konuşalım diye.

Türk iş yerine giderken kendimi zenciye farkettirmek için, hoş giyinip, hoş kokular sürerdim. Dükkandaki çalışan Türk emekçilerin hepsinin beni sikmek istediklerini, bana besinmiş gibi bakışlarını kavramıştım. Ama ben o zenciyi gözüme kestirmiştim ve şehirle de o zenciye siktirmek istiyordum kendimi. Bir gün dükkana giderken 18 yaşındaden zenciyle karşılaştık ve bir iki dakika ayaküstü konuştuk. Ben tüm cesaretimi toplayarak, dolaysız olarak, ondan beğendiğimi ve kendisi ile İlişki yapmak istediğimi söyledim. Hollandacada en çok güzelime giden tümceyi kullandım: “Ik wil met je neuken!” dedim. Zencinin gözleri birden faltaşı gibi açıldı ve neye uğradığını afalladı, benden hiç böyle birşey beklemiyormuş. Bir kağıda evvelden yazmış olduğum mobiel telefonumun numarasını verdim ve kocamın bu hafta gece çalıştığını, saat 22:00 ’den sonra isterse gelebileceğini söyledim ve ordan uzaklaştım.

O gün saatler geçmek öğrenmedi ve çok coşkuluydum. Kocam saat 21:00 ’de konuttan çıktı ve işe gitti. Saat 22:00 olmuştu, ama zenci birtürlü aramıyordu. 23:00 olunca artık bu gelmiyecek dedim ve 18 yaşındaden İlişki videosu izlemeye ve amımla oynamaya başladım. Birkaç dakika sonra kapı çaldığında çok korktum, acaba gelen kocam mı idi, işten erken mi döndü diye. Gelen zenci olamazdı zira gelmeden evvel telefon kalemtıraş diye bekliyordum. Kapının gözetleme deliğinden baktığımda zenciyi görünce, coşkudan kalbim duracaktı. Hemen içeri aldım zenciyi ve hemen orda başladık dudak dudağa öpüşmeye. Kolundan sürükleyip salona götürdüm zenciyi, videoda porno filimi oynuyor, biz salonun ortasında öylece durmuş, çılgın gibi sevişiyorduk, soluk soluğa kaldık.

Beni kucağına aldı, yatak odasına gittik ve beni çırıl üryan soydu. Zencinin pantolununu da ben çıkardım, külodunu indirdiğimde gözlerime inanamadım. Aman Yaradanım, o ne öyle? Okadar kocaman bir yarak ki, hep filmlerde görürdüm de inanmazdım. Gerçekten de sanki at yarağı gibiydi. Yarrağını ağzıma vermeye başladı, fakat çok kocaman olduğu için ağzıma sığmıyordu, yalnızca yalıyordum. Beni yatağa sırtüstü yatırıp bacaklarımı ayırdı ve amımdan başladı yalamaya. Çok uzun bir dili vardı, dilini amıma sokuyor, amımın dış ve iç dudaklarını ağzına alıyor, klitorisimi emiyor, eliyle de amımın kıllarını okşuyordu. Muhteşem birşeydi, daha ilk dakikada orgazm olmuştum. Yarrağını amıma soksun diye deliriyordum, “Hadi artık sok.” diyordum, ama adam sanki profesyonel bir Jigolo gibi, işi öğreniyor ve durmaksızın amımı yalıyordu.

Amımı yalayarak beni ikinci kere orgazm ettikten sonra, nihayet beni kucağına aldı ve yarrağını alttan amıma doğru sokup beni de üstten yarrağına doğru bastırdı. Yarrağı ıslak amıma harikulade bir biçimde girmişti. Kocamın haricinde ilk kere bir başkası ile sikişiyordum. Tarif etmesi olası olmayan bir zevk alıyordum ve çok ta harika sikiliyordum. Hemen hemen sınamadığımız pozisyon kalmadı, nerdeyse her pozisyonnda sikiştik. Ben yataktan alt indim, kafam yerde götüm havada domaldım, zenci de arkamdan amıma soktu yarrağını. Yarrağı amıma öyle hoş giriyordu ki, bence en hoş pozisyon bu olsa gerek. Beni bu pozisyonda epeyce bir vakit siktikten sonra ve içime boşaldı. İkimiz de aynı anda orgazm olduk, daha evvelinden yaşamadığım, öğrenmediğim, tanımadığım çok güzel bir duyguydu bu.

Yatağa yanyana uzandık ve öylece 10 dakika filan dinlendik, kağıt havlu ile kendimizi sildik, arınıldık. Zencinin ismini de o anda bildim, Mamadu imiş ismi ve Senegalli imiş. Konutlu imiş, fakat karısı Senegalde kalıyormuş, taşındığı konutu da karısını Hollandaya getirebilmek için kiralamış. Konuşurken bir yandan da amımı okşuyordu ve amımın çok hoş olduğunu söyledi. Hatta kocamdan boşanırsam, O da karısından boşanacağını ve benle evlenceğini dahi söyledi. Ben de onun yarrağı ile oynamaya başlayınca, yarrağı yine sertleşti ve kocaman oldu. Bana bu sefer götümden sikmek istediğini söyledi, ama ben bunu asla yapmayacağımı, daha evvel hiç sınamadığımı ve götümün yırtılmasından korktuğumu söyledim. En azından götümü okşamak istediğini söyleyerek beni yüzüstü çevirdi. Götümü avuçlayarak masaj yaptı ve parmakları ile göt deliğimi ovdu. Yarrağını götüme sokmak için çok ısrar ettiyse de sokturmadım. Ağzımla boşalttım.

O günden sonra artık, kocam geceleri çalıştığında, hemen hemen her gece saklıca geliyordu ve saatlerce sikişiyorduk. Amımı her nekadar sikse de, bu 18 yaşındaden aralıksız götümle oynuyordu, ama ben götümle oynamasından zevk filan almıyordum. Acaba götten sikilmek nasıl birşeydi, merak ta ediyordum reelinde, fakat korkuyordum da. Derken göt sikme ile alakalı porno filimleri izlemeye başladım. Filimlerde götten sikilen kadınları gördükçe, reelinde hoş olabileceğini düşünmeye başladım. Ve ertesi gün geldiğinde beni götten sikmesine izin verecektim. Ertesi gün sabahtan gittim ve bir şişe, özellikle götten sikişirken kullanılan kaydırıcı aldım. Fakat boşuna bekledim. Gelmedi, telefon da açmadı. Günlerdir pencereden bakıyordum, caddede de göremiyordum hiç, geceleri evinin lambaları yanmıyordu. Merak ediyordum, iyice delirmiştim. Haftalar geçmesine karşın ortalıkta yoktu. Aradan iki ay geçmişti, bir gece aniden çıktı geldi. Memleketine, Senegale gitmiş, karısından boşanıp gelmiş.

Tabi 18 yaşındaden çılgınlar gibi sevişmeye başladık, o gece sanki amımı parçalayacakmış gibi sikti. Ona, “Aşkım sana bir sürprizim var, artık götümden de sikişmek istiyorum.” dedim ve kaydırıcının olduğu şişeyi verdim, ters dönüp önünde domaldım. Bu evvel amımı ve götümü diliyle iyice yalamaya başladı ve ardından kaydırıcıdan dökerek göt deliğimi hoşça yağladı. Ben de onun yarrağını avucuma alarak yağladım ve kalçalarımı ayırarak, “Hadi aşkım sok, patlat artık şu bakire götümü.” dedim. Yavaş yavaş yarrağını götüme sokmaya başladı, fakat hem girmiyor, hem de götüm çok acıyordu. Acıya dayanmak için kendimi zorluyordum. Başı girdiğinde göt deliğim ayrılındı sandım. O kocaman yarrak sanki götümü yırtarak, milim milim, ilerliyordu. Yarısına yakını henüz girmişti ki, dayanamadım, “Öyle kal lütfen, çok acıyor, daha fazla sokma.” dedim. Bu azıcık bekledikten sonra, yarrağını yavaş yavaş çıkarıp sokmaya başladı. Azıcık da olsa acıyla karmaşık zevk almaya başlamıştım ki, birden çığlık attım, çok makûs basmıştı. Nerdeyse tamamı girmişti. Haykırmalarıma aldırış etmeden, sert sert sikmeye devam etti ve birkaç dakika sonra götümün içine boşaldı.

O gece götümün ilk kez sikilmesinden, acıyla karmaşık, muhteşem farklı bir zevk almıştım. Artık her buluşmamızda götümü de siktiriyordum. Götüm iyice açılmış ve zenci yarağı yemeye alışmıştı. Hele kucağında iken götten yarak yemenin bana verdiği zevki anlatamam. Hali Hazırda kocam çalışmaya gidince, zenci Manitamle hemen hemen her gece sikişmeye devam ediyoruz. Çevreden şüphelenenler olduğunu öğreniyoruz, ama artık herşey bize vız geliyor. Am da benim, göt te benim! Kime ne? Benim zenci yarağı yemem el alemi niçin ırgalasın ki? Hem zenci yarrağının tadını, zenci yarrağı yiyenler öğrenir! Bence her kadın bir kere zencilerin o kalın kocaman yarağını yemeli diyorum :

608 toplam, 1 bugün

İnternetcafe Alıcım Nagihanın Götünü Amını götünü deldim

Hikayeler Eylül 15, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Slm, ben Veli. Yaşım 39, Almanya Stuttgart şehrinde internet cafe firmacılığı yapıyorum. Hergün alıcım olan Nagihan adında, kapalı bir kadın aralıksız gelip giderdi. 30 – 35 yaşlarında, bakımlı, 50 – 55 kiloda, ince, zarif ve güzel bir dul kadın olan Nagihanla yaşadığım bu hadiseyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

O gün, bayağı saatleri olan çalışma saatimde internet cafe ’mi açtım sabah saat 8:30 ’da, lambaları yaktım. Ben dükkanı açar açmaz Nagihan hanım içeri girdi ve “Günaydın Veli bey, bana bir internet açarmısın?” dedi. “Natürel hanımefendi!” dedim ve 8 numaralı masadaki PC ’de interneti açtım. Nagihan hanım genelde o masada internet yapardı. O masanın yeri çok uygun ve kimsenin görmediği, rahatsız etmediği bir yerde. Nagihan hanım internetin başına geçti. Ben de tezgaha döndüm, telefon kartlarını düzenliyordum. Aradan birkaç dakika geçmişti ki, 8 numaralı masanın olduğu taraftan tuhaf sesler gelmeye başladı. Neler oluyor diye merak ettim ve çaktırmadan bakmaya karar verdim. Paspası aldım, yerleri pakler gibi yaparak arka taraflara gittim.

Nagihan erotik sex filmi izlerken kendinden geçmiş, eli bacak arasında, amını üfeleyerek tuhaf sesler çıkarıyor. Ne seyrediyor acaba diye merak ettim ve monitörü görebilmek için arttan azıcık daha yanaştım. Baktım ki, Nagihan zenci bir adamla sarışın bir kadının sex yaptığına izliyor. Filimde zenci adam sarışın kadını götten sikiyordu. Benim yarrak anında kalktı natürel. Nagihan ’a arkadan yavaşca yanaştım, iki elimi memelerine attım ve okşamaya başladım. Nagihan ters tepki verir diye korkuyordum zira alıcımdı. Fakat Nagihan hiçte düşündüğüm gibi ters tepki vermedi, aksine ben onun memelerini okşarken, suratını bana dönüp dudaklarımdan öpmeye ve benimle sevişmeye başladı. İki seneden beri Nagihanla aramızda böyle birşeyin olacağını hipotez etmezdim.

Dükkana gerçi bayağıda sabah fazla gelen olmuyor, yinede kalktım kapıyı kilitledim. Sırçaya ‘Kapalıdır, saat 10:00 ’da açılacak! ’ diye bir yazı yazdım ve perdeleri kapadım. Nagihanın yanına geldim, Onu ayağa kaldırdım ve o hoş bedenini kendi ellerimle soydum. Yalnızca eşarbı kaldı, nedense eşarbını çıkartmama izin vermedi. Birgün Nagihanın üryan bir biçimde kollarımda olacağı hayali dahi bana palavra geliyordu. Ben de soyundum ve sevişmeye başladık. O anda Nagihan bir itirafta bulundu, “Veli, iki seneden beri böyle bir fantazim vardı, nihayet bugün asıllaşmak üzere. Senden bir isteğim var, demin filimde gördüm, zenci adam kadının götünü sikiyordu, senden götümü sikmeni istiyorum!” dedi ve masaya dayalı sandalyelerin birine tutunarak domaldı, göt deliğini tükürükle nemlendirerek “Hadi erkeğim, sik götümü, çıldıracam yoksa!” dedi.

Ben de kazık gibi olmuş sikimi tükürükle nemlendirerek Nagihanın götüne yavaşca sürtünmeye başladım. Sikimin kafasını götünün mor deliğine yasladığımda sanki sikimde 100 derece sıcaklık hissetim. Sikimin kafasını yavaş bir tempoyla bastırdığımda Nagihan öyle bir bağırdı ki, hemen sikimi geri çektim. Nagihan, “Ne olur devam et, iki yıldır bu fantaziyle yaşıyorum, acısada bağırsamda götümden sikmeni istiyorum!” dedi. Tekerrür sikimi nemlendirip Nagihanın kalçalarından sıkıca anladım. Ve tam soluğumu tutarak sikimi götüne kökledim. Aman Yaradanım, attığı çığlığı neredeyse dükkanın önünden geçenler dinleyecekti. Hani köpekler sikişirken birbirlerine kenetlenirler ya, biz de aynen öyle kenetlenmiş bir biçimde, üzerine bastırdım. İki dakika kadar öyle kaldık.

Az sonra baktım Nagihan yavaşca götünü sallamaya, ileri geri hareket ettirmeye başladı. Nagihanı azıcık hür vazgeçtim ve götünü sikmeye devam ettim. Sikişmemiz yavaş bir biçimde 10 dakika kadar devam etti. Daha sonra ben süratlenmeye başladığımda, Nagihan mırıldanarak, “Lütfen boşalırken benden habersiz boşalma.” dedi. Nagihanın kalçalarından yakalayıp sert sert vurdurmaya başladım. Her an boşalabilirdim, “Gelmek üzereyim!” dedim. Nagihan, “Ağzıma boşal erkeğim.” dedi. Nagihanın o daracık göt deliğinde sıkışan sikimi götünden çektim. Nagihan ok gibi fırlayıp bana döndü ve sikime sarıldı, ağzına aldı ve yalamaya başladı. Birden volkan gibi patladım ve tam spermlerim Nagihanın ağzına, suratına ve eşarbına bulaştı. Saat nerdeyse 10:00 ’a geliyor ve dükkanı açmam gerekiyordu. Derlendik ve üstümüzü giyindik. Nagihan bana telefon numarasını verdi ve “Yarın dükkanı başkasına teslim edebilirsen bana haber ver.” dedi ve öpüştük gitti.

Ertesi gün, dükkana bakacak bir dost buldum. Nagihanı aradım ve müsait olduğumu söyledim. Nagihan bana adresini tarif etti ve “Bir saat sonra benim konuta gel!” dedi. Bütün bir saat sonra evine gittim ve zile bastım. Nagihan kapıyı açtı ve emret etti. İçeri girer girmez donakaldım, salondan kadın sesleri geliyordu. Salona geçtik, iki tane kadın var, iki kadında başları kapalı, uzun etekli. Öyle hanımefendice oturuyorlar ve kahve içiyorlar. Kadınlarla tokalaşmadan yalnızca Merhabalaştık. Ben boş koltuklardan birine oturdum ve Nagihana, “Kusura bakmayın konukların olduğunu öğrenmiyordum. Rahatsız etmeyim.” dedim. Nagihan da, “Veli bey, kadın dostlar öylesine çalkapı kahve içmeye gelmişler, azıcıktan gidecekler.” dedi ve bana da kahve ikram etti. Kadınlardan birisinin ismi Serpil, değişiğininki Kübra imiş. Her ikisi de konutlu ve çoluk çocuk sahibiymiş. Havadan sudan iki lafladıktan sonra kadınlar müsade isteyip kalktılar. Nagihan da onlarla kalktı, uğurlamaya. Ben salonda kaldım, oturduğum yerde.

Bir iki dakika sonra Nagihan geldi ve boynuma sarıldı. “Konukların gittiler mi?” diye sordum, “Evet, gittiler.” dedi. Hemen ayağa kalktım ve sevişmeye başladık. Öpüşerek yatak odasına gittik. Bir çırpıda soyunduk. Nagihanı yatağa sırtüstü uzatıp bacaklarını ayırdım ve bacak arasını yaklaştım. Dudaklarından, boynundan, göğüslerinden öperek, yalayarak amına indim ve yumuldum. Bütün amını yalayıp emmeye başlamıştım ki, kalçalarımda iki el hissettim. Bunlar Nagihanın elleri olamazdı, zira Nagihan ellerini saçlarıma geçirmiş, beni kendine doğru sürüklüyordu. Nagihan saçlarımı vazgeçtiğinde arkama baktım ve öyle donakaldım ki, azıcık evvel salonda oturan o iki kadın, Serpil ve Kübra. Serpil yatağın sağında, Kübra solunda dikilmişler kalçalarımı okşuyorlar…

Meğerse Nagihanla ayarlamışlar herşeyi. Serpil ve Kübra gitmiş gibi yapıp gitmemişler, Nagihan onları mutfağa gizlemiş. Biz Nagihanla sevişmeye başlayınca yanımıza gelip bize katılacaklarmış. Tüm bunları evvelden tasarlamışlar. Nagihan Serpil ve Kübra çok içten dostlarmış, aralarında saklı gizli yokmuş. İlişki mevzuları da buna dahil. Kocaları bunları İlişki mevzusunda yeteri kadar tatmin edemiyorlarmış. Zati Esrarengizim de dul olduğu için hiç yarak suratı görmüyor. Bunlar haftada 2 – 3 kere Nagihanda buluşup beraber İlişkifilimleri izliyorlarmış. İlk başlarda herkes kendi kendini tatmin ediyormuş. Fakat sonraları grupİlişki filimleri, lezbiyen filimleri izleyip üçü birbiriyle sevişmeye başlamışlar. Nagihan dün benim yanımdan dağıldıktan sonra hemen Serpil ve Kübrayla buluşmuş ve internet cafede bana götünü siktirdiğini anlatmış…

Neyse, neticede Serpil ve Kübra da hemen soyunup bize katıldılar ve ben de dünyanın en hoş nimetlerinden yararlanmaya başladım. Her biri birbirinden hoş, ikisi konutlu, biri dul, üç tane Abaza kadın aç kurtlar gibi yarrağıma saldırmaya başladılar. Ogün akşama kadar Nagihan Serpil ve Kübrayı amlarından ve götlerinden Amını götünü deldim. Bu arada söylemeyi unuttum, Serpil ve Kübra çocuklarının üzerine yemin ettiler, daha kocalarının sikini ağızlarına almamışlar ve ilk defa bana götlerini siktirmişler.

Ogünden sonra her fırsat bulduğumuzda Nagihanın evinde buluşup, Nagihan, Serpil ve Kübra ile grupİlişki yapıyoruz. Bu hadise uzun zamandır devam ediyor ve çok hoş ilişkimiz var. Kocaları tarafından İlişki mevzusunda herşeyden yoksun vazgeçildikleri için, her seferinde çok barbar ve sert sikişiyorlar. Kocalarının veremediğini bende buldukları için de beni kaçırmak istemiyorlar, kıymetimi öğreniyorlar. Doğumgünümde, üçü ortaklaşa 2.500 Euro bedelinde bir saat hediye ettiler bana. Umarım bana denk geldiği gibi, böyle zarif, sexy, deli ve Abaza kadınlar herkese kısmet olur!

601 toplam, 0 bugün

Karımın Amını Hiç Böyle Islak Görmemiştim

Hikayeler Eylül 13, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhabalar. Ben karımla erken yaşlarda evlendim. İlişki yaşamımız çok hoş gitti hep. Ancak 30 ’umuzu geçtikten sonra, ikimiz de İlişki sırasında fantazilerimizi anlatma rahatlığına kavuştuk. Karım bir fantazisinde, benim başka bir bayanla sevişmemi izlemek istiyordu. Ben de bir sevişme sırasında karıma, iki erkekle sevişmenin ona zevk verip vermeyeceğini sordum. Bu fantaziyi hiç konuşmamıştık daha evvelleri. “Sahi istermisin, kıskanmazmısın?” dedi. Ben de, “Hayır, çekememem.” deyince, bu fantazi bizim en büyük fantazimiz oldu.

Benimle sevişirken karım, “Nolur yapma, ben konutluyum, kocama ne derim…” diye kıvranıyordu altımda. Ben de “Olsun, bir kezden birşey olmaz…” diye sikmeye çalışıyordum onu. O da kıvranıyor ve sokturmamak için rol yapıyordu. Amının içine girince de, “Nolur birdaha yapma, kocam dinlerse mahvolurum…” diye kıvranıyordu altımda. Facia boşalıyorduk beraber.

Bu fantaziler devam ederken, yurtdışında yaşayan bir dostum geldi Istanbul ’a, bir ara birlikte ticaret yapmıştık. Karım da çok iyi tanıyordu onu. Akşam yemeğine davet ettik. Otelden otomobille aldım onu, akşam birlikte yemek yedik, daha öncekilerden konuştuk filan. Yemekten sonra alkol bizi iyice hafifletmişti, çok geç saatlere kadar içtik ve konuştuk. Saat 03:00 gibi, aldığı alkolün de tesiriyle, dostumun başı koltukta öne düştü, sızmak üzereydi. “Ya istersen burda kal bu gece.” dedim, “Gideyim, rahatsız etmeyeyim.” dedi. “Olur mu, müsait oda var.” dedim. Karım da hemen yatağı hazırladı uyuması için. O odaya girdi, biz de odamıza geçtik karımla…

Karımla yatağa girince, karımın bedenini okşamaya başladım, kıvranıyordu. Karım da elini uzatıp sikimi okşamaya başladı. Sikim tuhaf kalkmıştı, dostumun varlığı beni tahrik etmişti. Karımı da tahrik etmiş olacak ki, “Dostun, umarım rahat eder…” dedi. Ben de “Bak bir istersen, sor bakalım rahat mı.” dedim. “Kızmazmısın?” dedi, ama can attığı belirliydi. 18 yaşındaden de, “Olmaz, sonra rezil oluruz…” dedi. Ben de, “Gel beraber gidip bakalım….” dedim. O anda ikimiz de yalnızca külotlaydık ve ben alkolün tesiriyle cesaretli hareket ediyordum. Yoksa çok istesek de, asla böyle birşeye cesaret edemezdik ikimiz de.

Holün lambasını yakıp, dostumun uyuduğu odanın kapısını hafifçe tıkladık, ses çıkmadı. Kapıyı açtık ve baktık, çok derin uykuya dalmıştı, iyice sızmıştı. Karımla içeri girdik, ama ne yapacağımızı öğrenmiyorduk. Karım da yanımda, yatağın yanında ayaktaydık. Sonra ben, dostumun üzerine örttüğü pikeyi bacaklarına kadar çektim. Dostum, yaz olduğundan dolayı yalnızca slip giymişti ve siki sıradan şişkin duruyordu…

Karımın gözleri dostumun şişkin sikindeydi hep. Karıma, “Kuru kuru bakmakla olmaz, ellesene…” dedim. “Ya uyanırsa napariz?” dedi. Hem içki, hem de o tuhaf heyecanın ve zevkin tesiriyle, “Birşey olmaz, uyanmaz…” dedim. Karımla yatağın yanında çömeldik. Karım elini hafif hafif dolaştırıyordu dostumun donunun üzerinde. Karıma, “Korkma, çekinme, ne istersen yap!” dedim…

“Ya sonra pişman olursak?” dedi, ama bu arada kıpkırmızı olmuştu karımın o hoş suratı. Sarışın ve beyaz derili olduğundan iyice emin oluyordu bu kırmızılık. Karıma izin verdiğim halde, 18 yaşındaden de utangaç davranıyordu. Direnemedim ve ben dostumun külodunu hafiften alt çektim. Azıcık siki çıktı ortaya. Karım eliyle yakalayıp oynamaya başladı. Dostumda hareket yoktu, çok derin uykudaydı. Karım, dostumun hem ilk defa gördüğü sikine dikkatlice bakıyor, hem de eliyle oynuyordu. Benim suratıma bakamıyordu ama. Karımın başını bana doğru çevirdim elimle, ama hemen gözlerini kaçırdı. “Nasıl? Zevk alıyormusun?” dedim karıma. “Heyecandan can verdim ben…” dedi, ama karım benim de bakmamdan rahat edemiyordu, hissettim bunu.

“Ben tuvalete gidiyorum.” dedim, antreye çıktım, ama gitmedim. Suskunca oda kapısına geri gelip izledim. Karımın art bana dönüktü, sezmedi beni. Dostumun siki daha bütün kalkmamıştı. Karım, dostumun sikini eliyle yakalayıp baş kısmını ağzına almıştı, emiyordu. Dostumda uyanma bulgusu yoktu, ama tuhaf bir ses çıkarıyordu, inleme sesi gibi. Yavaşca ve suskunca içeri gelip, karımın arda hafifçe sabrettim. Karım beni artta sezince, hemen dostumun sikini ağzından çekti. “Devam et, çok zevk alıyorum!” dedim. Sikimi arkadan karımın amına yaslayıp yavaş yavaş sokmak istediğimde, karımın amı çeşme gibi akmıştı. Sikimin başını sokup, hafifçe itince hepsi kayıverdi amının içine. Karımın amının böylesine ıslandığını daha evvel hiç görmemiştim…

Sikimin tamamı birden amına girince, karım, “Ohhhhh…” diye inledi. Artık iş çığrından çıkmıştı. Ben karımı belinden yakalayıp, arkadan pompalarken, karımın da ağzından şapırtı sesleri geliyordu, tuhaf emiyordu dostumun sikini. Bütün kalkmadığı için de hepsi girmişti ağzına. Dostum birden kasıldı ve inleye inleye karımın ağzına geldi… Ardından bir kere daha… Ve azıcık sonra bir kere daha! Bu arada ben de karımın amına, iki kere, en dibine boşaldım. Karım spiral taktırdığı için rahattık. Karımı sikerken, ben konuşmuyorum, karım inliyor, dostumdan da kısık kısık hırıltılar geliyordu…

Sikişmemiz bitince, karım dostumun külodunu çekti ve pikeyi örttü, odamıza geçtik. Bir kere de yatakta Amını götünü deldim karımı. Karım bana, “Canım, teşekkür ederim, mahvoldum ben…” diyerek, inleye inleye boşaldı birdaha. Saymadım öğrenmiyorum ama, 4 mü 5 mi oldu boşalması. Ben de 3 kere geldim. Sonra yorgun bir durumda uykuya daldık.

Sabah uyandığımızda fobi duyduk azıcık. Karım bana, “Dostun kavramamıştır degil mi? Kavradıysa rezil olduk…” dedi. Odadan filhakika çekinerek çıktık, çekinerek salona yöneldik. Salondan TV ’nin sesi geliyordu, çekinerek salona girdik. Gülerek günaydınlaştık. Karım dostuma, “Umarım yatakta rahat etmişindir…” dedi. Dostum da, “Hemde nasıl rahattım, uyur uyumaz yatmışım, azıcık evvel uyandım.” deyip, karıma teşekkür etti. Sonra beraber hoş bir kahvaltı ettik ve dostum gitti.

587 toplam, 0 bugün

Sefer Ağabeyin Muhteşem Yarağına Doyamıyorum

Hikayeler Eylül 7, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba, ben Türkan, 38 yaşındayım ve gerçekten son derece hoş bir bayanım. Konutluyum ve Lise son sınıfa giden, 16 yaşında bir kızım var. Kocam daha öncekinden terziydi, sonra terzilikte iş kalmayınca muhtelif işlerde çalışmaya başladı. Kocamın dayısının damadı Sefer ağabey, kocama Adana ’da bir iş buldu ve götürdü işe yerleştirdi. Kızım Selma ’nın mektebi olduğu için biz Mersin ’de kalmıştık. Kocam bizi Sefer ağabey ’ye emanet etmişti. Sefer ağabey oldukça da zengin biri. Tam gereksinimlerimizle o ilgileniyordu.

Bir gün, kızım Selma ’nın mektepte olduğu bir zaman, Sefer ağabey konuta geldi ve bir lüzumumuz olup olmadığını sordu. Ben de kendisini içeriye davet ettim, azıcık paraya lüzumumuz olduğunu söyleyip, kendisinden 20 TL istedim. O ise çıkardı 100 TL verdi ve “Hepsi kalsın. İstediğin gibi harca.” dedi. Parayı aldım, teşekkür ettim. Birer fincan kahve içmek için kendisini salona emret ettim. Sefer ağabey bir sigara yaktı, ben de kahve yapmak için mutfağa gittim. Kahveleri yapıp getirdim ve ikram edip karşısındaki divana oturdum. Karşılıklı kahveleri içerken, Sefer ağabey aralıksız bacaklarıma bakıyordu. Bu da beni heyecanlandırıyordu ve ben de onun yarağından gözlerimi alamıyordum. Kahvelerimizi içtikten sonra, beni yanına, oturduğu üçlü koltuğa çağırdı. Gittim yanına oturdum. Sağ elini boynuma koydu ve beni okşamaya başladı. Bir yandan da çok hoş olduğumu söylüyordu. Bu sırada pantolonunun önüne baktığımda yarağının dikildiğini gördüm. Beni kendine doğru iyice çekti ve boynumdan öpmeye başladı, sol elimi de yakalayıp yarağının üstüne koydu ve sıkmamı istedi. Ben de öyle yaptım. Sefer ağabey de sol elini eteğimin altına sokarak, külotumun kenarından amcığımı okşuyordu.

Boynumu öpüp yalarken, kulağıma fısıldayarak, “Türkan, seni uzun zamandan beridir arzuluyorum. Seni hemen şimdi sikmek istiyorum!” deyince, “Ben de seni istiyorum Sefer ağabey.” dedim ve fermuarını indirip kemerinini çözdüm ve pantolonunu alt indirdim. Ardından külotunu da sıyırdım. Yarağı ortaya çıkmıştı. Fakat hem oldukça uzun hem de bileğim kadar kalındı. Sanki insan yarağı değil, bir at yarağıydı mübarek. Resmen korktum ve “Sefer ağabey, ben bunu alamam!” dedim. Bunun üzerine Sefer ağabey, “Bak bunu benim karı da alıyor, Meyrem de alıyor. Sen de alırsın. Sen yeter dediğinde ben daha ileri gitmem.” dedi. Meyrem kim diye soracak olursanız, Meyrem, Sefer ağabey ’nin kayın biraderinin karısı. Zati bana Meyrem anlatmıştı, Sefer ağabey ’nin kendisini siktiğini.

Bu arada tamamen soyunduk ve birbirimizi öpüp yalamaya başladık. Sonra Sefer ağabey amcığımı iyice yaladı, sulandırdı. Ben de Sefer ağabey ’nin yarağını ağzıma almak istedim ama sığmıyordu. Yalnızca dilimle yalıyordum. Sefer ağabey, iyice sulanmış olan amcığımı bir de tükürükle nemlendirdikten sonra yarağını sokmaya çalıştı, fakat girmiyordu. Tekerrür amcığımın iki dudağını eliyle yanlara açarak, yarağının kafasını yavaş yavaş sokmaya başladı. İleri geri yaparak ve her keresinde azıcık daha ilerleyerek, alıştıra alıştıra sonunda hepsini köklemeye başladı. Sanki içime bir soba odunu girmişti. Amcığıma girip çıkması sürdükçe ben de iyice alıştım ve zevkten çılgına döndüm. Her kökleyişinde sanki midem ağzıma geliyordu. Fakat içimden çıkmasını da istemiyordum. Amcığım, kocamınkinin iki katı büyüklüğündeki Sefer ağabey ’nin yarağını iyice sarmıştı. Ben boşalıyordum ama Sefer ağabey boşalmıyordu. Artık kaç defa orgazm olduğumu öğrenmiyorum. Fakat o aynı sertlikte sikmeye devam ediyordu. Resmen zevkten deliriyordum. Meğerse Sefer ağabey çok geç boşalırmış. Oysa kocam, daha o ufacık sikini içime sokar sokmaz bir iki ileri geri yaparken, ben daha zevk almaya dahi başlamadan boşalırdı. Sefer ağabeyin de öyle boşalacağını sanmıştım.

Sefer ağabey ’ye, “Azıcıktan kızım mektepten kazanç. Lütfen artık boşal, bugünlük yeter. Bunun yarını da var.” dedim. Sefer ağabey “Tamam hoşum!” deyip, iyice süratlenmeye başladı. Ben tekerrür boşalırken, bir saatten fazla sürmüş olan sikişten sonra nihayet Sefer ağabey de boşaldı ve içimi doldurdu. Yarağını içimden çıkardığı halde aynı kocamanlıktaydı. Yarağını içime ilk sokarken çok zorlanmama karşın sonradan gerçekten çok zevk aldım. Hakikatinde Sefer ağabey ’nin gitmesini hiç istemiyordum. O geceyi Sefer ağabey ile geçirmek istiyordum. Ona, “Akşam yemekten sonra tekerrür gel. Kızım yattıktan sonra sabaha kadar beraber olabiliriz.” dedim. Sefer ağabey de, “Benim karıyı atlatabilirsem kazancım!” dedi ve giyinip gitti. Konutta karısına Bir dost hasta olmuş ben sağlık kurumuna gidiyorum, yanında refakatçı olarak kalacağım bu gece! demiş. Akşam saat 19:45 gibi tekerrür geldi.

Sefer ağabey azıcık kızım Selma ’nın dersleriyle ilgilendi. Kendisi hoca olduğu için, onun ödevlerini yapmasına takviye etti. Ben de Sefer ağabeyin bütün yanına oturdum, kızım masanın karşı tarafında olduğu için göremeyeceğinden emin olduğum için, masanın altından sol elimle fermuarını açtım, elimi pantolonunun içine soktum ve o kocaman yarağı dakikalarca avuçladım ve hoşlandım. Sefer ağabey bozuntuya vermiyordu ama vahim zevk alıyordu. Nihayet Selma ’nın ödevleri bitti ve kendi odasına uyumaya gitti. Biz 25-30 dakika kadar Selma ’nın yatmasını bekledikten ve yattığından iyice emin olduktan sonra, suskunca öpüşmeye ve sevişmeye başladık. Sefer ağabey bana, “Türkan, gerçekten çok hoşsun. Sana doyamıyorum!” dedi. Ben de, “Sen de çok iyisin ve sağlamsın. Karın da, Meyrem de çok uğurlularmış!” dedim. Soyunduktan sonra Sefer ağabey yine amcığımı okşamaya ve parmaklamaya başladı. Sonra Sefer ağabey yere yattı, ben de üstüne çıktım benim başım onun yarağından tarafta, amcığım da onun başından taraftaydı. O amcığımı yalarken ben de yarağını ağzıma almaya çalışıyordum. Yarak azıcık yumuşasa ağzıma alabileceğim ama ne dolaşır. Aynı kalınlıkta, aynı uzunlukta ve sertlikteydi. Yaladım yaladım ve anca üçte birini ağzıma alabildim…

Amcığım da iyice sulanmıştı. Beni yere yatırdı, yine tükürükledi ve o kocaman yarağı amcığıma sokmaya başladı. Fakat bu sefer gündüzki kadar zorlanmadan içime aldım. Yine sikişmeye başladık. Bir vakit sonra ben orgazm oldum ve Sefer ağabey ’ye, “Senin boşalman neden o kadar geç oluyor?” diye sorduğumda, “Ben 1-2 saatten evvel boşalmam. Bu benim elimde değil. Ben de boşalmak istiyorum ama olmuyor. Bu vaziyet, Karımın da Meyrem ’in de çok güzeline gidiyor. Senin güzeline gitmiyor mu?” dedi. Ben de “Hakikatinde güzelime gidiyor, ama beni çok yoruyor!” dedim. Bunun üzerine dinlene dinlene sikişmemize devam ettik. Ben üç dört defa boşaldıktan sonra Sefer ağabey de nihayet boşalmaya başladı ve içimi doldurdu. Amcığımdan akan akışkanlar göt deliğimi nemlendirmişti. Sefer ağabey sağ elinin parmağı ile bir yandan da ıslanmış olan göt deliğimi parmaklamaya başlamıştı. Sefer ağabey ’ye, “Senin niyetini kavradım, ama katiyen olmaz. Götüme sokturmam. Yırtılır, sakatlık olur, sağlık kurumuluk olurum, ulusa da rezil oluruz. Amcığıma dahi güç giriyor!” dedim. Bana, “Canım, hoşum, bir defa sınayalım. Kremle, tükürükle, yumuşatırım, parmaklayarak alıştırırım, sonra sınarız. Girmezse sokmam.” dedi…

Doğrusunu isterseniz kendim istemediğim halde Sefer ağabeyi de kırmak istemiyordum. Çok ısrar edince razı oldum, “Tamam, ama lütfen, beni beğeniyorsan sakatlık yapma. Sına, girmezse tekerrür amcığımı sik!” dedim. O da, “Tamam hoşum, seni üzmek istemem. Girmezse illa da sokayım demem. Bir kere sınayalım.” dedi. Gittim krem getirdim, evvel göt deliğimi kremledi ve sonra parmağını sokmaya başladı. Azıcık tek parmakla oynadıktan sonra iki parmağını, daha sonra da üç parmağını sokup çıkararak göt deliğimi banal alıştırdı. Bu arada ben de içimden ‘yarağının sertliği azıcık geçsin ’ diye yalıyordum. Fakat hayret edilecek bir şey, yarağı sertliğinden hiç bir şey kaybetmiyordu. Sonunda beni dizlerimin üstünde domalttı. Arkama geçti ve iyice alışmış olan göt deliğime yarağını yaslayıp hafifçe bastırmaya başladı. Kafasının girdiğini hissetttim, öylece azıcık beklemesini söyledim. Sefer ağabey gerçekten çok kavrayışlı ve acımalı bir insan olduğu için bir vakit öylece bekledi. Sefer ağabey ’ye “Şimdi yavaş yavaş, ben dur diyene kadar sok.” dedim. O da küçük küçük git gellerle, yarağını yavaş yavaş götüme sokmaya başladı…

Daha evvelleri, kocam da bir hayli kere beni götten sikmek istemişti. Kocamın siki Sefer ağabey ’nin yarağının yarısından dahi kısa ve ince olmasına karşın, kocama götümü siktirmemiştim. Şimdi neredeyse at yarağı kadar bir yarağı, götüme yarıya kadar sokturuyordum. Zira Sefer ağabeyi kıramazdım. Zira ona lüzumumuz vardı, onun gözetmesine lüzumumuz vardı. Kocama iş bulmuştu, bizim her gereksinimimizi o karşılıyordu. Kızımın mektep giderlerini de o karşılıyordu. Bu sebeple kendimi Sefer ağabeyin her istediğini yapmak zorunda hissediyordum. Gerçi o, bu gidişatı fırsat sayan biri değildi. Ve ona siktirmeyi ben de çok istiyordum, kocamdan daha iyi sikiyordu beni. Sefer ağabey götümü sikmeye devam ediyordu bir yandan da eliyle amcığımla oynayınca, ben yine boşaldım. Artık o kocaman yarağın yarıdan aşırısının götümün içine olduğunu seziyordum. Ama zorlanmaya başladım ve Sefer ağabey ’ye, “Sakın daha fazla sokma, bu kadar iyi!” dedim. O da, “Tamam hoşum. Sen ne kadarını istersen o kadarını sokarım. Hiç korkma!” dedi ve iyice alışmış olan götümü bir saatten fazla bir vakit sikti. Ve nihayet boşalıp, göt deliğimi dölleriyle doldurduktan sonra yarağını çıkardı. Birlikte banyo yaptık. Ardından çay demledim, içtik. Bir vakit dinlendik, birbirimize sarılıp oturduk, elleştik ve sonra yine sikişmeye başladık. O gece sabaha kadar, hem amcığım hem de göt deliğim Sefer ağabey ’nin yarağından kısmetini aldı.

Sefer ağabey ’ye ve muhteşem yarağına doyamıyorum. Sefer ağabey her hafta, kesinlikle en az bir defa geliyor ve her seferinde çılgınlar gibi sikişiyoruz. Daha sonraki haftalarda neler oldu neler!

674 toplam, 0 bugün

Kocamın Fantazisi Asıllaştı Masajcıya Siktirdim

Hikayeler Eylül 6, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Ben Fulya, 27 yaşında, konutlu bir kadınım. Herşey eşimle sevişirken eşimin kurduğu fantazilerden sonra oldu. Eşim sevişirken hep bir Masajcının benim çıplak bedenime masaj yaparak beni okşadığını ve sonra da siktiğini hayal ettiğini söylerdi. Eşimin fantazisini sınamak için yanıp alevleniyordum.

Birgün tanınmış bir otelin saunasına gittim. Elbiselerimi çıkartıp üzerime bir havlu alıp, masaj odasına girdim. İçerdeki masajcı yatağı gösterdi ve ben yüzüstü uzandım. Üzerimde yalnızca kalçalarımı örten bir havlu vardı ve ben ilk defa bir erkeğe masaj yaptıracağım için coşkuluydum. Masajcı yavaş yavaş omuzlarımdan başlayıp altlara doğru inmeye başladı. Elleri bedenimde gezdikçe ben ıslanıyordum. Sonra, “Müsadenizle…” diyerek havluyu kaldırdı. Erkekleri baştan çıkaran geniş ve çıkık kalçalarım tamamıyle alandaydı. O an masajcının suratını görmeyi çok istiyordum ama dönüp bakamadım.

Lolita masajcı sırtımı ve bacaklarımı ovdukça ben eriyordum. Öylesine tahrik olmuştum ki amımın suları yatağı nemlendirmişti. Kalçalarımı hafifçe yukarıya kaldırarak bacaklarımı azıcık araladım. Öğreniyordum ki şimdi bacak aramdan amımı rahatca görebiliyordu. Elleri bacaklarımı ovarken arada bir parmağı amıma dokunuyordu. Delirecektim… Beni sikmesini çok istiyordum ama kafamdaki baskı beni yasaklıyordu.

Masajdan sonra kremleme faslına geçti. Sırtımı ve bacaklarımı hoşça kremledi. Kremi bedenime yayarken yandan göğüslerimi değiyor, bacak aramdan amımı parmaklıyordu. Bir ara, azıcık elimde olmadan azıcık da şuurlu bir, “Ohhhhh!” çektim. Masajcı, “Memnun musunuz?” diye sordu. “Harika!” dedim. “Güzelinize gidiyor mu?” dediğinde, “Evet, durma!” dedim. “Dilerseniz dönün, bedeninizin önünü de kremleyeyim!” dedi. Artık ne baskı ne de başka birşey umurumda değildi. Döndüm, sırtüstü uzandım. Şimdi pak amım ve göğüslerim gözlerinin önündeydi. Üzerime sıçramamak için nasıl katlandığına şaşıyordum. Ama yarağının patlamak üzere olduğu shortundan sarihçe emin oluyordu…

Omuzlarımdan başlayarak altlara inmeye başladı. Sanki masajın bir parçasıymış gibi göğüslerimi ovuşturuyor beni çıldırtıyordu. Amıma yanaştığında bacaklarımı iki yana ayırdı. Bir an üzerime uzanıp beni sikeceğini düşündüm. Ama Lolita masajcı ustalıkla işine devam ediyor ve bacaklarıma krem sürmeye devam ediyordu. Elleri apışaramda gezerken amımdan akan sular dikkatinden kaçmadı ve “Çok hoş bir deriniz ve bedeniniz var.” demekten kendini alamadı. İçimden Salak oğlan, elinin altındayım siksene beni! diyordum. Apış aramdaki parmaklar amımı yoklayıp dururken “Şimdi duşa geçebilirsiniz.” dedi…

Çıldırmıştım sanki ve sikilme hayalim suya düşmüştü. Üzerime havluyu almadan, anadan üryan bir biçimde masadan kalktım ve harikulade kalçalarımı sallayarak duşa yürüdüm. Kendimi ılık suyun altına vazgeçtiğimde su sanki ateşle buluşuyordu. Elim amıma gitti, yanıyordum. Birden duşun kapısı açıldı. Lolita masajcı anadan üryan kapıdaydı. Demek ki beni fazla dercede azdırmakmış emeli. 18 yaşında görüyormuş gibi bedenimi süzüyordu. Kapıda beni süzerken gözlerim patlayacakmış gibi duran muhteşem yarağına ilişti. Gerçekten çok hoş şekilli bir yarağı vardı ve bu yarak içime girmeliydi.

Usulca yanaştı ve bedenimi okşamaya başladı. Direnemedim ve dudaklarına yapıştım. Kırk senelik Manitamle öpüşüyor gibiydik. Öpüşürken elleri bedenimin her yerini okşuyor, yarağı amıma çarpıp duruyordu. Birden arkamı çevirdi ve beni domalttı. Yarağını göt deliğime yaslayarak usulca içeri itti. Koca yarak götümün derinliklerinde kaybolmuştu. Ritimle pompalıyordu götümü ve hipotez edemiyeceğim kadar zevk alıyordum. Çok geçmeden götümün derinliklerine fışkırdı. Demek ki çok doluydu. İçimden çıktı, yarağını yıkadı ve beni elimden tutarak dışarı çıkardı. Menileri götümden çıkyor ve bacaklarımdan süzülüyordu.

Beni zarifçe az evvelki masaj masasına yatırdı, bacaklarımı açtı ve başını bacak arama sokarak amımı yalamaya başladı. Aman yaradanım olamazdı böyle zevk. Şiir gibiydi sanki. Dilini amımın içine sokuyor, klitorisimi hafifce dişliyor ve bir eliyle de göğüslerimi okşuyordu. “Yarağını yalamak istiyorum.” dedim. Sırt üstü uzanarak beni ters biçimde üzerine aldı, 69 olduk. Domalmış kalçalarımın arasından şişmiş amımı emip yalarken, o muhteşem yarağı da ağzımı doldurmuştu. Yarağını o kadar iştahla emip yalıyordum ki, arada bir inlemeleri geliyordu kulağıma. Benim yakışıklı Lolita masajcım amımı diliyle sikerken iki defa boşaldım…

Şimdi artık bu harika yarağı amıma almak istiyordum. Kalktım ve yarağı şefkatle okşayarak amıma yerleştirip kendimi üzerine vazgeçtim. Ohhh… Mucizeviydi ve ben sanki uçuyordum. Harika yarak amımı pompalarken üzerine eğildim ve dudaklarına yapıştım. Hem dudaklarımı harika öpüyor, hem de amımı harika sikiyordu. Yarağı amımın içindeyken iki defa daha boşaldım. Artık elimi oynatacak halim kalmamıştı… Duşumu aldım, o sevgili dudaklarına öpücük kondurarak teşekkür ettim ve havluya sarılarak giyinmek üzere soyunma odasına geçtim.

Sevgili kocama beni bu müthiş şeye fantazileriyle ittiği için içimden teşekkürler ediyordum. Sexi çok beğeniyordum ve artık tabularımdan, zekamdaki baskılardan kurtulmuştum. Cinsel serbestlik beni apayrı yapmıştı. Çok sık olmasa da daha sonra değişik bireylerle değişik ilişkiler de yaşadım. İnanırmısınız, bu ilşkiler sonrası kocamla İlişki ilişkim dahi daha hoşlaştı. Yaşasın serbestlik, yaşasın cinsel arzular!

516 toplam, 0 bugün

Sikişmeye Bukadar Aç Olduğumu Öğrenmiyordum

Hikayeler Ağustos 28, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhabalar, ben Rana, 35 yaşındayım. Aslen İstanbul ’luyum ama işimden dolayı İzmir ’de yaşıyorum. 20 yaşımda ilk aşkımdan yediğim darbeden sonra, bir daha erkeklerle hiç ilişkim olmadı. İlk aşkımla evlenecektik ama o beni kandırdı, hemde benim kızlığımı bozmasına karşın. Ben de onu terk ettim. Bir daha da, hiç bir erkeğe aşık olmayacağıma ve hiç bir erkekle ilişkiye girmeyeceğime dair kendi kendime söz verdim. Bu lafımı da yıllarca yakaladım, taki günün birinde Mert benim çalıştığım işyerinde çalışmaya başlayıncaya kadar…

Mert ’i bizim büroda ilk gördüğüm an, derler ya hani Amının suyu aktı! diye, aynen ben de öyle oldum işte, resmen amımın suyu akıyordu, onu her gördüğümde, ama 18 yaşındaden de son derece resmi davranıyordum. Usum çıkıyordu kendisine karşı hislerimi kavrayacak diye.

Büroda mesai dostlarımla, hep kadın ve erkeklerin evlendikten sonra kendilerine bakmadıklarından bahseder, göbekli bay ve kadınları tenkit etirdik. Birgün 18 yaşındaden böyle bir muhabbet esnasında, Mert bana, “Sizi tebrik etmek gerekli Rana hanım, gerçekten de kendinize çok dikkat ediyorsunuz!” deyince, mesai dostlarımın gözü üzerime çevrildi. Mert ’in bana ettiği bu beklenmedik övgü karşısında bir an afalladım ve “Fakat doğru olan da bu değil mi?” dedim.

O da “Valla çok doğru! Bakın ben eşimden 18 yaşında parçaladım. Evlendikten sonra eşim kendinsini iyice dağıtmştı. Bir cinsli kendisine bakmasını, spor yapmasını kabul ettiremedim. Buna karşın konutluluğumuz müddetince kendisini hiç kandırmadım. Kendisi ile bir de aynı işletmede çalışıyorduk, eşimi nerdeyse 24 saat bakımsız halini görmeye sabredemedim ve boşandım. O surattan da firma değiştirdim, yaşamıma bir 18 yaşındalik gelsin istedim.” deyince, Mert ’e olan alakam daha da arkasıydı. Gece gündüz onu düşünür olmuştum. Konutluluktan korkuyordum ve beraber yaşamayı ise örf ve adetlerimize ters buluyordum. Mert ’deri de bana açıkca bir öneri gelmiyordu, sohbet sırasında lafları beni methetmekten ileri gitmiyordu. Ben de onur sorunu yapıp, ona karşı hislerimi emin etmiyordum.

Çalıştığımız büro, bir pasajın üzerinde bulunan 8 katlı bir işmerkezinin 7. katındaydı. Pasajda ve binada saat bütün beş buçukta mesai biter, pasajın kapıları ve kepenkleri otomatik olarak kapanırdı, yalnızca en alt katta girişte, güvenlik kulübesinde bir tane güvenlikçi kalırdı. O gün büroda halletmem gereken çok dosya vardı. Dostlarla sohbet ederken ben azıcık oflayıp poflayınca, Mert, “Ben sana dayanak ederim!” dedi. Dostlar kendi dosyalarını tamamlamışlar, teker teker büroyu terkediyordu. Mert ’le ben, dosyalara öylesine dalmışız ki, mesainin bittiğini ve kapıların kapandığını son anda fark ettik. Bu gibi gidişatlar için içerde güvenliğe ait düğme var, ona basayım derken Mert bana mani oldu, “Kalan son iki dosyayı da tamamlayalım, ondan sonra düğmeye basar çıkarız.” dedi. Ben de, “Tamam!” dedim ve masaya, dosyaların başına döndük yine.

Dosyaların başında, ben işin bir an evvel bitmesi için mücadelelerken, Mert ’in çalışmadığını ve beni izlediğini gördüm. Bana, “Sen hep böyle misin?” dedi. Ne demek istediğini kavramadım ve “Nasılım başka bir deyişle?” diye sordum. “Çok alımlı bir kadınsın, başını işinden kaldırıp hiç çevresine bakmazmısın?” dedi. Ben de, “Çevremde bakacak doğru düzgün birşey göremiyorum!” dedim. O da “Peki ben yamuk yumuk ’muyum? Neden beni görmüyorsun?” dediğinde, elim ayağım titremeye başladı. Mert ise yanıma iyice sokuldu, soluğunu kulaklarımda ve boynumda sezdirerek konuşmasını sürdürdü, bir zaman sohbet ettik.

Bana ‘Benimle uzun zamandır konuşmak istediğini, ancak benim soğuk tutumumdan cesaret alamadığını ’ söylediğinde çok hayecanlanmıştım. Birden beni ayağa kaldırıp, boynumdan öpmeye başladı. Ben sanki kukla gibiydim, itiraz edecek eforu kendimde bulamıyordum. Herşeyi oluruna vazgeçmiştim, sanki bir hayal dünyasındaydım, sanki büyük bir boşluktaydım. Soluğu soluğuma vuruyor, dili ağzımın içinde bir vantuz gibi dilimi emiyordu. Tam hakimiyet onun ellerindeydi sanki…

Az sonra memelermi avuçlarının içine alıp minik ısırıklarla emiyordu. Coşkudan bacaklarım titremeye başladı, amım su içinde kaldı. Elini külotumdan içeri soktuğunda ve amımın ıslandığını farkettiğinde, nedendir öğrenmiyorum ama epeyce utandım. Beni masanın üzerine oturttu ve ani bir hareketle külotumu sıyırıp, çekti çıkardı. Kemerini çözüp pantolonunu indirdi ve bacak aramı yaklaştı. Sikini her tarafımı dolaştırıyor ve “Beni istiyormusun?” diye soruyordu. Ben öylesini afallamıştım ki konuşmaya takatim yoktu. Yalnızca onun öpüşlerine hevesle karşılık veriyordum.

Bu biçimde bir müddet öpüstükten sonra, beni masadan yere indirdi, ellerim masaya, arkam onun kucağına gelecek biçimde beni masaya yasladı ve domalttı. Sonra, “İşte bu! Seni ilk gördüğüm andan itibaren, seni burda bu biçimde sikerken hayal ediyordum hep!” diyerek, sikini amım ve götüm çevresinde dolandırmaya başladı. Ben coşkudan, fobiden ve zevkten inliyordum, amım iyice sulanmıştı ve amımın suları bacaklarımın içlerinden dizlerime kadar süzülüyordu. Bacaklarımı iyice ayırdım, sabırsızlıkla Mert ’in sikini içime almayı bekliyordum. O ise, sikini eline almış, sikinin kafasını amımın ve götümüm deliğine sürtüp, beni daha da çileden çıkarıyordu…

Daha fazla sabredemedim ve “Ne olur sikişelim artık, hadi sok lütfen!” diye yalvardım. Mert de, “Tamam canım sikişecegiz, evvel sikimi bir al ağzına!” dedi ve saçlarımdan tutarak beni doğrulttu, suratımı kendisine doğru çevirdi, önüne diz çöktürerek, sikini ağzıma uzattı. Ben şipşak sikini yalamaya ve emmeye başladım. Kafamı sikine doğru bastırıp, “Hepsini al ağzına!” dedikçe ben daha da heyecanlanıyordum ve sikini gırtlağıma kadar alıyordum. Mert gözlerini kapatmış, zevkten inlerken, ben de kendi kendime nasıl böyle birşey yapabildiğime donakalıyordum…

“Yeter bu kadar Manitam!” dedi ve beni 18 yaşındaden saçlarımdan tutarak ayağa kaldırdı ve beni tekerrür masaya domalttı. Parmağını ilk evvel amıma, sonra da göt deliğime soktu çıkardı ve bana, “Nerden istiyorsun?” dedi. O an, “Sen nerden istersen ordan!” dedim, ki ben daha önceki Manitamle yalnızca iki kere ilişkide bulunmuştum, her iki kezinde de beni amımdan sikmişti, götten hiç sınamamıştık.

Sikinin yavaş yavaş götüme girdiğini hissettim. Mert işini çok iyi öğreniyordu, azıcık giriyor bekliyor, tekerrür yavaşca derinlere kayıyordu. Sikinin götüme ilk girdiği anda dinlediğim acı artık kaybolmuştu ve dahası götümün sikilmesinden zevk alıyordum. Beni götümden sikerken eliyle de klitorisimle oynuyordu ve ben zevk çığlıkarıyla titriyor kerelerce orgazm yaşıyordum. Az sonra Mert de hayvani bir inlemeyle götüme boşaldı.

Ben bütün Siki inmiştir! diye düşünürken, sikini götümden çıkarıp amıma sokması bir oldu. Hiç beklemiyordum ve tuhaf derecede donakalmıştım, siki taş gibiydi. Sikini sert bir biçimde amıma sokup çıkardıkça ben tekerrür zevk çığlıkları atmaya başladım ve masanın kenarlarına sıkıca tutunup düşmemeye çalışıyordum. Amımı öyle sert sikiyordu ki masa yerinden oynuyor, ‘Tık, tık! ’ sesler çıkarıyordu. Mert amımı sikerken aynı zamanda da, “Sen benim orospumsun, kaltağımsın, benim karımsın. Götünden de amından da yalnızca ben sikerim seni, benden başkası sikemez bu harika amı ve götü!” dedikçe, ben daha da zevke geliyordum ve durmadan orgazm oluyordum…

Mert bir ara iyice süratlenince, ben bütün kendi kendime Şimdi boşalacak! diye usumdan geçirdim ki, sikini amımdan çekti çıkardı, beni çevirdi ve sırtüstü masaya yatırdı ve üzerime eğildi. Dudaklarımız 18 yaşındaden vakum gibi birbirine yapışmıştı. Bedenlerimiz hevesten yanıp kavruluyordu. Her tarafımı yalıyor, öpüyor ve kokluyordu. Sanki sikişmeye 18 yaşında başlamıştık. Sanki on dakika evvel beni götten sikerken haykıra haykıra boşalan biz dokunulduk…

Bacaklarımı ayırıp sikini amıma sokmak istediğinde, siki amıma girmekte zorlanıyordu. Amım boşalmalarımdan dolayı kurumuştu. “Şimdi sulanır merak etme!” dedi ve belimin altına ceketini koydu, başladı amımı yalamaya. Klitorisimi emdikçe ben zevkten haykırıyordum, çığlıklar atıyordum. Nasıl olsa sesimizi dinleyen olamazdı. Yedinci kattaydık ve kos-koca işmerkezinde bizden başka kimse yoktu. Herşeyde hürdük. Ben zevkten inleyip bağırdıkça, Mert de, “İşte bu! Kadın dediğin sikişirken altında yılan gibi kıvranacak, inleyecek haykıracak!” diyordu.

Amım hafiften ıslayınca, ayaklarımı omuzunun üstüne yerleştirdi, bacaklarımdan sürükleyerek amımı sikine iyice yaklaştırdı. Sikini amımın dudakları arasında bir ileri bir geri dolaştırmaya başladı, sikinin kafasını amımın deliğine değdirip geri sürüklüyordu. Amım öylesine sulanmıştı ki, sanki amımı diliyle yalıyormuş gibi zevk almaya başladım ve inleyerek, “Hadi!” dedim ve sikini amıma sokmasını bekledim.

Mert ise duraksadı ve “Hadi, ne?” diye sordu. Ne demek istediğimi bal gibi de kavramıştı, ama benden yakışıksız laflar kullanmamı bekliyordu. “Benden yapmamı istediğin şeyi sarihçe söyle!” diyordu. Ben de ne isterse onu yapıyor onu söylüyordum, altında inleyerek, “Amımı sikmeni istiyorum!” dedim. Tam bunları nasıl söyleyebiliyordum ve dahası nasıl yapabiliyordum öğrenmiyorum, ama vücudumu ona teslim etmiştim seviştikce bedenim acaip rahatlıyordu…

Ben bunları düşünürken, sikini amıma öyle bir soktu ki, ben resmen bir hayvan gibi böğürdüm. Sikini amıma sokuyor çıkarıyor ve bana inlemeyle karmaşık yakışıksız laflar söylüyordu. Sikini amıma kökledikçe benim iniltilerim daha da artıyor ve büronun duvarlarında yankılanıyordu. Arada bir duracakmış gibi yapıyor ve “Söyle orospu, seni sikmemi istiyormusun? Vazgeçelim istersen?” deyip benimle oynuyordu.

Ben de, “Hayır, durma! Sikmeye devam et! Ne olursun sik beni!” diye ona dilendikçe o bundan büyük zevk alıyordu ve daha sert ve süratli sikiyordu. Artık ikmizin de haykırısları ve iniltileri değişmişti, resmen hayvanlar gibi sesler çıkarıyorduk. Hareketleri daha da sertleşmişti, artık sikini tamamen içimde seziyorum. O kökledikçe ben inliyordum, ben inledikçe o köklüyordu. Hareketleri süratlendikçe taşaklarının amıma çarpma sesleri gelmeye başladı. Beraber, “Evet evet, çok hoş, harika, ohhhh, yes, yes!” sesleriyle aynı anda sarsıla sarsıla boşaldık ve birbirimize kenetlendik…

Mert ’le ilk sikişmemiz işte böyle oldu. Daha sonra Mert ’le konutlandık ve sikişmelerimiz hali hazırda aynı süratle devam ediyor. Düşünüyorum da, iyi ki o gün halletmem gereken çok dosya varmış, iyi ki Mert bana dayanak etmek için kalmış, ve iyi ki mesai bitimini kaçırmışız ve akşam pasajın kapıları kilitlenmiş…

599 toplam, 1 bugün

Konut Sahibinin Karısını Sikerek Kirayı Ödüyorum

Hikayeler Ağustos 26, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba dostlar, adım Haydar, yaşım 41, Almanyada yaşıyorum ve oldukça sempatik bir erkeğim. Burdaki itirafları okuduktan sonra ben de bu itirafımı sizlere yazmaya karar verdim. Başımdan geçen olay 2 sene evvel başladı ve hali hazırda devam ediyor.

Ben genelde evkirasını evsahibine banka kanalıyla gönderiyordum. Benim kiracı olarak kaldığım konut iki katlı, altta evsahibi, üstte ben kalıyorum ve yalnız yaşıyorum. Bu arada evsahibi de Türk, Nurettin bey. 2 yıl evvel, çalıştığım işletme iflas etti ve artık banka hesabıma para gelmiyordu, başka bir deyişle işsiz kalmıştım. Birgün sabah erkenden kapımın zili çaldı. Kapıyı açmadan kapının dürbününden baktığımda, benim evsahibi Nurettin bey. Hemen kavradım kirayı istemeye gelmişti. Hiç sesimi çıkarmadım. Birkaç kere daha zile bastı, ben kapıyı açmayınca tekerrür alt kata indi ve karısına “Hanım, Haydar daha uyuyor sanırım, ben işe geç kalıyorum, sen bugün kendisinden kirayı iste, bizimde ödemelerimiz var.” diye tembihleyerek işe gitti.

Öğlen süresiydi, ben salonda koltukta uzanıyordum, üzerimde yalnızca şort vardı. TV ’de uydudan İlişki filimi izliyordum, sikim kazık gibi olmuştu. Kapının zili çalınca hiç düşünmeden o halde kalktım kapıyı açtım. Varsayım ettiğim gibi karşımda evsahibinin karısı Neşe hanım. Neşe hanım çok sempatik, hoş, zayıf, ince emin ve zarif bir hanımefendi. Yaşı 30 – 31 etrafında. Karşısında birden beni şortla görünce donakaldı. Afallamışlığı geçince, “Merhaba Haydar bey, eşim işe giderken Haydar beyden rica et de bugün kirasını ödesin diye tembihledi.” dedi. Bu arada benimle konuşurken şortumun içinde dimdik duran sikime bakıyordu aralıksız.

Ben, “Neşe hanım, içeri emredin.” dedim hemen, hiç itiraz etmeden içeri geldi. “Neşe hanım kusura bakmayın, size kapıyı bu halimle açtığım için. Hemen iki dakika üzerimi giyinip geleyim.” dedim. Neşe hanım, “Yok yok, giyinmenize gerek yok, ehemmiyetli değil, kirayı alıp hemen gidecem zati.” dedi. Bu arada televizyondaki İlişki filmi daha devam ediyordu. Neşe hanımın gözü filme takılınca hemen TV ’yi kapattım. Fakat o anda usumdan farklı farklı şeyler geçti. Tüm cesaretimi topladım ve Neşe hanımın oturduğu koltuğa oturdum. “Neşe hanım TV ’de izlediğim filimden dolayı da özür dilerim. Siz çok kaderlisiniz, kocanız var yanınızda, bense yalnızım bu dört duvar arasında. Eee naparsın başka?” dedim.

Neşe hanım hemen, “Koca da koca olsa, nerdeee. 3 ayda en fazla bir yada iki sefer ilişkimiz oluyor. Konuttan işe, işten konuta derken yoruluyor perişanım ve benle eğlenmeye fırsat bulamıyor.” dedi ve saçlarını düzenledi, tişörtünü ve eteğini çekiştirip koltuğa daha rahat oturdu. Ben Neşe hanımın göğüslerini ve bacaklarını süzerken, O da şortumun içinde hareketlenen sikime bakıyor ve kuruyan dudaklarını nemlendirip yutkunuyordu. Daha da cesaretlendim ve elimi koltuğun arda atıp Neşe hanımın saçlarını okşamaya başladım. Neşe hanım da elini yavaşca şortumun üzerinden sikime attı ve sikimle oynamaya başladı.

Artık ok yaydan çıkmıştı, Neşe hanımı kendime sürükleyip yapıştım dudaklarına ve öpüşmeye başladık. Bu arada tişörtünü ve süt18 yaşındani çıkardım ve göğüslerini yalamaya ve emmeye başladım. Aynı zamanda da bacaklarını ve bacak arasını okşuyordum. Elimi küloduna götürdüğümde külodunun ıslanmış olduğunu farkettim. Hemen doğruldum, eteğini ve külodunu sıyırıp çıkardım. Neşe hanımı koltuğa uzatıp bacaklarını ayırdım ve amını, amının sularını yalamaya başladım. Dilimi amının deliğine soktuğumda inlemeye başlamış, saçlarımı yoluyordu. “Ohhh, Haydarım, erkeğim, tamamla beni. Seni istiyorum, sikini istiyorum!” diyordu.

Neşe hanımı kucağıma alarak yatak odasına geçtim. Kucağımdan indirince Neşe hanım önüme çömeldi ve şortumu sıyırıp sikimi eline aldı. Sonra, “Hmmm, bütün düşündüğüm gibi.” deyip sanki aç kurtlar gibi sikime saldırdı. Görseniz nasıl yalıyor sikimi, sanki ömründe hiç sik görmemiş gibi. Kendimizi öyle bir kaptırdık ki, bir ara telaşlandım ve “Kocan aniden gelmez dimi?” diye sordum. “Telaşlanma, kocam bütün 10 yıldır hep aynı vakit, başka bir deyişle akşam saat 19:00 ’da kazanç. Bol bol zamanımız var daha.” demesi bana hafifletmişti. Amının tadı damağımda kalmıştı, Neşe hanımı yatağa uzattım ve ben de üzerine, 69 pozisyonuna geçtim.

Uzunca bir müddet birbirizi yaladıktan sonra, “Sikini içimde istiyorum, sik beni.” diye inlemeye, yalvarmaya başladı. Ben birden saldırı yaparak doğruldum ve bacaklarının arasına geçtim. Bacaklarını ayırarak, sikimi Neşe hanımın o daracık amına sokmaya çalıştım. “Yavaş yavaş sok Haydar, amım iki aydır yarak suratı görmedi, alıştıra alıştıra yap lütfen.” deyince, “Tamam aşkım, merak etme.” dedim ve sikimi amının dudakları arasında dolaştırarak, incecik belini yakaladım ve sanki gresyağı sürmüşüm gibi amının en derin noktalarına kadar indim. Neşe hanım zevkten neredeyse uçacaktı. Daha birkaç kere anca gidip gelmiştim, baktım Neşe titreye titreye, sarsıla sarsıla öyle bir boşaldı ki, böylesine orgazm olan bir kadın hayatımda ilk kez görüyordum.

“Haydar, ben bittim, tükendim, sende boşal erkeğim.” dedi, fakat ben azıcık geç boşalırım, sikmeye devam ettim. Benim hemen boşalmadığımı görünce çok afallamıştı, çünkü kendi kocası çok seri boşalıyormuş. “Bekle azıcık.” deyip posizyon değiştirdi, ardı dönüp domaldı. Amı öyle kayganlaşmıştı ki, sikimi soktuğumda sikim zırt pırt dışarı çıkıyordu. Neşe, “Dur bir saniye.” deyip sikimi eline aldı ve sıvazlayıp göt deliğine götürdü. Ben hemen, “Yanlış yere götürdün.” deyince, “Orayı da sikmeni istiyorum.” dedi. “Memnunuiyetle.” deyip sikimi Neşenin göt deliğine bastırdım. Sikimin tamamı götüne girdiğinde Neşe yastığı kemiriyordu. Ne demişler, kendi düşen ağlamaz!

Ben 18 yaşındaden de azıcık hareketsiz bekledim. Az sonra Neşe kıpırdanmaya başladı, kavradım ki Neşe benden hareket bekliyordu. Yavaş yavaş Neşenin götüne git gel yapmaya başladım. Bir elimle de amıyla oynuyordum. 10 – 15 dakika kadar götünü siktikten sonra Neşe birden, “Haydar ben geliyorum, lütfen sende boşal hadi canım.” dedi. Ben de zati boşalmak üzereydim, var eforumla götüne birkaç kere sokup çıkarınca iniletilerimiz birbirine karıştı ve götünün derinliklerine boşaldım.

İkimiz de terden su gibi olmuştuk. Yan yana yatakta azıcık uzandık ve konuştuk. Neşe tebessümerek, “Haydar biliyormusun, reelinde taa kiracımız olduğun günden beri gözüm sendeydi, seni istiyordum, kısmet bu güne imiş. Artık bundan sonra, her ay kirayı almaya ben gelecem, haberin olsun.” dedi. Ben de, “Kira sorunu var daha dimi?” deyince, “Kirayı tasa etme, her ay saklıca kendi hesabıma sürükler kocama veririm. Sen yeter ki her ay kirayı almaya geldiğimde bugünkü kadar hoş anlar yaşat bana.” dedi. Yatakta azıcık daha kalıp öpüştükten sonra kalktık beraber duş aldık. Bir kere de banyoda beni ağzıyla boşalttıktan sonra giyinip bankaya gitti, kocası gelmeden kira parasını sürüklemeye.

Tabi bu iş yalnızca ayda bir kere kira almakla kalmadı, nerdeyse hergün kocası işe gittimi bana gelmeye başladı. Bütün 2 yıldır Neşenin kocası ben oldum sanki, kocasından çok ben sikiyorum…

543 toplam, 0 bugün

41 Yaşındaki İlişki İlahesini Yazlıkta Amını götünü deldim

Hikayeler Ağustos 24, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhabalar, bu anlatacağım serüveni yaşadığımda 23 yaşındaydım. Mektepler tatil olduğunda bir inşaat işletmesinde ofis işinde çalışıyordum. İşverenim kısa zamanda bana ısınmış, tüm özel işlerini bana yaptırmaya başlamıştı. En son, hem yazlıklarının bakımını yapmam, hemde 20 gün tatil yapmam için, İzmir ’e bağlı bir sahil kasabasına gönderdi beni. Cuma günü akşam yola çıktım. Mevsim yaz başı olduğundan minik bir çanta hazırladım. Sabaha karşı gün ışırken İzmir ’deydim. Ordan biletimi alıp yazlığın bulunduğu tatil kasabasına geçtim. İşverenimin yazlığı sahile yakın, oldukca şirin bahçesi olan bir yazlıktı. Etrafta aynı tip yazlıklar vardı, sanırım site biçiminde yapılmıştı. Hemen içeri girdim, üst katta yatak odaları vardı, bir ebeveyn odası, iki tanede konuklar içindi sanırım. Ben konuklar için olanına yerleştim.

Ertesi günü yazlığın etrafını gezdim, çitlerde boyanması gerken yerler vardı. Gidip çarşıdan malzemeleri aldım ve işe koyuldum. Altımda şortum üzerimde tişörtümle boyamaya başlamıştım. Arada bir terimi silmek için kolumu kullanıyordum. Bu arada yandaki yazlıktan, sonradan adının Emel ve yaşının 41 olduğunu bildiğim sarışın ve askılı bluzundan fırlayacakmış gibi dolgun gögüsleri olan bir kadın, elinde limonata kadehi ile pencereden beni izliyordu… Öğleye doğru işim bitmiş, malzemeleri topluyordum ki, başucumda bir gölgenin belirmesiyle kafamı yukarıya kaldırdım. Aman Yaradanım, sarışın afet tüm hoşluğuyla karşımdaydı. Eteğinin yırtmacından bacaklarının hoşluğu gözüküyordu. Resmen bir sex ilahesi sanki. “Delikanlı seni izliyordum, çok beceriklisin. Benim konutta da azıcık boyanacak yer var, yapabilirmisin?” dedi.

Beni boyacı ustası sanmıştı sanırım. Ben de hiç bozuntuya vermeden, “Bir görmem gerek, yapabileceğim bir şeyse neden olmasın. Malzemeleri toplayım iki dakika, gidip bakalım.” dedim. Kadının bakışları ve hareketleri usumu başımdan almıştı. Resmen sex fışkırıyordu her yerinden. Malzemeleri derleyip kenara koydum ve “Gidebiliriz.” dedim. O önde, ben arkada boyanacak yere bakmaya gittik… Banyonun tavanında nemden bazı döküntüler ve kavlamalar vardı, ben onları incelerken, kapının kapanma sesiyle geriye döndüm. Kadın yalnızca külotuyla karşımdaydı. Kapıya sırtını vermiş, sexi sexi beni süzüyordu. “Birde burada boya badana yapılacak biri var…” dedi. O anda hiç birşey düşünmeden, aniden tişörtümü sıyırıp yanına vardım ve ellerini ellerime kenetleyip, tutsak almış gibi yukarıya kaldırıp dudaklarına yapıştım.

Ateşli ateşli öpüşürken kasıklarına kasıklarımı yapıştırdım. Emel ’in her tarafı alev alev yanıyordu. Elleri ile beni itmeye çalışıp dudaklarımdan dudaklarını kurtarmaya çalışıyordu. “Yavaşşş… yavaşşş.” deyince, birden kendime geldim. Elimden yakalayıp yandaki yatak odasını çekti beni… Yatağın yanında, çırıl-üryan, ayakta sevişmeye başladık. Boynunu ve kulak memelerini emdikçe, yaladıkça kadın kıvır kıvır kıvranıyordu. Avuçlarımın uzandığı her yere değiyordum, değdiğim her yerden tepki alıyordum. Omuzlarını, sırtını, bel çukurunu ve poposunun yuvarlaklarını avuçlayıp yoğuruyordum. Taş gibiydi, kaymak gibi pürüzsüz derisinde avuçlarım kayıp gidiyordu. Emel ’in gögsü körük gibi inip kalkıyor, dudaklarını ısırıp zevk çığlıkları atıyordu…

Süratle öperek ve yalayarak gögüslerine indim. Göğüslerini avuçlarıma alıp çevresinde dilimle dudağımla daireler çizerek emdikçe, Emel kuduruyordu. Ensemden ve saçlarımdan bastırıyor, kendinden geçiyordu. Kendini hakimiyet etmeye çalışsada edemiyordu ve dudaklarından çıkan zevk çığlıkları duvarlara çarparak yankılanıyordu. Yavaş yavaş gögüslerinden altlara doğru yol aldım. Yere diz çöküp ellerimi poposuna götürüp avuçlayarak kendime sürüklerken, dilimi ve dudağımı amcığına yapıştırdım. Amının dış ve iç dudaklarını yalayıp emiyordum. Emel inlemelere ve ensemden bastırarak dilimin ritmine ve temposuna göre kalçasını sallamaya başladı. Avuçlarımda taş gibi, harika iki popo yuvarlağı dans ediyordu sanki…

Dilimi gidebildiği yere kadar soktum amının içine. Emel kudurdu kendinden geçti, amı vıcık vıcık olmuştu. “Mahvettin beni! Mahvettin beni!” diye inliyordu. Amını bir zaman daha emdim yaladım, sonra süratle ayağa kalkıp, Emel ’i koltuk altından anlayıp tekerrür dudaklarına yapıştım. Ateşli ateşli karşılık veriyordu. Dudaklarımdan kendi amının tadını almıştı, kemiriyordu sanki dudaklarımı. Elini sikime uzatıp avuçlamaya sıvazlamaya başladı. Şimdi o beni öpüyor yalıyordu. Süratle altlarıma indi, önümde diz çöküp sikimi iki eliyle avuçlayıp okşadı oynadı bir zaman. “Skin de baya büyükmüş!” dedi. Sikimin başına birkaç dil darbesi vurduktan sonra, sikimi ağzına alıp emmeye somurmaya hatta dişlemeye başladı. Somuruyordu, sanki hepsini içine sürükleyecekmiş gibi. Çok zevk alıyordum ama kendimi de güç yakalıyordum, saçlarından yakalayıp onu hakimiyet etmeye çalışıyordum…

Emel sanki kıtlıktan çıkmış gibi sikime saldırıyordu, taşaklarıma kadar emiyor somuruyordu. Omuzlarından yakalayıp ayağa kaldırdım ve yatağa domalttım. Kalçalarını ayırdım ve arkadan sikimi amına soktum. Poposuna kasıklarımı vurdurarak takribî 20 dakika kadar Amını götünü deldim. Emel kuduruyor, çarşafı tırmalıyor, sarsıla sarsıla orgazm oluyordu. Bu sarsılmaların ardından ben de geldim ve amının içine fışkırttım. Ter içindeydik, pelte gibi yatağa yığıldık… Emel yatakta bir zaman öyle yattı, sonra yavaş yavaş kendine geldi, üzerime sıçrayıp sarıldı ve altına aldı beni. Dudaklarıma yapışıp uzun uzun öptü, ilk kere böyle bir orgazm yaşadığını söyledi. Sonra beraber duş alıp arınıldık.

Daha evvelleri edindiğim ‘Genelev ’ deneyimlerimden sonra, istekli bir kadınla sexin ne kadar mükemmel olduğunu bana Emel öğretmişti, giyindim ve kendisine teşekkür ettim. Gözleri ışıldayarak, “Ben sana teşekkür ederim.” dedi ve dudaklarıma bir buse kondurdu. Anlaştık, ertesi gün Emel ’in banyosunu boyayacaktım…

522 toplam, 1 bugün

Seda ’yı Nihayet Hem Amdan Hem anal Amını götünü deldim

Hikayeler Ağustos 19, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba ben Bursa ’dan Adnan, 42 yaşındayım ve konutluyum. Size başımdan geçen bir vakayı anlatacağım. Bizim karşı binada oturan Seda, 32 yaşında, konutlu, siyah saçlı, kahverengi gözlü, esmer derili bir kadındır. Bir çocuk doğurmus olmasına karşın çok hoş bir bedene sahip. Hep Seda ’yı hayal ederek mastürbasyon yapardım. Hatta ve hatta kendi karımı siktiğimde dahi hep Seda ’yı siktiğimi düşünmüşümdür.

Bizim evin mutfağından baktığında Seda ’nın yatak odası görünürdü. Bazı geceler karım yatarken beni uyku yakalamazdı, yataktan kalkardım ve lambaları açmadan mutfakta sigara kapsadım. Birkaç defa Seda ’yı kocası ile sevişirken izledim. Seda kendini sırçanın önüne verir, kocası da arda geçip Seda ’yı sikerdi. Ben de izlerken kendimden geçer, kendimi o anda Seda ’yı siken kocasının yerine koyarak 31 sürüklerdim. Belki de Seda benim izlediğimi öğrenerek, şuurlu bir biçimde kendini sırçanın önüne veriyor diye düşünürdüm. Hakikatinde Seda ile kocası öyle Yabancı Uyruklu değillerdi, hatta arada bir bize oturmaya kazançlar, biz de onlara giderdik. Başka Bir Deyişle arkadaşlığımız vardı. Ama 18 yaşındaden de Seda ’yı sikme fikrini kafaya takmıştım ve bu bende bir takıntı haline gelmişti…

Bir gün benim hanım Ankara ’ya annesine gidince, Seda ’nın zilini çaldım. Kocası işteydi. Seda bana kapıyı açtığında üstünde beyaz bir body ve altında kısa bir mini etek vardı. Body ’nin altında göğüs uçları dikleşmiş bir biçimde emin oluyordu. Seda beni süzerek içeri aldi. Canımın bunaldığını, azıcık konuşmak istediğimi söyledim. Salona geçtik oturduk, içmek için bira getirdi. Karşılıklı 4 şişe bira içtik. Artık ikimizinde kafaları kıyak olmuştu. Bu kıyaklğın verdigi tesirle, Onu çok arzuladığımı, düşlerimde dahi hep onu siktiğimi söyledim. O da hiç saşırmamış gibi, Onu nasıl siktiğimi sordu. Ben de Amdan ve götten siktiğimi söyledim. O da bana, Kocasının kendisini daha hiç götten sikmedigini söyledi.

Şayet isterse onu götten sikebileceğimi söyleyerek yanına gittim, ellerimi bacaklarının üstüne koyarak yanına oturdum. Hiç ses etmedi. Bundan cesaretle elimi mini eteğinin altından bacaklarının arasına doğru yavaş yavaş kaydırarak külotuna doğru götürdum. Ama altında külot yoktu. Elimi amına götürerek dudaklarını öpmeye başladım. Değişik elimle de body ’yi çıkardım. O da beni soydu. Eli, dudakları, bacakları, amı yanıyordu. Tüm vücudunu coşku sarmıştı. Bir parmağımı amının içine soktum, o da elini yarağıma getirerek yarağıma 31 sürüklüyordu. Yarağım gittikce sertleşiyordu…

Çok ateşli bir biçimde sevişiyorduk, ikinci parmağı da sokmaya başladım. Seda ’nın amı gitgide sulanmaya başlamıştı. Amı sulandıkça ben de parmağım ile amının içinde bir ileri bir geri, dairesel hareketler yapıyordum. Seda başını eğerek yarağımı ağzına almaya başladı. Yarağımın ucunu lolipop emer gibi emiyordu. Ağzının sıcaklığı tüm vücuduma dağıldı. Yarağım ağzının içinde iken diliyle yarağımı yalıyordu. Değişik elimi kalçalarına götürdüm, kalçalarını ovuyor, sırtını sıvazlıyordum. Seda iki sefer boşalmıştı, artık ben de katlanamadım ve ağzının içine boşaldım.

Yanımdan kalktı, önümde diz çökerek yarağımı yine ağzına aldı. Yarağım ağzında gidip kazançken, elleriyle kalçalarımdan tutunuyordu. Ben de daha iyi ağzına alsın diye ellerimle başına dayanakçı oluyordum, yarağımı tekerrürden kaldırıp üstüne oturmak istiyordu. Yarağımı kaldırdıktan sonra, ayağa kalktı. Bacaklarını açarak yarağımın üstüne geldi, yavaş yavaş, damarlarını sezerek içine almaya başladı. Elini göğüslerime koymuştu. Hiç ivedi etmiyordu, en ince detayları yaşamak istiyordu. Amının akıntısı yarağımdan alt doğru süzülüyordu. Bir kadın ancak bu kadar ateşli olabilirdi. Düşlerimin prensesi Seda ’yı hep hayalimde sikmiştim, şimdi hayalim asıl olmuştu ve yarağım Seda ’nın amının içindeydi. Hem de sonuna kadar almıştı. Bir oturup bir kalkıyordu. Ben onu sikmek için gelmiştim ama o beni sikiyordu. Bir müddet suskunca ve yavaş tempoda devam etti sonra başını arkaya doğru atarak gitgide süratlendi. Süratlendikçe, suskunluğu iniltilere dönüşmüştü, inledikçe süratleniyor, süratlendikçe da benim yarağımın damarları şişiyor ve gelişiyordu. Artık kendimizi hakimiyet edemez hale gelmiştik. Artık ben de kendimi kaybetmiştim ve alttan sert sert amına sokmaya başladım…

Seda ’nın boşaldığını seziyordum. Boşalması bittikten sonra yarağımdan ve kucağımdan kalkarak, art bana gelecek biçimde suratını koltuğa döndü. Ellerini çenesinin altına koymuş, gözlerini kapatmış, benim arkadan amına sokmamı bekliyordu. Arda yaklaştığımda elini bacakarasından arkaya uzattı, yarağımı tutarak amına yerleştirdi. Amı ıslak olduğundan yarağım sonuna kadar içine girdi. Yarağımı amının içinde döndermeye başladım. Seda ise hiç kımıldamıyordu, gözleri kapalı, sanırım nasıl sikeceğimi düşünüyordu. Belki de kocası onu hiç böyle uzun süreli sikmemişti, kocası ile sırçanın önüne gelmeleri ile gitmeleri bir oluyordu. Bir müddet yarağımı amının içinde döndürdükten sonra, sokup çıkarmaya ve gitgide süratlenmeye başladım. Ellerimle Seda ’nın kalçalarını iyice biribirinden ayırdım, yarağımın amına daha çok girmesini istiyordum. Ben soktukça Seda ’nın iniltileri artıyordu. Bir müddet daha siktikten sonra, Seda ’nın yine boşalmak üzere olduğunu sezince, ben de kendimi yakalamayı vazgeçtim ve ikimiz aynı anda beraber boşaldık…

Azıcık dinlenip birer bira daha içtikten sonra, “Beni götten sikmek istermisin?” dedi. Ben Seda ’nın götünü sikmek için, istese para dahi verirdim. Oysa Seda götten sikilme zevkini tatmak istiyordu. Götünü sikmem için yatakodasına götürdü beni. Komodinlerin birinden Jansın Bebe Yağı çıkardı, gelip 66 pozisyonunda önümde uzandı. Yarağım bütün Seda ’nın göt deliği ’nin hızasına gelmişti. Göğüslerini okşuyordum, ensesini boynunu öpüyordum. Ben öpüp okşadıkça Seda kendinden geçiyordu. Bebe yağını bana verdi, azıcık yarağımın ucuna, azıcık da götünün deliğine sürdüm. Seda yarağımı yakalayıp göt deliğinin ağzına vazgeçti ve “Bana vazgeç.” dedi. Kendisi sokacaktı. Ben de ellerimle kalçalarını ayırmaya başladım. Kalçalarını ayırdıkça göt deliği de açılıyordu. Yarağımın kafasi götünün içine girmişti, artık yavaş yavaş sokabildiği kadarını, götünü yarağıma bastırarak kendisi sokmaya çalışıyordu. Acı da duysa inlese de, sonunda yarağımın yarısı içerdeydi.

Yarağımı çıkarıp tekerrür yarısına kadar sokarak Seda ’yı götten sikiyordum ve okadar acı dinlemiyordu artık. Bir müddet böyle siktikten sonra, yarağımı hiç çıkarmadan, Seda ’yı yüzüstü çevirdim, bacaklarını ayırarak üstüne geçtim. Artık hakimiyet bende idi. Götüne yarağımı kökleyip istediğim biçimde sokup çıkarıyordum artık. Sanki Seda ’ya tecavüz ediyormuşçasına götünü sikiyordum. Gitgide süratlenmeye başladım, süratlendikçe kalçaları kasıklarıma dokunuyor, beni çılgın ediyordu. Seda boşalmak üzereydi yine, amından sular akmaya ve benim kasıklarımı nemlendirmeye başladı. Katlanamadım ve “Geliyooruum!” diyerek götünün içine boşaldım…

Evet, sonunda, kocasının hergün siktiği, benim de sikme hayalini kurduğum Seda ’yı nihayet hem amından hem de götünden sikmiştim…

554 toplam, 0 bugün


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan