Welcome, visitor! [ Oturum aç

Kızımın 17 Yaşındaki Sikicisi Beni de Sikiyor

Hikayeler Eylül 21, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba sex hikaye sitesinin İlişki beğenenleri. Ben Banu. İzmirliyim. 38 yaşında, sigortacı bir bayanım. 16 yaşında Liseye giden çok güzel, çok tatlı bir kızımla, benden 15 yaş büyük, Banka Müdürü bir kocam var. Kusura bakmasın ama, muhtelif kereler kocamı kandırdım. Nedenine gelince, kocam İlişkie pek düşkün olmayan, ayda bir siki kalkınca üstüme çıkıp, 2 dakikada boşalan, bitik bir adam. Oysa ben sikilmeye doymayan, döle, sperme aç, hoyratça sikilmek, siktirmek isteyen bir bayanım. İzmirde en çok Sigorta Poliçesini ben pazarlar, hep mükâfatlar alırım. Zira bir çok mülkü, malı, yatı, otomobili olan olgun erkeklerin, zevk için çoook fahişeliğini yapmışımdır. Ama fantazilerimde hep, ilk ergenliğe geçen bir delikanlıya kendimi çatır çatır siktirmek istemiş, ama bunu uygulamaya cesaret edememişimdir.

Bundan 6 ay evvel, öğlen saatlerinde, unuttuğum bir dokümanı almaya konuta gittiğimde, konuttan gelen kızımın çığlık sesleriyle karşılaştım. Paniklemiştim, kızım o saatte mektepte olmalıydı! Bütün o sırada kızımın odasından, “Ohh aşşkıım, ohh…” diye inlemeleri geliyor, birkaç saniye sonrada 18 yaşındaden çığlık seslerine karışıyordu. Usulca kızımın odasına doğru gittim. Anahtar deliğinden baktığımda, daha evvel konutumuza kezlerce ders çalışmaya gelen, Canan hanımın oğlu Alper, kızımın götünü sikmeye çalışıyordu! Alper kızımı dileniyordu, “Aşkım tamam, ilk olduğu için azıcık acıyacak, fakat bakiresin diye amını da sikemiyorum, 31 sürüklemekten usandım valla! Nolur diren azıcık da, sikeyim şu götünü!” diyordu. Kızımı öyle görünce kendi Lolitaliğim usuma geldi, ben de Kız iken ilk götten vermiştim. Hali Hazırda o ilk götten yediğim sikin tadı götümün en derinlerinde tatlı bir sancı olarak kalmıştır. Kızım da bu götten yediği siki, bu sancıyı hiç unutmayacaktır. Bir müddet daha izlediğimde, Alper sikini sonunda kızımın götüne sokmayı muvaffak olduğunu, fakat deneyimsizliğinden dolayı kızımın götünü iyi sikemediğini farkettim. Zati fazla da dayanamadı, 5 dakika sonra, taze döllerini kızımın ilk defa sikilen götünün derinliklerine boşalttı. Sikini çıkardığında, kızımın götünden sızan hafif kan sikine bulaşmıştı…

Vahim tahrik olmuştum, o anda içeriye dalıp, Alperin sikini yiyip tamamlayabilirdim, okadar başka bir deyişle. Bunu yaparsam en büyük fantazim asıllaşabilir, yada elimden kayıp gidebilirdi. Şipşak karar verip odaya daldım. İkisi de panik halinde yorganın altına saklanmaya çalıştılar. Yorganı üstlerinden azıcık sürükleyip, “Kızım nedir bu yaptığın?” diye sordum. Kızım, “Anne ne olur kızma, mektebin tek bakire kızı benim, ama canım çok sevişmek istiyordu. Alper mektebin en yakışıklı talebesi, daha evvel birkaç defa ağzıma verdi, fakat şayet götümü sikmezse benden ayrılmakla tehdit etti!” dedi. Kızıma, “Götün nasıl?” diye sordum, “Azıcık canım yandı ve kanadı, o kadar.” dedi. Kızıma, “Giyin ve konuttan çık, ben çağırıncaya kadar da gelme, Alperle konuşacaklarım var!” dedim. Kızım apar topar üstünü başını giydi ve çıktı.

Kızım gidince Alpere, “Utanmıyormusun kızımı sana vazgeçerim diye tehditle götünü sikmeye! Seni annene babana söyleyeceğim!” diye azarlaydım. “Banu abla inan kızınızı çok beğeniyorum, ama 31 sürüklemekten usandım, tüm dostlarım bir kızla sikişti, sikişmeyen bir ben kaldım, benle dalga geçiyorlar!” dedi. Suratı kıpkırmızıydı. “Ne olur anneme babama birşey söyleme, ne istersen yaparım!” dedi. Alperin artık hiç kaçarı yoktu, ne istesem sike sike yapacaktı. Ogün de kazara herzamankinden daha dekolte giyinmiştim. Dudaklarımı hafif nemlendirerek, mini eteğimle frikik verip, Alperle gözgöze geldim. Alpere şuh bir sesle, “Günde kaç kere 31 sürüklüyorsun?” diye sordum. Alper sorduğum suale iyice donakalmıştı, gözü bacak arama, mini eteğimden gözüken küloduma takılmıştı. Tebessümerek, “Hayrola Alper, 31 sürüklemeye malzeme mi topluyorsun?” dedim. Alpere iyice cesaret gelmişti, “Banu abla zati seni az düşünüp 31 sürüklemedim, çarşaflara, banyonun fayanslarına az attırmadım.” dedi…

Ben Alpere daha da cesaret vermek için, “Yaa, öyle mi? Peki en çok neremi sikmeyi hayal ettin? Amımı mı, götümü mü?” diyerek, bacaklarımı azıcık daha ayırdım. Alper yutkunarak bakışlarını küloduma kenetlemişti. Alper yanıt veremeyince, elimi yorganın altına sokarak sikini yokladım. Siki kalkmıştı. Sikini azıcık okşadım ve tekerrür sordum, “Haa? Amımı mı sikmek isterdin, götümü mü?” dedim. Alper tam cesaretini topladı ve “İkisini de, hem amınızı hem götünüzü sikmek isterdim!” dedi. “Sik ozaman, daha ne duruyorsun!” dedim. “Ama kızınıza söylemeyeceksiniz, değil mi? Kızınızı gerçekten çok beğeniyorum! Kızınızı amından da sikmeme izin verecekmisiniz?” dedi. “Bak Alpercim, tamam kızımı sikmene izin veriyorum, ama amından sikince içine netlikle boşalma, tamam mı? Onun dışında izin var!” dedim. Fırlama hemen, “Banu abla tamam da, senin içine boşalmaya izin var mı?” dedi. “Var var, hadi gel seni 31 sürüklemekten kurtarayım!” diyerek dudaklarına yapıştım. Alper toyca öpüyor, boynumu göğüslerimi okşuyor, arada da bacaklarımı, amımı külodumun üzerinden avuçluyor, mıncıklıyordu. O kadar acemi ve deneyimsizdi ki, yanındaki herşeye hazır karıyı doğru dürüst sikemeycek kadar toyca davranıyordu.

Fazla uzatmadan yorganı üstünden tamamen çektim, kasıkları ve taşakları 18 yaşında kıllanmaya başlamış dipdiri sikini ağzıma aldım. Siki tazecikti, taşaklarını ısırıyor, Alpere saksonun her türlüsünü çalıyordum. Alper 2-3 dakika sonra coşkudan titreyerek, mis gibi spermlerini gırtlağımın duvarına fışkırtarak ağzıma boşaldı. Ben sikini emmeye devam ettim, sikini besinmişim gibi hırsla emiyordum. Alper nerdeyse zevkten bayılıyordu. Menilerini son damlasına kadar emdim. Boşalmış, fakat siki inmemişti, sikini tekerrür ağzıma sokmaya çalışıyordu. “Şşşt… İvedi etme!” diyerek dudaklarından öptüm ve hemen soyundum. Alpere evvel arkamı döndüm götümü gösterdim, sonra tekerrür suratımı dönüp, bir ayağımı yatağa koyarak, parmaklarımla amımın dudaklarını ayırdım ve “Göt mü? Am mı? Evvel hangisini sikmek istersin?” dedim. Artık iyice kendine güveni gelmiş, bana adımla hitap ediyor, gol atmanın rahatlığıyla, “Banu üstüme çık, amınla sikime otur ve zıpla!” diyordu. Dediğini yaptım. İnanın bütün 15 dakika amımı o pozisyonda sikti. Elleriyle götümü avuçlayarak, beni kucağında hoplata hoplata, hayat dolu döllerini amımın içine fışkırttı! Bu sefer de ben zevkten bayılıyordum, üstüne yığılıp kaldım…

Alperin tazecik dudaklarını ve dilini öpe öpe, yalaya yalaya doyamıyordum. “Artık ulusal da oldun…” diye azıcık şakalaştıktan ve dinlendikten sonra, sikine elimi attım, tazecik siki yine canlanmıştı. Eee olacak okadar, 17 yaşında gencecik delikanlı, onun siki günde 5-6 sefer kalkmayacak da, kocamın siki mi kalkacak. Alper kalktı ve hemen arkama geçti. Beni yatakta domalttı. Artık gizeme götüme gelmişti. Abaza şaklaban sanki bana ‘Götünde gösteri yapacam, kızından daha çok inletecem! ’ der gibi, bu güne kadar onlarca siki gevşetmiş götüme hırsla soktu taze sikini. 2 saat evvel kızımın götünü delen çivi gibi sik, şimdi benim götümü çatır çatır sikiyordu. Alper, “Banu, bundan sonra hep, hem seni sikecem, hem kızını! Artık ikiniz de benimsiniz!” diyerek, işini sağlama almak için de, biryandan Cep telefonuna beni götten siktiğine sürüklüyordu. Usunca ben yokuş yaparsam beni onla tehdit edecekti. Beni hep sikmek istemesi güzelime gitmişti, kameraya, “Canım Alperim, erkeğim benim, hem kızımı hem beni hep sik, asla vazgeçme beni, yarağını esirgeme benden ne olur!” diye işveler yapıyordum. İyice kuduran Alper götümün içine son 20 senemin en körpe spermlerini akıttı.

“Canım benim, götümün deliğini döllerinle yıkadın, sağol erkeğim!” diye götümden çıkardığı sikini öpmeye, yalamaya, emmeye doyamadım. Fakat çalan telefonumun sesiyle kendime geldim. Arayan kızımdı, “Anne yaa, ne konuşuyorsunuz iki saatir? Geleyim mi?” diye sordu. Kızıma, “Tamam kızım konuşmamız bitti, yarım saat sonra gel!” deyip kapattım. İkimiz de ivedi giyindik. Bir müddet birbirimize sarıldık, öpüştük. Alper, “Banu seni sikmeye doyamadım, ne olur bana hep ver!” dedi. “Tamam aşkım sana hep verecem, ama kızımın bundan haberi olmayacak!” dedim. “Ayıpsın Banu, ben çocukmuyum, elbette söylemem!” diye laf verdi. Ve lafını da yakaladı, ben de yakaladım tabi.

17 yaşındaki fırlama, 6 aydan beri kızımın haberi olmaksızın, hem beni hem kızımı sikiyor! Kızım bu arada kızlığını kaybetti ve mutluluktan uçuyor, amdan sikişmesine izin verdim diye. Kızıma, “Alper içine boşalıyor mu?” diye sordum. “Asla boşalmıyor anne, hemde o kadar, boşal içime aşkım dediğim halde yinede yapmıyor. Ama götümü bağışlamıyor, en az 2 posta götümü suluyor dölleriyle!” dedi.

Benim gibi hayatı dolu dolu yaşayan tüm olgun bayanlar, çevrenizdeki Alper gibi Lolitaleri kaçırmayın! İnanın tonlarca para verdiğiniz hoşluk kremleri vitaminleri yerine, ergen Lolitalerin spermlerini yalayın, yutun, suratınıza sürün, amınızı götünüzü fışkırta fışkırta siktirin, bakın nasıl dirileşiyorsunuz!

Tüm Lolitalerin tazecik yaraklarından öpüyorum! Hoşçakalın!

559 toplam, 0 bugün

Ufak Bakirenin Daracık Götünü Amını götünü deldim

Hikayeler Eylül 20, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhabalar benim adım Ferdi. İstanbul ’da yaşıyorum, bir hayli insanın yakışıklı bulduğu 30 yaşında bir erkeğim. Şimdi size anlatacağım anım, bundan çok kısa bir zaman evvel, aniden hasta olan ve bir hafta süresince çalışamayan bedelli bir dostumun yerine bir işletmenin personel taşıma vazifesini geçici olarak üstlenmemle başladı.

İşe başladığımın ilk iki günü insanları tanımak ve civara ayak uydurmakla geçti. Üçüncü günden itibaren ise artık insanlarla kaynaşmış, taşıdığım şahısların büyük oranda şahsiyet incelemesini yapmıştım dahi. Hepside orta karar kültür seviyesine sahip insanlardı ve bu insanların yarısından aşırısı kadındı. Bu kadınların arasında öyle bir tanesi vardı ki, bundan 9 sene evvel sevgililerimin rakamını 100 ’e kadar öğrenip, ondan sonra ipin ucunu kaçırarak saymayı vazgeçen benim dahi dibimi düşürdü.

Demet ’deri bahsediyorum. Bu muhteşem varlık, benden 3-5 cm kısa, 19-20 yaşlarında, gece gibi kapkara saçları sütbeyazı omuzlarına dökülen, zenci kadınlarınki gibi dışarıya doğru çıkık ve dolgun popolu, olgunlaşmış şeftali rengi etli dudaklı ve Diyarbakır karpuzu gibi kocaman memeliydi. Yaradan bu harika dişiyi, bir erkeğin sike sike tamamlaması için sanki özel yaratmış gibiydi.

Demet her gün işten çıkarken ve işe giderken otobüse bindiğinde bütün arkamdaki koltuğa oturur, aynadan bana baktığını sezerdim. Natürel çok belirli etmesemde ben de ona bakar, pantolonumun fermuarını zorlayan perişan sikime için için acırdım.

Nihayet servis sürücülüğümün beşinci günü, sabah servisine sürüklerken ilk adım Demet ’deri geldi. ‘Acil bir yere telefon etmesi gerektiğini, fakat kontörü kalmadığını ’ söyleyip telefonumu rica etti. Ben de bu hoş varlığı kırmayıp telefonumu hoşlana hoşlana verdim. Kısa bir zaman sonra telefonumu iade edip, bana anlamlı bir biçimde gülümseyerek teşekkür etti. Bu arada işletmenin giriş kapısına yanaşmıştık.

Sabah servisi bitiminde otobüsü uygun bir yere parkedip, birkaç tanede bira aldıktan sonra keyf ederken, usuma Demet ’in telefonumdan aradığı numara geldi. Son aranan numaralardan onun aradığı numarayı bulup merakımdan aradım. Telefona çıkan tanıdık bir kadın sesi “Ben de senin telefonunu bekliyordum.” deyince beni tamamen afallattı. Telefona çıkan Demet ’in kendisiydi. Meğerse benim aramam için kendi telefonunu arayıp numarayı kaydolmamı sağlamıştı. Demet telefonda “Dur bir dakika rahat bir yere geçeyim.” deyince bir zaman bekledim ve konuşmaya devam ettik. ‘Benden çok etkilendiğini, ama bir cinsli açılamadığını, konutlu olmamında bana açılamamasında hisseyi olduğunu, fakat her şeye karşın beni çok arzuladığını ’ anlattı. Ben de ona ‘Bir mazeret uydurup çıkmasını, onu dükkanının arttaki caddede bekleyeceğimi ’ söyledim.

Çok geçmeden Demet beklediğim yere geldi. Evvel otobüsün kapısında azıcık kararsız ettikten sonra içeriye girdi ve benim yan tarafımdaki koltuğa oturdu. Bir yandan sohbet ediyor bir yandanda birbirimizi süzüyorduk. Nihayet mevzu cinselliğe geldi. Demet, ‘Bakire olduğunu, daha eline erkek eli dokunmadığını, bir erkekle sevişmeyi çok arzuladığını ama yalnızca yüzeysel bir cinsellik istediğini ’ anlattı. ‘Kolay kolay erkeklere güvenemediğini, sevişirken bekaretine hasar gelmesinden çok korktuğunu bu surattan olgun İşinin ehli ve konutlu bir erkeği seçim ettiğini ’ söyleyince ben çoktan kuytu bir yere parkettiğimiz otobüsün sürücü mahalinden kalktım ve Demet ’in pamuk gibi ufacık elinden tutarak onu arka koltuğa götürdüm.

Orada onun avuçlarını avuçlarıma alıp gözlerinin içine bakarak “Ben de seni çoktandır arzuluyorum, ama senin gibi ben de bunu söylemeye cesaret edemiyordum, bekaretin mevzusunda netlikle kaygılanmana gerek yok, yalnızca yaşadığımız andan zevk almaya bak, sana kadınlığının en hoş anlarını yaşatacağım. Zevkten bulutların üzerinde uçacaksın.” dedim. Sözcüklerimi tamamladığımda Demet aç bir panter gibi birden dudaklarıma yapıştı, etli ve alev alev yanan dudaklarıyla dudaklarımı öyle bir emiyordu ki, ikimizde bu anın bitmesini hiç istemiyorduk.

Yavaş yavaş dudaklarımı Demet ’in dudaklarından kulak memelerine ve boynuna kaydırırken, Demet zevkten kudurmuş, ince sesiyle kesik çığlıklar atmaya başlamıştı dahi. Dudaklarım ve dilim Demet ’e baki bir haz verirken, ellerimde boş durmuyor, usulca kocaman göğüslerine doğru kayıyordu. Elimi düğmeli kazağından içeri sokup süt18 yaşındanin altından muhteşem memelerini anladığımda hipotezimden daha diri ve muhteşem olduklarını fark ettim. Ayrıca onlara dokunan ilk erkek eli benimkiler olduğu için ayrı bir zevk alıyordum.

Demetin kıyafetini yavaş yavaş itinayla atarken bir yandanda omuzlarını ve buram buram kadın kokan koltuk altlarını kana kana yalıyordum. Sonunda süt18 yaşındani sıyırıp attığımda “Aman yaradanım, ne muhteşem memeler.” diye mırıldanmaktan kendimi alamadım. Sanki “Gel, bizi ye tamamla, yala yut…” diye beni dileniyorlardı. Ben de kırarmıyım hiç, karşımda gül gibi açmış harika ikizleri. Hemen onları ağzıma alıp doya doya yalamaya başladım. Ben memelerini yalayıp bilye büyüklüğündeki pembe uçlarını ısırdıkça Demet zevkten kuduruyor, kaba bir aygırın yelelerinden meblağ gibi saçlarımdan yakalamış yoluyordu…

Yarım saatten fazla Demet ’in kocaman memelerini hoyratça yalayıp kıpkırmızı ettikten sonra yavaş yavaş üzerine bal dökülüp yalanası süt gibi beyaz ve yumuşacık göbeğini emmeye, göbek deliğine ıslak dil darbeleri atmaya başladım. Ben onu yaladıkça Demet aldığı zevkten kot eteğinin fermuarlı olduğunu unutmuş, alta indirmeye çalışıyor fakat bir cinsli muvaffak olamıyordu. Bu gidişata daha fazla katlanamayıp ben el yordamıyla eteğinin fermuarını açtıktan sonra bir atakta kendisi eteğini alta indirince bakire amının yarığına denk gelen yeri zevk akışkanlarıyla sırılsıklam olmuş pamuklu beyaz külotu gözümün önüne seriliverdi.

Bembeyaz pürüzsüz ve kadife gibi bacaklarını iki yana ayırıp külotunun zevk akışkanlarıyla ıslanan kısmını zevkle yalamaya başladım. Bir zaman Demet ’in amına bu biçimde zevk verdikten sonra, elimle külotunun iki tarafından yakalayıp dizlerine kadar sıyırınca, geri kalan kısmı kendi bitirerek üzerindeki son parçayıda kenarına ayak parmağını takıp fırlatıp attı. Artık ne kadar zamandır arzuladığım muhteşem varlık karşımda anadan üryan ve zevkten çılgına dönmüş bir biçimde emrime amadeydi. Hiç beklemeden Demet ’in 18 yaşında traş edilmiş, kaymak gibi ve kendi salgıladığı zevk akışkanlarıyla vıcık vıcık amını evvel dilimle bir hoş arınıp tam ıslaklığını hoşlana hoşlana yalayıp yuttum ve ardından kıvrak dilimi bal paketinin içinde dolaştırmaya başladım.

Amını yaladıkça, Demet pürüzsüz fakat güçlü bacaklarıyla kafamı iki yandan sıkıyor, sanki amını bakiye kadar yalamamı istiyordu. Fakat Demetin hoş amının olduğu kadar benim sikiminde yalanmaya, şefkate gereksinimi vardı. Ardından ben onun amını onunda benim sikimi aynı anda doya doya yalayabilmesi için 69 pozisyonuna geçtik. Dolgun ve diri poposunu suratımın hizasına getirdiğinde şahane amcığının dudakları nesli tükenen nadide bir kelebek gibi kanatlarını açmış ve rehabilitasyon maksadına fitil dahi girmediğini varsayım ettiğim küçücük göt deliği ise içine bir şey almak istercesine bir kasılıp bir rahatlıyordu. Ben onun amını yalamakla meşgul olduğumdan kafamı uzatıp bakamıyordum, ama Demet sikimi öyle bir emiyordu ki, konuttaki 1800 watlık elektrik süpürgesinden daha fazla vakumlayıp beni zevkten çılgına çeviriyordu.

Demet ’in hoş amını yalamaya istemeyerek ara verip, dilimi göt deliğine yanaştırdım. Evvel etrafında dilimle daireler çizerek, deliği yalanmaya hazırladım. Sonra nemli dilimin sivri ucunu usulca deliğe sokup içinde git geller yapmaya başladığımda, Demet öyle tarifsiz bir zevk almaya başladı ki, poposunu suratıma iyice bastırıyor, dilimi daha fazla sokmam için sanki dileniyordu. Bu gidişata daha fazla pervasız kalamayıp, Demet ’in altından kalkarak onu iki dizinin üzerinde domalttım.

Hoş bakiremin götüne ilk defa yarak gireceği için, ben onu domaltana kadar geçen zamanda kuruyan göt deliğini başımı alta eğerek tekerrür dilimle yalayıp yumuşattım. Daracık göt deliğinin yarağa hazır hale geldiğini hissedince de arkadan sikimi amının dudakları arasına sürterek Demet ’in zevk akışkanlarına iyice bulayıp kayganlaştırdıktan sonra küçücük göt deliğini yasladım.

Yavaş yavaş sikimin kafasını götüne sokarken evvel irkildi ve ufak çığlıklar attı. Bunun üzerine ona, “Her an bırakabiliriz istersen?” deyince, “Hayır, ne olur devam et, sen bana aldırma.” diye şuh bir sesle yanıt verdi. Ona ‘Kendisini rahat vazgeçmesini, bedenini kasmamasını ’ söyledim. Dediğimi yapmış olacak ki, yarağım bakire Demet ’in göt deliğine tereyağına daldırılan çatal gibi rahatça yarısına kadar girdi ve Demet ’deri ince bir zevk çığlığıyla karmaşık derin bir, “Ohhh…” sesi yükseldi.

Bu biçimde yarağımı Demet ’in götünün içinde bir zaman bekletip iyice alışmasını sağladıktan sonra, yavaş yavaş bastırarak geri kalan kısmınıda bakire götünün derinliklerine doğru sürerken, ufak bakirem zevkten otobüsün arka koltuğunun döşemelerini tırmalıyor, tarifsiz hazlar içerisinde kıvranıyordu. Bir yandan Demet ’in daracık götünü sikip bir yandanda elimle amına masaj yaparak onun kezlerce boşalmasını sağlarken, elim bakiremin am sularıyla vıcık vıcık oluyordu. Elime bulaşan akışkanları sikime sürerek, tekerrür götünün derinliklerine, köküne kadar sokuyordum.

Demeti birkaç defa orgazma eriştirip iyice yarağa doyurduktan sonra, benimde boşalma müddetimin geldiğini sezerek, sikimi Demet ’in götünden çıkarıp onu da sırt üstü çevirdim. Ufak bakirem aldığı zevkten iyice mahmurlaşmış yarı aralık yeşil gözleriyle bana bakıyor bir yandanda parmaklarıyla amına masaj yapıyordu. Bu manzaraya daha fazla katlanamayıp hoş bakiremin muhteşem memelerinin üzerine şiddetle boşalacağım sırada, ondan beklemediğim bir çeviklikle birden doğrulup sikimi ağzına aldı. Spermlerimin boşa gitmesini önlemeye çalışır gibi, yarağımı ufak avuçlarıyla sıkı sıkı anlamış, ihtirasla yalamaya devam ederken, sexy bakiremin ağzına ılık spermlerimi fışkırttım. Büyük bir kısmını iştahla yalayıp yuttu, geri kalanı da hoş dudaklarının kenarından süzülüp koltuğun döşemesine damladı.

O gün, hoş bakirem Demet ’le, bekaretine netlikle hasar vermeden, akşama kadar öpüşüp seviştik. Akşam parçalarken, bu harika anları ilk fırsatta tekerrür yaşamak için birbirimize laf verdik.

589 toplam, 0 bugün

Karımın Bakire Yeğeniyle iblise Uyduk

Hikayeler Eylül 20, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Yaz tatilini memleketimizde geçirmiştik. Dönerken baldızımın kızı Leylanın Ankara ’ya gelmek istediğini söylemesine pek sıcak bakmamıştım, ama karım olur deyince bir şey diyemedim ve bizimle geldi. Bizde 10-15 gün kalıp dönecekti. Leyla 16 ’dene 18 yaşında girmiş, çağdaş giyinen, sarih bir kızdı, ama ufak şehirde fazla açılamıyordu. Bize geldiğinde açılıp saçılmış, bütün bir Lolita olmuştu. İlk zamanlar usuma makûs bir şey gelmiyor, Leylaya daha çocuk gözüyle bakıyordum.

Haftasonları uzun yatarım. Bir haftasonu 18 yaşındaden yattığım için, karım beni kahvaltıya uyandırmayıp, Leyla ile beraber kahvaltılarını yapmışlar. Kalktığımda, karım, “Alışverişe çıkmam gerekli, Leyla sana kahvaltı hazırlar.” deyip gitti. Ben de Leylaya, duştan sonra kahvaltı yapacağımı söyledim ve duşa girdim. Duştan çıktığımda, Leyla mutfaktan seslenerek, “Enişte kahvaltını buraya mı hazırlıyayım?” diye sorduğunda, “Evet.” deyip mutfağa geçtim. Hava sıcak olduğundan altımda bir şort, üstümde bir tişort vardı. Leyla ’nın da altında kısacık şortu ve dekoltesi klasik fazla bir bluzu vardı, içinde birşey olmadığı muhakkak idi.

Ben kahvaltıya oturdum, Leyla da çayımı doldurup mutfakta kaldı. Leylanın bakışlarından kafasının birşeylerle meşgul olduğu muhakkak idi, ama benim 18 yaşındaden usuma makûs bir şey gelmiyordu. Leyla yanımdan geçerken kaza ile olmuş gibi kalçalarını sürtüyor, bana baygın baygın bakıyor olmasına karşın ben pek aldırmıyordum. Konuşurken bir ara, “Enişte sabah kalkamadın, gece çok mu yoruldun?” dedi. Ben de, “Haftasonları üşengeçlik ediyorum işte.” dedim. Ama Leyla bu yanıta tatmin olmamış ki, “Teyzem çok mu yoruyor?” demez mi! “Sus kız, sen daha kavramazsın böyle şeyleri! Ayıp, teyzen dinlerse sana kızar!” demem üzerine, “Teyzem akşama ancak kazanç, onun alış-verişi biter mi? Bugün akşama kadar ikimiz yalnızız enişte!” deyip mutfaktan çıktı, odasına gitti.

Kahvaltıyı tamamlayıp salona doğru giderken gözüm odasının kapısına takıldı. Odasının kapısı aralıktı, içeriye baktığımda ne göreyim: Leyla üstünü çıkarmış aynada kendini izliyor ve orta boy portakal kadar olan memelerini okşuyor. O anda benimki bir ok gibi dikildi ve ne kadar onu izledim öğrenmiyorum, bütün dönüp salona geçecektim ki, beni fark etti ve kapıya doğru gelerek, “Enişte memelerim çok ufak, hep böyle mi kalırlar?” deyip memelerini göstermez mi!

Ben her ne kadar tahrik olduysam da, “Kız üstünü çıkarırken kapını kapat!” diyerek salona gittim. Ama gördüğüm manzara karşısında kendime dominant olamıyordum. Hemen bir sigara yaktım ve kendi kendime Kendine dominant ol, olmaz öyle birşey! diyordum ki, üstüne 18 yaşındaden dekolte bir bluz, altına dizinin üstünde bol bir mini etek giymiş bir halde salona geldi ve “Enişte neden kızıyorsun? Ben artık Lolita bir kız oldum ve erkeklerin beni hoşlanmasını isterim, yanlış mı?” dedi.

Gelip karşımdaki çekyata oturmuştu. Bazen bacak bacak üstüne atıyor, bazen de bacaklarını açarak bana nefis bir bacak ziyafeti sunuyordu. Bembeyaz ve yukarıya doğru kalınlaşan, yaşına göre muhteşem bacakları vardı. Erkek kadın ilişkileri, dostluk filan derken mevzu İlişkie gelmişti. Konuşma esnasında heyecanlanmıştı ve acaip frikikler veriyordu. Bir ara gözüm kaydı ve bacaklarına bakarken, altında külot olmadığını fark ettim. Muhteşem bir şeydi bacaklarının arasındaki 18 yaşında tüylenmeye başlamış amcığı.

Bir ara yerimden kalktım ve salondan çıkmak istedim, yoksa oracıkta onu sikecektim. “Enişte ne hoş konuşuyorduk, senden çok şey bilebilirim!” dedi. “Ben azıcık hava alayım!” deyip balkona çıktm. Balkonda ne kadar kaldım öğrenmiyorum. Ayrılmıştım. Yeğenim olması bir yana, daha çocuk sayılırdı, o istese dahi nasıl olurdu? Azıcık kendimi topladım ve salona döndüm.

Bütün içeri girecektim ki gözlerime inanamdım. Leyla çekyata uzanmış, eli bacak arasında, amını okşuyor! Sırtı kapıya dönük olduğu için beni fark etmedi. Ben de elimde olmadan bir vakit izledim. Göğüsleri kadar amı da ufacık, ama muhteşem bir şeydi. Leylayı izlerken dayandığım kapı gıcırdayınca geldiğimi fark ederek hemen derlendi. Ama gözlerime öyle bir bakıyordu ki, ilk deneyimini yaşamak istediği muhakkak idi. Hiç beklemediğim bir anda ayağa kalkarak boynuma atıldı, bana öyle bir sarıldı ki, sanki bana yapışmıştı. Göğüslerinin sıcaklığı içime işlemişti.

Benim birşey dememe fırsat vermeden dudaklarımız buluştu, ikimiz de elektriğe kapılmış gibiydik. Bir anda elim kalçalarına gitti. Kısacık eteği sıyrılmıştı. Elimin derisine dokunmasıyla benim alet taş gibi oldu. O da bunu sezmişti ve kendini bana doğru iyice bastırıyordu. Onu çekyata doğru götürüp yatırmak istedim, artık hiçbir efor beni o körpecik göğüsleri ve 18 yaşında tüylenmiş amcığı yalamaktan alıkoyamazdı. Maksadım azıcık yalayıp boşalmaktı.

O sırada Leyla kısık bir sesle, “Enişte teyzemi siktiğin yatağa gidelim, ilk kere seninle tatmak istiyorum!” demez mi. Benim birşey dememe fırsat vermeden, “Kesintisiz sizi izliyorum, çok harika şeyler yapıyorsun teyzeme, ben de istiyorum!” diyerek beni yatak odamıza doğru çekti ve beni yatağın üstüne iterek üstüme uzandı.

Artık geri dönüşü yoktu, dudaklarımız yapışkan durumda Leylayı altıma aldım, boynundan başladım yalayarak alt doğru iniyordum. Bluzunu çıkardım. O körpecik memelerini ağzıma alıp emerken inliyordu, “Devam et, çok hoş!” diyordu. Gerçi o devam et dese de demese de, ben durmazdım artık. Alt doğru, göbeğine ve sonunda bacak arasına inmiştim. Mini eteğini çıkardım, amcığının dudaklarına dilimi değdirdiğimde hem ıslaktı, hemde alev gibi sıcaktı.

Amcığının dudaklarını ayırıp, sanki dilimle sikiyordum amcığını. Leylanın inlemeleri artmış, soluk alış verişi süratlenmişti, yarı baygın bir halde olacakları bekliyordu. Ben de bütün azmıştım ve iyice kadurtmuştum, fakat amcığına giremezdim, Leyla daha bakire idi. Yüzüstü çevirdim. Kalçalarını ve göt deliğini yalamaya başladım. Parmağımı sokarak göt deliğini alıştırıp götünden sikecektim. Önümde köpek pozisyonunda domalmasını istedim, hiç itiraz etmedi. O da olacakları merak ediyordu.

Karımın çekmecede bulunan kremlerinden birini alarak yarağıma ve Leylanın götüne sürdüm. Arkadan yaklaşarak yarağımı göt deliğini yasladım, ama çok dardı. Kalçalarını okşayarak hafifleterek kendisini bana vazgeçmesini istedim. Zorlayarak başını soktum. O da kalçasını kıvırarak almaya çalışıyordu ancak alamıyordu. Belinden anlayarak birden yüklendim, göt deliğini yırtarak girmiştim! Ama Leyla öyle bir çığlık atmıştı ve haykırıyordu ki zaptedemiyordum kızı. Dileniyordu çıkmam için, ama ben delirmiştim, sıkıca anlayarak gidip gelmeye devam ettim ve içinde patladım. Azıcık alışmış rahatlamıştı, sanırım zevk almaya başlamıştı. İçinden çıkarak ağzına verdim. Hali kalmamıştı ama yinede hayran hayran bakarak yalıyordu.

“Ama ben bunu değil, kızlığımı sana vermek istiyorum!” diyerek yarağımı yalayarak 18 yaşındaden kaldırdı. Ben, “Bakiresin, ordan olmaz!” dememe karşın, “Enişte sen bozmasan başka biri bozacak, beni bozan neden sen olmayasın?” deyince tekerrür sevişmeye başladık ve istediğini yapmaya karar verdim. Hazır olduğunu kavradığımda sırtüstü yatırarak bacak arasına yerleştim, çok heyecanlanmıştı, bayılacak gibiydi. Saçlarını ve yanağını okşayarak, hoş laflarla teskin ederken, yarağım da amcığının kapısında davet bekler gibi dolaşıyordu.

Leyla iyice rahatlamıştı, bütün zamanı diyerek kafasını soktum fakat klasik dardı. Bu işin yavaş yavaş olmayacağını kavradığımda yüklendim ve bir saldırıda taşaklarıma kadar girdim amcığına. Leyla 18 yaşındaden bir çığlık attı ve ağlayarak, “Olmuyor enişte, sikin çok kalın, girmeyecek, lütfen yapma vazgeç!” diyordu. Ağlasa da sızlasa da, yarağım sonuna kadar içinde idi ve ben o daracık amcıkta gidip gelmeye başlamıştım dahi. Ben ileri geri hareket ettikçe Leyla gevşemişti ve kendini hür vazgeçmeye başlamıştı. 5-10 dakika pompaladıktan sonra Leylanın kasıldığını fark ettim, boşalmıştı. Ben de daha fazla dayanamadım, amından çıkarak ağzına verdim ve ağzına patladım. Leyla sikimi öyle bir emiyordu ki, sanki iliklerime kadar somurmak istiyordu.

Yatak perişan olmuştu, çarşafı değiştirdik ve banyoya gidip yıkandık. 1 saat sonra karım geldiğinde Leyla odasında uzanıyordu. Karım kavrayacak diye ödüm patladı. Ama Leyla karıma aybaşı olduğunu ve sancısı olduğu için uyuduğunu söylemiş. Kızı harap etmiştim, ilk sikişten sonra bir hafta kendine gelemedi.

Leyla Ankarada işe girdi ve bizde kalıyor. Her fırsatta kendini sikmem için fırsat yaratıyor ve sikişiyoruz. Zamanla İlişki mevzusunda daha da büyüdü, profesyonelleşti ve benim ufak orospum oldu. “Evlenene kadar sikmeye devam enişte. Evlensem de seni unutmam, 18 yaşındaden sana siktirirm enişte!” diyor.

552 toplam, 1 bugün

Kardeşimin 16 Yaşındaki Bakıcısı Aliye

Hikayeler Eylül 20, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhabalar, ben İngiltere ’den Erol. Ben de sizlerle hayatımın en muhteşem anısı olan, bundan seneler evvel kardeşimin bakıcılığını yapan Aliye ile münasebetimi paylaşmak istiyorum.

Ozamanlar, 18 yaşında, 1.82 boyunda, 76 kilo, adeleli, sarışın, tenis ve yelkenden yanmış derim ve mavi gözlerimle oldukça yakışıklı bir delikanlı idim. Elde edemeyeceğim kız hemen hemen yok gibiydi. O yaz, annem babam adada 3 yatakodalı bir yazlık kiralamışlardı. Büyük yatakodasını kendilerine, odalarına yapışkan ve en ufak yatakodasını 6 yaşındaki ufak kardeşime ayarlamışlardı. Bana da evin öbür ucunda orta brey bir yatakodası verilmişti. Odama girebilmek için bir ara odadan geçmem lüzumluydu, bu oda ise yaztatili için bize çalışmaya gelmiş olan 16 yaşındaki Aliye ’ye ayrılmıştı. Aliye konut işlerinde anneme takviye edecek ve kardeşimle meşgul olacaktı. Böylelikle annem ve babam biraz daha serbest kalıp hısım akraba ve dostlarla görüşebileceklerdi.

Daha ilk gün yan odadan, annemle babamın şu konuşmalarına tanık oldum,

Annem: “Bilmem ki… Ateşle barut yan yana… Doğru olur mu?”
Babam: “Vakana, kız daha 16 yaşında, henüz çok Lolita.”
Annem: “Hayatım, bedeni 20 yaşında bir kıza benziyor ve bayağı dişi bir bedeni var. Bence oğlanın bu kadar yakınında ve evin öbür ucunda yatırmak yanılgı…”
Babam: “Ne diyorsun, oğlumuz kıza musallat mı olacak başka bir deyişle?”

Nihayet yer kıtlığından dolayı Ali18 yaşından ara odada uyumasına karar verildi.

Günler geçtikçe Aliye ile samimiyetimiz ve dostluğumuz iyice ilerliyordu. Takriben hergün Aliye, ben ve kardeşim plaja giderdik. Plajda Ali18 yaşından o şahane göğüslerini ve mayosunun örtemediği o muhteşem götünü görüp görüp içimi sürüklerdim. Birgün denizden çıktığı bir anda, ıslak mayosunun amının kabarık dudakları içine girdiğini gördüm. Elimde olmaksızın sikim birden kalktı. Hem öyle bir kalktı ki, önümü havlu ile kapatmak zorunda kaldım. Aliye ’nin güneşten yanmış kahverengi deriyi, ela gözleri, siyah saçları, 1.53 cm boyu, o göt, o memeler, birde amının içine girmiş mayosu, amının henüz 18 yaşında çıkan kılları, beni fena çıldırtmaya başlamışlardı. Her denize girip çıktığında o mayo amının dudakları arasına giriyor, Aliye ise düzenlemek için hiç bir harekette bulunmuyordu. Benim de yarrağım hep kalkık bir biçimde, önümde havlu ile plajdan dönüyordum.

Ertesi hafta ufak kardeşimin ateşi yükselince, annemler kardeşimi hekime götürmek için kasabaya gittiler ve ancak öğleden sonra gelebileceklerini bildirdiler. Giderken de Aliye ile bana “Konuta dikkat edin, haylazlık ta yapmayın!” diye de tembihlediler.

Annemler gider gitmez ben, “Hadi Aliye, gel seni yelkenli ile dolaştırayım, sana yelken kullanmasını öğreteyim.” dedim. Aliye dünden razı, ufak yelkenlimi aldık ve körfezde dolaşmaya başladık. Aliye ’ye yelkenlinin iskotasını verdim ve yanına gidip nasıl sürükleyeceğini veya salacağını gösterirken, bacaklarımız birbirine dokundu. O çıplak deriyi bacaklarımda sezmek çok güzelime gitmişti. Hafif bacaklarını ve baldırlarını okşadım, hiç bir itirazda bulunmadı ve “Hiç körfezden dışarı çıkmazmısın?” diye sordu. “Karşıda Hayırsız isme var, seni oraya götüreyim mi? Yarım saat sürer, zamanımız bol.” dedim.

Onu Hayırsız adaya götürmek istememin sebebi, o adanın ıssız olması ve tekneden başka bir taşıt ile gidilmesi olası olmayan bir yerdi. Adanın sahiline geldik ve şipşak o türkuaz sulara daldık. Çıktığımızda 18 yaşındaden mayosu amının yarığına girmiş, henüz terleyen amcık kılları gözümün önüne serilmişti. Benim yarrak 18 yaşındaden hemen dikildi. Bu sefer sikimin kafası mayonun üst tarafından görülebiliyor bir de taşşağımın bkocaman dışarıda kalmıştı. Aliye gözlerini yarrağıma ve taşşağıma dikmiş merakla bakıyordu. Parmağı ile sikimi göstererek “Erol abi, önün şişmiş 18 yaşındaden, geçen plajda da şişmişti, neden oluyor?” diye sordu. Ben öfkelenir gibi oldum, “Töbe töbe! Kızım sen dalga mı geçiyorsun, ciddi mi soruyorsun?” dedim. “Erol abi valla ciddi soruyorum, gerçekten önünün neden şiştiğini bilmiyorum.” dedi. “Aliye, bak yavrum, senin şu amcık dudaklarının içine giren mayon, memelerin, götün beni bu hale getiriyor, dayanamıyorum!” dedim. Aliye kabahatlilik duygusuyla, “Ne yapabilirim ki Erol abi?” diye sordu.

Ben de “Biraz göğüslerini elleyebilirmiyim?” dedim. Aliye “Bunun faydası olur mu ki Erol abi?” dedi. “Eder Aliye, ben göğüslerini ellerken sen de önümü okşa biraz istersen.” dedim ve havluları kuma serip mayolarımızla, başka bir deyişle tamamen üryanlığa en yakın giyimle yan yana uzandık. Yavaş yavaş Ali18 yaşından boynundan öpmeye başladım, sonra yanağına doğru geçtim, derken dudaklarına yapıştım. Evvel dudaklarını hafif bir yaladım, yavaş yavaş dilimi ağzına sokmaya ve dilini bulmaya çalıştım. Dilini verdi ve dudaklarımı emmeye başladı. Tüyleri diken diken olmuş, soluğu sıklaşmaya başlamıştı. Elimi 18 yaşında 18 yaşında çıkan göğüslerine attım ve memeuçlarını iki parmağım arasında ovuşturmaya başladım. Hemen taş gibi olmuş sikimi mayodan dışarı aldım ve Ali18 yaşından eline verdim, “Al yavrum, yavaş yavaş şöyle okşa…” diyerek 31 sürükletmeye başlattım. Aliye hem merakla dikilmiş yarrağıma bakıyor, hem de okşuyordu.

“Aliye sen sırtüstu yat yavrum, şu bacaklarını aç, yarrağımı da eline al, ben üstüne geleceğim.” deyince, Aliye masum bir biçimde “Erol abi beni sikmeyeceksin değil mi?” diye sordu. “Hayır Aliye, korkmana gerek yok, bak senin mayonun altını çıkartmıyorum bile hayatım, sen sikimi gösterdiğim gibi okşa, ben seni öpüp göğüslerini yalıyacağım yalnızca.” dedim. Üstüne çıktım ve yarrağımı o kabarık am dudaklarının üstüne hızaladım, ufacık eliyle yarrağımın dibini okşarken, ben mayosunun üstünden amına sürtünmeye başladım. Bir taraftan onu öpüyor ve ellerimle göğüslerini elliyordum. Ali18 yaşından mayosu kaymış, sikim amının dudaklarına dokunmaya başlamıştı. Birkaç gidiş gelişten sonra boşalmak üzere olduğumu kavradım, “Oooohhh, Aliye okşa yarrağımı hayatım, geliyorum bebeğim, al yavrum, bu yarrağımın sütü sana bebeğim!” diye diye, ahlaya ohlaya öyle bir geldim ki, sanki yarrağım patlıyordu, Ali18 yaşından bütün karnı, bikinisi döllerimle ıslanmıştı. “Bak sikime, şimdi indi. Bu yaptıklarımızı kimseye anlatmayacaksın, tamam mı?” dedim. Aliye “Anlatmam tabi, ben çocuk değilim!” dedi. Aliyeyi birkaç defa daha öptükten sonra üstümüzü arınmak için suya girdik. Ardından yelkenliye atlayıp pupa yelken konuta döndük. İleriki günlerde bu olayı hiç bir zaman konuşmadık birdaha.

Birkaç hafta sonra, sıcak bir yaz gecesi, sabahın üçünde diskodan konuta döndüm. Şahane zaman geçirmiş, çılgınlar gibi dans etmiştim. Diskoda gözüme kestirdiğim esmer bir kızı birtürlü ayarlayamamıştım. Annem, babam ve kardeşimi uyandırmamak için suskunca konuta girdim. Ayak uçlarımda yürüyerek yatak odama gidiyordum, birden Ali18 yaşından yarı çıplak görüntüsü ile karşılaştım. Aliye yatakta sere serpe uyumuş, çarşaf ile üstünü kısmen örtmüş, ve üzerinde külottan başka bir şey yok. Birden sikim kalktı. Yahu bu kız bunu mahsus mu yapıyordu? Etli am dudakları arasına sıkışmış külodu beni fena halde tahrik ediyordu. O anda Aliyeyi sikmekten başka hiç birşey düşünemiyordum. O kabarık am dudaklarını yalamak, dilimi amına sokmak ve kesintisiz sikmek geliyordu içimden. Yanına yanaştım, fısıldayarak birkaç kere “Aliye!!!” diye seslendim. Yanıt yok. Herhalde derin bir uykuda olmalıydı. Sikim havan topu gibi dikilmiş bir halde odama gittim ve uyumaya çalıştım ama olanaksız…

Tekerrür Ali18 yaşından yanına gidip yatağının kenarında dizlerimin üstüne çöküp, “Aliye!!!” diye seslendim, hiç bir yanıt yok. Koluna yavaşca dürtünce hafif döndü ve o portakal büyüklüğünde memeleri hepten ortaya çıktılar. Dayanamayıp çarşafı üzerinden çekince, o ufak amı da önüme seriliverdi. Külodu amının kabarık dudakları arasına girmiş, sanki benim öpmemi bekliyordu. O anda Ali18 yaşından amının henüz terleyen kıllarını traş ettiğinin farkına vardım. Kaymak gibi taptaze amı gözümün önünde, bana “Gel beni iğfal et!” diyordu sanki. Sikim taş gibi olmuş artık ağrı vermeye başlamıştı. Hafif hafif memelerini, derken meme uçlarını okşamaya başladım. Parmaklarımı nemlendirip o sipsivri memeuçlarını hafif hafif sıkmaya başladım. Eğildim ve biltihabı ağzıma aldım, dilimi meme ucunda dolaştırmaya ve hafif hafif ısırmaya çalıştım. Meme uçları fındık gibi olmaya başlamışlardı.

Aliye hafif bir, “Aaahh, mmmmhhhh!” diye ses çıkartarak, pozisyon değiştirdi ve memelerini bana yanaştırdığı gibi bacaklarını da iyice araladı. Reelden uyuyormuydu, yoksa beni işletiyormuydu? Amcığını yalamaya karar verdim. Gayet hafif hareketlerle külodunu kenara sürükleyerek kaymak gibi amını açtım. Orospu sanki parfümlemişti amını, mis gibi kokuyordu amı. Evvel o ufacık am dudaklarını yalamaya başladım, bacaklarını biraz daha araladı. Ben de cesaret alarak dilimi bızırının üstünde biraz gezdirdim. Aliyeden, inlemeyle karmaşık, “Oooohh… Ihhhhhh…” diye bir ses çıktı, ve deriyi tavuk teni gibi kabardı. Ya uyuyor ve bir İlişki rüyası görüyor, veya yatmıyordu ve zevk almaya başlamıştı. Tekerrür seslendim, “Aliye!!!” diye, 18 yaşındaden hiç ses seda yok. Am suları hafif hafif gelmeye başlamışlardı. Bir elimle memelerini okşarken, diger elimle sikime otuzbir sürüklüyor ve dilimi amından ayırmıyordum. Bedeni gitgide kasılmış, tüyleri diken diken olmuştu. Birden hepten kasıldı ve inleyerek orgazm oldu. Yatağı amının sularından sırılsıklam olmuştu. Artık benimde belim gelmeye başlamıştı, otuzbir sürükleyerek, memelerine, karnına, göbeğine, her tarafına boşaldım. Sonra banyodan bir havlu getirip, döllerimi sildim ve yatmaya gittim.

Ertesi sabah Aliyeyi görünce, “Günaydın Aliye, dün gece iyi uydun mu?” diye sordum. “Çok iyi yattım Erol abi, sağol. Çok ta hoş bir rüya gördüm. Konuta kaçta geldin, hiç dinlememişim?” dedi. Bu kız dün gece ya cidden uyuyordu, veya benimle dalga geçiyor, hiç birşey olmamış gibi davranıyordu. İlerleyen gecelerde bu ve benzeri hadiseler birkaç defa tekerrür etti. Reelinde hiç birşey olmamış gibi davranmak ikimizin de işinegeliyordu.

Değişik bir gece 18 yaşındaden diskodan döndüğümde, 18 yaşındaden aynı vaziyette üstü başı sarih saçık uyuyordu. Artık bu oyundan bıkmıştım ve artık otuzbir sürüklemek, amını yalamak kesmiyordu. Amını sikmekten başka birşey düşünemiyordum. Odama gidip soyundum ve anadan üryan Ali18 yaşından yanına geldim. Bütün ellemeye başladığımda, yatağın taa öbür kenarına gitti. Sofa yatak iki kişilik olduğundan, bu vaziyette onu elleyebilmek için yatağa oturmam lüzumluydu. Birden bende jeton düştü, ya bu bir davetse? Suskunca yatağına girdim. Elimi amına attığımda farkına vardım ki, külot giymemiş. Sikim anında kazık gibi oldu. Aliyeyi amından sikecektim, fakat biryandan bakire idi ve biryandan onu hamile brakmaktan ödüm patlıyordu. Kendi kendime belki götünden sikerim dedim ve götüne ellemeye başladım. Aliye birden döndü ve “Erol abi, artık dayanamıyorum, ne olur beni sik!” dedi ve dudaklarıma yumuldu.

Aliyeyi kollarıma aldım, sikimi amının üstüne dayadım ve “Aliye ne zaman aybaşı oldun hayatım?” diye sordum. Aliye de “Biteli bütün bir hafta oldu Erol abi.” dedi. Hay canına yandığımın şansı! Aliye sikilmek istiyor, ama bende kondom bile yok, bütün hamile kalabileceği günler. Ne şans be! “Aliye seni bugün sikemem hayatım, gebe kalırsın!” dedim. Aliye birden dudaklarıma yapıştı ve karnını bana dayadı, amını sikime sürtüyordu. Kız habire, “Erol abi sik beni, ama dışarı akıt, olmaz mı? Ne olur abi, canım çok istiyor. Sok sikini içime abicim.” diye dileniyordu. Sikimi bızırının üzerinde dolaştırmaya başladım, amı sırıl sıklam olmuş, suları dışarı akıyordu. Son anda fobi ağır bastı ve vaz geçtim, “Birkaç gün daha geçsin ozaman sikeyim, laf!” dedim. “Ozaman amımı yala Erol abi, dilinle sik, nolursun!” dedi. Bacaklarını omuzlarıma kaldırdım, eğilip amını çılgınlar gibi yalamaya başladım, dilimi amına soktum ve meme uçlarını da okşamaya, sıkmaya başladım. Birden bedeni yay gibi gerildi, “Ohhh, Abicim! Canım abicim…” diyerek orgazm oldu.

Aliye zevkini almıştı, ben ise sikim havada kalmıştım ve deliriyordum. Sikim öyle bir kalkmıştı ki ağrı veriyordu. Gidişatı kavradı ve “Abi sen gelmedin mi? Ne yapabilirim abicim?” diye sordu. “Aliye taşaklarım ağrıyor, götünden sikeyim mi seni hayatım?” dedim. “Nasıl olacak o abi?” dedi. “Domal şöyle! Merak etme hayatım, al şu yastıkları karnının altına, domal dizlerinin üstüne ve kaldır götünü biraz daha yavrum!” dedim ve banyoya gidip Vazelin getirdim. İyi bir tutam Vazelini götüne sürdüm ve göt deliğine yedirmeye başladım. Arada birde bir parmağımı göt deliğine sokmaya çalışıyordum. Aliye “Erol abi napıyorsun?” diye sordu. “Göt deliğine masaj yapıyorum hayatım!” dedim. “Erol abi masaj yap, ama parmağını sokma, acıyor!” dedi. “Merak etme, şimdi alışırsın!” dedim ve götüne iki parmak atarken, değişik elimle amını kurcalamaya başladım. Bızırına el atınca birden kedini arkaya verdi ve parmaklarım hemen götüne giriverdi. “Erol abi canım yandı!!!” dedi ve bütün bağırmaya başlayacakken son anda elimle ağzını kapattım, susturdum.

Parmaklarımı götünden çıkarıp, sikimin kafasını götünün deliğine yerleştirdim ve bastırmaya başladım. Girmiyordu birtürlü! Kafamdan, bu yarrak bu göte girerse ben anırırm diye fikirler geçmeye başladı. “Götünü geri ver kız, girmiyor, amma dar göt deliğin varmış!” dedim. Bunu söyleyince hepten kasıldı. “Kasılma, gevşek dur, amına koduğumun orospusu!” deyince, “Niçin kızıyorsun ki Erol abi?” dedi ve götünü geri itti. Ben de bastırınca, kafasını sokabildim. Neredeyse gelmek üzereydim, fakat sikimin yarısından aşırısı henüz daha dışarıdaydı. Birden çılgınlığım yakaladı ve bütün eforumla bastırdım. Benim Vazelinle yağlanmış yarrak Ali18 yaşından daracık götüne kaymaya başladı. Fakat Aliye bağırmaya çalışıyordu. “Sus amına koduğumun zillisi, bizimkileri uyandıracaksın şimdi!” deyip ağzını daha sıkı kapattım ve yüklendim götüne. Yarrağım Ali18 yaşından o tazecik götüne biraz daha girdi ki, ben ağzını kapattığım elimi biraz serbest bıraktım, kız soluk alsın diye. Aliye derin bir soluk aldı ve “Erol abi çok acıyor, yapma nolur!” diyebildi.

“Orospu, demin sikilmek istiyordun ya, al sana yarrak, ye bakalım!” dedim ve bu sefer hepten kökledim o ufak götüne. Birkaç kere sürükleyip soktuğumda, götünün deliği esnemeye ve sikimin kalınlığına alışmaya başlamıştı. Artık rahat rahat hepsini sokup çıkarabiliyordum. Hızlanmaya başladım, taşşaklarım o tazecik amcığına vurmaya başlamışlardı. Göt deliği az daha alışsın diye bir ara durdum, nede olsa henüz sikilmemiş bir bakire götü sikiyordum. Ben duraksayınca sikimin sıkıştığını hissettim. Aliye götünü kasmaya başlamıştı. Elimi bızırına attım ve yağlı parmaklarımla bızırını sıvazlamaya başladım. Bütün bilave ettiğim oldu ve götünü geri itti, ben de fırsattan istifade bir daha kökledim. Aliye titremeye başladı, belkide zevk almaya başlamıştı, ama benim halim tamamdı. Elimle sulanmaya başlayan amını kurcalamaya devam ediyordum. Aliye orgazm olurken götünü birkez daha arkaya verince, ben de son bir kere yüklendim ve götünün içine patladım.

Götü o kadar dardı ki, döllerimin gidecek yeri olmadığından, döllerimi sikimin üstünde seziyordum. Döllerim aktıkça delik daha da kaygan oluyordu. Boşalmama karşın sikim inmemişti, sikimi götünden çıkarmadan pompalıyordum. En az bir 15-20 dakika daha pompaladım ve ikinciye boşaldım. Sikimi götünden çıkarırken Ali18 yaşından bedeni spazmlar içinde, abuk sabuk birşeyler söyledi, bir daha kasıldı ve yığıldı kaldı. “Erol abi çıkarma, içimde kal.” deyince, yine götüne soktum ve arkadan sarılarak uzun bir vakit öylece kaldık.

O geceden sonra artık usum başımdan gitmişti, Aliyeyi her gece iki üç defa götünden sikiyordum. Artık tenis oynamak veya yelken yarışlarına girmek usuma bile gelmiyordu. 18 yaşındaden bir gece, “Aliye, gel sana 69 pozisyonunu öğreteyim.” dedim. “Nedir o Abi?” dedi. “Üst üste ters uyuyacağız, sen sikimi yalarken ben senin amını yalıyacam ve yarrağımı ağzına pompalıyacam.” dedim. Ters döndük, ben daha amına varmadan Aliye hemen yarağımı ağzına aldı. 16 yaşında ama 30 ’luk gibi iştahlı ve İlişkie doymaz bir karı gibi olmaya başlamıştı. Onu sikecek erkeklerin ne kadar bahtlı olacaklarını hayal edemiyordum bile. Ama o gencecik bedeni, taptaze amı ve götü ilk siken her zaman ben olarak kalacaktım. Dilimi bızırının üstünde dolaştırmaya başlamıştım ve arada bir dilimi yuvarlayıp amına ufak bir sik gibi sokup çıkarırken götüne parmak atmayı unutmuyordum. Dilim her amına girdiğinde refleks olarak kendini alt itiyor, parmağım götüne girdiğinde götünü arkaya veriyordu. İki sikim olsa, iki deliğini de birden sikebilirdim. Aliye sanki bu tip sikişi hayatı boyunca yapmış bir kadın gibi hareket ediyordu.

Baktım Aliye gelmek üzere, bütün hareketlerimi durdurdum ve sikimi de ağzından çektim. “Abi neden yaptın bunu, bütün geliyordum?” dedi. “Biliyorum canım, henüz başladık, böyle çabuk gelmeni istemiyorum. Bu gece sana öyle bir zevk verecem ki, hayatın boyunca hatırlayacaksın. Bu gece amını delecem Aliye. Söyle bana, seni sikmemi istiyormusun?” dedim. “Sik beni Erol abi ne olursun, bütün geliyordum abicim, sikini ver bana amıma sürteyim.” deyip sikimi eline aldı ve kedi gibi amına sürtmeye başladı. “Dur kız, şu yastıkları götünün altına koy bakayım.” diyerek 3 yastığı götünün altına sürdüm, amı yukarıya kalkmıştı. Bacaklarını omuzlarıma alarak amını tabak gibi açtım ve amını yalamaya başladım. “Mmmmmm… Şu am dudaklarına bak, nasıl şişmişler, yarrağımı içlerine almak için dileniyorlar.” dedim. Aliye ise “Yalaaaaa abiiiii, yala abicim, yala amcığımı, Oooohhh, Aiysssshhhhh…” diye inliyordu. Yahu kız gene gelmek üzereydi. Götü yüksekte olmasına karşın poposunu, kalçalarını kaldırıp suratıma ağzıma sokmak istiyordu. Gene durdum. Delirecekti. “Abi ne olur durma, bırak geleyim, sonra ne istersen yap.” dedi. “Hayır Aliye, seni sikerken gelmeni istiyorum.” dedim. “Ayyyyy fena oluyorum abi, sik beni, sik artık ölecem!” dedi.

Yarrağımdan dumanlar çıkıyordu sanki. Doğruldum, ayak bileklerindan yakalayıp bacaklarını kaldırdım, sikimi amının dudaklarına dayadım ve bızırının üstünde ileri geri kaydırmaya başladım. “Güzeline gidiyor mu?” diye sordum. “Abi az biraz soksana amıma…” dedi. İki defa söyletmeden sikimin kafasını o şişmiş am dudakları arasına yerleştirdim, hafif içeri dışarı pompalamaya başladım. Aliyeden “Ayyy… Ayyyyhhh!!!” diye sesler gelmeye başladı. “Nasıl, bu daha zevkli degil mi?” diye sordum. “Ay Abi az biraz daha soksana, çok zevkli bu!” dedi. Biraz daha sokunca çeperine dokundu sikim, hafif bastırdım ama geçmiyordu. Farkına varmış olmalı ki, “Kızlık çeperime mi dokundun Erol abi?” diye sordu. “Evet yavrum, he dersen parçalarım çeperini, bozarım bakireliğini.” dedim. “Yapma abi, kızlığımı bozmadan siksen olmaz mı?” dedi. Gidip gelmeye devam ettim, ama belim gelmek üzereydi, kendimi güç yakalıyordum. İşte o anda ne olduysa Aliye birden “Aaayyyyhhhshshsh, ohhhh geliyorum, Sik beni abi, del çeperimi, ne olacaksa olsun!” dedi.

“Bacaklarını omuzlarıma daya yavrum!” dedim. Aliye bacaklarını omuzlarıma yerleştirdi, enseme ayak bileklerini kenetledi. Benim artık dayanacak halim kalmamıştı, ellerimle götünün iki yanağını tuttum ve bütün gücümle Ali18 yaşından bedenini kendime doğru sürüklerken, amına sikimi bastırdım. Ve Ali18 yaşından o körpe bakire hazır sulanmış amına sikim taşşaklarıma kadar kayarak girdi. Aynı anda Aliye “Aaaaayhhhh, Acıyor Abi, çek! Çeeekkkkkk!” diye bağırdı. Amı o kadar dar ve kısa idi ki, sikim ta dibine dokunmuş, o ufacık amında hava için bile yer kalmamıştı. Aliye ağlamaya başladı birden, “Ayyyy anneciğim, çok acıyor, çıkar Erol abiiii! Çek abi çok acıyor!” diye. Sikim içinde hiç kıpırdamıyordum, bilave ediyordum ki biraz am duvarları yarrağıma alışsın diye. Aliye hem ağlıyor, hem de iç adeleleri ile sikimi kasıyordu. Fobimden orgazm olacak bir halim kalmamıştı ve neredeyse sikim yumuşamaya surat yakalamıştı. Herhalde bu gidişat Ali18 yaşından korksunu gidermeye başlamıştı ki, hafif kalçalarını kımıldattı ve “Yavaş yavaş sik Erol abi, parmağını da götüme sok!” dedi. Ben de küçük küçük pompalamaya başladım, kalça-göt temposunu benim pompalama temposuna uydurmuş, benim yarrak amına girdikçe daha fazla almak için poposunu kaldırıyor, ben çekildikce o da kalçalarını alt sürüklüyor, bu sefer baş parmağımı götüne alıyordu. Aliye ilk kere sikim amında orgazm oluyordu…

Artık çılgınlar gibi pompalıyordum Ali18 yaşından amına. Amcığı o kadar dardı ki, antla bir tüy bile girmezdi artık. Her soktuğumda dibine dayanıyordum, Aliye de zevkten ve acıdan çılgınlar gibi bağırıyordu. Sırtını gerdi, kalçalarını kaldırdı, görseniz nasıl inliyordu, “Sok abiciğim, sok!” diye. Ben artık bitmiştim, “Aııııaaaaggggghhhhh Aliyeeeeee! Geliyorum yavrum, ufak orospum benim!” diye inleyerek Ali18 yaşından amına boşaldım. Aliye am duvarlarını öyle bir maksadı ki, belimin gelmesi duracak sandım. Sikimin ucu amının dibine dayanmış, menilerin gidecek yeri kalmamıştı. Belim geldikce am duvarlarına çarpıyor, menilerimi sikimin üstünde seziyordum, döllerimin bir kısmı da amından dışarı akmaya başlamıştı. Böylece orada yığıldık kaldık, sikim amında, birbirimize sarılmış durumda. Yastığın üzerinde meni kirleriyle kan izleri vardı, kızlık çeperini yırttığımın delili olarak. Aliye o gece bana kızlığını teslim etmiş ve muhakkağım hayatının en unutulmaz sikişini yaşamıştı.

Yazın bitmesine iki ay daha kalmıştı, biz her gece en az bir defa, bazen 3-4 kere sikişiyorduk. Anne babamın bu vaziyetten haberleri olup olmadığını hiç bir zaman anlayamadım. Yaz bitti, Aliye köyüne döndü. Onu bir daha hiç görmedim ve dinlemedim, fakat hiçbir zaman böyle yoğun bir İlişki hayatı da daha yaşamadım.

Seni unutamıyorum Aliye!

559 toplam, 0 bugün

Boynuzlu, İffetli Nişanlım Var Diye Geziyor

Hikayeler Eylül 19, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba dostlar, ben Mahmut, 22 yaşındayım, İzmir ’in bir ilçesinde oturmaktayım. Daha Önceki Manitamle başımdan gecen vakayı sizlerle paylaşmak istedim. Uzun müddet çıktığım Manitamden dağılalı 3 yıl olmuştu, ama onu hali hazırda unutamamıştım. Kız At gibi, 1.80 boyunda, buğday derili, kahverengi gözlü, kalçaları harika, göğüsleri azıcık büyük ve sonradan kapanan birisi. Benden ufaladıktan bir müddet sonra birisiyle çıkmaya başlamış. Ben bunu dinleyince deliye döndüm, kerelerce telefon ettim, ileti çektim, ama ne yaptıysam bir cinsli bana geri dönmedi. Günler böyle geçerken birde duydum ki, o çocukla nişanlanmış.

Birgün çarşıda dolaşıyordum, önümde başörtülü, Pardesülü, fiziğinden kavradığım kadarıyla Lolita bir kız, kalçalarını kıvırta kıvırta yürüyordu. Aynı yöne yürüdüğümüz için arttan birkaç dakika yürümek zorunda kalmıştım. Ama nasıl kıvırtıyor kalçalarını, benimki kazık gibi oldu, yürürken nerdeyse küloduma boşalacaktım. “Töbe töbe…” deyip kızı geçtim ve süratli adımlarla gideceğim doğrultuya yürüdüm. 3-4 dakika sonra, cep telefonuma tanımadığım bir numaradan bir ileti geldi. Merakla açtım iletiyi. Kim bu diye de düşünmeye başlamıştım ki, iletiyi okudukça kimin olduğunu kavradım. Seneler evvel ufaladığımız daha önceki Manitamden geliyordu! “Ne o, çarşıda yanımdan geçiyorsun ve tanımazdan geliyorsun! Aşk olsun, insan daha önceki manitasına Merhaba sabah vermez mi? Kırıldım sana!” diyordu iletide. İşte o anda jeton düştü bende, o önümde kalçalarını kıvırta kıvırta yürüyen kapalı kız oydu, başka bir deyişle daha önceki Manitam!

Hemen iletisine vevap yazdım, “Çarşıdaysan görüşelim, Pastanede bekliyorum!” diye. “Tamam!” diye ileti geldikten 10 dakika sonra da kendisi geldi. Sandalyesini çektim, oturdu. Birer Neskafe söyledik ve konuşmaya başladık. O bana birşeyler anlatıyordu, ama ben onun senelerdir görmediğim göğüslerine bakıyordum, çok büyük oldukları için Pardesünün altından belirli oluyorlardı, sikim kalkmıştı. Kız, heran tanıdık biri görecek diye huzursuzdu ve dürüst davranamıyordu. Bu sebebten görüşmemiz çok kısa sürdü, kızcağız kahvesini dahi tamamlayamadan kalktı, “Ben seni sonra ararım!” diyerek gitti. Ben natürel kaldım orda. Ama göğüsleri ve kalçaları usumdan çıkmıyordu, onun için hemen lavaboya gittim ve onu düşünerek 31 çektim ve bir hoş boşaldım.

O gece aradığında, nerdeyse 3 yıla yakın olmuştu telefonda konuşmayalı. Bu anlatmaya basladı işte, Nişanlısı ile arasında bazı meseleleri olduğunu filan. Ben de hemen çakallık yaptım ve onu avuntu etmeye başladım, Nişanlısı hakkında normal bir pozitif konuştum, “Umarım aranız düzelir…” filan dedim. Onun meseleleriyle ilgilendiğimden dolayı durmadan bana teşekkür ediyordu. Ben de, “Ehemmiyetli değil, senin mutlu olman ehemmiyetli!” filan deyip geçiştiriyordum. Bir saate yakın konuşmuştuk ve konuşacaklarımız bitmişti artık. “Ya işte böyle…” dedi, ama telefonu da bir cinsli kapamak istemiyordu. Ve sonunda ağzındaki baklayı çıkardı, “Seninle daha öncekinden ne hoş telefonda İlişki yapardık. Biliyormusun Nişanlım bütün odun, benle yalnız kaldığında elini dahi sürmüyor Öküz! Onunla evlenince mutlu olamayacağımdan korkuyorum!” dedi.

Ben de fırsatı değerlendirdim, “Hadi 18 yaşındaden daha önceki günlerdeki gibi telefonda sexs muhabbeti yapalım!” dedim. O da, “Yalnış olmaz mı?” filan dedi. “Hayır, neden yalnış olsun ki, Nişanlını gerçekten kandırmıyorsun ki, yalnızca sanal İlişki yapacağız!” dedim. Suskun kaldı ama söylediklerim kafasına da uyumuştu. Sıcağı sıcağına, “Şu anda içinde ne var?” diye sordum. O da, “Kırmızı, yanları dantelli olan süd18 yaşındam ve altımda da ekibi olan Tangam var!” dedi. Bu öyle deyince şaşırmıstım, kendi kendime Kapanan bir kız neden öyle Tanga filan giyer ki? demiştim. Burdan şu neticeyi çıkardım: Kız azmıştı ve canı ilginç biçimde yarrak sürüklüyordu. O gece uykusuzluktan bitkin düşene kadar, bununla telefonda İlişki yapıp, ben 31 sürükleyerek, o da amını okşayarak parmaklayarak, 3-4 defa boşalmıştık…

Biz bununla artık her gece saatlerce telefonda İlişki yapıyorduk. Bir gece buna, “Telefonda değil seni gerçekten sikmek istiyorum! Merak etme, bekaretine değmem, yalnızca götten sikerim!” dedim. O da dünden razıymış Orospu, “Tamam madem, ayarla bir yer sikişelim!” dedi. Bu haftada iki gün İzmirde Dikiş Nakış Kursuna gidiyordu. O hafta kursun olduğu güne İzmir ’de bir Otelden oda ayırttım. Gerçeğine ilçede de yapardım, ama tanıdık filan görmesin, bir de kız kapalı olduğu için mesele olmasın diye İzmir ’den ayırmıştım. O gün bununla İzmir ’de buluştuk ve hemen Otele gittik. Odaya girer girmez bu hemen eşarbını çıkarttı ve benim dudaklarıma yapıştı, çılgın gibi öpüşmeye başladık. Bunun üzerindekileri süratle atamaya başladım, yalnızca Sütyen ve Tangası kalmıştı. Demek ki Kaltak banal günlerde de Tanga giyiyormuş. Hemen ben de soyundum, yalnızca Boxerim kalmıştı. Yatağa uzandık, hemen elini Boxerime attı ve sürükleyerek çıkarttı. Kalkımış yarrağımı görünce azıcık korktu, “Bu çok büyük!” filan demeye başladı, ama sonra, “Yerim onu ben!” deyip ağzına aldı…

Resmen bir Orospu gibi yarrağımı yalıyordu, kudurmuş gibiydi. Ben de kollarını yakaladım ayağa kaldırdım ve süd18 yaşındani çıkartıp senelerden beri hasretini sürüklediğim göğüslerini yalamaya basladım. Memeleri çok hoştu, yumuşacıktı. Göğüslerini yalarkan bir yandan kalçalarını avuçluyordum. Ben de iyice azmıştım, hemen Tangasını çıkardım, bacaklarını ayırıp amını yalamaya başladım. Amını yalarken bu bir defa Orgazm olmuş boşalmıştı. Bunu döndürüp domalttım ve götünün deliğini yalamaya ve parmaklamaya başladım. Göt deliği kıvama gelince, bolca tükürükledim, sikimi yasladım ve ittirmeye başladım. Sokabilmek için çok zorlanıyordum, ve kız da, “Acıyor!” demeye başlamıştı. Azıcık daha sınayıp sokamayınca, kız, “Çantamda krem var!” dedi. Hemen kremi alıp göt deliğine sürdüm ve yine sınadım. Bu sefer girmişti! Ama kız habire “Yavaş!” diye inliyordu. Sikimi yarısına kadar soktuktan sonra, kalanını da tek seferde birden kökledim ve gidip gelmeye başladım. Kızın acıdan inlemeleri de çoğalmış, “Seri boşal ne olursun!” diye dilenmeye başlamıştı. Ben de zati fazla sabredemedim ve götüne boşaldım!

Azıcık dinlendikten sonra banyoya girip beraber duş aldık. Sonra tekerrür yatağa natürel. Hayli bir öpüşüp yalaştık. Benim yarak yine kalktı ve götünden bir daha sikmek istedim. Fakat kız, “Çok acıyor, bugünlük götten yapma birdaha!” dedi. Suratımı ekşittiğimi görünce, “Amımdan sik!” dedi. “Ee, bekaretin ne olacak? Nişanlısın, yarın birgün evlenince nasıl açıklayacaksın?” dedim. “Olsun, boşver onu, bana ilk sen sahip ol! Ben senin olmak istiyorum!” dedi. “Madem onu beğenmiyorsun, ozaman niçin onunla evleniyorsun?” diye sordum. “Ailelerimiz istiyor diye, hem Nişanlımın ailesi çok varlıklı, kaçırmak istemiyorum!” dedi. Hakikatinde ben de amından sikmeyi çok istiyordum, ama tereddüttüm. Bu, “Hadi! Hadi!” diye üsteleyince, “Peki!” deyip bacak arasına yerleştim. Sikimi amına sokmadan evvel son bir defa, “Belirlisin değil mi? Bak yarın öbürgün pişman olma!” dedim. “Bellim! Merak etme pişman olmam! İşin o kısmını bana vazgeç, Düğün tarihini ve Gerdek Gecesini aybaşımın olduğu zamana denk getiririm, bakire olmadığımı kavramaz dahi Keriz!” dedi.

“Günah benden gitti!” deyip, amının dudaklarını aralayıp sikimin başını amının deliğine yerleştirdim. Amına yüklenmemle beraber kızlık çeperini delerek dibine kadar soktum. Bana nasıl sarılıyor ama! Bacaklarını belime doladı, “Aşkııımm beniiimm!” diyerek beni kendine sürüklüyor. Yavaş yavaş gidip gelmeye başladım. İlkten, “Yavaş, acıyor!” filan dedi, ama gidip geldikçe zevk almaya başlamıştı. Sonra kendisi, “Daha süratli sok!” demeye başladı. Bunun amını 10-15 dakika süratli süratli siktikten sonra, “Geliyorum!” dedim. O da, “Sakın içime boşalma!” dedi. Ben de sikimi amından çıkarıp amının üstüne boşaldım. Tekerrür banyoya girip, yıkandık geldik ve Dikiş Nakış kursunun bitiş saatine kadar sikiştik. Sonra Otelden çıktık ve bir gören olmasın diye, sanki birbirimizi tanımıyormuşuz gibi, o önden ben 10 adım arttan, ilçe otobüslerinin kalktığı durağa yürüdük. Aynı otobüse, fakat ayrı koltuklara oturduk ve ilçeye doğru yol aldık.

Neticede daha önceki Manitamin kaç yıldır hayalini kurduğum amcığına, götüne ve göğüslerine sahip olmuştum. Artık haftada iki gün İzmir ’de Otelde, amdan götten sikiyorum bunu. Evleneceği boynuzlu da, İffetli Nişanlım var diye, bunu koluna takıp böbürlenerek gezdiriyor. Öğrenmiyor ki Nişanlısına daha önceki sevgilisinin sahip olduğunu!

520 toplam, 1 bugün

Manitamin Bakire Dostunu Güçle anal Amını götünü deldim

Hikayeler Eylül 18, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Slm. ben Kütahyadan Hakan. Bundan 5 sene evvel, Tekstilde çalışan Manitam Ayşeyle ailesi görüşmemize karşı oldukları için, kızlarının Cep telefonu kullanmasına izin vermiyorlardı. Ama Ayşe ne yapıp edip konuşmamızı sağlıyordu. Birgün beni kendisi ile aynı yerde çalışan dostu Serpil ile tanıştırdı. Ve Serpilin Cep telefonundan kendisini rahatlıkla arayabileceğimi söyledi. Size azıcık Ayşe ve Serpilden bahsedeyim. Ozamanlar Manitam şimdiki karım olan Ayşe, vazgeçin benimle sevişip sikişmeyi, öptürmüyordu dahi. Dostu Serpil ise ozamanlar 18 yaşında, 1.70 boyunda, 60 kiloda, bebek suratlı, etine dolgun, dik kocaman göğüslü, muhteşem kalçalı, bakan her erkeğin sikinin kalktığı, her yerinden İlişki fışkıran bir kız! Ama ne yazık ki, Ayşeyle evlenmek istediğim bildiği için, bana hep “Enişte!” diye hitap ediyordu.

Birgün 18 yaşındaden Ayşeyle konuşmak kastıyla Serpili aradığımda, Serpil, “Enişte, Ayşe müsait değil, istersen 10 dakika sonra ara.” dedi. Ama ben Ayşe gelene kadar kapatmamasını rica ettim. Beni kırmadı kabul etti. Serpilin okadar buharlı bir sesi vardı ki, telefonda konuşurken yarağım anında kalkıyordu, ve o gün de telefonda konuşurken Serpilin götünü düşünerek 31 çektim. Manitam Ayşeye sikim kalkmıyordu, zati kalksa dahi elimi elini değdirmiyordu. İblis birden dürttü, Serpilin o mükemel götünü sikme hevesi girdi kafama. Ne yapıp edip, Serpilin götünü kesinlikle sikmeliydim. Serpili, Haftasonu Ayşeye bir sürpriz yapacağımı söyleyerek, kendisinin de bizimle gelmesi için ikna ettim. Kendisini sikme tasarımdan haberi olmayan Serpil gelmeyi kabul etti…

Haftasonu bir erkek dostumla beraber tarif ettiği yere, otomobille gidip Serpili aldık. Serpil otomobile bindiğinde, dapdar bir uzun kıyafet giymiş, giysisi bedeninin tüm hatlarını muhakkak ediyordu. Dostumla benim siklerimiz anında kalkmıştı dahi. Serpil, “Enişte, hani Ayşe nerede?” diye sorduğunda hayli yol kat emiştik ve artık dönüş yoktu. Ona, “Serpil azıcık daha katlan, sana herşeyi anlatacağım!” dedim. Serpil birden, “Enişte beni aldığın yere geri vazgeç, korkutuyorsun beni!” dedi. Bu arada ormana gelmiştik ve artık çok geçti. Dostuma otomobilden inip bizi yalnız vazgeçmesini söyleyip, arka koltuğa Serpilin yanına geçtim. Serpili öpmeye başlayınca, “Enişte ne yapıyorsun? Sen benim can dostumdan hoşlandığısın, ne yapmaya çalışıyorsun?” diye bağırdı. “Sakin ol birtanem, senden çok beğeniyorum! Merak etme bakire olduğun için kızlığına birşey yapacak değilim, emelim yalnızca sevişmek, amını götünü yalamak!” deyip, Serpilin karşı koymasına karşın, güçle dudaklarını eme eme, giysilerini cetmeye başladım…

Bütün kız kendini bana teslim edecekti ki, dostum geldi, bize katılmak istediğini söyledi. Ama ben kabul etmeyip, dışarda bize gözcülük yapmasını söyledim. Bu arada Serpil derlenmişti. Serpili tekerrür ikna etmem nekadar güç olsa da, 18 yaşındaden muvaffak olmuş, anadan üryan atayıp koltuğa uzatmıştım. Serpilin o Pornofilimlerde oynayan bayanlara taş çıkartan muhteşem vücudunu değerken, Serpil heycandan ve fobiden titremeye başladı. İlk kez bir erkek eli dokunduğu muhakkak oluyordu. Öpe öpe, yalaya yalaya, boynu, kulakları, dudakları, süper taş gibi göğüsleri, derken gizeme o ufacık, daracık, kaymak gibi amına gelmişti. Daha amını yalamaya başladığım anda titreyerek ağzıma boşaldı. Ben amsularını içtikçe, dilimi amına sokup çıkardıkça inleyerek ve, “Hakan yapma gözünden hoşlanayım, bakireyim, lütfen yeter!” diye haykırarak, ağzıma ikinciyi boşaldı…

Serpil devamlı, “Yeter artık gidelim, bir gören olacak!” deyip duruyordu. Ben de, “Kimse göremez yaşamım, merak etme dostum gözcülük ediyor!” diyerek teskin etmeye çalışıyordum. Kafamı kaldırıp baktığımda, dostumla göz göze geldim, yavşak gözcülük edeceği yerde, bizi izleyerek sikini çıkarmış 31 sürüklüyordu. Serpil dostumu göremiyordu tabi. Dostuma aldırış etmeden pantolonumdan yarağımı çıkarıp, Serpilin eline verince, Serpil daha da korkarak, “Ne yapıyorsun?” dedi. Kız ilk kez yarak görüyordu. “Hadi yala yarağımı!” dedim, ama yalamak istemedi. Ben de güçle ağzına verdim. Baktı ki kurtuluşu yok, ödlek bir biçimde başladı yalamaya. Takribî 15 dakika yalattıktan sonra, Serpili ters çevirip götünün deliğini yalayıp parmaklamaya başladım. Serpil başına gelceği kavramış, çılgın gibi, “Hayır olmaz! Yapma!” diye haykırıyordu…

Ama artık çok geçti, o saatten sonra bırakamazdım, yasladım yarağımın kafasını Serpilin ufacık götüne ve sokmaya başladım. Serpil acıdan nasıl çırpınıyor ve “Acıyor, yeter, çıkar artık!” diye haykırıyordu. Fazla dayanamdım hepsini kökledim! Çırpınmasına aldırış etmeden Serpilin ufacık götünü takribî 10 dakika sikip, daracık götüne boşaldım! Zavalı mahfolmuş, götünden kanla karmaşık spermlerim akıyordu. Ağlayarak, bana “Hayvan!” diyor, beni yumrukluyordu. Giyindi ve “Konuta götür beni!” dedi, birdaha da asla konuşmadı. Dostumu da otomobile alıp yola çıktık. Yol süresince Serpile, “Ayşeden ufalayıp seninle evleneceğim!” dediysem de, tek kelime etmedi. O akşam kezlerce Cep telefonunu aradım, ama açmadı…

İki gün sonra Ayşeyle konuştuğumda, ‘Serpilin işten böldüğünü, numarasını değiştirdiğini, neden olduğunu öğrenmediğini, fakat çok acıklı olduğunu ’ söyledi. Bir sene süresince Serpile erişmek için her yolu sınadım, ama olmadı, görüşemedim. Sonunda Ayşeyle evlendim. Karım Ayşe Serpilin yerini asla yakalamıyor ve Serpili hali hazırda unutamadım. Aradan 5 sene geçmişti. Bundan 4 gün evvel kazara çarşıda dolaşırken, Serpili ilk kez uzaktan gördüm. Evlenmiş, bir kızı olmuş. Ama hali hazırda 5 sene evvelki gibi, taş gibi görünüyordu. Kocası olacak adam çok bahtlı bir erkek!

531 toplam, 0 bugün

Baldızımı Ben Amını götünü deldim, Bir Başkası Sikeceğine

Hikayeler Eylül 16, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Slm dostlar ben Adanadan Kenan. sex hikaye sitesinde, Eniştesiyle sikişen Baldız hikayelerini okuyunca, ben de baldızımı nasıl Amını götünü deldim, onu yazmaya karar verdim. Ben ailenin tek okuyanıyım. Lolitaliğimde çok çapkındım. Çok am Amını götünü deldim. İftihar Etmek gibi olmasın ama benim yarak oldukça büyüktür. Köyde benim yarağı yiyen bir daha bırakamıyordu. Eşim ve baldızımla aynı köyde geliştik. İşimiz sebze meyve yetiştirmek olduğundan, Lolitaliğim de hep köyde tarlada geçti. 32 yaşımda evlendim. Baldızım 24 yaşında, esmer, kısa saçlı, beyaz derili, 1.70 boyunda, kahve gözlü, oldukça ufak göğüslü, İlişkii bir kız. Baldız Adanaya geldikçe bana hep asılır, her fırsatta bedenini sergilerdi. Dolaşmayı ve alkol almayı çok hoşlanırdı.

Bir haftasonu köye gittik, kaynanamda kalıyorduk. Kaynanam azıcık rahatsız olduğundan eşim çocuğumuzla beraber annesiyle konutta kaldı, ben baldız ve yeğenlerle dolaşmaya çıktık. Nehir kenarını dolaşırken, baldız ve yeğenleri, “Suya girelim.” dediler. Hiçbirimizde mayo yoktu. Ben de kilotla suya girince herşey ortaya çıkar, benim malafat muhakkak olur, yeğenlere ayıp olur fikriyle, “Girmeyelim.” dedim. Oturduk piknik yaptık, top oynuyorduk. Baldız topu yanlışlıkla nehire atınca, ben de soyunup, yalnızca kilotla suya girdim ve topu yakaladım. Baldız bana, “Bak suya girdin dahi enişte.” diyerek, çocuklara da, “Haydi biz de girelim.” dedi. Yeğenler kilotla, baldız altında şalvar ve üstünde beyaz atletle girdi suya. Suda oynamaya başladık. Aman Yaradanım, baldızın içinde sütyen yok, göğüsler taş gibi, fındık gibi memeuçları atletin altında dimdik muhakkak oluyordu. Benim yarak anında kazık gibi olmuştu. Fırsat bu fırsat dedim kendi kendim, suda oynarken fırsat buldukça çaktırmadan baldızın göğüslerine ve amına giysisinin üstünden el attım. Baldız olayın farkındaydı ve halinden hoşnuttu, zevk alıyordu. Azıcık daha suda kaldıktan sonra çıkmaya karar verdik. Tabi en son ben çıktım sudan, benim yarağı güçle indirebildim. Sudan çıktım. Ben giyinirken baldız hep benim yarrağı izliyordu…

Tatil bitmek üzereydi, kaynanam hastalandığından eşim bir vakit daha annesinde kalacaktı. Baldız, “Enişte Adanada bana bir iş ayarla, çalışmak istiyorum.” dedi. Ablası ve annesi onay vermişti. “Hemen mi?” dedim. Baldız, “Olursa hemen…” dedi. O anda usuma ilk gelen şey, baldız içmeyi dolaşmayı çok beğendiğinden, kesinlikle kendini birilerine siktirmiştir diye düşünmek oldu, baldızı Adanaya götürüp ben de sikecektim. Hemen Adanaya dostlarıma telefon açtım, “Baldızıma uygun bir iş varsa bana dönün, ama kesinlikle çaktırmadan dönün.” dedim. Öğleden sonra döndüler, tabi iş yoktu. Ama ben, “Var.” deyip, öğleden sonra hazırlanıp, baldızla çıktık yola.

Baldızım 18 yaşındaden çok İlişkii giyinmişti. Otomobilde baldızla sohbete başladık. Aramızda sohbette hudut yoktu, İlişkii mevzular, İlişkii fıkralar anlatarak geliyorduk. Yolda baldıza, “Bira içermisin Baldız?” diye sordum. Baldız, “Tuborg içkili olursa içerim…” dedi. Başka içmezdi. Bir benzinlikte durdum, ikişer tane aldım, içerek yola devam ettik. Adanaya geldik. Baldız bana, “Enişte ilk defa seninle baş başa kaldık, kafaları çekelim, felekten bir gün çalalım.” dedi. Akşama doğru köyü aradık, “Sağ salim geldik, merak etmeyin.” diye. Sonra oturduk bir kafeye, içmeye başladık. Kafede azıcık daha oturup içitikten sonra konuta gitmek için kalktık. Baldız, “Yanımıza kola, çerez ve çikilota alalım enişte, konutta Viski içeriz…” dedi. Bizim konutta aralıksız Viski bulunurdu, Baldız bunu öğreniyordu.

Konuta vardık, balkona oturduk. Balkonda baldızla hem Viski içiyor, hem Tavla oynuyorduk. Birbirimize İlişkii fıkralar anlatırken, ben aralıksız baldızıma izliyor, göğüslerine ve bacaklarına bakıyordum. Baldız bakışlarımı farketmiş olmalı ki, “Üstüme rahat bir şey giyip geleyim enişte…” dedi. İçeri gitti, kısa bir şort, üstüne bir atlet giymiş Sütyen yok! geldi. Tavla oynarken o minicik göğüsleri bütün gözüküyor, beni çılgın ediyordu. Baldız göğüslerine bakışlarımın farkındaydı, ama aldırışsızmış gibi duruyor, beni tahrik ediyordu. “Baldız, hiç erkek dostun var mı?” dedim. “Yok… Biz senin gibi çapkın değiliz enişte, daha kızım.” dedi. Viskileri de içmişiz, kafalarımız çakır olmuştu. Balkondan kalktık, içeri geçtik. Baldız Kanepeye uzandı, “Perdeleri çek enişte…” dedi. Perdeleri çektim, “Ben de üstümü dokunuşayım…” dedim, içeri geçtim. Şortu kilotsuz giydim, üstüme bir şey giymedim, içeri geçtim oturdum. Baldızıma izlerken benim yarak kazık gibi oldu. Baldız farkındaydı, “Şöyle yanıma otur da, birer sigara yakalım enişte…” dedi. Sigaralarımızı içerken, baldızın memeuçlarının sertleşmiş olduğunu görünce delirdim. Dayanamadım, “Bakıyorum da baldız, Yaradanın verdiği hoşluğu cömertçe sergiliyorsun!” dedim. Baldız da, “Nihayet farkına vardın enişte, teşekkür ederim…” deyip yanağıma bir öpücük kondurdu…

Ben kendime dominant olamadım ve baldızın kaymak gibi bacaklarını okşamaya başladım. Baldızım çok rahattı. Elimi yakaladı amının üzerine götürdü, amını okşamamı istiyordu. Şortunun üzerinden amını azıcık okşayınca, amına ıslandığını sezebiliyordum. Hemen baldızın göğüslerine ve dudaklarına sırayla yumuldum. Baldızım, “Bir itirafta bulunacam enişte, ablamla sikişmelerinizin tüm detaylarını öğreniyorum, ablam hep anlatır bana, ablamın amını çok hoş yalarmışsın, benim amımı da yala enişte…” dedi. Ben artık dururmuyum, hemen baldızı muz atar gibi soydum, çok muhteşem bedeni vardı baldızın, erkek eli dokunmamış, gün suratı görmemiş. Çılgınlar gibi sevişmeye başladık, baldız vahim ateşli sevişiyordu. Baldızı 69 pozisyonuna getirdim ve o ufak amını yalamaya başladım, benim yarağı da ağzına verdim. Çıldırmıştık. Baldızın amını yalarken kalçası açılıp kapanıyordu. Coşkudan dayanamaz olmuştum, baldızı sırtüstü yatırdım göğüslerine yumuldum. Bir taraftan da yarağımı baldızın amına sürtüyordum. Baldız beni kendine sürüklüyor, “Hadi artık gir amıma, senin olmak istiyorum enişte!” demeye başladı. Kanepe perişan olacaktı, baldız ‘Daha kızım ’ demişti. Baldızı kucaklayıp yatak odasına götürdüm, yatağa attım ve tekerrür yumuldum. Baldız amına yarağımı sürtmekten çıldırmış, “Amıma sok yarağını enişte!” diye inliyordu. “Baldız bak bakiresin, sonra pişman olma!” dedim. “Enişte ben bunu 3 yıldır istiyorum!” dedi…

“Benden günah gitti…” deyip, baldızın amını azıcık daha yaladım. Baldızın bakire amı sırılsıklam olmuş, bütün kıvamındaydı. Baldızın bacaklarını aralayıp, yarağımın kafasını amının ağzına yerleştirdim. Son bir kere sordum baldıza, “Eminmisin?” diye. Baldız, “Offf be enişte, delirtcen mi beni, sok artık!” deyince, buna bir kökledim ki, yarısı girdi. Baldız, “Yandım Anammmm…” diye haykırarak sırtıma tırnaklarını geçirdi. Artık geri dönmek olmazdı, tamamını kökledim baldızın amına. Baldız kendinden geçti, bayıldı. Amından kanlar akıyordu, bozmuştum kızlığını. Kalktım kolonya getirdim, kolonya ile baldızı ayılttım. Baldız kendine gelip oturunca, boynuma sarıldı, “Enişte bundan sonra benim de kocamsın…” diye öpüyordu. Baldızı kucakladım doğru banyoya götürdüm, amındaki ve bacaklarındaki kanları yıkamak için. Banyoda baldız “Canım azıcık yanıyor, ama bir şey kavramadım enişte.” diyerek benim malafata sarılıyordu. Baldızı banyoda sikmek istedim, ama baldız “Azıcıktan yatakta tadına vara vara yemek, zevkle sikişmek istiyorum enişte.” dedi…

Yıkandık, kuruladık salona geçtik, birer sigara yaktık, birer duble Viski doldurduk ve içmeye başladık. “Enişte canım çok yandı, çok haykırdım mı?” diye sordu. Ben de, “Eh işte, olur okadar…” dedim. Sigaralarımızı içince tekerrür yatakodasına geçtik, yatağa uzandık. Baldız hemen benim yarağa sarıldı yalamaya başladı, vahim emiyordu. Ben de baldızın amını yalayarak bunu sikişe hazırladım. Yarağımı amına usulca sokup, baldızı sikmeye başladım. Aradan 5-6 dakika geçmeden baldız zevkten inlemeye, tıslamaya başladı. Baldızın amına gidip kazançken çıldırıyordu. Ben amına azıcık süratli sokup çıkarınca, baldız dayanamadı ve haykırarak boşaldı. Baldızı ters çevirip domalttım, amacım daracık götünü de sikmekti. Ama baldızım, “Arkamdan başka sefer yap enişte, aynı gün hem önden hem arkadan almaya dayanamam…” dedi. Ben de, “Tamam!” deyip, arkadan baldızın kutu gibi amını sikmeye devam ettim. Omuzlarından yakalayıp, amına köküne kadar basıyor, gidip geliyordum. Baldız birkez daha boşaldı. Önlem almamıştık, boşalacaktım, hemen yarağımı amından çektim ağzına verdim. Ağzına boşalınca baldızın midesi bulandı, ama buna da alışacaktı, hepsini yutturdum…

Salona geçtik, birer ‘Orgazm sonrası sigarası ’ yaktık. “Baldız sen biriyle evlenirsen şayet, benimkinden büyük bir yarak bulman gerekli, değilse zevk almazsın!” dedim. Baldız da, “Seninkinden büyük yarak nerden bulacam, canım yarak istedikçe seninkini yerim, artık benimde kocamsın…” dedi. Sonra tekerrür banyo yapıp yatak odasına geçtik. Sabaha kadar vahim seviştik, sabaha kadar baldızı her pozisyonda Amını götünü deldim. Bende de, onda da hal kalmamıştı. Karı koca gibi birbirimize sarılarak yattık, yattık…

Ertesi günü kalktığımızda, baldıza, “İş sorununu hiç sormuyorsun?” deyince, baldız gülerek, “Ne işi enişte? Sen birşeyler ayarlarsın…” dedi. Baldızın iş sorunu, kendini bana siktirmekmiş. “Enişte köyde dayanamıyordum artık, şayet beni Adanaya getirip sikmeseydin, konuttan kaçıp ilk bulduğum birine siktirecektim kendimi!” dedi. Kahvaltıdan sonra hemen gidip nöbetçi eczaneden ‘Doğum Hakimiyet Hapı ’ aldım geldim, dışarı boşalmak bana zevk vermiyor. Baldız annesine telefon açıp, “İş arıyoruz…” diyerek bir hafta daha kaldı. Bu kaldığı müddette baldızla hergün ateşli sikişmelerimiz oldu. Baldızı o daracık götünden de Amını götünü deldim. Ablası köyden gelince baldızı yolladık köye annesinin yanına. Altı ay sonra kaynanam can verince, baldız hepten bizde kalmaya başladı. Baldızı kendi çalıştığım işyerine aldırdım, artık baldızla sabah akşam beraber oluyorduk. İşyerinde öğlen yemek arasında, arabaya sıçrıyor, yemeği deniz kenarında otomobilde yeyip, bir posta da sikişip, öyle dönüyoruz işyerine. Baldızımı hergün sikiyorum artık…

698 toplam, 1 bugün

Bakire Kuzenlerle Sikiş

Hikayeler Eylül 15, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba biz Erhan ve Berkay iki kuzeniz, sevgililerimiz olan iki bakire kuzeni nasıl siktiğimizi anlatacağız.

Kuzenle sevgililerimizi görmek için bir düğüne gittik. Düğünde bir süre eğlendikten sonra kızları da alıp eve gittik. Evde birer kadeh viski içtikten sonra benim Manitam amı götü dağıttı ve sevişmeye basladık. Aynı odada 4 kişi sevişiyorduk. Sonra kızlar soyundular ve kucağımıza oturdular, yaraklarımızı okşamaya başladılar. Benim yarrak kalktı ve pantolonumu zorluyordu. Manitam dayanamayıp yarrağımı çıkardı, deli gibi yalamaya başladı. Ben Manitame daha yarrak yalatırken, Berkayla sevgilisi götten sikişe başlamıslardı bile 🙂 Onları sikişirken görünce ben de Manitami yatırıp amını emmeye başladım. Manitam altımda zevkten kıvranarak, “Sik beni erkeğim, ne olur!” diye yalvarıyordu. Ama benim amacım onu iyice delirtmekti.

Manitamin amını yalayarak iyice delirttikten sonra, bacaklarını omzuma alıp bakire amına bir hamlede sokunca kızdan ses gelmedi. “Aşkım iyimisin?” diye sorunca, “Çok acıttın yaa!” dedi. Oruspu benim içimdeki hayvanı ortaya çıkartmıştı, amını yara yara Amını götünü deldim. Az sonra boşalmak üzereydim, “Geliyorum aşkım!” dedim. Manitam, “İçime boşalma!” deyince sikimi hemen çıkarp taş gibi memelerinin arasından ağzına verdim. Sonuna kadar döllerimi ziyan etmeden yaladı yuttu oruspu. Sonra dinlenmeye geçtik…

Bu esnada kuzenim Berkay da yatağa girmiş kızın amını yalıyordu. Kız da zevkten inliyordu, “Sok artık Berkay, hadi lütfen!” diye feryat ediyordu. Berkay da, “Seni oruspu seni, sen beni çok delirttin şimdi sıra bende, ben de şimdi seni delirte delirte sikecem!” diyordu. Sonra birden kızın bacaklarını ayırıp amına abandığını gördüm, kız direk yastığı ısırdı. Amından akan o zevk suyuyla karışık kanlar beni bile delirtti. Berkay kızı bir 5-10 dakika amdan sikten sonra, “Geliyorum galiba…” dedi. Sevgilisi de, “Amıma boşalma nolur!” dedi. Berkay da birden kızı ters çevirip götüne boşaldı. Sonra ikiside uzanıp kaldılar. Halen inliyorlardı, bitmiş bir haldelerdi.

Hep birlikte biraz dinlendikten sonra kızları değiştik. Zaten ben Berkayın sevgilisini epeyden beri arzuluyordum. Grup yapmaya başladık. Ben onun sevgilisini sikerken, Berkay da kızın amını yalıyordu. Sonradan benim Manitamin memelerini yalamaya basladı. Zavallı kızı öyle bir Amını götünü deldim ki, çok kötü durumdaydı, zevkten ağlayacak dereceye geldi. Berkay da benim Manitami bir posta siktikten sonra biraz oturup sigara içtik, konuştuk falan. Kızlar evden ayrılırken, kızlara, “Biz iki kuzen, siz iki kuzeni sikmekten büyük zevk ve gurur duyduk, şimdi siktirin gidin, kime siktiriyorsanız siktirin!” dedik ve gönderdik 🙂

Birdaha da sikmedik kızları. Benim siktiğim kız şu anda kerizin birini bulmuş nişanlanmış. Berkayın siktiği kız ise ortalık oruspusu olmuş, gelene geçene veriyormuş…

Hoşçakalın, iyi şikişler hanımlar beyler 🙂

655 toplam, 2 bugün

Götünü Ben Amını götünü deldim, Kızlığını Kendi Verdi

Hikayeler Eylül 13, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba dostlar. sex hikaye sitesini bir dostum tavsiye etti ve çok güzelime gitti. Ben de sizlere başımdan geçen bir olayımı anlatmak istiyorum. Ben 35 yaşında, 1.78 boyunda ve yakışıklı sayılacak biriyim. Parasal vaziyetimden de olsa gerek her zaman bir Bayan dostum olur. Konutlu ve iki çocuk sahibiyim. Karımla cinsel ilişkimiz müthiş ötesi. Hakikatinde bazen de bu yaptıklarımı düşündükçe kendi kendime çok kızıyorum, ama ne derler: Erkekte Maymun iştahı vardır! Bu bütün de bana uyan bir tabir.

Kendi işyerlerim var Köln ’de ve Leverkusen ’de. Geçen yıl 7 ’inci ay gibi Ofis kısmına bir Bayan Personele daha gereksinimimiz olduğundan, ‘Bayan personel arıyoruz! ’ diye duyuru verdim. Çoğu Alman olmak üzere, 7-8 tane de Türk bayan müracaat yaptı. Aralarından Canan adında bir Bayanı işe aldım. Canan henüz 19 yaşında, 1.70 boylarında ve varsayırsam 60-65 kilo etrafında. Ama kızda bir fizik var ki, sormayın. Uzun siyah saçları ve kocaman kara gözler. Hakikatinde yanımda çalışan Personellere asla ve asla el sürmem. Canan ’ı da o amaçla aldım işe. Canan işinde pür dikkat çalışan ve söylenenden aşırısını yapan bir Personel çıktı. Kısa vakitte güvenimi kazandı, ve nerdeyse ben işe dahi gelmeden her şeyi idarer oldu. Ama kızda ne havalanma, ne şimarma, nede kendini İşveren havalarında sezme duygusu ve görünümü vardı. Kendimle ve onunla onur duymaya başladım.

Güze doğru bana Fuar için bir davetiye geldi. Fuar için Frankfurt ’a gidecektim. Cananı yanıma çağırdım ve “Cumaya ben yokum, buralar sana emanet!” dedim. Canan, “Keşke ben de gidebilsem…” deyince, “Tamam, sen de gel!” dedim. Babasına yanımda telefon açtı ve izin istedi. Babası da, “İbrahim beyle gideceksen mesele yok!” dedi.

Cuma günü birlikte yola çıktık. Bir iki saatlik yolumuz vardı. Yolda özel şeyler konuştuk, tamamen işyerleri ile ilgili olmayan. Mevzu evlenmeye gelince ben sordum Canana, “Neden evlenmedin?” diye. O da, “Evvel işimi bileyim, kendi ayaklarımın üzerinde durayım ve sonra bakarız kısmet olursa. Ama malesef Almanyadaki Lolitalerin usu bir karış havada ve düşünceleri yalnızca bir gecelik ilişki. O surattan kolay kolay kimseye güvenmiyorum!” dedi. Ben, “Kavrıyorum!” dedim. Sonra bana, “Akşama geri Köln ’e dönecekmiyiz, yoksa Frankfurt ’ta bir gece kalacakmıyız?” diye sordu. Ben de, “Babanlar kızar sana, ben seni Akşam geri vazgeçerim.” dedim. O ise, “Keşke bir gece kalıp da sabaha gitseydik, konut konuk dolu ve bizde kalacaklar varsayırsam.” dedi. Ben de, “Tamam, istersen kalırız!” dedim.

Neyse Fuarda gezmekten ayaklarımıza kara sular indi ve Fuardan çıkar çıkmaz bir otele vardık. Ama malesef vazgeçin iki odayı, “Bir tek oda dahi yok!” diye yanıt aldık. Oradaki Personel sağ olsun bize dayanakçı oldu ve 25 kilometre uzakta bir Otelde anca konaklayabileceğimizi söyledi. Düştük 18 yaşındaden yola. Canan bu ara baya suskundu. Sebebini sorduğumda, mahcup olduğunu ve onun suratından Otel Otel dolaştığımızı söyledi. Ben gülüp geçtim, “Canın sağ olsun, senin gibi biri için gezmişiz ne olur ki?” dedim. Otele girdik ama malesef burası da Fuardan dolayı dolu, yalnızca bir oda kalmış, onda da çift karakter tek yatak varmış. Ben Canana baktım güldüm, “Kadere bak! Neyse dolaşmaya devam! Başka otellere bakarız!” dedim. O sırada Canan, “İbrahim bey şayet sizin için mesele yoksa burda kalalım, ya değilse bunu da bulamayabiliriz. Ehemmiyetli değil ben koltukta uyurum!” dedi. Ben de inanın istemeyerek kabul ettim. Nede olsa babasi bana emanet edip gönderdi. “Tamam burda kalalım, ama koltukta ben uyurum, itiraz istemiyorum!” dedim.

Odaya çıktığımızda, “Canan sen gir bir duş al, ben de senden sonra duş alırım.” dedim. Canan girdi duşa. Ben de o sırada odadaki Mini Bardan bir ufak Whisky ile Cola aldım. Canan çıktığında, “Afiyet olsun İbrahim Bey!” dedi. Ona sordum, “Sen de içermisin, Whisky Cola?” dedim, istemeyince ben duşa girdim. Duştan çıktığımda Canan çoktan uyumuş ve uyuyordu. Ben de koltuğu kendime hazırladım ve uyumaya çalıştım, ama nafile bel ağrısını yatamadım. Yarım saat sonra Canan uyandı ve benim koltukta yatamadığımı görünce, “İbrahim Bey emredin siz buraya yatın, ben koltuğa geçeyim.” diye öneri edince, erkekliğe bok sürmek istemedim ve “Olmaz sen Bayansın, senin koltukta yatman yakışık almaz!” dedim. Canan da bunun üzerine, “O zaman yatak çok geniş, siz de buraya gelin!” diye öneri edince, benden evvel ağrıyan belim kabul etti.

Koltukta üzerimde örtülü battaniyeyi açıp, yatağa gitmek için kalktığımda beni atlet külot gören Canan ’ın suratı kızarmaya başladı. Ben de, “Canan kusura bakma ama ben oldum muhtemel atlet külot uyurum, yoksa yatamam.” dedim. Canan da gülerek yatakta üzerine örtülü battaniyeyi açtı ve “Bakın ben de aynen öyle uyurum!” dedi. Tekerrür gülüşerek ben yatağa girdim. Birbirimize sırtımızı dönüp yattk. Çok bitkin olduğumdan hemen yatmışım. Bir ara uyandığımda, yarı sersem halimle bir baktım ki, Cananın arda yapışmışım, bir ayağım bacağının üzerinde ve elim de göğsünde ve sikim de kalkmıştı! Kendimden utandım ve hemen elimi ayağımı çektim kızın üzerinden. O anda Canan ’ın kurnaz olduğunu farkedince, hemen özür diledim. Canan, “Mesele değil İbrahim bey!” diye güldü. Tekerrür özür diledim ve uyku sersemliği ile, “Alışkanlıktan olsa gerek…” diye bir şeyler söyledim. Canan gülerek, “Hele uykunuzda söylediklerinizi ve yaptıklarınızı bir öğrenseniz…” deyince iyice utandım. “Söyle bakalım, ne söylemişim, ne yapmışım?” diye ısrar ettim. “İbrahim Bey bana arkadan sarıldınız, elinizi bacak arama attınız ve ‘Amını yerim senin hayatım, ne hoş kokuyorsun sen 18 yaşındaden! ’ dediniz.” deyince resmen şok oldum. Ama onun o rahat anlatış biçimi beni iyice kudurttu.

Kendisinden çok çok özür diledim. Canan da, “Canınız sağ olsun İbrahim bey, size canım feda!” diye bir tümce sarf etti ve 18 yaşındaden döndü sırtını. O lafları dinleyince ben iyice eridim. Parfümünün kokusu, deriyi ve uzun kapkara saçları resmen çılgın etti beni. Dayanamadım arttan 18 yaşındaden sarıldım. Canan ’dan tepki gelmeyince, iblis ve kalkık sikim dürttü, kızın babasını filan unuttum. Elimi 18 yaşındaden bacak arasına attım bacak arası resmen ıslanmıştı ve “Canan, burayı böyle mi yakaladım?” diye sordum. “Evet aynen öyle yaptınız!” dedi. “Ve ‘Ben bunu yerim! ’ dedim, öylemi?” diye sordum. O yalnızca, “Hı Hı!” dedi, evet anlamında. Cananı sırtüstü çevirdim ve külotunun üzerinden amını koklamaya ve öpmeye başladım. Canan bacaklarını iyice açtı. Mis gibi taze am kokuyordu. Külodunu indirmeye çalıştığımda, rahat çıkarmam için kalçasını kaldırınca ok yaydan çıktı. Külodunu çıkardım ve resmen çıldırmış gibi amını yalamaya başladım. Canan ise arka arkaya ağzıma boşalıyordu. Bir damla ziyan etmeden taze amcık suyunu içtim. Canan zevkten harap bir halde sesler çıkartarak, “İbrahim bey çok hoş yapıyorsunuz, bırakmayın devam edin!” diye dileniyordu. İnanın bir saate yakın, hem o pak kaymak gibi amcığını ve götünü yaladım. Yukarıya çıktığımda göz göze geldik, ve o kiraz gibi dudaklarını koparırcasına öptüm. Yaradanım, hele o dimdik göğüsler, daha el dokunmamış, güneş suratı görmemiş…

Sikim mükemmel sertleşmişti. Dayanamadım, “Canan, ben kafayı yiyecem, senin içine girmem gerekli, ya değilse sikim çatlayacak!” dedim. Canan da, “İbrahim bey, ben bakireyim, lütfen yapmayın ne olur!” diye rica etti. “Gel o zaman arkadan gireyim?” dedim. Canan arkadan hem istiyor, hem istemiyor gibiydi, “Ordan da yapmasanız İbrahim bey?” dedi. Bunu yakaladım karnının üstüne yüzüstü çevirdim ve mis gibi göt deliğini yalamaya başladım. “Cananım bir tanem, kremin varmı? Canının yanmasını istemiyorum!” diye sordum. Canan hiç konuşmadan yalnızca çantasını gösterdi. Çantadan el kremini aldım, götüne ve sikime sürdüm, sonra dayadım. Ama götünün deliği sanki göt değil iğne deliği mübarek. Sikimin kafasını sokana kadar kan ter içinde kaldım. Kafası girer girmez Canan acıyla bağırdı ve “İbrahim bey kurbanınız olayım çıkartın, çok acıyor!” diye dilendi. “Aşkım bir tanem, bak azıcık böyle durayım, alışır götün!” dedim. Azıcık bedenimi geri sürükleyip sikimin çevresini azıcık daha kremledim. Benimki gerçi olsa olsa 18 cm anca var, ama çok kalın, başka bir deyişle bayağıydı kızın haykırması.

Sonunda kremin sayesinde yavaş yavaş girdim ve en sonunda köküne kadar soktum götüne. Ama kızcağız ne haykırıyordu, yastığı ağzına almış, anlatamam. Bir iki dakika öyle durdum, pres gibi sıkıyordu götü benim aleti. Azıcık rahatlayınca, ileri geri yapmaya başladım. Canan da alıştı varsayırsam, acı ile haykırması döndü zevkten kişnemeye resmen. Götünü bir 15 dakika filan siktikten sonra öyle bir patladım ki, kızın götünün içi dışı sperm doldu…

Kalkıp duşa girdik, kendi ellerimle Cananı yıkadım. Mazlum mazlum gözümün içine bakıyor, hiç konuşmuyordu. Yatağa geri geldiğimizde, göğsüme başını koyup yattı ve “İbrahim bey beni çok mutlu ettiniz!” dedi. Birkaç dakika sonra altlara indi, yine kalkmış sikimi öpüyor yalıyor, ama ağzına almıyordu. “Canan şayet sen de beni coşturmak istiyorsan, sikimi ağzına en son alabildiğin yerine kadar al ve em!” diye rica ettiğimde, ağzına aldı ve başladı emmeye. Yaradanım, bu ne emme! Sikimi 20 dakikaya yakın yalayıp emdikten sonra üstüme çıktı. Hem dudaklarımı koparırcasına emiyor, hemde amını yarağıma sürtüyor, bazen de biraz kafasını içine alıyordu. Nedense birden durdu ve “İbrahim bey ben burdan da istiyorum!” dedi. Dinlediklerime inanamadım ve “Bak hoşum: Birincisi sen bakiresin, tamam götten sikişelim, ama kızlığını evleneceğin adama gizlemen gerekli, unutma, ben konutlu bir erkeğim. İkincisi de, artık bana İbrahim diyebilirsin!” dedim.

“İbrahim ne olursun, kızlığımı sana vermek istiyorum!” diye dilenince, iblis bir kere daha dürttü ve, “Tamam, emret o zaman kendin ayarla, canın yanmasın!” dedim. Üzerime yavas yavaş oturdu, sikimi yarısına kadar azıcık acı içinde aldı ve öylece beklemeye başladı. Ben de en az onun kadar istiyor ve dayanamıyordum, birden belinden yakalayıp Cananı alt sürüklediğimde, “Ufff yandım anam!” diyerek öne eğildi ve dudağıma yapıştı. Benim yarrak köküne kadar amına girmiş, Cananın kızlığı bozulmuştu. Göğüslerini göğsüme yapıştırdı ve belini hafif hafif yukarıya alt oynatmaya başladı. Sanki sikim götüne girmiş gibi, amcığı acayip dar ve içinde soba varmış gibi yanıyordu. Sonra hafif doğruldu, ellerimizi birbirine kenetledik ve başladı oturup kalkmaya ve inleyerek zıplamaya. İnanın iki saate yakın pozisyon dokunuşa dokunuşa, Cananın tazecik amını Amını götünü deldim. Bu vakitte Canan kezlerce orgazm olup boşalmıştı. Ve bütün patlayacağım anda çıkartayım diye düşünen ben, zevk ayyaşlığı ile dayanamadım ve amının içine patladım. Benden hemen sonra Canan da birdaha boşaldı ve üzerime yığılıp kaldı.

Türkün usu, ya kaçarken ya da sikişirken kazançmış :- Bizim usumuz başımıza sikiştikten sonra geldi ve ikimiz de panikledik, hamile kalır diye. Çok şükür ki hamile filan kalmadı. Şimdilerde ise korunuyor ve nerdeyse her gün, güzdüzleri Cananı sikiyorum, akşamları da karımı. Benden ayrılmak istemiyor. Konutlu olmama da fazla saygısı var. Ona da konut yakaladım ve istediğim zaman gidiyorum. Nereye kadar gider öğrenemem, ama birbirimizden ayrılmak istemiyoruz. Haftaya onunla en azından imam nikahı yapmayı düşünüyorum. Hayırlısı bakalım…

Hepinize iyi günler dilerim.

610 toplam, 1 bugün

17 Yaşındaki Bakire Komşu kızını Bağlama Sayesinde Amını götünü deldim Dağıttım

Hikayeler Eylül 7, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Merhaba Dostlar. sex öykü sitesinin müptelalarından biriyim ve günlük takip ediyorum. Adım Mert, 1.70 cm boyunda ve 75 kiloda, İzmir Alsancakta Bağlama Saz kursu verdiğim ve müzik aletleri sattığım bir dükkanım var. Takribî 20 seneyi aşkın İzmirin farklı mahallelerinde bağlama öğretmenliği ve müzik aletleri satarak yaşamımı idame ettirmekteyim. Konutluyum ve 2 çocuğum var. Aynı zamanda da Alsancakta oturmaktayım, parasal gidişatımda iyi sayılır derecede.

Oturduğumuz apartmanda da hatırı sayılır biriyim. Neredeyse her akşam bir komşumuza gider veya bizim gitmediğimizde onlardan bkocamanları bize kazançlar. Bir gün 18 yaşındaden komşularımızdan Mehmet bey ve eşi Gaye hanım bizlere gelmişlerdi. 17 yaşında da Buse adında bir kızları var. Sohbet ederken ve çaylar içilirken Gaye hanım bana, “Mert Bey, kızım Buse yakalattı illa da Saz bileceğim diyor, sesi de çok hoş, bir dinlesen, sen bilirsin müzik kulağı varmı yokmu, öğrenirmi öğrenemezmi, elli defa diyoruz kızım Lisede son yılın, önünde geleceğin var, imtihanlara hazırlan, ders çalış diyoruz, ama bizi dinlemiyor.” dedi. Ben de “Gaye hanım, ben genelde okuyanların Bağlama kursuna gelmesini istemiyorum, Bağlama çalışmayınca olmuyor, dolayısıyla da derslerle birlikte yürümüyor.” deyince kızı Buse yanıma gelip yanağıma bir öpücük kondurarak, “Neolur Mert amca, inan çok istiyorum Bağlama çalmayı ve bilmeyi!” dedi. Annesi de ısrar edince, “Peki, ama bir koşulla! Yalnızca Cumartesi ve Pazar akşamları, ama sizin konutta ama bizim konutta!” dedim. Buse, “Oleyyy!” deyip yanağıma bir öpücük daha kondurdu. Sesini de dinledim çok şahane bir sesi vardı, belli olmaz geleceğin yıldızlarından bkocaman da olabilir diyerek kabul ettim.

Ertesi günü ona Dükkanımdaki Sazlardan bkocamanın tellerinin hepsini rahatlatarak akortlarını bozdum, getirip konutlarına çıktım. Buse neşeden uçuyordu. Annesi Gaye hanıma Bağlamayı teslim ettim ve “Buse Cumartesi akşama kadar bunda biraz çalışsın!” deyip oradan çıkıp üst kata konutuma geldim. Cumartesi akşamı Buse bize geldi ve “Mert amca, Annem çay filan yaptı, Mert amcan ve yengen gelsinler çay içelim, hem siz de bağlama çalışırsınız dedi!” dedi. “Tamam!” deyip hanımla 10-15 dakika sonra Gaye hanımlara indik. Güzel beşten sonra Buse de üzerinde bir mini etek ve askılı Balçak ile salona geldi. Onunla da Merhabalaştıktan sonra, Gaye hanım, “Mert bey, siz Buse ’nin odasında çalışın, ben size istedikçe çay getiririm!” dedi. Biz de bağlamayı alarak Buse ’nin odasına geçtik…

Buse 1.65 breylerinde, dolgun kalçalı, ince belli, dolgun göğüslü, Kahverengi gözlü, uzun sarı saçlı boya olsa gerek bir kız. Buse ’nin yatağının üstüne oturup ben bağlamayı akortlamaya başladım. Buse de coşkudan yanıma sokuldukça sokuluyordu. Bolca kullandığı Parfümünü ve derisinin kokusunu içime sürükleyerek akortlamayı bitirdim ve Bağlamanın bacak üstünde duracağı yeri, Klav18 yaşından yakalanışını, Mızrap Tezenenin yakalanışını göstererek Bağlamayı Buse ’ye verdim. Elleri tir tir titriyordu coşkudan. Bağlamanın gövdesi dursa Klavye düşüyor, Klavyeyi doğru yakalasa gövdesi bacağından kayıyordu. Anlaşılan işimiz güçtü. “Coşkuya gerek yok, derin soluk al ver!” deyip, elimi bacağının üstüne koyarak, “Bağlamanın gövdesi btümörde duracak…” deyip karnına elimi değdirerek, “Bu kısma da Bağlamanın arkasını yaslayacaksın. Kolunu bağlamanın üstüne koyarak, bileğini de büküp Tezeneyi bilekten sallayarak bütün tellere alt yukarıya vuracaksın!” dedim ve Klavyede de notaları ve notalara karşılık gelen parmakları gösterdikten sonra Buse çalışmaya başladı…

Arada bacağından saz kayıp gidiyor, ben elimi bacağının üstüne koyup, “Bağlamayı bütün buraya koyacaksın!” dediğimde, kafasını kaldırıyor ve anlamlı anlamlı gözlerime bakıyordu. “Ne oldu?” dediğimde de, “Elin bacağıma dokununca içim bir güzel oluyor…” dedi. Ben de tebessümerek ve biraz da gırgıra alarak, “Bacaklara, karnına, göbeğine ve ellere değdirmeden bu işi bilemezsin!” deyince, ikimiz de kahkahayı bastık. Ben 18 yaşındaden tebessümerek, “Hem böyle giderse ben daha senin bu hoş bacaklarına çok ellerim!” dedim. “Gerçekten hoş buluyormusun bacaklarımı?” diye sordu. “Sözü mü olur, şunlara bşiveye kolon gibi, her erkeğin usunu baştan alan türden!” dedim. “Çok mu beğeniyorsun beni, yoksa övgü olsun diye mi söylüyorsun bunları?” dedi. “Ne övgüyü, usumu başımdan alıyorsun, günlerdir gece düşlerimde, gündüz hayallerimdesin!” dedim. Buse, “Biliyormusun, ben de senden çok seviyorum, bağlama bilmeyi de sırf sana yakın vakam diye istedim. Bayılıyorum sana, ama bir cinsli söyleyememiştim, artık içim rahat, gerisi sana kalmış!” dediğinde elimi 18 yaşındaden bacağının üstüne koyarak Kiraz dudaklarına yapıştım…

Dudakları coşkudan titriyordu. Bağlamayı kenara koyup, elimi eteğinin altına sokup bacak arasına götürdüğümde, apış arası alev alev yanıyordu. Zilli içine bir de ufacık Tanga Külot giymiş. Tangasının üzerinden amını oynadıkça dudaklarıma daha bir şevkle yapışıyor, arada bir hırsından ısırmaya çalışıyordu. Elini pantolonumun önüne attıp kazık gibi olmuş yarağımı sezince ve gözlerini iyice açtı ve “Mmmmhhh…” diyerek dudaklarımı vantuz gibi emmeye başladı. Ben de boş durmuyor amını külodunun üstünden oynayıp duruyordum. Külodunun içine elimi sokup 18 yaşında tıraş ettiği amına dokunduğumda amının vıcık vıcık olduğunu hissettim. Amcığı ile oynamalarımı hızlandırdığımda, Buse derin soluk alarak ve “Immgghh ımmghhh!” diye enteresan sesler çıkararak ve kendini oturduğu yerden ileri geri yaparak, sanki böğürerek desem yeridir, parmaklarıma doğru boşalıp, elimi apış arasına sıkıştırıp, dudaklarımı ısırmaya başladı. “Dur ne yapıyorsun, dudaklarımı morartacaksın!” dedim. Bütün o sırada, annesi salondan seslendi, “Mert bey, çay getireyim mi?” diye. Hemen derlendim ve bağırarak, “Evet Gaye hanım, iyi olur!” dedim…

Biraz sonra Gaye hanım kapıyı çalarak çaylarımızı getirdi ve “Nasıl gidiyor çalışma, bir ümit var mı? Kızım öğrenebilecek mi?” dedi. Ben de, “Bilave ettiğimin üstünde bir marifet var. Bir iki haftaya kalmaz parça çalmaya başlar!” dedim. Gaye hanım da coşarak, “Hadi bakalım size kolay gelsin, iyi çalışmalar!” diyerek odadan çıktı. Bir kaç dakika sonra Buseye, “Ee minik hanım, sen boşaldın hafifledin, ben ne olacağım?” dedim. Buse de, “Kolay!” diyerek fermuarımı açtı ve kazık gibi yarağımı çıkartarak, “Aboooww! Nu ne yaaa kürek sapı gibi!” diyerek yalamaya başladı. Orospu işini iyi biliyordu, kesin tecrübesi vardı, “Nerden bildin böyle yalamayı?” dedim. “Nerden bileceğim, Pornofilmlerinden!” diyerek yalamaya devam etti. Yarağımı yalamıyor, sanki kemiriyordu. Arada bir dişliyor, sonra alabildiğince tekerrür ağzının derinliklerine kadar sokuyordu. Ben de salondakiler şüphelenmesinler diye arada Bağlamanın tellerini tıngırdatıyordum. Bir 10 dakika kadar bu biçimde yaladıktan sonra katlanacak eforum kalmadı ve saçlarından yakaladığım gibi yarağıma doğru bastırıp hepsini ağzının içine sokarak ağzına bir volkan gibi boşalmaya başladım. Döllerim gırtlağına fışkırdıkça Buse öğürmeye başladı. Bırakmıyordum, “Yut hepsini!” diyerek bütün döllerimi yutana kadar yarağımı ağzından çıkarmadım. Biraz sonra ağzından çıkartıp geri kalanını da yalattıktan sonra, “Güzelmiydi?” dedim. “Çok hoştu, hep filmlerde görür merak ederdim, harika bir tadı varmış!” deyip dudaklarımdan öptü ve derlendik.

Bir iki hafta boyunca Buse bize geldi, ben onlara gittim. Derken 18 yaşındaden bir hafta sonu Annesi bize gelerek, “Mert bey, biz İstanbula gideceğiz, Buse sırf Bağlama bileceğim diye gelmiyor. O Biz yokken de kimseye gitmez, öyle de bir huyu var. Biliyorum size zahmet olacak ama, bizim konutta çalışabilirmisiniz?” dediğinde, benden evvel eşim lafa atılarak, “Ne zahmeti Gayeciğim, olur mu öyle şey, altı üstü bir kat alt inecek. Siz merak etmeyin!” dediğinde dünyalar benim olmuştu. Cumartesiyi dört gözle bilave ettim. Bu arada Buse kesintisiz SMS yolluyor, “Cumartesi sana sürprizim var, çok bilave ettirme erkenden gel!” diyordu. Cumartesi akşamı konuta geldim, duşumu aldım, etek traşımı oldum, yemeğimi yedim ve bir iki barak çaydan sonra Buse ’nin yanına indim. Hanıma, “İstersen sen de gel!” dedim. Hanım da, “Ben ne yapayım orda şimdi, zangır zungurkafam şişer, sen git, belki ben uyurum.” dedi. Hanımla vedalaşıp alt indim ve Buse ’nin ziline bastım…

Kapı açıldı, aman Yaradanım o da ne, karşımda bir afet. Beni dantelli bir Sütyen ve bir Tanga Külotla karşılamasıyla, elimden yakalayıp içeri sürüklemesi bir oldu. Kapıyı kapatıp hemen boynuma atıldı ve dudaklarıma yapıştı. Bir yandan da yırtarcasına üstümdekileri çıkartıyordu. Bir anda holde çırıl çıplak kaldım. Oradan salona geçerek bunu yakaladığım gibi koltuğa yatırdım ve ben de onun Sütyen ve Külodunu parçalarcasına çıkartıp, dudaklarına yapıştım. Oradan boynuna indim, yalıyordum her yerini. Memelerine geldiğimde, taş gibi memelerini emmeye, sıkmaya başladım. Biltihabı sıkıyor, ötekisini emiyor, biraz sonra da öbürüne geçiyordum. O da boş durmuyor başımı elleriyle bastırıyordu. Oradan göbek çukurunu yalayıp, bacaklarını ayırarak, 18 yaşında traş ettiği kaymak gibi amına dilimi yasladığımda, Buse delirmeye başlamıştı. Eliyle başımı amına bastırıp, “Immmm… Ohhhhh…” diye diye ve kasıla kasıla boşaldı…

Amının bütün akışkanlarını yalayıp yuttum. Parmaklarımla amının dudaklarını iki yana ayırıp tekerrür yalamaya başladım. Kalçasını altımda bir oyana bir buyana sallıyor, durmaksızın, “Yala aşkımmmm! Ohhhhh, devam et aşkımmm, hadi hadiiii durma yalaaa! Ohhhhh, ımmmmm!” diye inliyordu. Busenin amını ikinci kere boşalana kadar yaladım. Busenin sarsıntıları geçince, saçlarımdan asılarak beni üzerine çekti ve “Hadi gel, gir içime!” dedi. Zonklayan yarağım ıslak amına dokunuyordu, “Hadi sok! Ne duruyorsun?” dedi. Ben duraksadım ve “Sen Bakire değilmiydin?” diye sordum. “Evet Bakireyim! Ehemmiyetli mi? Boz beni! Hadi sik beni, çok istiyorum, sabredemiyorum artık!” dedi. “Ehemmiyetli tabii! Kızlığını evleneceğin adama, kocana gizlemen gerekiyor! Dön arkanı, götünden sikeyim!” dedim. “Götümden de siktirecem sana, ama evvel yanan şu amımı bir söndür, boz kızlığımı, kocam sen ol! Hep seni kocam olarak hayal ettim! Hadi neolur sok artık, sabredemiyorum, dilentme beni, gir içime!” demesiyle doğruldum, yarağımı tutarak amına badana sürüklemeye başladım. Altımda yılan gibi kıvranıyordu…

Buse Bakireydi, fakat nihayetinde ben de bir erkektim. Hangi erkek, bacaklarını ayırmış ve “Sik beni! Kızlığımı boz, kocam ol!” diye dilenen 17 yaşındaki tazecik Bakire bir amcığa, ne kadar dayanabilir? Busenin gözlerine bakarak, “Eminmisin? Bak içine girdikten sonra pişman olma!” dediğimde, “Ne pişmanlığı yaaa, saçmalama, koy içime, gir hadi, lütfen konuşmayı bırak sok içime, söndür şu yanan amımı!” diye kalçalarını kaldırıp indirerek yarağımın bir an evvel içine girmesini istiyordu. “Peki! Günah benden gitti!” diyerek ağzımdan biraz tükürük aldım, yarağıma sürüp, Busenin bacaklarını omzuma alıp, bunu iyice altımda iki büklüm ederek ve yarağımı amına alt yukarıya bir iki badana sürükleyip deliğine yaslayarak birden yüklendim…

Amına köklememle, “Ayyyyy yırttııın, çıkartttt neolurrr, çok acıyor!” diye ağlamaya başladı. Zevkten ve coşkudan kudurmuştum, o anda Feriştahı gelse durduramazdı beni, “Sus amına koyduğumun Orospusu! Sen istiyordun bunu! Sik beni diye dilenirken başına geleceği bilmiyormuydun?” deyip amına var eforumla girip çıkıyordum. Biraz git gelden sonra amı alışmış olacak ki, ağlaması kesildi ve yalnızca “Ağıhhh! Ohhhhhh!” diye inlemeye başladı. Yarağım Busenin kızlık kanıyla ve amının akışkanlarıyla biraz da olsa kayganlaşmış amına piston gibi girip çıkıyordu. Buse, “Hadi erkeğim devam et! Ohhhh ohhhh! Immmm ımmm! Dünya varmışşş! Sok kocacığım, sik aşkım! Hadi hızlan! Geliyorum! Geliyorum!” demesiyle beni kendisine sürükleyerek bacaklarıyla da belimden kilitleyerek orgazma erişti. Buse bana kenetlenmiş, yarağımı amına kıstırmış bir halde sarsılırken, ben de ömrümde hiç boşalmadığım bir biçimde boşaldım. Bütün döllerim içine boşalana kadar bilave ettikten sonra, Buse bacaklarını ve amının adalelerini rahatlatınca yarağımı amından anca çıkartabildim…

Biraz dinlenip birlikte duş aldıktan sonra, çıplak gidişatta biraz da bağlama çalıştık. O gece Buseyi 3 defa daha amından Amını götünü deldim ve her seferinde içine boşaldım. Reelinde o gece Busenin götünü de sikecektim, fakat kızın amını dağıttığımdan pek hali kalmamıştı ve fazla geç kalmamdan dolayı eşimin de şüphelenmemesi için götünü sikmeyi de ertesi güne bırakmaya karar verdim. Saat 23:45 gibi konutuma çıktığımda eşimin yattığını fark edip ben de hemen soyunup yatağa yattım…

Ertesi Gün Buse ’nin Götünü Dağıtışım!

Sabah eşimin, “Hadi Mert Kahvaltı hazır, işe geç kalacaksın!” lafıyla uyandım. Kalkıp duşumu aldım traşımı oldum ve kahvaltı masasına oturdum. Eşim, “Akşam bayağı geç geldin galiba, hiç dinlemedim. Nasıl, Buse ’de bir ilerleme var mı?” diye sordu. Ben de, “O kadar talebem oldu, hepsi saz çalmaya meraklıydı, ama bu daha fazla meraklı, bir cinsli bırakmadı, bir an evvel bilip çalayım istiyor, sabaha kadar çalışsak çalışacak, artık uykum geldi yarın işe gidecem, yarın akşam devam ederiz deyip kalktım!” dedim.

Neyse kahvaltımı yaptım işe gittim. İşe vardım iletiler başladı. Zilli beni gözetlemiş çıkarken. İletilerinde, “Hali Hazırda sönmedi yangınım! Akşama sana sürprizim var! Yengeyi sakın getirme!” gibi hep belden alt ve tahrik edici iletiler sürüklüyordu. Benim de işime geliyordu bu iletiler, azdıkça azıyordum. Akşamı güç ettim. Dükkanı kapattım, biran evvel konutuma varmak istedim. Konuta geldim, biraz sohbetderi sonra yemek çay derken telefon çaldı. Eşim, “Efendim Buse? Çay içiyor, çıkar birazdan, yok ben gelmeyeyim, siz çalışırken ben bunalırım, siz çalışmanıza bakın, hele bir bil dinlemeye kazancım, hadi canım görüşürüz, kendine iyi bak!” deyip telefonu kapattı. Bana da, “Buse! Seni bekliyor.” dedi. Ben de biraz naz yaparak ve suratımı bükerek, “Offf yaaa bu kız şimdi bırakmakta bilmez, başımıza belayı satın aldık!” dedim. Eşim de, “Neden sızlanıyorsun canım, meraklı kız, hem yarın da Pazar işin de yok, yat yatabildiğin kadar!” dedi. “Neyse canım, hadi görüşürüz!” deyip eşimin yanaklarına öpücük kondurarak konuttan çıktım ve alt kata indim…

Buse ’nin ziline bastım. Buse kapının arda saklanarak, kapının kenarından yalnızca başını göstererek kapıyı açtı. Donakaldım ilk evvel, “Hayırdır, biltihaptan mı saklanıyorsun?” dememle kolumdan yakaladığı gibi içeri çekti ve kapıyı kapattı. Aman Yaradanım o da ne? Anadan üryan zilli. Bir makyaj yapmış ki dillere destan. Bütün mankenleri sıraya dizseniz, inanın Buse dersiniz. O yusyuvarlak ve dolgun kalçaları, kolon gibi bacakları, kocaman ve dik memeleri, başında topuz yaptığı sarışın saçları ve dudak boyasılı dudakları ile bütün bir afet duruyordu karşımda. Hemen kolumdan çekiştirerek beni salona götürdü ve üstümü yırtarcasına çıkartmaya başladı. Bir çırpıda beni anadan üryan bıraktı ve hemen önümde diz çöküp yarağıma yumuldu. Orospu hırsından kuduruyordu. Yalamıyor sanki kemiriyordu. Bir eliyle yarağımı ağzına sokuyor, bir eliyle de amını oynuyordu. Ben de hırslandım ve bunun saçlarından yakalayıp, amını siker gibi hırçın ve sert bir biçimde ağzını sikmeye başladım. Ağzının derinliklerine soktukça, “Immmgg, ımmggghhh!” ediyordu. Tahminen 7-8 dakika yalattıktan sonra geleceğimi hissettim. Bunun saçlarından tutarak kendime doğru sürükleyip, tüm döllerimi ağzına boşaltmaya başladım…

Buse, “Ummmgg, ummggghhh!” diyor, bir yandan da kendini geri sürüklemeye çalışıyordu. Ama saçlarından anlayıp yarağıma iyice bastırdığımdan kurtulamıyordu da. Bütün döllerimi ağzına boşaldıktan sonra serbest bıraktım ve yarağımı ağzından çıkarttım. Buse, “Öldürecekmisin beni aşkım, bu ne hırs?” dedi. Ben de, “Amına koyduğumun Orospusu, beni bu kadar sen azdırdın, beni azdırmak nasılmış gör işte!” dedim. Buse de, “Koy aşkım, her tarafıma koy, doya doya sik amımı, yanıyorum, söndür şu amımın ateşini, bu gün aşkama kadar sana kendimi hazırladım, senin için süslendim, bugün seni amcığıma doyuracam, sende beni yarağa doyur!” dedi. Ben de, “Sende bu hoşluk, bu cilve, tazecik kaymak gibi amcık, bu orospuluk varken, ben senin amını çoook sikerim daha! Bugün seni her tarafından sikecem, bütün deliklerini doyuracam yarağa!” dedim…

Ve bunu yakaladığım gibi Koltuğa sırtüstü yatırıp bacaklarını da omzuma alarak dudaklarına yapıştım. Dudaklarından yavaş yavaş boynuna, oradan o taş gibi ve kocaman memelerine geldim. Biltihabı yalıyor, ötekisini sıkıyor, sıktığımı yalamaya başlıyor, bu sefer öbürünü sıkıyordum. Oradan yavaş yavaş tüm bedenini yalayarak son noktaya, mis gibi kokan kılsız tazecik amcığına geldiğimde Ohhluyor, kendini bana doğru ittirip elleriyle başımı körpe amına bastırıyordu. Amının dudaklarını iki yana ayırıp amının dilini yalıyor, sanki bir vantuz gibi içime sürüklüyordum. Buse zevkten orgazm üstüne orgazm oluyor, o orgazm oldukça ben yalıyor yutuyordum am sularını…

Busenin, “Sabredemiyorum, sabrım kalmadı, nolur sok kocacığım, geçir dibine kadar, söndür şu amımın ateşini! Ohhh! Ohhh! Hadi sok! Nolur sok! Hadi birden kökle!” demesiyle, kazık gibi olan yarağımı amına bir iki badana sürükleyip deliğine denk getirerek sulanmış amına birden yüklenmemle gözleri kaydı gitti ve derin bir Ohhh! sürükleyip bacaklarıyla belimden kilitleyip “Nolur biraz öyle kal! Ohhh dünya varmış! Immmm!” dedi. Ben biraz bilave edip darcık amına yavaş yavaş gidip gelmeye başladım. Ateş gibi yanan amı yarağımı kavuruyordu sanki. Buse de kendince bir ritim yakalatıp altımda kalçalarını bir o yana bir bu yana sallıyor, yarağımı amının her köşesine değdirmek, her köseşinde sezmek istiyordu.

10-15 dakika bu biçimde siktikten sonra Buse orgazm üstüne orgazm oluyor, benim ise katlanacak eforum kalmıyordu. Geleceğimi kavradığımda kulağına eğilerek, “İçine mi dışarı mı boşalayım?” dediğimde, “Sakın dışarı boşalma! O sıcaklığı içimde sezmek, o zevki tatmak istiyorum!” diye dilendi. “Al ohalde amına koyduğumun orospusu!” diyerek bütün döllerimi amının en derin köşelerine kadar fışkırtırken, Buse de bacaklarını belimden sarıp kendine doğru sürükleyerek, “Ohhhh hayatımm! Ne güzellll, sıcak sıcak! Immmm, doldur içimi! Ohhhhh!” diye inliyordu. Dudaklarına yumuldum. 3-4 dakika yarağımı amının içinde bilave ettirdikten sonra amından çıkartıp, “Hadi banyoya koş, amının içini iyice pakle, bir de hamile filan kalırsın başımıza tasa açmayalım!” dedim. Buse de elini amına kapatarak doğru banyonun yolunu yakaladı. Ben de bir sigara yakıp içmeye başladım.

Buse banyodan gelip yanıma oturdu, elini yarağıma atarak, “Senle işim bitmedi daha azmanım, sana bugün neler yaşatacağım, neler!” diyerek 18 yaşındaden yarağımı yalamaya başladı. O yarağımı yalıyor, ben sigaramı içiyordum. 5-10 dakika yaladıktan sonra yarağım 18 yaşındaden kazık gibi olmuştu. Sigaramı söndürüp bunu köpek pozisyonunda önüme domalttım. Amına ve götüne dil darbeleri atmaya başladım. Amını yaladıkça körpe amı sulanıyor, sulanan amından aldığım akışkanları götüne sürüyor, parmağımı götüne sokmaya çalışıyordum. Buse altımda, “Ohhhh devam et aşkım, çok harika, devam et, ohhhh ohhh! Amım da götüm de yarağa doysun bu gün! Ohhhhhh!” diye konuşmalarına devam ediyordu. Ben bir parmağımı götüne sokmuş, dilimle de amını yalamaya çalışıyordum. Sonra yarağımın başını amına sürteleyip arkadan birden amına girdim. Buse tekerrür derin bir Ohh sürükleyerek, “Devam et aşkımm, orospun kurban olsun sana! Hadi durma sik! Geçirrr! Immmm ımmm, daha sert sik, dağıl amımı!” diyordu. Pompalaya pompalaya Amını götünü deldim Busenin amını…

Sonra amından çıkıp, bir elimle açmaya çalıştığım göt deliğine yarağımın başını denk getirdim ve zorlamaya başladım. Götü o kadar dardı ki, yarağım bir cinsli girmek bilmiyor, ben bastırdıkça acıdan olsa gerek Buse ileri ileri kaçıyordu. Bunun karnı koltuğa gelecek biçimde iyice dayadım, kalçalarını iki yana ayırıp, “Kendini sıkma, serbest bırak, yoksa canın çok acır, rahat ol!” deyip tekerrür amına girdim. Amında yarağımı iyice nemlendirdikten sonra, “Konuş! Devam et konuşmaya amına koyduğumun orospusu, azdır, hırslandır beni konuşmalarınla!” deyip çıkardım amından. Emelim götüne girerken Buse ’nin kendini kasmamasıydı. Buse, “Neden çıkartıyorsun? Soksana amıma! Hali Hazırda ateşi sönmedi, cayır cayır yanıyor bak, hadi kocacığım sok geçir amıma!” demeye başladı. Konuşmaya devam ederken ben tekerrür amına girdim, parmağımı da götüne sokmaya başladım. Bir, iki parmak derken, yarağımı amından çıkartıp başını iyice tükürükledikten sonra göt deliğine başını denk getirip birden yüklendim…

Buse birden, “Çıkarrrrtt! Orospu çocuğu! Öldürecen mi beni! Ayyyy yırtıldı götümm, offff can veriyorum! Nolur çıkarttttt!” diye öyle bir çığlık attı ki, kesin hanım dinlemiştir diye usum başımdan gitti. Hemen ağzını kapatım ve “Sus amını götünü siktiğimin kahpesi, sen istedin bunu!” deyip götünde sert bir biçimde gidip gelmeye başladım. Götüm yırtıldı derken haklıydı amına koydumun orospusu, götünden amına doğru kanlar akmaya başladı. Hiç durmadan götünü sikmeye devam ettim. Bir vakit sonra Busede acı yerini zevke bırakmış olmalıydı ki, o da bana ayak yalana başladı. Ben ittikçe o kendini bana itiyor, ben geri sürükledikçe o daha çok bastırıyor, “Ohhhh, ohhhh, bunun tadıda bir başkaymışşş, devam et hayatımmm, geçirrrr, parçalaaa götümü, ohhh! Hadi amıma da sok, bir amıma bir götüme sok, ikisini birden sik! Ohhh, ımmmm!” diyordu. Ben artık bir amına, bir iyice alışan götüne girip çıkmaya başladım. Buse ise 18 yaşındaden orgazm üzerine orgazm oluyor, ben de amının akışkanlarıyla ıslanan yarağımla götüne daha rahat girebiliyordum…

Bir 15-20 dakika Busenin götünü o biçimde siktikten sonra, iyice kalınlaşan ve damarları dışarıya çıkan yarağımın boşalma zamanı gelmişti. Götüne bir iki git gel daha yaparak Busenin götünün derinliklerine kadar fışkırtmaya başladım. Buse, “Ohhhh, ımmmmm, harika yaaaa, sıcak sıcak, ımmmm, akıt hepsini götüme, götten de bir başka zevkli oluyormuşşş, ohhhh, teşekkürler kocacığımmm, dünya varmışş!” diye laflarını sürdürürken ben götünden çıktım…

O gün Buseyi 18 yaşındaden gece 24:00 ’e kadar, hem amından hem götünden kerelerce Amını götünü deldim. Busenin amını dağıttığım gibi götünü de dağıtmıştım. Konutuma döndüğümde karım iyi ki çoktan yatmıştı. Karımı uyandırmadan ben de girdim yatağa yattım. Karım uyansaydı ve sikişeceği yakalasaydı, işte ozaman boku yemiştim, karımı sikecek halim kalmamıştı, Buse bitirmişti beni!

Böyle Kursiyerin her Bağlama çalan bireye kısmet olması dileklerimle, Hoşçakalın dostlar!

523 toplam, 2 bugün

Page 1 of 21 2

mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan