Welcome, visitor! [ Oturum aç

Ablamın Alamadığı Yarağı Köküne Kadar Aldım

Hikayeler Eylül 17, 2021

Üvey Babam ile Her Gece İlişki Yapıyoruz

Slm herkese. Adım Ebru. Konyada Üniversitede okuyan, 18 yaşında, 1.65 boyunda, ince yapılı, her erkeğin birlikte olmak istediği, hoş bedeni olan, mavi gözlü, sarışın bir kızım. Masum bir görünüşüm, pürüzsüz bir cildim ve dolgun dudaklarım var. Ayrıca her erkeğin zevkle okşayıp hoşlanabileceği dolgun ve dik memelere sahibim. Şimdi sizinle, eniştemin o kocaman yarağı ile beni nasıl inlete inlete siktiğini paylaşmak istiyorum.

Ablam benden bir yaş büyük, kendisi bir işletmede çalışıyor. Eniştem ise bir kamu kuruluşunda çalışıyor. Ablamın boyu ile benimki alt yukarıya aynı, fizik olarak benim gibi, birbirimize çok eşiz, çok hoş bir bayan. Ablamla eniştem evleneli dört ay oldu. Bende Konya ’yı kazandığım için ablamla durmak zorunda kaldım, aksi taktirde ailem beni okutmayacaktı. Eniştem çok iyi bir insan, üstelik çokta yakışıklı ve çekici biri, ama gerçeğinde ablama göre azıcık kocaman yarı birisi. Enişteminkini hep merak ederdim, 46 numara ayakkabı giyerdi. Ayağı büyük olanların yarağının da çok büyük olduğunu duymuşumdur hep. Ablamla geçen ilk günleri nasıldı öğrenemem, ama şimdi ablamlarda kaldığım ve yatak odalarımız yan yana olduğu için, her gece eniştem ablamı inlete inlete nasıl sikiyor, ablam nasıl inliyor, sürekli dinliyorum. Tabi yan odada ablam inlerken, bende kendi kendime amımla oynuyor ve mastürbasyon yapıyorum, ama kız olduğum için amıma birşeyler sokup o zevki yaşayamıyorum.

18 yaşındaden bir gece, süre epeyce ilerlemişti, beni uyuyor sanıp sikişmeye başladılar. Ablam 18 yaşındaden inliyordu ve enişteme devamlı birşeyler söylüyordu. Neler söylediğini dinlemek için odamdan suskunca çıktım ve onların yatak odasının kapısına yanaştım. Ablam enişteme “Nolur tamamını sokma! Çok acıtıyorsun! Ayyy alamıyorum! Nolur çek! Çek nolur az! Çek yaa alamıyorum! Çok kalın…” diye dilenip inilerken, ben zati bitmiş ve boşalmıştım. Amım vıcık vıcık olmuş, am suyum bacaklarıma alt akmaya başlamıştı. Ya eniştemin yarağı çok büyüktü, ya ablamın amı çok dar, veya eniştem ablamı götten sikiyordu! Kesinlikle bunlardan biri olmalıydı. Bu düşünceler beni harikulade tahrik etmişti ve kendimi yakalayamıyordum. İşte o anda kararımı verdim. Bana neye mülk olursa olsun, ablamın alamadığı eniştemin o yarağını ben almak istiyordum, hemde ablam gibi nazlanarak değil. Dibine kadar almak ve ablamdan alamadığı zevki enişteme ben tattırmak istiyordum. Hemen odama gidip yatağa yattım, eniştemin beni sikmesi için nasıl teslim olabileceğimi, amıma yarağını sokarken neler diyebileceğimi, eniştemi nasıl azdıracağımı filan düşündüm. Gözlerimi kaptıp, eniştemin kocaman yarağını bakire amıma köklediğini hayal ederek, bir elimle amımın dudaklarını bir elimlede memelerimi okşuyordum. Bir ara heyecandan kalbim duracak sandım. Sabahı nasıl ettiğimi öğrenemedim…

Bir kaç gün sonra ablam keyifle konuta geldi, ‘bir ay izin aldığını, İzmire annemin yanına gideceğini ’ söyledi. Eniştemde “Tamam git karıcığım.” dedi. O akşam ablamı uçakla yolladık. Eniştemle konuta dönerken benim kalp atışlarım öyle sıklaştı ki, azıcıktan kocaman yaraklı eniştemle, ablamı haykırdıra haykırdıra siken eniştemle konutta baş başa kalacaktım. Bana ne olduğunu ben dahi anlayamıyordum, neredeyse takside enişteme yapışıp, yarağına oturmak için can atıyordum. Konuta varana kadar güç yakaladım kendimi. Konutta eniştem, “Baldızım ben üstümü dokunuşayım, sende yemekleri hazırla.” dedi. “Tamam enişteciğim, ben şimdi ne istersen hazırlarım.” dedim. Acilen mutfağa gidip ablamın pişirdiği yemekleri getirip masaya yerleştirdim. Ardından bende odama gidip, eniştemin iştahını kalemtıraş biçimde giyindim. Sütyen ve külot giymeden, kısa bir etek, üstüne de sarih yakalı, göğüslerimi ortaya çıkartacak, bedenimi saran incecik bir blüz giydim. Eniştemin yanına geldiğimde bana öyle bir baktı ki, kesin içinden Vay orospu vay! Baldızım olmasaydın şayet, seni şimdi şuracıkta nebiçim sikerdim! diye geçirmiştir. Tabi bende içimden Ah ne güçlü bir erkek, kimbilir beni inlete inlete nasılda siker! diye düşündüm.

Kesinlikle bir gerekçeyle eniştemi kendime sürüklemeliydim. Yemekte “Enişte, ablamla aranızdaki mesele ne?” dedim. Eniştem evvel “Ablanla aramızda mesele filan yok…” dedi. Fakat ben ısrar edince, “Hiç sorma baldız…, ama sana anlatamam.” dedi. “Hadi enşte, ben senin baldızın değilmyim, bana anlatmayacan da kime ablatacan, hadi anlat nolur!” dedim. Eniştem “Ablanla meselemiz cinsellikle alakalı, sana anlatmam doğru olmaz!” dedi. Ben şiddetle ısrara devam edince, “Ama anlatırsam bana kızmayacan.” dedi. “Yok enişte kızarmıyım.” dedim. Eniştem başladı anlatmaya. O anlatırken ben ona iyice yanaştım. “Konutlandık evleneli, ablanı bir kere istediğim gibi götten sikemedim, hep yarım kaldı. Yarağım oldukca kocaman ve kalın, bu benim kabahatim değilki, yalnızca başını alıyor içine, hemen tamam yeter çek diyor!” dedi. Ben birden “Enişte ablamın alamadığını ben alır sana gevşetirim!” deyiverdim. Bunu nasıl dediğimi bende anlamadım, ama demiştim bir kere. Eniştem dinledikleri karşısında biran şok geçirdi, sonra gözleri ışıldadı. Hemen enişteme sarıldım ve dudaklarımı ağzına verdim. Eniştem harika emiyordu dudaklarımı. Ara gizeme eniştemin sıcak soluğunu içimde seziyor, neredeyse aldığım zevkten bayılacak gibi oluyordum. Eniştem saçlarımdan yakaladığı gibi, başımı geri sürükleyerek boynumu ve kulaklarımı yalamaya başladı…

Eniştem sonra üstümde ne varsa böldü attı. Bende elimi pijamasının içine sokarak eniştemin yarağını sıvazlamaya başladım. Dudaklarımı ağzına tekerrür verdim. Öperek yavaş yavaş altlara inmeye başladı. Memelerimi sanki bir bebek gibi emiyordu. Bir erkeğin memelerimi yalamasını hep hayal etmişimdir, hipotezimden daha çok zevkli oluyormuş. Tam bedenimi santim santim yalayarak taa alta, amıma indi. Amımın dudaklarını ağzına alıp, diliyle amımın yarığının tamamını yalıyor, sonrada bacaklarımı yalıyor, diliyle yalamadık yerime vazgeçmiyordu. Aldığım zevkten baygınlık geçiriyorum sandım. Eniştem beni bulutların üzerinde uçuruyordu. Bir ara eniştemde soyundu ve beni koltuğa oturtup bacaklarımı kaldırdı. Bacaklarım iki yana ayrılmış, amım kabak gibi açılmıştı. Eniştem amımı azıcık daha yaladıktan sonra, ben kendimi yakalayamamış, eniştemin ağzına boşalmıştım. Eniştem amımın sularını, yalaktan su içen köpekler gibi yalıyordu. Sonra bacaklarımı azıcık daha yukarıya kaldırıp, götümün deliğini yalamaya başladı. “Ben senin götünün deliğine kurban olurum Baldızzzzzzz…” diyerek, dilini sokuyordu götüme.

Eniştem azıcık da götümü parmakladıktan sonra, bacaklarımı indirdi ve “Al, götüne girecek yarağı evvel bir yala bakalım, orospu baldızım!” diyerek ağzıma verdi. Eniştemin yarağını bukadar yakından görünce, büyüklüğünden harbiden korktum azıcık, ama kararlıydım, bırakmayacaktım. Eniştemin yarağını ağzıma alıp yalamaya başladım. Emiyordum iyice, iliğini kurutmak istercesine. Eniştem yarağını güçle kurtardı ağzımdam, “Bu kadar yeter, dön bakalım arkanı baldız!” diyerek beni koltuğa domalttı. Götümün yanaklarını elleriyle ayırarak, ağzını amıma dayadı. Sırılsıklam olmuş amımın sularını emerek ağzına aldı ve tükürüğü ile karmaşık götümün deliğine vazgeçti. Sonra “Can Veririm bu göte, can veririm!” diyerek, yarağını götümün deliğine dayadı ve zorlamaya başladı. Yarrağının kafası götüme girdiğinde, ben acıdan haykırmamak için koltuğun minderini ısırıyordum. Eniştem bir an durakladı ve “Hah işte, ablan bu kadarını alınca dünyayı başıma deviriyor, yeter çek diye haykırıyor, daha fazla sokturmuyor!” dedi. Eniştemi mutlu etmek istiyordum, “Ben alırım enişte, sok hepsini, kökle!” diye inledim…

Eniştem götümün yanaklarını azıcık daha ayırarak, yarağını götüme öyle bir geçirdi ki, acıdan “Enişte yırttın götümüüüüüüü…” diye bağırdım. Eniştem de “Dayan baldızım, seni çok hoşlanıyorum!” diyerek, o kalın yarağının tamamını kanırta kanırta, taa taşaklarına kadar götüme soktu. Üstüme bastırarak ensemi, omuzlarımı ve sırtımı öpmeye ve ısırmaya başladı. İki eliyle belimden tutarak, o koca yarağını götümün içinde hafif hafif oynatmaya başladı. Acı bir yana, fakat insanın götünde kımıldayan bir yarağın verdiği zevk hiç bir şeyde yoktur sanırım. Eniştem acı vermemek için hareket etmeye korkuyordu, yarağını yavaş yavaş oynatıyordu götümde. Oysa acıya karşın ben daha sert sikilmek istiyordum, başladım götümü ileri geri hareket ettirmeye. Azıcık öne çekilip, sonra götümü tekerrür eniştemin kasıklarına vuruyordum. Eniştem de hareketlerini yavaş yavaş hızlandırmaya başladı. Hala acı dinliyordum, fakat aldığım zevk daha çoktu, “Sik orospu baldızının götünü enişte! Kökle! Daha sert, daha süratli sik götümü enişte!” diye bağrıyordum.

Eniştem artık kendini kaybetmiş gibi sikiyordu götümü, çılgın gibi gidip geliyordu. Ben ‘Ahhh Uhhhh ’ diye inlerken, eniştem de ‘Ohhhh Ohhhh ’ diye inliyordu. Birden iyice süratlendi ve titremeye başladı, sonra da durakladı. O sırada götümün içine sıcak sıcak akan enişteme döllerini sezebiliyordum. Eniştemin boşalması bir iki dakika kadar sürdü, yarağını götümden çıkarmadan üzerime yattı. Eniştemin yarağı götümde küçülüp kendiliğinden çıkana kadar öyle kaldık bir vakit. Bu arada benim kalp atışlarım klasiğe dönmüş, fakat hala burnumdan solumaya devam ediyordum. Eniştem mutluluktan beni çevirip, ağzımı, dudaklarımı, boynumu ve kulaklarımı öpüp yalarken, bende eniştemin hevesini yerine getirmenin ve ablamın alamadığı yarağı almanın mutluluğuyla mest oluyordum. O gün eniştem beni sabaha kadar yattırmadı, götümü sikti.

Ablamın İzmirde kaldığı bu bir ay zarfında, enişteme hergün götten verdim, mutlu ettim eniştemi. Bu müddette eniştemin karısı gibi olmuştum. Eniştem ben bakireyim diye amıma ellemiyordu, ama götümü harika sikiyordu. Şimdi ablamın gelmesini bekliyoruz, geldiğinde tepkisi ne olur öğrenmiyoruz ama, sikiştiğimizi ablama anlatmayı düşünüyoruz. Gerçeğinde fazla da alternatif yok. Ya ablam eniştemi boşayacak eniştem bana kalacak, yada olayı kabullenecek ve ablam eniştem ben, üçümüz de aynı yatakta, her gece beraber uyuyup, beraber sikişeceğiz… Ama birşey var, eniştem götümü sikmekten asla bırakmayacak…

Cevap bırakın


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan