Welcome, visitor! [ Oturum aç

Hem kendimi hemde annemi siktirdim

Hikayeler Haziran 22, 2021

Hem kendimi hemde annemi siktirdim

Merhaba Gay Sex Öyküleri Hoşlanırlar, ben Sezgin, 20 yaşında Abaza yarak çılgınsı bir pasifim. 16 yaşından beri sınamadığım fantezi kalmadı desem yeridir. Ama son zamanlarda içimden bir cinsli çıkarıp atamadığım bir istek vardı. Annemi siktirmek istiyordum. Ancak buna bir cinsli cesaret edemiyordum. Bir gün yakın bir faal dostum için anneme uyku ilacı verip o yatarken aletini ona sürtmesine izin verdim o kadar. Ama artık bunlar bana yetmemeye başlamıştı. Bazen onun iç çamaşırlarını giyip sert faallere köle oluyordum. Birisi anneme sövüp beni aşağıladığı zaman dünyalar benim oluyordu. En sonunda karar verdim bu işi yapacaktım.

Annemin resimlerine bakıp beni sertçe siken, çoğu zaman köle fantezisi yaptığım Mert ’e vaziyeti söyledim. Bunu artık gerçek olarak yaşamak istiyorum ama nasıl yapabiliriz diye sordum ve bir tasarı düşünmeye başladık. Annem örtülü bir kadın değildi ama inançlıydı, her ne kadar babamla cinsel ilişkileri babamın rahatsızlığı suratından pek olmasa da bi başka erkeğin kollarına kendini vazgeçecek bir kadın da değildi annem. Başka Bir Deyişle azdırıcı verip öyle kolay ikna edilebilecek birisi değildi. Güç lokmaydı kavrayacağınız. Mert tasarıyı yaptı ve biz de uygulamaya başladık. Bir gün Mert beni sikerken video sürüklemeye başladık. Videoda siken şahsın Mert olduğu anlaşılmıyordu ama ben çok net görünüyordum. Hatta kameraya doğru bölene kadar sik beni lütfen diye dileniyordum. Mert benden annemin numarasını aldı. Ve tasarımız işlemeye başladı.
Ben, onun söylediği gibi eşcinsel sitelere girip ekranı sarih unutup konuttan çıkıyordum. Annemin ekranı görmemiş olması ihtimalsizdi. Ancak ne bana ne de başkasına bir şey söyleyemiyordu. Bir gün 18 yaşındaden mert ’in isteğiyle anneme dostlarımda kalacağımı söylemiştim. Annem kalacağımı söylediğim dostlarımı da tanıyordu oysa ben Mert ’in iş yerine gitmiştim. Aynı gün meşrubatına da bir adet azdırıcı hap koymuştum. O gün Mert annemi arayıp Sezgin ’in dostuyum, aradığımı öğrenmesin lütfen, kendisiyle alakalı zahmetli bir vaziyet var, sizinle surat surata konuşmak istiyorum dedi. Annem de ilk başta anlam veremese de Mert ’in ısrarından katlanamadı ve dükkanın adresini alıp sözleştiler. Annemin gelmesine yakın ben dükkanın ambarına saklandım. Mert ’in ortağı Yavuz ön tarafta oturuyordu ve tasarıdan haberi vardı. Annem gelince Mertle evvel tanışıp havadan sudan muhabbet ettiler. Sonra Mert dükkanın arka tarafına davet etti annemi.
Dükkanın iki kısımdan oluşuyor ve uzunlamasına gelen dükkanı bütün ortadan bir paravan parçalıyordu. Dükkan bilgisayar üzerine Annem arkaya gelince konuşmalarını daha net dinleyebiliyordum. Ve kapının aralığından az da olsa görüyordum. Mert anneme telefonu verip beni siktiği videoyu izletti. Annem ilk başta rahatsız oldu ama Mert lütfen sonuna kadar izle dedi. Video bitince anneme oğlun ibne, ben onu kurtarmak istiyorum, elimden geldiğince gözetip gözlüyorum ama baya da Abaza bir çocuk. Bununla ilgilenmemiz gerekli. Bu çocuğu bu bataktan kurtarmak gerekli dedi. Annem, Mert ’in insanca ve iyiliksever yanaştığını görünce ona karşı iyi davranmaya başladı ancak videoyu gördüğü için canı çok sıkkındı. Mert azıcık daha ileri giderek oğlun beni dileniyor onu sikmem için, ama ben sikmiyorum. En son hiç kimseye vermezsen deliğin daraldığında seni sikerim dedim. En azından bi vakit başkalarına vermesin diye çözüm ürettim dedi. Annem coşsun mu üzülsün mü bilinmez bir biçimde, şayet babası dinlerse katil olur. Bunu nasıl çözücez, hekime filan mı götürsek demeye başladı. Mert, bu işin çözümü hekimde değil, bende. Ben istersem hallederiz.
Ama karşılığında senden bir şey istiycem dedi. Annem merakla ne istediğini sordu. Sezgin, kendini bana siktirmeye çalışırken şayet beni sikersen anneme uyku ilacı verip yattırırım istediğin kadar annemi de sikersin diye ikna etmeye çalışıyordu. Ben aralıksız tersledim onu ama usuma düşürdü bi kere seni. Şimdi şuracıkta hemen bi posta boşaltırsan beni oğlunu bu işlerden kurtarırım. Dedi. Ama o tümcesini bitirmeden annem itiraz edip sesini yükseltmeye başladı. Mert asaplıca, bak insan gibi bir şey söylüyorum sana. Kabul edip etmemek senin elinde. Ama şuan bir telefonumla oğlunun üzerinden 20 birey geçer. Sana yemin ediyorum bir daha ömür boyu üstüne oturamayacağı hale gelene kadar ayrıldırtırım oğlunun götünü ve tüm videolarını da internette yayarım. Rezil olmak istemiyorsan bi posta bana şurada ver. Yoksa videoları hemen paylaşırım dedi. Annem de fobiyle dilenmeye başladı. Baktı ki takat yok yalnızca 1 posta dedin sonra gidicem sen de o videoları yok edip kurtaracaksın sezgin ’i tamam mı dedi.
O konuşurken mert çoktan aletini açıp annemin önüne gelmişti dahi. Annem Oral yapan sürüklemeye başladı. Mert aralıksız köküne kadar al diye fırça sürüklüyordu. Bir vakit sonra kapı kapanma sesi dinlendi. Annem irkilip neydi o ses diye sordu. Mert de bizim ortak seni siktiğimi kavradı başkası gelmesin diye kapıyı kilitledi dedi. Bi vakit sonra annemi masaya domaltıp arda geçti. Kapının arasından ilk kere çok net bir pozisyon tutmuştum. Mert durmadan sertçe amına girip çıkıyordu. Annem zevkten inlemeye başladı. Amının ıslaklığı çıkan sesten anlaşılıyordu. Takribî 15 dakika ritmik bir biçimde siktikten sonra çıkarıp kalçalarına attırdı.
Annem bütün hazırlanacakken bu sefer Yavuz gelip Mert ’e, kanka kapıyı kilitledim. İşin bittiyse bi posta ben de takılayım mı diye sordu. Annem hayır saçmalamayın filan derken Mert anneme bi tokat atıp, hadi domal çocuk inlemelerini duydu zevke geldi. Bi posta da o çaksın dedi. Yavuz, çok yakışıklı birisi değildi. Başka Bir Deyişle o istese ben annemi ona siktirmezdim ama yapacak bir şey yoktu. Yavuz sikini çıkarıp anneme iyice yalattıktan sonra aynı biçimde domaltıp sikmeye başladı. Çok geçmeden de boşalacağını kavrayıp annemin ağzına verip orada patladı. Annem süratlice hazırlanıp oradan çıktı. Annem gider gitmez ben de zevkten kudurmuş bir biçimde saklandığım yerden çıktım. Mert hemen beri yere çökertip ayaklarını ağzımı yasladı. İyice ayaklarını yaladıktan sonra domaltıp anasını Amını götünü deldim şimdi de oğlunu sikicem diye sert bir biçimde sikip beni gönderdi.
Ben emelime erişmiş, gay sex öyküleri fantezimi asıllaştırmıştım. Ama Mert ’e güvenmekle yanılgı ettiğimi sonradan kavradım. Zira Mert için o tek sefer yeterli değildi. Aralıksız anneme telefondan taciz iletileri ve sikinin fotoğraflarını yolluyordu. Anneme bu iletileri attığını bana da göstermek için ekran resmi sürükleyip gönderiyordu. Annem ise aralıksız kurtulmaya çalışıyordu Mertderi. Mert, en son anneme dükkandaki güvenlik kameralarının resmini sürükleyip gönderdi. Bak bu kameralar hangi açıyı kaydoluyor diye. Başka Bir Deyişle kavrayacağınız dükkandaki güvenlik kamerası annemin de benim de nasıl sikildiğimizi saniyesi saniyesine kaydolmuştu.
Annem zorunlu olarak gitmeyi kabul etti. Ben tabi evvelinde Mert ’i arayıp ne yapacağını sordum. Asla ona itiraz etmiyordum. Bu ters tepebilirdi. Bu sefer evine götürüp konutta sikeceğini söyledi mert. Ben evvelden mertin evine gidip saklandım her zamanki gibi. Annem geldi, mert onu kapıdan içeri sertçe sürükleyip saçlarından yakalayıp yere eğilmesini sağladı. Bugün kölem olacaksın, orospu olacaksın dedi. Ben iyice korkmaya başladım. Zira Mert ’in köle fantezisinde ne kadar sert olabildiğini çok iyi öğreniyorum. Annem daha montunu dahi çıkarmadan 10 dakika süresince Mert ’e Oral yapan cekti. Sonra mert sertçe tokat atarak soyun sonra da odaya gel dedi. Annem fobiyle soyunup mertin yanına gitti. Mert ayaklarını yalamasını istedi. Annem itiraz etmeden mertin ayaklarını ve ayak parmaklarını emmeye başladı. Annem bunu yaparken Mert de bir yandan video ve fotograf kaydı yapıp bana gönderiyordu. Ben yarı zevk yarı fobi yaşıyordum.
Zira bu resimlerle artık istediği gibi şantaj yapabilirdi. Sonra anneme Oral yapan sürükletip domalmasını söyledi. Bu sefer götünden sikicekti. Annem dilenmesine karşın dinlemeden götüne geçirdi ve haykırdıra haykırdıra sikti. Bir yandan annemin sesini dinleyip bir yandan da Mert ’in gönderdiği resimlere bakıyordum. Birden FenaGrup diye bir whatsapp grubuna ilave edildiğimi gördüm. Grubu Mert kurmuştu. Hiçbir şey kavramıyordum. Gruba “Lolitaler tatlı bir orospu çocuğunun daha tatlı anası şuan altımda. Orospu çocuğu da şuan grupta. Napsak sevincimizi bulsak mı yaaa” diye bir ileti attı. Beynimden alt kaynar sular dökülüyor gibi oldum. Halk tabi pek inanmadı. Hadi lan filan diye ileti attılar. Mert de onları birkaç resim ve video gönderdi. Hepsinin dibi düşmüş bir biçimde kanka gelelim hemen demeye başladılar. Sonra Mert gruptan bana yazdı. Sezgin, anlat bakalım ananı, ve bi evvelki sefer nasıl sikildiğini. Pazarla azıcık dostlara filan dedi.
Hiç bu kadar makûs sezmemiştim. Ama mesele yaşamamak için annemi anlatmaya methetmeye başladım. Dükkanda nasıl sikildiğini filan yazdım. Sonra Mert, Lolitaler yalnız bilginiz olsun hatunla işimiz bitince oğluna da birer posta kayıcaz dedi. Hepsi kabul ettiler ve buraya gelmek üzere yola çıktılar. Toplam 3 bireydi bunlar. Birisi zati yavuzdu. Öteki ikisini ben de tanımıyordum. Onlara gruptan benim orada olduğumu annemin öğrenmediğini çaktırmamaları gerektiğini yazdım. Onlar geldiğinde kapıyı anadan üryan gidişatta anneme açtırdı Mert. Çocuklar içeri aç kurtlar gibi daldılar ve hepsi bir çırpıda soyunup anneme yumuldular.
Tabi Mert ’in davranışını öğrenmedikleri için hepsi of yavrum çok hoşsun filan diye yanaşıyordu. Mert birden annemin saçlarından yakalayıp yanlarından aldı ve okkalı bir tokat atıp şımartmayın orospuyu dedi. Öteki personeller iletiyi almıştı. O saatten itibaren hepsi anneme vurmaya ve aşağılamaya başladılar. Sırayla hepsi amını götünü ağzını sikmeye başladı. Artık annemde haykıracak hal kalmamıştı. Aralıksız grupta resim paylaşılıyordu. Götü artık kocaman olmuştu. Amına aynı anda iki yarak birden sokmuşlardı. Bi ara annem bi kadeh su istedi. Öteki adamlardan birisi büyük bir kadeh suyla odaya geldi. Ama suyu anneme vermeden evvel 4ü de içine bol bol tükürdü ve öyle içmesini istediler. Annem iğrenerek de olsa tükürüklü suyu içip tamamladı. Bi yarım saat daha siktikten sonra anneme vazgeçtiler. Annem üzerini usulca arınıp giyinirken Mert, bundan sonra gel dediğimde geleceksin. Kime istiyorsam ona vereceksin dedi. Annem hiçbir şeye itiraz edemeden suskunca konuttan çıktı.
O gittikten sonra ben salona geçtim. Mert, öteki personellere annesiyle arasındaki muhabbetin benim sayemde başladığını anlatınca öteki personeller vay orospu çocuğu diyip bana vurmaya başladılar ve hepsi birer posta üstümden geçti. Ağzım suratım saçlarım her yerim döl içinde kaldı. En son duşta ağzıma ve suratıma işeyip işlerini tamamladılar. Bir sonraki sefere de Mert, tek başına annemle beni beraber sikti. Annem hala bunları tasarlayan şahsın ben olduğumu öğrenmiyor. Ama ben de gerçekten hadiselerin hakimiyetten çıkabileceğini düşünmemiştim. Annem şimdi Mert ’in İlişki kölesi haftada 1 ya da 2 gün sikiyor. Çoğunda da başkalarına satıyor

386 toplam, 0 bugün


mozaka.com maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort bostancı escort istanbulescorttu.com anadolu yakası escort şerifali escort atasehirescortlari.com ataşehir escort pendikescortkizlar.net pendik escort kurtköy escort kartal escort bostancı escort kadıköy escort ümraniye escort ataşehir escort escort bayan ankara escort maltepe escort pendik escort ümraniye escort izmit escort ümraniye escort escort bayan